Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
fú amúgy mit ment az Education First. még Garminos időkben lettem a csapat szurkolója, nem gondoltam volna, hogy idén bármi miatt is izgulnom kéne. dehát ezt odabaszták a srácok rendesen.

Craddock meg beszarás, remélem kibírja.
shawnka
pave-n erdekes lesz en nem is engednem.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
fú amúgy mit ment az Education First. még Garminos időkben lettem a csapat szurkolója, nem gondoltam volna, hogy idén bármi miatt is izgulnom kéne. dehát ezt odabaszták a srácok rendesen.

Craddock meg beszarás, remélem kibírja.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
TD es GT ( o meg csak vesz eseten ) kivetelevel kb egyutt mindenki, pont jok vesztettek idot az elso nap, hogy szoros legyen.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Azért az durva, hogy van Avermaet az első regnáló olimpiai bajnok, aki viselheti a sárga trikót.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Srácok, sok-sok touros streamet hol találok? (Azért kéne sok, mert melóban jó pár tuti le lesz tiltva)
kristóf17
a bbc-n minimum tudod hallgatni eloben. Vedd fel az a legjobb es legalabb tekerheted ide oda
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok, sok-sok touros streamet hol találok? (Azért kéne sok, mert melóban jó pár tuti le lesz tiltva)
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tour nagyon régóta csak biznisz, piac, bevétel orientált. Ha a klasszikus értelemben vett kerékpár versenyt keressük a szótárban, akkor Giro/Vuelta szavak lesznek ott.
Különben Wiggins a büdös életben nem nyert volna.

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Sagan szakaszgyőzelem + Maillot Jaune. 😊

Yatesnek persze megint gondja akadt...
Mikey
Sagan a legjobb a zold trikoert magasan, de ez az elso 9 szakasz duplan a kezere jatszik es igy gyakorlatilag nincs is ellenfele. Teljesen steril lett erte a verseny. Persze eleshet-kizarhatjak de akkor meg megye4 kuzdelem lenne erte es detto. Ezert a legkisebb mertekben sem o a hibas. A GC-s nagycsapatok csak tul akarjak elni ( tamadni ) ezt a reszt es a csapatvallogatonal ez szepen latszik egy dologert mennek csak, ami ertheto mert ugy indultak hogy Fro | nem lesz kepben es | a Giro-val a lababan szinte a lehetetlen kuldetes-ben van.

Majka-t sajnalom egy kicsit, ennel o sokkal jobb, de max elmegy a pottyosert.

BTW eleg erdekes nyilatkozatok vannak a TTT elott, altalanossagban 2 ellentmondast mondanak egy mondatban.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Sagan szakaszgyőzelem + Maillot Jaune. 😊

Yatesnek persze megint gondja akadt...
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Biztos volt már,.de ez az útvonal röhej. 3 hegyi befutó, abból egy egy lankás emelkedő csak, meg két dombos befutó. Dehogy mi a picsáért kell 3 szakasznál is lehozni a völgybe a célt. Vicc.
tüsi91
Úgy tavaly november óta minden második hónapban dühöngtem is rajta. 😀
Az egészet azért csinálják, h Froome+Sky (aktuális kiemelkedően legjobb) ne fojtsa unalomba az összetettet harmadik hétre. Ha Giro&Vuelta szinten nehézzé tennék, ahol a csapat kevéssé számít, akkor meg fél Franciaországot ki kéne hagyni, valamint a sok sprinter és a sík városok érdeke sérülne.

