Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Nekem hüvelyem van és sztem kurva jó teló, hyors, nem fagy, egyszerű kezelni. Simán jobb mint az asszony szipi-szupi samsungja. Szép a kamerája is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mobilt vennek, de a 65-80K-s arkategorianal nem szannek tobbet ra, igazabol mar ennyit sincs szivem adni egy telefonert. Erdekelne, hogy ki mit ajanl? Nem hasznalom tul a telefont, leginkabb a foto, video, net erdekel, illetve hogy ne legyen rohadt lassu, ne fagyjon be.

Ismerosom, aki allitolag nagyon durvan utananezett, mielott o vett volna telefont, most vett Huaweit. Elotte het evig volt iphone-os, de odaig van a Huaweiert, mondvan, siman kenderbe veri az iphone-okat. O a P20 Lite-ot javasolja, ahogy neztem, a 80K koruli iphone-oknal tobbet is tud.

De gondoltam, rakerdezek itt is, biztos vannak huawei-hasznalok, megbizhato telefon peldaul, birja? (Ebben tudomasom szerint messze az iphone a legjobb.) Illetve az iphone-t hasznalok velemenye is erdekel, persze mivel tobbet nem vagyok hajlando kiadni erte, igy nyilvan 2-3 eves telefon jon ki a penzbol, ami maximum talan Apple 6S lehetne.
Stez
Nekem a második Xiaomim van. De ha most kéne vennem valamit az is az lenne. Igazából a 3+ éve vásárolt Redmi 3S Prime-om, ami akkor volt 50, még simán tök jól elfutna akadásmentesen és le sem cseréltem volna, ha a szülinapomon nem esek el úgy, hogy pont a mikrofonnál horpadjon be a hátlap, ami így elkezdett hol működni, hol nem. 😀 (Később kicseréltem a modult és meg is oldódott a gond, csak addigra már megvolt a másik)

Szóval a fenti kritériumoknak egy 50 ezres Xiaomi tuti megfelel. Nekem most egy A2 Lite-om van.
+1 pont nekik, hogy a MIUI rohadt jó kezelőfelület. Sajnálom is, hogy ezen One van.

Ui.: Barátnőm vett egy Samsung A40-et, az is amúgy király telefon, csak az asszem 80 körül van.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mobilt vennek, de a 65-80K-s arkategorianal nem szannek tobbet ra, igazabol mar ennyit sincs szivem adni egy telefonert. Erdekelne, hogy ki mit ajanl? Nem hasznalom tul a telefont, leginkabb a foto, video, net erdekel, illetve hogy ne legyen rohadt lassu, ne fagyjon be.

Ismerosom, aki allitolag nagyon durvan utananezett, mielott o vett volna telefont, most vett Huaweit. Elotte het evig volt iphone-os, de odaig van a Huaweiert, mondvan, siman kenderbe veri az iphone-okat. O a P20 Lite-ot javasolja, ahogy neztem, a 80K koruli iphone-oknal tobbet is tud.

De gondoltam, rakerdezek itt is, biztos vannak huawei-hasznalok, megbizhato telefon peldaul, birja? (Ebben tudomasom szerint messze az iphone a legjobb.) Illetve az iphone-t hasznalok velemenye is erdekel, persze mivel tobbet nem vagyok hajlando kiadni erte, igy nyilvan 2-3 eves telefon jon ki a penzbol, ami maximum talan Apple 6S lehetne.
Stez
Hát, nekem eddig Honorjaim voltak, amik már igazi okostelók, és gyakorlatilag semmi bajom nem volt velük. Ugye Huawei része ez is. Ár/értékben mégis mindig a Xiaomit szokták javasolni, jogosan. Csak nekem túl nagy telefonok. (méretre) És a kis Honor 9-emre gyakorlatilag 2 havonta jön is egy frissítés, szóval foglalkoznak vele.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mobilt vennek, de a 65-80K-s arkategorianal nem szannek tobbet ra, igazabol mar ennyit sincs szivem adni egy telefonert. Erdekelne, hogy ki mit ajanl? Nem hasznalom tul a telefont, leginkabb a foto, video, net erdekel, illetve hogy ne legyen rohadt lassu, ne fagyjon be.

Ismerosom, aki allitolag nagyon durvan utananezett, mielott o vett volna telefont, most vett Huaweit. Elotte het evig volt iphone-os, de odaig van a Huaweiert, mondvan, siman kenderbe veri az iphone-okat. O a P20 Lite-ot javasolja, ahogy neztem, a 80K koruli iphone-oknal tobbet is tud.

De gondoltam, rakerdezek itt is, biztos vannak huawei-hasznalok, megbizhato telefon peldaul, birja? (Ebben tudomasom szerint messze az iphone a legjobb.) Illetve az iphone-t hasznalok velemenye is erdekel, persze mivel tobbet nem vagyok hajlando kiadni erte, igy nyilvan 2-3 eves telefon jon ki a penzbol, ami maximum talan Apple 6S lehetne.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Kicsit drága a belépő (20 EUR a felnőtt jegy), de nekem tetszett, különösen az akváriumos ház.
Én tavaly voltam, az oroszlánok mellett volt a sörkert, jó volt az Ottakringer és a kaja is jó volt.
empty taxi
Megerősíteni tudom. Nem nagy, de mégis annyi minden van ott, hogy ihaj 😊
Lehet forgolódni. Nekem nagyon tetszett. 20 EUR a belépő, de mellé még a kastély körül is lehet lófrálni. Minimum 1 napos program.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
En megkozelitem ezt az emberi oldalrol. Pont ma van a 23. hazassagi evfordulonk. Az eskuvo utani egy-ket honapban neztuk a videot, majd eveken at nem. Aztan 10-13 ev utan megszaporodnak a nezesed. Kislanyom megkerdezi, hogy szep menyasszony volt anya? Es megmutatjuk. Tenyleg enekeltel anyanak? Igen es megmutatjuk. Es van meg egy fontos dolog: ott az egesz csalad es ok is a filmen lesznek. Telnek az evek es sajnos egyre tobben fognak tavozni. Meghal a dedi, de tudjuk, hogy ott volt velunk es meg tudjuk nezni.
Tapasztalatbol mondom, nagyon jo, ha minden meg van orokitve. Kivanom, hogy hosszu- boldog hazassagotok lesz es akkor majd kesobbiekben szamtalan szep, neha keseredes, neha feltotlenul boldog pillanatot fog okozni az a film.
Ha rovid a hazassagotok, akkor pedig lesznek nagyobb gondjaitok is mint a kidobott eskuvoi video penz.
Az eskuvo elviekben rolatok kettotokrol kell hogy szoljon. De altalaban arrol szol, hogy a nasznepnek mit viritsunk, illetve az mit virit nekunk. En a film arat mindenkeppen a kulcsin, a masok altal “ertekelt” viritas osszegen ( olcsobb torta, kevesebb lufi..... stb) hoznam vissza, ha az anyagiak a korlatok.
Szoval legyen jo videotok, es kivanom hogy majd a felesegeddel, gyerekeiddel, unokaiddal sok-sok ev mulva is egyutt tudjatok nezni
diverdoc
Szivemből szóltál 😊😊
Tudom nem csípazol meg az "ős ellenségnek is szurkolsz " de ami igaz az igaz ☝☝
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
En megkozelitem ezt az emberi oldalrol. Pont ma van a 23. hazassagi evfordulonk. Az eskuvo utani egy-ket honapban neztuk a videot, majd eveken at nem. Aztan 10-13 ev utan megszaporodnak a nezesed. Kislanyom megkerdezi, hogy szep menyasszony volt anya? Es megmutatjuk. Tenyleg enekeltel anyanak? Igen es megmutatjuk. Es van meg egy fontos dolog: ott az egesz csalad es ok is a filmen lesznek. Telnek az evek es sajnos egyre tobben fognak tavozni. Meghal a dedi, de tudjuk, hogy ott volt velunk es meg tudjuk nezni.
Tapasztalatbol mondom, nagyon jo, ha minden meg van orokitve. Kivanom, hogy hosszu- boldog hazassagotok lesz es akkor majd kesobbiekben szamtalan szep, neha keseredes, neha feltotlenul boldog pillanatot fog okozni az a film.
Ha rovid a hazassagotok, akkor pedig lesznek nagyobb gondjaitok is mint a kidobott eskuvoi video penz.
Az eskuvo elviekben rolatok kettotokrol kell hogy szoljon. De altalaban arrol szol, hogy a nasznepnek mit viritsunk, illetve az mit virit nekunk. En a film arat mindenkeppen a kulcsin, a masok altal “ertekelt” viritas osszegen ( olcsobb torta, kevesebb lufi..... stb) hoznam vissza, ha az anyagiak a korlatok.
Szoval legyen jo videotok, es kivanom hogy majd a felesegeddel, gyerekeiddel, unokaiddal sok-sok ev mulva is egyutt tudjatok nezni
diverdoc
Kiválóan összefoglaltad, ugyanígy érzem ezt az egészet.
A mai napig bánom, hogy nem volt videós. A gyerekek kérdezgetik, milyen volt, a nagyszülők meg már fentről mosolyognak ránk, nem bele a kamerába...
O1G
Nos, pont ezért nem szeretném ha nem lennének megörökítve profi által 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
A mai napig bánom, hogy nem volt videós. A gyerekek kérdezgetik, milyen volt, a nagyszülők meg már fentről mosolyognak ránk, nem bele a kamerába...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 935
Normál esetben az esküvő egy jogi aktus, ami arról szól, hogy lesz két embernek boldog x éve. Aztán persze lehet családdal, barátokkal ünnepelni, bulizni, jól érezni magát az embernek.
De persze mindig van olyan, akinek a "nagy nap" a fontos, nem az, amit valójában jelent, vagy amit hivatott jelenteni.
Ismerős ismerőse srác mennyasszonya 4 milliós esküvőben gondolkodik, mikor ez kábé egyévi fizuja a srácnak, és nem a lány papája fizeti. Ilyet hallva persze röhögne az ember, hogy amelyik pasi ilyen madár, az meg is érdemli, fizessen, hogy szokja, de ez is egyfajta fogyasztói társadalmi spirál, amibe a nők húzzák bele magukat, teljesen haszontalanul, így egyértelműen őket hibáztatni botorság, hiszen egy ilyen gigafaszsághoz, mint a többmilliós esküvő, két ember kell.
A környezetemben sok esküvő volt az elmúlt évtizedekben, de soha nem volt releváns kapcsolat az esküvő nagysága, bekerülési értéke, és a késöbbi boldog évek száma tekintetében. Legjobb barátaim esküvője teljesen egyszerű, normális volt (normális, személyes ajándékokkal, nem kötelezően átadott borítékokkal), és van akinek ez 20 éve történt, illetve voltam megapuccos esküvői parádén is, ami után 5 évvel már nem voltak együtt.
Szóval summázva nem ismerek egy nőt sem, akinek a szuper esküvője garancia lett volna a késöbbi harmóniára és boldogságra. (Főként, hogy sokukat eleve azért ismerhettem meg közelebbről, mert a boldogságukba hiba csúszott, és legalábbis egy részét másutt kívánták meglelni.)
Sobri Jóska
en olyat hallottam h a par megmondja h milyen "stilusu" eskuvo lesz ergo minden vendeg "oltozzon be, pl 40-es evek chicago, lila mamor stb...Ami jo es viccesen hangzik de bakker tobblet koltseg a vendegeknek egy olyan "ruhara "ami kb egyszer lesz felhasznalva.

