NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
O1G
Prágába nem biztos h nővel a legnagyobb buli. 😉 Krakkó inkább passzol. Szvsz
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Házassági évforduló, Krakkó vagy Prága?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért a magyar rap “ősatyja” csak Pajor Tomi és a Neurotic béli szövegei.
Sobri Jóska
Azért látszik, hogy öreg vagy | (ez nem lenne baj, de sajnos én is 😊) |

OFF:
Ha már szóba hoztad, ő számomra egy rettenetesen ambivalens figura, sőt ma már inkább csak negatív szereplő. Mi rajtuk, az ő szövegeiken ((értsd URH, Kontroll csoport, Balaton (ők mind a mai napig játszanak Neuroticot egyébként), Trabant, Európa Kiadó, Menyhárt Jenő, Müller Péter, és Pajor Tamás ) szocializálódtunk, rendszer protestáltunk.
Nekem Pajor az, aki be volt állva és ki volt élve és nagyon merészen, elegánsan, mint egy cigányzenész üvöltötte az utcán, hogy a rockandroll az nem egy tánc. Aztán, talán 1988-ban nyáron (vagy 87) élőben éltem át Keszthelyen a megtérésének egyik komédiáját. És egy világ omlott össze bennem, bennünk, akik azon a performance-on ott álltunk.
Ezt meg is fogalmazta róla Müller Péter "szerintem te most puszta vagy belül, egy teljesen tipikus magyar ugar (...) rajtad az álarc, és te vagy ez a jelmez, amin látszik, hogy mennyire jól jövedelmez (...) gyere ki a fényből, gyere, és nézd meg, hogy mi lett egy nem olyan régen még értelmes lényből!"
Ebből a társaságból talán a Balatonos Vígh Mihályt érdemes felidézni, aki követte Pajort, majd a megtérésből vissza is tudott térni:" Évekre visszavetették a szellemi fejlődésemet. (...) Most újra élek, és úgy érzem, mintha egy szörnyű pokolraszállás után visszatértem volna a földre"

ON:
A rap magyar gyökereihez még Menyhárton és Pajoron kívül érdemes Hegyi Zoltánt a Sexepilből említeni, aki hasonlót használt. Mondjuk ők az undergroundot a punk, rock, jazz, és rap ötvözésével hozták létre (nulla studió háttérrel és technikai segítséggel), és semmi közük a későbbi kommersz folyékonyabb szóáradatot, de kevesebb mondanivalót tartalmazó raphez.
diverdoc
megasound vs. sírásók ... ammi balhé, Erol a házban
brühühü
azóta csak gilicegáborpótlóbizoccság kecereg, elemszíztem a J.A. Mamát aszonták írjuk fő ezjólesz...

énmégőszinteembervoltamordítottamtoporzékoltamhotyhattyaadagattruhátmásraengömvigyéfőapallásra yeah!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért látszik, hogy öreg vagy | (ez nem lenne baj, de sajnos én is 😊) |

OFF:
Ha már szóba hoztad, ő számomra egy rettenetesen ambivalens figura, sőt ma már inkább csak negatív szereplő. Mi rajtuk, az ő szövegeiken ((értsd URH, Kontroll csoport, Balaton (ők mind a mai napig játszanak Neuroticot egyébként), Trabant, Európa Kiadó, Menyhárt Jenő, Müller Péter, és Pajor Tamás ) szocializálódtunk, rendszer protestáltunk.diverdoc
A "kiábrándulás" nálam is hasonlóan történt. (Sajnos ezek szerint én is öreg vagyok. 😊 )