Tavalyi "izgalom" is csak azért volt összetettben, mert ugyanezt az útvonal koncepciót követték és bármennyire is fölényben volt Froome, de nem volt mód hol perceket verni a többiekre és csak másodpercekért ment a harc a legnehezebb szakaszokon.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Froome 51"
Porte 51"
Quintana 1,15"
flzoli
Yates szintén 51 mp. 😕
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Froome 51"
Porte 51"
Quintana 1,15"

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Mekkora szakasz lett a végére. 😁

Gaviria nagyon simán nyert, Sagan pedig hozta a szokásos második helyet. Apám kérdezte mi lesz a sprintben, mondtam neki hogy nem tudom ki nyer (később aztán Groenewegenre tettem a zizit), de Sagan tuti 2. lesz. Voilà!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért ne avassuk már szenté, ha kérhetném. A legerősebb tusolószervezet volt körülötte. Ha egyszer is lebukott volna real time sokkal többre tartanám a címeit, mert tudnám, h nem történt semmiféle kivételezés vele szemben. Pont az a sérthetetlenség, amit felépítettek a szponzorok segítségével/érdekében/miatt tesz kérdőjelet számomra állandóan Armstrong teljesítménye mellé. Nem vonom kétségbe, h valószínű kora legjobbja volt, de a 7 címe miatt számomra erősen felülreprezentált az egyetemes kerékpársport toplistáján.
dawyd728
Nem avatta senki szentté, viszont a sátánnak sikerült beállítani. És pont ez az ami undorító. Lehet Neked pl. Pantani nagyobb mert "real time" bukott, nekem nem. Nekem pl ez a hiszti ami mondjuk Froome doppingja miatt megy sokkal visszásabb.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Biztos volt már,.de ez az útvonal röhej. 3 hegyi befutó, abból egy egy lankás emelkedő csak, meg két dombos befutó. Dehogy mi a picsáért kell 3 szakasznál is lehozni a völgybe a célt. Vicc.
tüsi91
A hegyen fent lófasz sincs.
Lent a völgyben meg vannak települések, infrastruktúra.
Sobri Jóska
azokon a hegyeken nem jo kancanak lenni...
new orl
Ismered a viccet. Ha akarnak valamit, majd lemennek.
Sobri Jóska
foleg ha infrastrukturat. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Biztos volt már,.de ez az útvonal röhej. 3 hegyi befutó, abból egy egy lankás emelkedő csak, meg két dombos befutó. Dehogy mi a picsáért kell 3 szakasznál is lehozni a völgybe a célt. Vicc.
tüsi91
A hegyen fent lófasz sincs.
Lent a völgyben meg vannak települések, infrastruktúra.
Sobri Jóska
azokon a hegyeken nem jo kancanak lenni...
new orl
Ismered a viccet. Ha akarnak valamit, majd lemennek.

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Biztos volt már,.de ez az útvonal röhej. 3 hegyi befutó, abból egy egy lankás emelkedő csak, meg két dombos befutó. Dehogy mi a picsáért kell 3 szakasznál is lehozni a völgybe a célt. Vicc.
tüsi91
A hegyen fent lófasz sincs.
Lent a völgyben meg vannak települések, infrastruktúra.
Sobri Jóska
azokon a hegyeken nem jo kancanak lenni...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Biztos volt már,.de ez az útvonal röhej. 3 hegyi befutó, abból egy egy lankás emelkedő csak, meg két dombos befutó. Dehogy mi a picsáért kell 3 szakasznál is lehozni a völgybe a célt. Vicc.
tüsi91
A hegyen fent lófasz sincs.
Lent a völgyben meg vannak települések, infrastruktúra.