Az ilyen puccoktol kivagyok.Az eskuvo szervezesenek az idegtepo mindennapjai.persze ki lehet adni szervezonek de az meg tobb penz.En ilyen kulcsinyekre sajnalom a dellat.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
En megkozelitem ezt az emberi oldalrol. Pont ma van a 23. hazassagi evfordulonk. Az eskuvo utani egy-ket honapban neztuk a videot, majd eveken at nem. Aztan 10-13 ev utan megszaporodnak a nezesed. Kislanyom megkerdezi, hogy szep menyasszony volt anya? Es megmutatjuk. Tenyleg enekeltel anyanak? Igen es megmutatjuk. Es van meg egy fontos dolog: ott az egesz csalad es ok is a filmen lesznek. Telnek az evek es sajnos egyre tobben fognak tavozni. Meghal a dedi, de tudjuk, hogy ott volt velunk es meg tudjuk nezni.
Tapasztalatbol mondom, nagyon jo, ha minden meg van orokitve. Kivanom, hogy hosszu- boldog hazassagotok lesz es akkor majd kesobbiekben szamtalan szep, neha keseredes, neha feltotlenul boldog pillanatot fog okozni az a film.
Ha rovid a hazassagotok, akkor pedig lesznek nagyobb gondjaitok is mint a kidobott eskuvoi video penz.
Az eskuvo elviekben rolatok kettotokrol kell hogy szoljon. De altalaban arrol szol, hogy a nasznepnek mit viritsunk, illetve az mit virit nekunk. En a film arat mindenkeppen a kulcsin, a masok altal “ertekelt” viritas osszegen ( olcsobb torta, kevesebb lufi..... stb) hoznam vissza, ha az anyagiak a korlatok.
Szoval legyen jo videotok, es kivanom hogy majd a felesegeddel, gyerekeiddel, unokaiddal sok-sok ev mulva is egyutt tudjatok nezni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Köszi a véleményeket, 25k lesz az

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Normál esetben az esküvő egy jogi aktus, ami arról szól, hogy lesz két embernek boldog x éve. Aztán persze lehet családdal, barátokkal ünnepelni, bulizni, jól érezni magát az embernek.
De persze mindig van olyan, akinek a "nagy nap" a fontos, nem az, amit valójában jelent, vagy amit hivatott jelenteni.
Ismerős ismerőse srác mennyasszonya 4 milliós esküvőben gondolkodik, mikor ez kábé egyévi fizuja a srácnak, és nem a lány papája fizeti. Ilyet hallva persze röhögne az ember, hogy amelyik pasi ilyen madár, az meg is érdemli, fizessen, hogy szokja, de ez is egyfajta fogyasztói társadalmi spirál, amibe a nők húzzák bele magukat, teljesen haszontalanul, így egyértelműen őket hibáztatni botorság, hiszen egy ilyen gigafaszsághoz, mint a többmilliós esküvő, két ember kell.
A környezetemben sok esküvő volt az elmúlt évtizedekben, de soha nem volt releváns kapcsolat az esküvő nagysága, bekerülési értéke, és a késöbbi boldog évek száma tekintetében. Legjobb barátaim esküvője teljesen egyszerű, normális volt (normális, személyes ajándékokkal, nem kötelezően átadott borítékokkal), és van akinek ez 20 éve történt, illetve voltam megapuccos esküvői parádén is, ami után 5 évvel már nem voltak együtt.
Szóval summázva nem ismerek egy nőt sem, akinek a szuper esküvője garancia lett volna a késöbbi harmóniára és boldogságra. (Főként, hogy sokukat eleve azért ismerhettem meg közelebbről, mert a boldogságukba hiba csúszott, és legalábbis egy részét másutt kívánták meglelni.)