Nálam annyi a különbség talán - bár lehet, hogy te is így értetted -, hogy én Pajorra egyébként nem "haragszom". Egyszerűen ő csak az a szereplő volt az életemben, akinek a sorsa, lépése döbbentett rá, hogy túl sokat képzeltem bele valamibe (zenébe), amiben nem volt annyi. Pajort személyesen megértem. A folytatja azt ahogy élt, abba 10 éven belül belepusztult volna. Ha húzza addig egyáltalán. Hogy kinek mi az a módszer amivel ki tud lépni az önpusztításból, az egyénenként eltérő lehet. Ha nála a megtérés vált be - márpedig bevált, mert ma is él és láthatóan lelkileg rendben van -, akkor hajrá, örülök neki. Persze ezzel megszűnt annak a művésznek lenni, aki korábban volt, de ez nem baj. Inkább az élete legyen rendben, mint a zenéje. Erre egyébként nem is Pajorral kapcsolatban, hanem nem sokkal utána, Morrison sírjánál ébredtem rá. Egy kiadós "nitrós" session után ott a sírnál döbbentem rá, hogy nem éri meg. Nincs értelme. Nekem sem, a saját életemre nézve. De a művésznek sem, az övére nézve. Ha ez az ára, akkor inkább ne.

Azóta - most már jó rég óta - vagyok úgy, hogy lesz*rom a művészt. Csa a mű érdekel. Shakespeare-nél sem érdekel, hogy hány bordélyházat járt meg az életében, Mozartná sem érdekel, hogy pénzért, polgárpukkasztásért, unalomból, vagy átverésből írta-e a műveit. A mű és az én viszonyom a lényeg, nem az, hogy a művész milyen vagy hogy viszonyul a műhöz. Így aztán tőlem lehet az bárki - Pajortól Ganxta-n át akár Majkáig, vagy bármilyen más stílus -, ha a zene jó, tetszik, akkor hallgatom. Ha nem, akkor meg nem. És magasról teszek a szerzőre.

Na ez is túl hosszú lett, önmagamat ismétlem, de már nem törlöm vissza. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért a magyar rap “ősatyja” csak Pajor Tomi és a Neurotic béli szövegei.
Sobri Jóska
Azért látszik, hogy öreg vagy | (ez nem lenne baj, de sajnos én is 😊) |

OFF:
Ha már szóba hoztad, ő számomra egy rettenetesen ambivalens figura, sőt ma már inkább csak negatív szereplő. Mi rajtuk, az ő szövegeiken ((értsd URH, Kontroll csoport, Balaton (ők mind a mai napig játszanak Neuroticot egyébként), Trabant, Európa Kiadó, Menyhárt Jenő, Müller Péter, és Pajor Tamás ) szocializálódtunk, rendszer protestáltunk.
Nekem Pajor az, aki be volt állva és ki volt élve és nagyon merészen, elegánsan, mint egy cigányzenész üvöltötte az utcán, hogy a rockandroll az nem egy tánc. Aztán, talán 1988-ban nyáron (vagy 87) élőben éltem át Keszthelyen a megtérésének egyik komédiáját. És egy világ omlott össze bennem, bennünk, akik azon a performance-on ott álltunk.
Ezt meg is fogalmazta róla Müller Péter "szerintem te most puszta vagy belül, egy teljesen tipikus magyar ugar (...) rajtad az álarc, és te vagy ez a jelmez, amin látszik, hogy mennyire jól jövedelmez (...) gyere ki a fényből, gyere, és nézd meg, hogy mi lett egy nem olyan régen még értelmes lényből!"
Ebből a társaságból talán a Balatonos Vígh Mihályt érdemes felidézni, aki követte Pajort, majd a megtérésből vissza is tudott térni:" Évekre visszavetették a szellemi fejlődésemet. (...) Most újra élek, és úgy érzem, mintha egy szörnyű pokolraszállás után visszatértem volna a földre"

ON:
A rap magyar gyökereihez még Menyhárton és Pajoron kívül érdemes Hegyi Zoltánt a Sexepilből említeni, aki hasonlót használt. Mondjuk ők az undergroundot a punk, rock, jazz, és rap ötvözésével hozták létre (nulla studió háttérrel és technikai segítséggel), és semmi közük a későbbi kommersz folyékonyabb szóáradatot, de kevesebb mondanivalót tartalmazó raphez.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
ZoliMP
Tévedés. Amit írsz az max az átlagemberekre igaz. Akik benne vannak az undergroundban azok vágják, hogy majkának annyi köze van ehhez mint demjén rózsinak. Kannibál viszont nem jó példa, kb ők az omega magyar hiphopban. Az, hogy milyen minőségű amit csinálnak egy másik kérdés. Amúgy sajnos magyarországon nem lehet tőzsgyökeres rappből megélni, ezért korcsul már pl a hősök is stb...
peach
szerintem most ugyanazt mondtátok, csak másképp, mert ő is az átlagemberekre gondolta.
Régebben követtem a zenetopikot, Zoli nekem nem úgy tűnt, mint aki ne lenne képben az UG-vel. Sőt, egy csomó külföldi előadót ő mutatott.

(Amúgy szívemből szóltál, a hsz-ed minden szavával egyetértek)
eaglesmcnabb
Huu messzire vitt ez a "reppes" kifejezesem illetve lehet ez is messze visz. Sobri altal felhozott neurotic vagy fenyo miklos, igen ok reppeltek kb itthon eloszor, de aztan jott a rapulok ami megint egy vicc volt.
Amugy igen, ugyanazt mondjuk, az atlagember a reppet nem ismeri igazabol. Ez olyan mikor a mostani hooliganset dicserened egy mai Korockernek , hogy milyen fasza rock zene. Rock de vhol popba agyazva. Sztem itthon nincs a koztudatban hiteles hiphop eloado, aki konzistensen hozna az "igazi" ertekeket. Sokan ignoraljak a nagyobb feluletet, mint pl AKezdet, de ok sincsenek mar. Pedig kulfoldon pl franciaorszagban az NTM, pl politikai vitamusorban is megjelentek.

Amugy kepben vagyok, mivel kb 2000 es 2009 kozott igen intenziven benne voltam a magyar UG-ban es leginkabb fellepeokent. Van idotok keressetek ra a minimal project nevre, ket hosok feat is van ha mar szobakerultek.

Lenyeg a lenyeg. a reppes kifejezes lehet viccesen hat, de "belso" szlengkent indult , ami egyfajta ironia ebben a tul komolyan vett izeben, mint terdigelro polo, csunyanezes stb.. 😀, meg a repp-eleterzes szokapcsolatot is hasznaltuk anno.
ZoliMP
A Forintos a mai napi pörög nálam 😀
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Jó volt az a korszak. Trogaz/Dózis, Fürkésző elemek, Hősök, AKPH (épp azt hallgatom), a győriek, Gőz stb..
dugo93
köszi, be ugrott, mehet is

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 935
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
ZoliMP
Tévedés. Amit írsz az max az átlagemberekre igaz. Akik benne vannak az undergroundban azok vágják, hogy majkának annyi köze van ehhez mint demjén rózsinak. Kannibál viszont nem jó példa, kb ők az omega magyar hiphopban. Az, hogy milyen minőségű amit csinálnak egy másik kérdés. Amúgy sajnos magyarországon nem lehet tőzsgyökeres rappből megélni, ezért korcsul már pl a hősök is stb...
peach
szerintem most ugyanazt mondtátok, csak másképp, mert ő is az átlagemberekre gondolta.
Régebben követtem a zenetopikot, Zoli nekem nem úgy tűnt, mint aki ne lenne képben az UG-vel. Sőt, egy csomó külföldi előadót ő mutatott.

(Amúgy szívemből szóltál, a hsz-ed minden szavával egyetértek)
eaglesmcnabb
Huu messzire vitt ez a "reppes" kifejezesem illetve lehet ez is messze visz. Sobri altal felhozott neurotic vagy fenyo miklos, igen ok reppeltek kb itthon eloszor, de aztan jott a rapulok ami megint egy vicc volt.
Amugy igen, ugyanazt mondjuk, az atlagember a reppet nem ismeri igazabol. Ez olyan mikor a mostani hooliganset dicserened egy mai Korockernek , hogy milyen fasza rock zene. Rock de vhol popba agyazva. Sztem itthon nincs a koztudatban hiteles hiphop eloado, aki konzistensen hozna az "igazi" ertekeket. Sokan ignoraljak a nagyobb feluletet, mint pl AKezdet, de ok sincsenek mar. Pedig kulfoldon pl franciaorszagban az NTM, pl politikai vitamusorban is megjelentek.