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Biztos volt már,.de ez az útvonal röhej. 3 hegyi befutó, abból egy egy lankás emelkedő csak, meg két dombos befutó. Dehogy mi a picsáért kell 3 szakasznál is lehozni a völgybe a célt. Vicc.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért ne avassuk már szenté, ha kérhetném. A legerősebb tusolószervezet volt körülötte. Ha egyszer is lebukott volna real time sokkal többre tartanám a címeit, mert tudnám, h nem történt semmiféle kivételezés vele szemben. Pont az a sérthetetlenség, amit felépítettek a szponzorok segítségével/érdekében/miatt tesz kérdőjelet számomra állandóan Armstrong teljesítménye mellé. Nem vonom kétségbe, h valószínű kora legjobbja volt, de a 7 címe miatt számomra erősen felülreprezentált az egyetemes kerékpársport toplistáján.
dawyd728
Én nem értem ezt a mai napig.
Az volt a nagy sérthetlenség, hogy bújkáltak a soppingellenőrök elől, meg nem nyitottak ajtót... Ez volt az a nagy, szofisztikált program, amit mindenki emleget, hogy "minden idők legfurfangosabb dopping-programja". Röhej.
Nem volt semmi kivételezés, meg ilye, hogy az Oakley.pl. megkente volna a WADÁt, hogy épp mikor ne őt ellenőrizzék, vagy hasonlók.
Egy eset volt.- az aranyér kenőcsös, ami ilyetén módon kvázi dizájner.drogos sztori, de megeszem a kalapom, ha manapság az asztmás kezelés nem ugyanez 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam mindenki győztes aki végig teker akár melyik GT akár tiszta (ilyen nincs szvsz) akár nem, mert belém nyomhatnának akár mennyi EPOt (mondtam vmit) akkor sem menne. Ahogy korában mondtam, itt nyíltab kapjon akárki akár milyen kockacukrot, mert belé fektetett munka nélkül ez nem megy. Azzal együtt hogy én sem vagyok csalás meg dopping párti, de a fentebb leírtak miatt ebben a sportban másképp sztem nem lehet.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Senki nem avatta szentté szerintem.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Azért ne avassuk már szenté, ha kérhetném. A legerősebb tusolószervezet volt körülötte. Ha egyszer is lebukott volna real time sokkal többre tartanám a címeit, mert tudnám, h nem történt semmiféle kivételezés vele szemben. Pont az a sérthetetlenség, amit felépítettek a szponzorok segítségével/érdekében/miatt tesz kérdőjelet számomra állandóan Armstrong teljesítménye mellé. Nem vonom kétségbe, h valószínű kora legjobbja volt, de a 7 címe miatt számomra erősen felülreprezentált az egyetemes kerékpársport toplistáján.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez szép volt dd.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Maximálisan egyetértek Sobrival. Armstrong nekem mindig is "A" bicikli bajnok marad.
Doppingról már sokszor leírtam a véleményemet, álszent, anyagi és politikai érdekek vezérelte hiszti.
Nekem urológusként Armstrong különösen sokat jelent. Nem tudom az évek alatt hány heretumoros srácnak mondtam el a nevét és sikerült még több bizakodást adni nekik meg segíteni a gyógyulásukat.
Tudni kell róla, hogy bár a here tumor általában egy jól gyógyítható betegség, az ő stádiumát (főleg az agyi áttét miatt) nem szokás túlélni. És a srác tudatában a szar esélyeinek azt is kb megfelezte, mert nem az első vonalbeli kezelést kérte, ahol a kemoterápiás protokoll része egy bleomycin nevű szer, ami tüdőfibrózist okoz (praktikusan profi bringának annyi), hanem az akutan talán sokkal keményebb, de kevésbé hatékony, tüdőt nem bántó ifoszfamidot választotta, mert bringa nélkül nem akart élni. Meggyógyult, majd létrehozta az alapítványát, és oly sok embernek adott reményt és segítséget. Értelemszerűen nekem is volt sárga karkötőm. (Nike menjen a picsába btw). És a livestrong azóta is működik és segít.
Aki annak idején mondjuk látta L'Alpe-d'Huezen annak nem marad kétsége. Önthetnek vénásan szteroidot, EPO-t vagy bármit egy átlag embernek vagy egy jó bringásnak, azt amit a "The look" után (amit arra az Ulrichra vetett akiben valószínű több szer volt) bemutatott senki más nem lett volna képes.
A sport tisztasága elleni legfőbb tényező a WADA és a hasonló álszent szervezetek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P