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?
Gergőbácsi
Ahogy itt többen is írták, a kajádat "illik" kifizetni, így én a 15e Ft-ot mondanám alapból/fő. Függ a rokoni, baráti kapcsolat erősségétől, közelségétől.
Haveroknál, ha volt korábban valakinek az elmúlt pár évben, esetleg nála érdeklődhetsz. Rokonok esetében a saját szülő, estleg nagyszülő tud komoly segítséget adni. Régebben, de talán ma is sokan még felírják, ki mit vitt. Pl a Lojzikáék 1971-ben 4 tyúkot, meg 500 Ft-ot adtak, tehát, ha az ő gyerekeik nősülnek/férjhez mennek, akkor az inflációt 10 másodperc alatt hozzászámolva megmondják mennyit kell adni.....😊
Az sem mindegy, hogy pl fejlesztő mérnöki fizud van vagy minimálbér (mármint amiről ők is tudnak).......😊
Más az elvárás.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?
Gergőbácsi
Ez sok mindentől függ. Alap szerintem 10e, aztán onnan feljebb határ a csillagos ég.
NB2
Mai rendezvényházas HUF/fő árak mellett, szerintem 15-ről indul a buli. (Ha már 13.000/főt találsz étel+ital+helyszín, és igényes is, akkor egy zseni vagy) Legalábbis az idei 4 esküvői meghívásra egyszer sem mentem ez alá, még ha nem is az én oldalamról voltunk ott. Ha pedig elszállásolnak és élsz vele stb. akkor NB2 tökéletesen mondja.
Mi ceremóniamester árajánlatokat kérünk éppen be, hát egy-kettő után tátva maradt a szám. De nem az önfényezés jelenségtől....
gamerkr
Épp most találtál egyet 😛 😀
dugo93
Egyik legnehezebb kérdés. Talán a zenekarnál is keményebb dió.
kristóf17
Akkor nyugodtan eszetekbe juthatok. Egyébként tényleg nyomom pár éve a vőfény/ceremóniamester témát
dugo93
hogy mit?
eaglesmcnabb
Az a vicces, hogy vőfénynek is rengetegen hívják, de én nem szoktam. Simán csak elírtam a másik, ugyancsak elterjedt alternatívájára 😀

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?
Gergőbácsi
Ez sok mindentől függ. Alap szerintem 10e, aztán onnan feljebb határ a csillagos ég.
NB2
Mai rendezvényházas HUF/fő árak mellett, szerintem 15-ről indul a buli. (Ha már 13.000/főt találsz étel+ital+helyszín, és igényes is, akkor egy zseni vagy) Legalábbis az idei 4 esküvői meghívásra egyszer sem mentem ez alá, még ha nem is az én oldalamról voltunk ott. Ha pedig elszállásolnak és élsz vele stb. akkor NB2 tökéletesen mondja.
Mi ceremóniamester árajánlatokat kérünk éppen be, hát egy-kettő után tátva maradt a szám. De nem az önfényezés jelenségtől....
gamerkr
Épp most találtál egyet 😛 😀
dugo93
Egyik legnehezebb kérdés. Talán a zenekarnál is keményebb dió.
kristóf17
Akkor nyugodtan eszetekbe juthatok. Egyébként tényleg nyomom pár éve a vőfény/ceremóniamester témát
dugo93
hogy mit?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?
Gergőbácsi
Ez sok mindentől függ. Alap szerintem 10e, aztán onnan feljebb határ a csillagos ég.
NB2
Mai rendezvényházas HUF/fő árak mellett, szerintem 15-ről indul a buli. (Ha már 13.000/főt találsz étel+ital+helyszín, és igényes is, akkor egy zseni vagy) Legalábbis az idei 4 esküvői meghívásra egyszer sem mentem ez alá, még ha nem is az én oldalamról voltunk ott. Ha pedig elszállásolnak és élsz vele stb. akkor NB2 tökéletesen mondja.
Mi ceremóniamester árajánlatokat kérünk éppen be, hát egy-kettő után tátva maradt a szám. De nem az önfényezés jelenségtől....
gamerkr
Épp most találtál egyet 😛 😀
dugo93
Egyik legnehezebb kérdés. Talán a zenekarnál is keményebb dió.
kristóf17
Akkor nyugodtan eszetekbe juthatok. Egyébként tényleg nyomom pár éve a vőfély/ceremóniamester témát