Amugy kepben vagyok, mivel kb 2000 es 2009 kozott igen intenziven benne voltam a magyar UG-ban es leginkabb fellepeokent. Van idotok keressetek ra a minimal project nevre, ket hosok feat is van ha mar szobakerultek.

Lenyeg a lenyeg. a reppes kifejezes lehet viccesen hat, de "belso" szlengkent indult , ami egyfajta ironia ebben a tul komolyan vett izeben, mint terdigelro polo, csunyanezes stb.. 😀, meg a repp-eleterzes szokapcsolatot is hasznaltuk anno.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
A mérhetetlen túlzásokban ne tarts semmmi mértéket.
Rendszert csinálsz az idegeimből
, te faló fa ló, te kis trójai csaló...
Amúgy pedig a rock and roll az nem egy tánc 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért a magyar rap “ősatyja” csak Pajor Tomi és a Neurotic béli szövegei.
Sobri Jóska
Én nagyrészt miatta - meg Morrison miatt - hagytam fel az "alternatívval". Nem a szövegeire gondolok, hanem a történetére. Az ő (és Morrison) története rángatott ki a zenei "kamaszkoromból", amikor többet láttam a zenébe, mint ami valójában benne van. Azóta nem érdekel, hogy mi az authentikus és mi nem az, milyen stílus, kinek hívják, mit csinál. Ha tetszik, hallgatom, ha nem tetszik, nem hallgatom. Ahogy egy köny, egy film, egy sorozat, egy festmény esetén is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Divat mondja meg hogy ki vagy?
Maydayre a jegyek
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Azért a magyar rap “ősatyja” csak Pajor Tomi és a Neurotic béli szövegei.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
ZoliMP
attól függ mikor😊 az én osztálytársaim meg Dr. Dre-t és 2 live crewt hallgattak!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
ZoliMP
Tévedés. Amit írsz az max az átlagemberekre igaz. Akik benne vannak az undergroundban azok vágják, hogy majkának annyi köze van ehhez mint demjén rózsinak. Kannibál viszont nem jó példa, kb ők az omega magyar hiphopban. Az, hogy milyen minőségű amit csinálnak egy másik kérdés. Amúgy sajnos magyarországon nem lehet tőzsgyökeres rappből megélni, ezért korcsul már pl a hősök is stb...
peach
Jó volt az a korszak. Trogaz/Dózis, Fürkésző elemek, Hősök, AKPH (épp azt hallgatom), a győriek, Gőz stb..

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
ZoliMP
Tévedés. Amit írsz az max az átlagemberekre igaz. Akik benne vannak az undergroundban azok vágják, hogy majkának annyi köze van ehhez mint demjén rózsinak. Kannibál viszont nem jó példa, kb ők az omega magyar hiphopban. Az, hogy milyen minőségű amit csinálnak egy másik kérdés. Amúgy sajnos magyarországon nem lehet tőzsgyökeres rappből megélni, ezért korcsul már pl a hősök is stb...
peach
szerintem most ugyanazt mondtátok, csak másképp, mert ő is az átlagemberekre gondolta.
Régebben követtem a zenetopikot, Zoli nekem nem úgy tűnt, mint aki ne lenne képben az UG-vel. Sőt, egy csomó külföldi előadót ő mutatott.

(Amúgy szívemből szóltál, a hsz-ed minden szavával egyetértek)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
ZoliMP
Tévedés. Amit írsz az max az átlagemberekre igaz. Akik benne vannak az undergroundban azok vágják, hogy majkának annyi köze van ehhez mint demjén rózsinak. Kannibál viszont nem jó példa, kb ők az omega magyar hiphopban. Az, hogy milyen minőségű amit csinálnak egy másik kérdés. Amúgy sajnos magyarországon nem lehet tőzsgyökeres rappből megélni, ezért korcsul már pl a hősök is stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 935
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊
kishaszi
James Rodriguezt itt a forumon mindig Hamesznek irjak.Azis fura.
Amugy 10+ eve igy hasznalom de a az egyuttes is.Tudatlatt egyfajta elhatarololdas mert Magyarorszagon a fejekben a rap meg mindig AnimalCannibals meg WellHello es Majka,2paces kosarmezes vmi.No meg Gyozike akit a romantic Rappereken aposztrofaltak.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Azt én adom, hogy amit hallasz, azt szereted. Fater miatt én már tök kicsi koromban hallgattam zenét, ezáltal a 60-70-es évek zenéit is ismertem, majd jött a rádióból jövő 80-as évek. Ami jó volt, tetszett. Aztán tesóm révén jött a metal (kazettamásolás rulez), majd a 90-es években a videóklip korszak* meg a vivás német tucctucc. Ebből kifolyólag én nekem nincs is kedvenc zeném, hangulatfüggő vagyok. Igaz mivel a melóhelyen szól a rádió, este én soha nem kívánom a zenét, olyan, hogy teljes albumot meghallgassak már kizárt. Néha ha a főnönökék eltűnnek akkor előszedem a saját zenéimet és azokat hallgatom. Van, hogy Slayert, van hogy Offspringet, van hogy Pet Shop Boyst, van hogy Scootert vagy valami dallamosat a 2000-es évekből.
Paff a bűvös sárkány szerintem egy gyereknek alapmű! Legalábbis nekem az volt😊

*Persze sok mindent nem jegyez meg az ember, de ezeket nagyon. Amik a 90-es években voltak klipek a MAI NAPIG! egy mp után lököm az előadót. Nyáron simán ment az, hogy mtv/viva/z+ kombó, retinámba égetve a klipeket.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
ZoliMP
Nemtom, szerintem fura fonetikusan. Legalábbis én még nem láttam így. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 935
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.
kishaszi
Mi a baj a reppes kifejezessel?
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Reppes? Azosztigen!
peach
Szíves értedd répel, nah 😀
---

Adhattok neki Firkint.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
de azt hogy ne hallgathatna jó zenéket csak gyerekdalokat hát..és nem a Wellhellora gondoltam én sem igazán yooker
Zenével nem kell "vigyázni", mehet bármi, ha a szövege gyerek-kompatibilis. 😊 (vagy nem érti)

 www.youtube.com/watch?v=q8DsivFJb_0

Legyél alapos, mert kb. most az egyszer az életben lesz esélyed "ízlést" formálni. 😊 Ahogy megtanulja kezelni a cuccot onnantól esélyed se lesz a barinőkkel, osztálytársakkal, stb. szemben. 😊

(Illetve egy taktika azért működik: ha Te hallgatod otthon, kocsiban, és ő veled együtt ott van és hallja. Úgy meg is szereti. Persze nem feltétlenül a VHK-t, 😀 )
peterk2005
LOL

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
de azt hogy ne hallgathatna jó zenéket csak gyerekdalokat hát..és nem a Wellhellora gondoltam én sem igazán yooker
Zenével nem kell "vigyázni", mehet bármi, ha a szövege gyerek-kompatibilis. 😊 (vagy nem érti)



Legyél alapos, mert kb. most az egyszer az életben lesz esélyed "ízlést" formálni. 😊 Ahogy megtanulja kezelni a cuccot onnantól esélyed se lesz a barinőkkel, osztálytársakkal, stb. szemben. 😊

(Illetve egy taktika azért működik: ha Te hallgatod otthon, kocsiban, és ő veled együtt ott van és hallja. Úgy meg is szereti. Persze nem feltétlenül a VHK-t, 😀 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 812 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem sem volt gyerekként sem a környezetemben olyan, aki az én zenei ízlésemhez hasonlót hallgatott volna. S azóta sincs nagyon. 😀
Mikey
A Bengals/Ducks kombó után ez nem nagy meglepetés xD


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
Nekem sem volt gyerekként sem a környezetemben olyan, aki az én zenei ízlésemhez hasonlót hallgatott volna. S azóta sincs nagyon. 😀

Szerkesztette: Mikey