Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Kicsit az az érzésem, hogy vannak ezzel kapcsolatban fájdalmas emlékeid 😀
dugo93
Nincs mert mi egyetértettünk abban hogy nem kell videó és egy percig nem bántuk meg. A képeket is max 2-szer néztük meg. Ennek ellenére a fontos dolgok megvannak videón is. Volt a családban olyan akinél drón meg 3 videós volt és azóta se nézték meg és véleményem szerint nem is fogják.
Matthew99
Ja amúgy én se szoktam szinte semmit végignézni. Én is inkább az "éljük meg, ne videózzunk" híve vagyok. Bár a barátnőm sűrűn visszanézegeti a képeket amiket készít.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Kicsit az az érzésem, hogy vannak ezzel kapcsolatban fájdalmas emlékeid 😀
dugo93
Nincs mert mi egyetértettünk abban hogy nem kell videó és egy percig nem bántuk meg. A képeket is max 2-szer néztük meg. Ennek ellenére a fontos dolgok megvannak videón is. Volt a családban olyan akinél drón meg 3 videós volt és azóta se nézték meg és véleményem szerint nem is fogják.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Kicsit az az érzésem, hogy vannak ezzel kapcsolatban fájdalmas emlékeid 😀

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Nemértem Kristóf, még csak most kérted meg a kezét és máris esküvői videós...?
Inkább a CSOK-nak nézzetek utána.
😀
O1G
Messzire mentünk a témától 😀 Nincs kedvem egy évig szervezni, így a lényeg legyen meg aztán a többi majd jön.

Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.
Matthew99
Azért azt tudni kell, hogy két ember házasodik össze, és nem én vagyok, aki jobban ragaszkodik a spéci videóshoz.
kristóf17
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉
Matthew99
Persze, ezen vagyok 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.
Matthew99
Azért azt tudni kell, hogy két ember házasodik össze, és nem én vagyok, aki jobban ragaszkodik a spéci videóshoz.
kristóf17
Akkor győzd meg hogy az a pénz jó lesz máshol. A rokonok telefonos videóiból ugyanúgy össze lehet vágni egy szép emléket, amit ugyanúgy nem fogtok soha megnézni 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Nemértem Kristóf, még csak most kérted meg a kezét és máris esküvői videós...?
Inkább a CSOK-nak nézzetek utána.
😀
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.
Matthew99
Azért azt tudni kell, hogy két ember házasodik össze, és nem én vagyok, aki jobban ragaszkodik a spéci videóshoz.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
ha mindent meg akarsz örökíteni akkor Kovi 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
kristóf17
Mondj le róla és kész.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊
Matthew99
Ezért fogalmaztam meg azt, hogy alatta igen. Ezen szeretnék spórolni és nem a fotón, vőfélyen 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
kristóf17
Te is akarsz egy olyan cd-t amit soha többet nem nézel meg? Én a 180k alatti összeget választanám 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Tud valaki esetleg minőségre adó és 180k alatt dolgozó esküvői videóst, aki megfelelő időintervallumban dolgozik? (tudom, nem elég konkrét a kérés, és relatív is, hogy ki mit ért a minőség alatt, de sok-sok találat van, ennyivel hátha szűkítettem eleget) Kérlek dobjon már üzenetet, aki tud. 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 946 — nabege2@yahoo.com
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Ha már Bécs! Ha mentek a Práterbe, ezt nem szabad kihagyni:
 www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g190454-d694595-r507662072-Schweizerhaus-Vienna.html
Két embernek elég egy csülök, aminél jobbat még nem ettem és a "csöcsös" sör is finom 😉
Illetve a Madame Tussaunds talán jobb, mint Londonban. Drága, de megéri.
Egon bá
ugyanitt toltuk mi is! annyi még hogy a hullámvasutazást meg egyéb mókákat a kaja elé érdemes időzíteni! 😊
yooker
te miattad egy jó sztorival lettünk kevesebbek 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Ha már Bécs! Ha mentek a Práterbe, ezt nem szabad kihagyni:
 www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g190454-d694595-r507662072-Schweizerhaus-Vienna.html
Két embernek elég egy csülök, aminél jobbat még nem ettem és a "csöcsös" sör is finom 😉
Illetve a Madame Tussaunds talán jobb, mint Londonban. Drága, de megéri.
Egon bá
ugyanitt toltuk mi is! annyi még hogy a hullámvasutazást meg egyéb mókákat a kaja elé érdemes időzíteni! 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mohácson melyik étterembe érdemes menni?
Matthew99
Ha Mohács környéke is játszik, akkor Bóly 10-12 km, és ott a Kiskastély étterem nagyon jó.
Jan
Ott vesszük fel a mamám és onnan indul a túránk. De akkor lehet, hogy oda tervezem a végét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Mohácson melyik étterembe érdemes menni?
Matthew99
Ha Mohács környéke is játszik, akkor Bóly 10-12 km, és ott a Kiskastély étterem nagyon jó.
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 107 — Saints GM
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Ha már Bécs! Ha mentek a Práterbe, ezt nem szabad kihagyni:
 www.tripadvisor.co.hu/ShowUserReviews-g190454-d694595-r507662072-Schweizerhaus-Vienna.html
Két embernek elég egy csülök, aminél jobbat még nem ettem és a "csöcsös" sör is finom 😉
Illetve a Madame Tussaunds talán jobb, mint Londonban. Drága, de megéri.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 878 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akvarisztikában esetleg van aki otthon van?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Bécsi állatkertről vélemények?
tüsi91
Kicsit drága a belépő (20 EUR a felnőtt jegy), de nekem tetszett, különösen az akváriumos ház.
Én tavaly voltam, az oroszlánok mellett volt a sörkert, jó volt az Ottakringer és a kaja is jó volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Vannak pandák is mellette meg sörözők 😊
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bécsi állatkertről vélemények?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mohácson melyik étterembe érdemes menni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Azért a magyar rap “ősatyja” csak Pajor Tomi és a Neurotic béli szövegei.
Sobri Jóska
Azért látszik, hogy öreg vagy | (ez nem lenne baj, de sajnos én is 😊) |