Szerkesztette: dugo93

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?
Gergőbácsi
Ez sok mindentől függ. Alap szerintem 10e, aztán onnan feljebb határ a csillagos ég.
NB2
Mai rendezvényházas HUF/fő árak mellett, szerintem 15-ről indul a buli. (Ha már 13.000/főt találsz étel+ital+helyszín, és igényes is, akkor egy zseni vagy) Legalábbis az idei 4 esküvői meghívásra egyszer sem mentem ez alá, még ha nem is az én oldalamról voltunk ott. Ha pedig elszállásolnak és élsz vele stb. akkor NB2 tökéletesen mondja.
Mi ceremóniamester árajánlatokat kérünk éppen be, hát egy-kettő után tátva maradt a szám. De nem az önfényezés jelenségtől....
gamerkr
Épp most találtál egyet 😛 😀
dugo93
Egyik legnehezebb kérdés. Talán a zenekarnál is keményebb dió.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mi ceremóniamester árajánlatokat kérünk éppen be, hát egy-kettő után tátva maradt a szám. De nem az önfényezés jelenségtől....
gamerkr
Épp most találtál egyet 😛 😀

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?
Gergőbácsi
Ez sok mindentől függ. Alap szerintem 10e, aztán onnan feljebb határ a csillagos ég.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ha már itt tartunk: mostanság mennyi a "bevett" nászajándék összeg?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mi ceremóniamester árajánlatokat kérünk éppen be, hát egy-kettő után tátva maradt a szám. De nem az önfényezés jelenségtől....

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Ha ezt tudtam volna, amikor pályát választok.. 😀
adam8
Azóta célom esküvői rendezvényszervezésbe belefogni, mióta megtudtam, ez mit takar. "Csodálatos" dolgok ezek. 😊
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Ha ezt tudtam volna, amikor pályát választok.. 😀

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Nincs mert mi egyetértettünk abban hogy nem kell videó és egy percig nem bántuk meg. A képeket is max 2-szer néztük meg. Ennek ellenére a fontos dolgok megvannak videón is. Volt a családban olyan akinél drón meg 3 videós volt és azóta se nézték meg és véleményem szerint nem is fogják.
Matthew99
mi dettó. szerintem a kislányom többször nézte meg a képeket, mint mi ketten összesen, pedig már négy éve volt az is.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Kicsit az az érzésem, hogy vannak ezzel kapcsolatban fájdalmas emlékeid 😀
dugo93
Nincs mert mi egyetértettünk abban hogy nem kell videó és egy percig nem bántuk meg. A képeket is max 2-szer néztük meg. Ennek ellenére a fontos dolgok megvannak videón is. Volt a családban olyan akinél drón meg 3 videós volt és azóta se nézték meg és véleményem szerint nem is fogják.
Matthew99
Ja amúgy én se szoktam szinte semmit végignézni. Én is inkább az "éljük meg, ne videózzunk" híve vagyok. Bár a barátnőm sűrűn visszanézegeti a képeket amiket készít.
dugo93
Nálunk is pont ez a helyzet. Állandóan videóz, fotóz, imádja, ezért van olyan telója amilyen, teli képekkel. Néha leül laptop elé, nézegeti a régieket stb. Nyilván fotóba belementem a drágább megoldásba, de videónál nem érzem ennek fontosságát. Majd kirakunk hajnaltól egy GoPro-t, és mindig ott lesz valakin. Bőven elég. 😊