Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Porte helyében elgondolkoznék, hogy visszavonuljak. Nem kell erőltetni azt, ami ennyire látványosan nem megy.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sajnálom Portet, hogy kiesett, de legalább több esélyes nem szállt el. Bár Uran nehéz helyzetbe került.
Froome pedig szép csendben a kikiáltott esélyesek között az élre repült, bár Thomas kerek 1 perccel veri. Kíváncsi leszek a Sky taktikájára.
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
portugálok eb címénél azt hittem nincs lentebb...
ez a franicia csapat a leggyengébb vb győztes ever
clbass
ez mellé ment 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Hú Degenkolb nagyon megérdemelte ezt.

Jó szakasz volt, nekem nagyon tetszett ahogy estek-keltek.
több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
portugálok eb címénél azt hittem nincs lentebb...
ez a franicia csapat a leggyengébb vb győztes ever
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez se rossz kép.



Degenkolbnak meg hatalmas gratula.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bardet defekt erős második drinking gameben a bukás után. Kb az 5. defektje a szerencsétlennek.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai szakasz 1 képben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki szamolja perverz modon, hogy mennyi bukas vol eddig? Én feladtam.
Vrij6
Nem tudom, de aki drinking gamet alapozott erre, már rég tajtrészeg, hacsak nem csinálta ásványvízzel vagy kólával. 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 764 — Слава Україні! Героям слава!
Valaki szamolja perverz modon, hogy mennyi bukas vol eddig? Én feladtam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A BMC-nek "remekül" alakul a mai nap. Szép kis roncsderbi. Percenként esik valaki. Vagy ha nem, akkor épp Bardetnak van defektje. Tipikus Roubaix-s szakasz. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2Fbringa%2F2018%2F07%2F15%2Ftour_de_france_nyolcadik_szakasz_gyanus_porgo_kerek_rejtett_motor_tom_skujins%2F
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Porte baszki, ilyen a világon nincs...
gabokocka
Immár hivatalos: szegény Richie Porte a kerékpársport Marco Reusa.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Várom már a napot mikor a franciáknak lesz egy bivaly hegyi embere botrány rossz időfutam képességgel. Akkor talán nem 3 hegyi befutó lesz.
tüsi91
Akkor három héten át láthatnád hogy mennek fel a hegyre támadások nélkül, tök buli lenne.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Porte baszki, ilyen a világon nincs...
gabokocka
Ha profi kerékpáros lennék akkor a lehető legmesszebb kerülném el Portet a mezőnyben, inkább leszakadnék csak mellé ne kerüljek. A faszi egy pechmágnes.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Porte baszki, ilyen a világon nincs...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én őszinte leszek nem örülök ennek a paves szakasznak. Inkább raktak volna be egy hegyi befutós szakaszt, de ma peches esetben jó pár esélyes elszállhat önhibáján kívül. De nyilván az eddigiekhez képest valami izgalom jöhet. Továbbra is röhej, hogy itt van a 9. szakasz aztán egy 2 km-es emelkedő volt eddig a királyetap.

Várom már a napot mikor a franciáknak lesz egy bivaly hegyi embere botrány rossz időfutam képességgel. Akkor talán nem 3 hegyi befutó lesz.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Steels ért a szakmajához. Groenewegen a leggyorsabb.
Dan Martin pechvogel.

Mai szakasz remélem kárpótolni fog az első hét tömény unalmáért.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
De szép sprint volt ez 😊 (mára végre találtam streamet)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Groenewegen!! 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Offredo egy 210+ km-es szaszon egyedül elől. Kemény csávó.
Mikey
kemény, ugyanakkor szépen beszopatta megát 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Offredo egy 210+ km-es szaszon egyedül elől. Kemény csávó.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
A mostani odds-ok bet365-ön:

Dumoulin 12.00

Froome 2.25
Porte 6.50
Nibali 11.00????
GT 11.00????
Landa 15.00
Quintana 15.00
Bardet 17.00
Fuglsang 21.00

Ők sztem mind előtte voltak az indulás előtt. Hogy Nibali és Thomas mi alapján van előtte még most is, arról fingom sincs, de az is nonszensz, hogy Landa és Bardet közelebb van hozzá, mint ő Porte-hoz...
gabokocka
Mondjuk szerintem a girózók nem lesznek összetettre esélyesek.

---

Dan Martin mit ment az utolsó ~1100 m-en. :o
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A mostani odds-ok bet365-ön:

Dumoulin 12.00

Froome 2.25
Porte 6.50
Nibali 11.00????
GT 11.00????
Landa 15.00
Quintana 15.00
Bardet 17.00
Fuglsang 21.00

Ők sztem mind előtte voltak az indulás előtt. Hogy Nibali és Thomas mi alapján van előtte még most is, arról fingom sincs, de az is nonszensz, hogy Landa és Bardet közelebb van hozzá, mint ő Porte-hoz...
gabokocka
Azért Nibali tavaly csak két GT-on volt dobogós. Egyiken se mérföldekkel lemaradva a győztestől. Plusz anno '14-ben a pávés szakaszon is elég jól tolta. Sok völgybefutó lesz, ahol megint csak inkább ő adhat, mint kaphat. Illetve ő csak ide készült, a csapatában is lejátszott hierarchia van. Én meg lennék lepődve, ha nem top5-ben végezne. Igaz, h ma már a holland a jobb háromhetes, de csak akkor, ha 1 GT-re készül, nem kettőre és abból is a másodikon csapnak össze. Thomas viszont nálam sem egyértelmű mitől esélyesebb. Froome nem fog szerintem úgy megrogyni, h minden esélye elmenjen. Történelmi tett szerintem fontosabb a SKY-nak. Szerintem inkább lesznek másodikok Froome-mal, mint potenciális elsők Thomasszal. Plusz szerintem lesz 1-2 szakasz, ahol kőkeményen kelleni fog a walesi segítsége. Azzal együtt meg nem hiszem, h meglehet neki a top5.
dawyd728
En GT-t is idevennem. Kirobbano formaban van. Egy GT-TD csata nem olyan egyertelmu, mert ora nem fog sokat verni az idei ITT-n, ha egyaltalan elveri. Amennyivel jobb ott annyival gyengebb a hegyeken es csapatilag. A Giro mar ki lett vesezve ami erosen ellene van. GT a segitseg miatt se fog lemaradni, menni fognak egyutt, (de a prioritas egyertelmu) es vegig nyitva fogjak hagyni neki az ablakot~(remelem) es raadasul elonyben van. Elozetesen 3-4-be vartam ( inkabb javult azota 😊), azt meg mindig tartom, bar nala egy rossz nap konnyebben jon
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ez a szerencsekerék itt az első héten nem a kedvencem.