OFF:
Ha már szóba hoztad, ő számomra egy rettenetesen ambivalens figura, sőt ma már inkább csak negatív szereplő. Mi rajtuk, az ő szövegeiken ((értsd URH, Kontroll csoport, Balaton (ők mind a mai napig játszanak Neuroticot egyébként), Trabant, Európa Kiadó, Menyhárt Jenő, Müller Péter, és Pajor Tamás ) szocializálódtunk, rendszer protestáltunk.
Nekem Pajor az, aki be volt állva és ki volt élve és nagyon merészen, elegánsan, mint egy cigányzenész üvöltötte az utcán, hogy a rockandroll az nem egy tánc. Aztán, talán 1988-ban nyáron (vagy 87) élőben éltem át Keszthelyen a megtérésének egyik komédiáját. És egy világ omlott össze bennem, bennünk, akik azon a performance-on ott álltunk.
Ezt meg is fogalmazta róla Müller Péter "szerintem te most puszta vagy belül, egy teljesen tipikus magyar ugar (...) rajtad az álarc, és te vagy ez a jelmez, amin látszik, hogy mennyire jól jövedelmez (...) gyere ki a fényből, gyere, és nézd meg, hogy mi lett egy nem olyan régen még értelmes lényből!"
Ebből a társaságból talán a Balatonos Vígh Mihályt érdemes felidézni, aki követte Pajort, majd a megtérésből vissza is tudott térni:" Évekre visszavetették a szellemi fejlődésemet. (...) Most újra élek, és úgy érzem, mintha egy szörnyű pokolraszállás után visszatértem volna a földre"

ON:
A rap magyar gyökereihez még Menyhárton és Pajoron kívül érdemes Hegyi Zoltánt a Sexepilből említeni, aki hasonlót használt. Mondjuk ők az undergroundot a punk, rock, jazz, és rap ötvözésével hozták létre (nulla studió háttérrel és technikai segítséggel), és semmi közük a későbbi kommersz folyékonyabb szóáradatot, de kevesebb mondanivalót tartalmazó raphez.
diverdoc
Szerintem Pajor a valaha volt legnagyobb magyar dalszövegíró.
Amióta betért a hitgyülibe, azóta is követem a szólóalbumait, és fenntartom ezt. (Igen, nálam Bereményi csak második.)
Szerintem elfogulatlanul érdemes belehallgatni a dalaiba (Patrióta, Budapest te csodás, Ön táncoljon, stb.,), nem fogsz csalódni.
Olyan agya, kreativitása van a dalszövegekhez, a magyar nyelvhez, nyelvi játékokhoz, mint senkinek. Weöres Sándor vagy Romhányi szint, csak modern témák és szóhasználat.
A hitgyülis agyhaláláról én is csak annyit mondok, hogy ha azt nem húzza meg, akkor neki vége, megeszi a drog. Sok beszélgetést láttam vele, nem a harcos térítő fajta - szerencsére.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
O1G
Csak vigyázz a szomszédokkal.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 878 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
O1G
Skócia ❤😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta