Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?Bébé
attól függ honnan

ha arra gondolsz, hogy mi áll meg ott, akkor 30ast és 32est ajánlom, bár nemtom 30as útvonalán (Ifjúság út) mennyire kavar be a földtúrás. SPAR környékén kell leszállnod, felsétálsz ott egy dombra és készpassz

32es az fönt megy, leszállsz asszem a Szőlőskert megállónál és lesétálszkonqueror
Hát Urántól fogom közelíteni a sulit.
Úgy nézem, hogy marad a 27-es, Ifjúság úton leszállok és kezdem az erőltetett hegymenetet.
Majd még a csatlakozásnak járok utána, bár nagy eséllyel nem ér annyit az egész.
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
na most én kérdezek

van egy vezetékes internet (T-Home), egy laptop rányomva, megy a net, minden fasza. a gond az, hogy másik gépnek is kéne internetet varázsolni, de nem megy a másik gépnek (észleli a hálózatot, csak a netet nem). T-Home arcok aszonták, hogy egy gépre kötik ők be vezetékkel, ha másik gépet akarok rá, akkor azt magamnak kell megoldani routerrel. van az is, de mégse megy, és a másodlagos laptopon úgyse megy a net ha direktbe rá van kötve, szóval gyanú szerint a másodlagos laptopon kell valamit beállítani, tűzfal, hálózat, fasztudja

na ez a kérdés 😀 hogy tudnék mindkét gépre netet bűvölni? előre is thx
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?Bébé
attól függ honnan

ha arra gondolsz, hogy mi áll meg ott, akkor 30ast és 32est ajánlom, bár nemtom 30as útvonalán (Ifjúság út) mennyire kavar be a földtúrás. SPAR környékén kell leszállnod, felsétálsz ott egy dombra és készpassz

32es az fönt megy, leszállsz asszem a Szőlőskert megállónál és lesétálsz
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
PTE Pollack-ra (Boszorkány u.) hányas buszok mennek?
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.comkonqueror
Kösz megpróbálom.Matthew99
Vagy Youtubedownloader program, nekem nagyon bevált, leszedi neked jóminőségben a videót, vagy mp3ban is le tudja szedni.tenorx
Megcsináltam azzal amit konq belinkelt és tökéletes lett. Köszi tenorx neked is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.Matthew99
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.comkonqueror
Kösz megpróbálom.Matthew99
Vagy Youtubedownloader program, nekem nagyon bevált, leszedi neked jóminőségben a videót, vagy mp3ban is le tudja szedni.
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.Matthew99
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.comkonqueror
Kösz megpróbálom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.Matthew99
ha YouTube akkor www.listentoyoutube.com
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Egy neten lévő videóból, hogy tudom felvenni a hangot? Tudtok valami jó progit ajánlani. Mp3-ba szeretném lementeni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Az mitől van, hogy Chrome alatt látszódik Bradshaw, de Firefox alatt csak a kép url-jét látom?Chevy
próbáld feltölteni máshová, javaslom az imageshack oldaltkonqueror
köszi 😊
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Az mitől van, hogy Chrome alatt látszódik Bradshaw, de Firefox alatt csak a kép url-jét látom?Chevy
próbáld feltölteni máshová, javaslom az imageshack oldalt
több mint 14 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Az mitől van, hogy Chrome alatt látszódik Bradshaw, de Firefox alatt csak a kép url-jét látom?
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Leöltöttem az Elit alakulat egyik részét rar formátumban, de nem tudom kicsomagolni, valami lemez meglétét kéri, ami nincs meg. Leszedtem a winrart, arra se semmi meg nem mozdul, valakinek valami ötlet?

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
köszi, ezt egy picit pontosabban?

Tehát fogom a kütyüt, bedugom, látom mint pendriveot. Fel tudom rá másolni mondjuk intézővel az ezer éves begrabbelt MP3-aimat (amiknek persze semmi köze az Apple-hez), és ezeket gondolom le is játsza a cucc, csak a PC oldalról az itunesben nem látom ugye?viito
nem.
ha bármilyen miédát le akarsz játszani ipodon (az mindegy h nanó v akármi) akkor azt iTunessal, vagy valami azt helyettesítő programmal (winamp és hasonlók) kell ráraknod a lejátszóra. Ha intézővel teszel rá dolgokat, akkor maga az iPod nem fogja látni, csak gépen tudsz hozzáférni. remélem most már érthetőbb 😊briareos
így már okés. nem vagyok nagy apple fan, de lehet, hogy nem is leszek, ha itunest kellene mindenhova telepítenem. Csak felmerült, hogy kapok egyet olcsón, de így még megfontolom.viito
az iTunes kikerülhető csomó programmal, pl legújabb winampok de szerintem egy google search után találsz még 20 másikat

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
látod, és tudod használni, de ha nem iTunes-os médiákat teszel rá, akkor csak intéző v hasonló programok segitségével tudod elérni a file-okatbriareos
köszi, ezt egy picit pontosabban?

Tehát fogom a kütyüt, bedugom, látom mint pendriveot. Fel tudom rá másolni mondjuk intézővel az ezer éves begrabbelt MP3-aimat (amiknek persze semmi köze az Apple-hez), és ezeket gondolom le is játsza a cucc, csak a PC oldalról az itunesben nem látom ugye?viito
nem.
ha bármilyen miédát le akarsz játszani ipodon (az mindegy h nanó v akármi) akkor azt iTunessal, vagy valami azt helyettesítő programmal (winamp és hasonlók) kell ráraknod a lejátszóra. Ha intézővel teszel rá dolgokat, akkor maga az iPod nem fogja látni, csak gépen tudsz hozzáférni. remélem most már érthetőbb 😊briareos
így már okés. nem vagyok nagy apple fan, de lehet, hogy nem is leszek, ha itunest kellene mindenhova telepítenem. Csak felmerült, hogy kapok egyet olcsón, de így még megfontolom.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
ipopd nano témában otthon van valaki?

Ezek a kütyük használhatóak "mass storage drive"-ként? Gyk, csak rádugom a gépre, és látom, mint egy pendrive-ot, vagy mindenképpen az itunes for pc-n keresztül managelhetőek csak? a különböző generációknál van eltérés ebben?viito
látod, és tudod használni, de ha nem iTunes-os médiákat teszel rá, akkor csak intéző v hasonló programok segitségével tudod elérni a file-okatbriareos
köszi, ezt egy picit pontosabban?

Tehát fogom a kütyüt, bedugom, látom mint pendriveot. Fel tudom rá másolni mondjuk intézővel az ezer éves begrabbelt MP3-aimat (amiknek persze semmi köze az Apple-hez), és ezeket gondolom le is játsza a cucc, csak a PC oldalról az itunesben nem látom ugye?viito
nem.
ha bármilyen miédát le akarsz játszani ipodon (az mindegy h nanó v akármi) akkor azt iTunessal, vagy valami azt helyettesítő programmal (winamp és hasonlók) kell ráraknod a lejátszóra. Ha intézővel teszel rá dolgokat, akkor maga az iPod nem fogja látni, csak gépen tudsz hozzáférni. remélem most már érthetőbb 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ipopd nano témában otthon van valaki?

Ezek a kütyük használhatóak "mass storage drive"-ként? Gyk, csak rádugom a gépre, és látom, mint egy pendrive-ot, vagy mindenképpen az itunes for pc-n keresztül managelhetőek csak? a különböző generációknál van eltérés ebben?viito
látod, és tudod használni, de ha nem iTunes-os médiákat teszel rá, akkor csak intéző v hasonló programok segitségével tudod elérni a file-okatbriareos
köszi, ezt egy picit pontosabban?

Tehát fogom a kütyüt, bedugom, látom mint pendriveot. Fel tudom rá másolni mondjuk intézővel az ezer éves begrabbelt MP3-aimat (amiknek persze semmi köze az Apple-hez), és ezeket gondolom le is játsza a cucc, csak a PC oldalról az itunesben nem látom ugye?
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
ipopd nano témában otthon van valaki?

Ezek a kütyük használhatóak "mass storage drive"-ként? Gyk, csak rádugom a gépre, és látom, mint egy pendrive-ot, vagy mindenképpen az itunes for pc-n keresztül managelhetőek csak? a különböző generációknál van eltérés ebben?viito
látod, és tudod használni, de ha nem iTunes-os médiákat teszel rá, akkor csak intéző v hasonló programok segitségével tudod elérni a file-okat

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ipopd nano témában otthon van valaki?

Ezek a kütyük használhatóak "mass storage drive"-ként? Gyk, csak rádugom a gépre, és látom, mint egy pendrive-ot, vagy mindenképpen az itunes for pc-n keresztül managelhetőek csak? a különböző generációknál van eltérés ebben?
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
faszom beléjük. gyakoroltam már eleget 😛Höri
bizonyos szakmaknal az egyetlen eselyed h bejuss kozejuk az ez
mas utvonal nem letezikFake
na igen, de én csak olyan legalja, 367. számú halálra ítélt sportoldalaknál látok melólehetőséget, amit csak zsetonért vállalnék be.Höri
keress meg pm-ben, önéletrajzot küldjél ide: markpecsi@yahoo.com elküldöm pár embernek!

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
szedd le magyarul 😉

http://www.ingyenletoltes.neobase.hu/content/harcosok-klubjakonqueror
ez aranyköpés gyanús 😀Geronimo
magáét nem rakja be senkikonqueror
amúgy is gyenge, jobbat tudsz ennél 😛

több mint 14 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
a nick nevem szerkeszthető valamilyen úton-módon?_aDaM_
átírhatom ha szeretnéd.Höri
Hát ha lehet akkor sima adam-ra, ha nem szabad a nick akkor adam3577

szerk.:
előre is köszi 😊

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
ez aranyköpés gyanús 😀Geronimo
magáét nem rakja be senkikonqueror
nem is erre gondoltam 😉 csak nagy önszopatás volt 😀Geronimo
onnan vágtam, hogy kb júniusban szedtem le magamnak, és asszem innen volt
több mint 14 éve
Geronimo 151 — Kickoff
szedd le magyarul 😉

http://www.ingyenletoltes.neobase.hu/content/harcosok-klubjakonqueror
ez aranyköpés gyanús 😀Geronimo
magáét nem rakja be senkikonqueror
nem is erre gondoltam 😉 csak nagy önszopatás volt 😀

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
Honnan tudok leszedni szinkronhangot a Harcosok Klubja című remekműhöz? Muter meg akarja nézni, de mint elmondta: rühelli a feliratot, angolul meg nem tud 😀Geronimo
szedd le magyarul 😉

http://www.ingyenletoltes.neobase.hu/content/harcosok-klubjakonqueror
ez aranyköpés gyanús 😀Geronimo
magáét nem rakja be senki