Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egész jól megy hegyre ahhoz képest h amúgy nem kap levegőt 😀

Úgy értem amúgy, csak hat ez nekem olyan mint AC fertőzött húsa....
kishaszi
AC-nal tiltott szert talaltak es nem volt bejelentve a szedese innentol a hogy jutott a szervezetebe egy lenyegtelen dolog. Valoszinutlen a fertozott hus sztori, de lehet hogy csak piszkosul elkerulte a szerencse. Fro egy nem tiltott ( nem teljesitmenynovelobol), hivatalosan szedheto szerbol talaltak tobbet.

| A Landis/Ben Johnson fele bekapok valamit a "mai nap" kedveert kivetelevel a bukasok a "hivatalos folyamat" kozben elojovo hibak. Talan Benedek T. kapott eltiltast egy labgomba elleni kenocstol amit szedett mar csak eppen akkor elfelejtettek bejelenteni, stb. |

Ettol fuggetlenul nem tartom "tisztabbnak" egyiket sem a masiktol. Sot egy GC menot sem.
new orl
Ok, jó, tudom, asztmagyógyszer. Csak hát nem hiszem el, hogy mindegyik menő asztmás. De ha el is hinném, a salbutamol ugyebár izomtömegnövelő és egyben mégis testsúlycsökkentő hatással bír. Vagyis itt, ahol minden gramm számít felfelé, ha az izmot nézzük, és a tömeget lefelé, akkor ez egy igencsak "gyanús" cucc arra nézve, hogy miért ne lehetne ez egy indirekt teljesítményfokozáshoz előfeltétel. Ez a tény nyilván ismert a SKY kémikusai - bocsánat, orvosai előtt, gondolom.
Ehhez adjuk hozzá, hogy a bejelentett, határértékezett cucc kétszerese volt a szervezetében.
2x annyi oxigénra volt szüksége, vagy mifene...

Nah, szóval érted, mi a gondom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Talan Benedek T. kapott eltiltast egy labgomba elleni kenocstol amit szedett mar csak eppen akkor elfelejtettek bejelenteni, stb.
new orl
Ha csak használta volna, és a lábát kenegeti az okés.
De ha szedte, az tényleg kissé fura. 😉
Sobri Jóska
Fura vilagban elunk 😊
Amugy lehetosegeimhez kepest jol fogalmaztam. Ha elhinnem neki akkor kenegette volna, de nem tettem es probaltam ezt a tenyt egy hangyanyit elkendozni. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Talan Benedek T. kapott eltiltast egy labgomba elleni kenocstol amit szedett mar csak eppen akkor elfelejtettek bejelenteni, stb.
new orl
Ha csak használta volna, és a lábát kenegeti az okés.
De ha szedte, az tényleg kissé fura. 😉

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Egész jól megy hegyre ahhoz képest h amúgy nem kap levegőt 😀

Úgy értem amúgy, csak hat ez nekem olyan mint AC fertőzött húsa....
kishaszi
AC-nal tiltott szert talaltak es nem volt bejelentve a szedese innentol a hogy jutott a szervezetebe egy lenyegtelen dolog. Valoszinutlen a fertozott hus sztori, de lehet hogy csak piszkosul elkerulte a szerencse. Fro egy nem tiltott ( nem teljesitmenynovelobol), hivatalosan szedheto szerbol talaltak tobbet.

| A Landis/Ben Johnson fele bekapok valamit a "mai nap" kedveert kivetelevel a bukasok a "hivatalos folyamat" kozben elojovo hibak. Talan Benedek T. kapott eltiltast egy labgomba elleni kenocstol amit szedett mar csak eppen akkor elfelejtettek bejelenteni, stb. |

Ettol fuggetlenul nem tartom "tisztabbnak" egyiket sem a masiktol. Sot egy GC menot sem.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egész jól megy hegyre ahhoz képest h amúgy nem kap levegőt 😀

Úgy értem amúgy, csak hat ez nekem olyan mint AC fertőzött húsa....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
De a dópolást hogy lehet szabál szerin csinyáni? 😊

Vagy Brailsfordéknak szabad.
kishaszi
Van egy serulesed amire a kapott gyogyszer ugyan a tiltott listan van, de be-lejelentve kontrollalva szedheti. De itt jonnek be a kamu betegsegek. A korlapjukrol lathato lenne ki mit szed engedellyel.

Fro-nal a salbutamol szedesere gondoltam hogy mennyit es hogyan szedett be.
Amugy a salbutamol nem teljesitmenyfokozo ( neki igen mert igy kap levegot ), kb mintha egy torott labat kezelnenek sportkremmel ( foleg a durva teljesitmenyfokozokhoz hasonlitva ).

Szerkesztette: new orl
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nagyon sajnalom hogy Pinot nem lehet ott, de a szellemiseget remelem atveszik a tobbiek.

A Giro 19.szakasz elott
1. SYates
2. TD +28
3. Pozzo +2.43
4. Fro +3.22
5. Pinot +4.24
6. Lopez +4.54
7. RDennis
8. Bilba
9. Carapaz +5.59

Sky sprint a CdCoppi labanal, szedszedtek a mezonyt es a segitoket is ledaraltak jocskan. Eli a legvegen mikor kiallt akkor kiesett Yates, Dennis, B es Pozzo es Lopez is ugyan kicsit de lemaradva. Fro tamadasanal TD-Pinot-Carapaz egyutt es mogottuk nem sokkal Lopez. Carapaz ha besegit TD-Pinot-nak akkor lehet lerazzak Lopezt, de csak tette a kereket.

Coppi-n Fro 40 mp-t adott a csoportnak, akiket vegul utolert Lopez. Itt Pozzo 2 perccel mogottuk es a csoportjaban egyedul ment ( Oomen-WP, stb). Gyakorlatilag itt TD-Fro-Pinot-Lopez-Carapaz lett az osszetettben a sorrend es egy "normal" ugymenetnel Pozzo vs TD vs Fro ITT futott volna. De Pinot...

De kezdem a tobbiekkel.
TD orult a segitsegnek es valoszinuleg ujra igy dontene, de picit megis maskeppen, de egy 80 km szokes nagy "orultsegnek" tunt es raadasul eleg jo elonye volt ( kb +2.10 ) a Coppi tetejen. Nem varhatott egy cm segitseget sem senkitol.

Carapaz hajtott a feher trikoert es a 4. helyert amiert 1 percet kellett volna ledolgoznia. Meg a Finestren lett volna eselye lerazni Lopez-t, de minimum 3x akkora erofeszitesre kesztettni ha besegit a vezetessel. (Pozzo-nak csak tisztan TD ellen se lett volna eselye igy hatrafele se kellett neznie az osszetettben) Erre egesz vegig tette a kereket es 250 m-el a vege elott sprint. Adott idojovairassal kb 25 mp-t Lopez-nek, de maradt 40 mp amit masnap megnyerni mar nem tudta volna csak Lopez elbukni, foleg ha ezen nem ment tobb. Persze ertem en ez egy jo eredmeny igy is. De osszesegeben egy feher + 3. hely fenyevekkel jobban mutatna mint egy 4. hely.

Lopez. 30 mp-re!! volt a 3. helytol es csak tette a kereket es vedekezett Carapaz-al szemben. Es a vegen Pinot meg el is verte a hajraban. Persze ertem en feher es a 4. helyet nem kockaztatott egy 3.-ert. Az hogy megkapta vegul az egy banat nekem.

Pinot engem teljesen meglepett a segitseg felajanlasaval TD-nak. Pedig elotte sokkal nagyobb kulonbseggel volt elotte TD es Fro es az o seggeben volt a legkozelebbi rivalis. Tole varta az ember hogy ul Lopez-Carapaz mogott es teszi a kereket. Hajlando vagyok elhinni hogy ha neki lett volna eselye tamadni akkor nala lett volna hajlandosag es meg igy is o lepett ki a szokasos mederbol-utazok a vonaton ( es itt a GC menokerol van szo egy az egyben, nem a sky-os ) es 300 m-el a vege elott robbantok.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De a dópolást hogy lehet szabál szerin csinyáni? 😊

Vagy Brailsfordéknak szabad.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Hinault nalam mar teljesen kicsapta a biztositekot. Sztrajkoljanak a versenyzok. Ez a pali megbolondult.
Sok mindent emlekezetbol irok, nem biztos hogy jol, de majd kijavitja aki jobban emlekszik vagy utana jar.
En nem akartam irni Fro ugyerol, mert ugy jon le hogy vedeni akarnam. Hinault valoszinuleg az egyetlen "tiszta" evtizedben kerekparozhatott hogy ekkora arca van dopping kerdesben. Ja nem. Laurent Fignon aki a 2 nagyagyu utan jott, de nagyon sikeres volt, siman leirta hogy szedte ami a koraban elterjedt es divatos volt. Csak BH nem, meg Lemond aki a leggyorsabb ITT-t jegyzi.
BH nem bukott meg, csak megtagadta a mintat. BH csak magat es EM tartja csaszarnak, csakhogy EM tobbszor bukott mint barki. EM szerencseje, hogy az eltiltasok 1-3 honapokig szoltak a mai 1-2 ev elleneben.
Minden korszaknak megvannak a klasszisai es bizony nagy altalanossagban pont annyira vagy tiszta mint a melletted tekero.

A salbutamol hasznalata nem noveli a teljesitmenyt, nem tiltott szer (de limit felett volt) es tudta hogy vizsgaljak hisz rajta volt a voros.

A mai dopping legalis, kamu betegseg-bejelentik-engedellyel szed valami brutalt es kesz. Ha latnank a korjelenteseket akkor kiderulne sok minden, de eleg nehez ugy ki csal ki nem a betegsegevel. BWiggins korlapjat a wikileaks megszerezte es megy is a hirig. D Millart ajanlom aki bevallta mit hogyan.
new orl
de ugye jogi értelemben nem az doppingol, aki doppingol, hanem akit elkapnak.
gondolom ha megkérdeznék, ő is azt mondaná, hogy csakis a müzlitől lett az, aki. tisztára, mint Lars Riedel.
slowmotion
Nekem pont ez a bajom. BH kivetelevel egy kerekes nem megy elebe a dolgoknak dopping ugyben. Nem gondolom hogy Fro kilogna a tobbi kozul amugy ( semelyik iranyban). A Festina idejebol megtanulta mindenki a lecket, mindenki tagadta a doppingot majd konnyes szemmel vallottak. Most Fro nem mond mast mint hogy tiszta a lelkiismerete es nem csinal "wrongdoing". Azt mondjak hogy mindent a szabalyok szerint csinalnak ( a doppingot is 😊 )
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Nálam Froome, Porte, Quintana a top3.
Amúgy azért nehéz tippelni, mert mondjuk a pávés szakaszon simán kaphat Quintana 2-3 percet és akkor borul az egész. Plusz ugye ott van a 65km-es szakasz, ahol kb bármi lehet. Míg tavaly sok szakaszon másodpercekért ment a harc, addig idén ezen a két szakaszon perceket fognak osztani. A TTT is elég képlékeny még. Ha kellően nehéz lesz a pálya simán felduplázódhat az a különbség, ami mondjuk egy Dauphine vagy svájci kör alapján gondolnánk.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Froome, Nibali, Quintana szerintem
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Tipp:
Porte, Froome, Bardet
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Hinault nalam mar teljesen kicsapta a biztositekot. Sztrajkoljanak a versenyzok. Ez a pali megbolondult.
Sok mindent emlekezetbol irok, nem biztos hogy jol, de majd kijavitja aki jobban emlekszik vagy utana jar.
En nem akartam irni Fro ugyerol, mert ugy jon le hogy vedeni akarnam. Hinault valoszinuleg az egyetlen "tiszta" evtizedben kerekparozhatott hogy ekkora arca van dopping kerdesben. Ja nem. Laurent Fignon aki a 2 nagyagyu utan jott, de nagyon sikeres volt, siman leirta hogy szedte ami a koraban elterjedt es divatos volt. Csak BH nem, meg Lemond aki a leggyorsabb ITT-t jegyzi.
BH nem bukott meg, csak megtagadta a mintat. BH csak magat es EM tartja csaszarnak, csakhogy EM tobbszor bukott mint barki. EM szerencseje, hogy az eltiltasok 1-3 honapokig szoltak a mai 1-2 ev elleneben.
Minden korszaknak megvannak a klasszisai es bizony nagy altalanossagban pont annyira vagy tiszta mint a melletted tekero.

A salbutamol hasznalata nem noveli a teljesitmenyt, nem tiltott szer (de limit felett volt) es tudta hogy vizsgaljak hisz rajta volt a voros.

A mai dopping legalis, kamu betegseg-bejelentik-engedellyel szed valami brutalt es kesz. Ha latnank a korjelenteseket akkor kiderulne sok minden, de eleg nehez ugy ki csal ki nem a betegsegevel. BWiggins korlapjat a wikileaks megszerezte es megy is a hirig. D Millart ajanlom aki bevallta mit hogyan.
new orl
de ugye jogi értelemben nem az doppingol, aki doppingol, hanem akit elkapnak.
gondolom ha megkérdeznék, ő is azt mondaná, hogy csakis a müzlitől lett az, aki. tisztára, mint Lars Riedel.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Froome
Nibali
Landa

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Hinault nalam mar teljesen kicsapta a biztositekot. Sztrajkoljanak a versenyzok. Ez a pali megbolondult.
Sok mindent emlekezetbol irok, nem biztos hogy jol, de majd kijavitja aki jobban emlekszik vagy utana jar.
En nem akartam irni Fro ugyerol, mert ugy jon le hogy vedeni akarnam. Hinault valoszinuleg az egyetlen "tiszta" evtizedben kerekparozhatott hogy ekkora arca van dopping kerdesben. Ja nem. Laurent Fignon aki a 2 nagyagyu utan jott, de nagyon sikeres volt, siman leirta hogy szedte ami a koraban elterjedt es divatos volt. Csak BH nem, meg Lemond aki a leggyorsabb ITT-t jegyzi.
BH nem bukott meg, csak megtagadta a mintat. BH csak magat es EM tartja csaszarnak, csakhogy EM tobbszor bukott mint barki. EM szerencseje, hogy az eltiltasok 1-3 honapokig szoltak a mai 1-2 ev elleneben.
Minden korszaknak megvannak a klasszisai es bizony nagy altalanossagban pont annyira vagy tiszta mint a melletted tekero.

A salbutamol hasznalata nem noveli a teljesitmenyt, nem tiltott szer (de limit felett volt) es tudta hogy vizsgaljak hisz rajta volt a voros.

A mai dopping legalis, kamu betegseg-bejelentik-engedellyel szed valami brutalt es kesz. Ha latnank a korjelenteseket akkor kiderulne sok minden, de eleg nehez ugy ki csal ki nem a betegsegevel. BWiggins korlapjat a wikileaks megszerezte es megy is a hirig. D Millart ajanlom aki bevallta mit hogyan.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
 hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/unzue-froome-az-eselyes-de-nekunk-van-egy-nagy-elonyunk

Náluk van CF +mintája??

Amúgy 10 bambit rá, hogy a bilharziás botsáska behúzza a túrt.
kishaszi
Ezt kiegeszitve Landa nyilatkozataval es hajra, remeljuk latni is fogunk belole valamit.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/unzue-froome-az-eselyes-de-nekunk-van-egy-nagy-elonyunk

Náluk van CF +mintája??

Amúgy 10 bambit rá, hogy a bilharziás botsáska behúzza a túrt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Nairo és Bardet a hegyeken top lesz, Nibali viszont ott fog elúszni, szerintem top5 sem lesz meg neki.
eaglesmcnabb
tehat akkor nalad Fro-Nairo-Bardet?
new orl
nairo és bardet szerintem top3, és fro is, sorrendet nem mondok, mert bízom benne hogy a kenyai brit valami csoda folytán kicsúszik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nairo és Bardet a hegyeken top lesz, Nibali viszont ott fog elúszni, szerintem top5 sem lesz meg neki.
eaglesmcnabb
tehat akkor nalad Fro-Nairo-Bardet?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Nairo és Bardet a hegyeken top lesz, Nibali viszont ott fog elúszni, szerintem top5 sem lesz meg neki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Fro-Nairo-Bardet az elso 3 varakozas szerint, Nibali leszoritja Bardet idonkent. Nalatok ki lesz az elso 3 ( 4 ) ?

Fro-Porte ( 50% hogy vegig se bir menni, de ha igen)- Nibali ( nagyon fekszik neki ez a tour ), de Geraint T. lesz a nyero harmadik.
Egy epkezlab indokom sincs, de Aru-t odavarom mig Nairo-t a teljesen pozitiv elojelek ellenere sem ( szigoruan megerzes alapjan).
new orl
Aru nem indul. Kb a Giro óta nem edzett. Számára Vuelta&vb a program.

Bardet nálam nagyon nem top3.
dawyd728
ez a szakertok velemenye es atlagoltam, igy jott ki a 1.Fro-2.Nairo-3. Bardet-Nibali.

Nalam Fro-Porte-GT-Nibali ( remelem indulnak 😊 ). Nalatok+bold?

A megerzesem fele egybol kuka 😊, a masik legalabb ekkora esellyel indul, de Nairo-t nem varom haromba. Mig az elojelek pont az ellenkezojet mutatjak es nem meglepo a josolt 2. hely ( volt elsonek is irva ). Realisan Porte-ra nagyobb az esely hogy vegig se megy, mint arra hogy Nairo lefo. Azert ezekre az esely kicsi, de bold-nak jo volt.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Egy epkezlab indokom sincs, de Aru-t odavarom ... ( szigoruan megerzes alapjan).
new orl
Aru nem indul. Kb a Giro óta nem edzett. Számára Vuelta&vb a program.
dawyd728
Ezért jobb a tényekre, mint a megérzésekre hagyatkozni. 😉

több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Fro-Nairo-Bardet az elso 3 varakozas szerint, Nibali leszoritja Bardet idonkent. Nalatok ki lesz az elso 3 ( 4 ) ?

Fro-Porte ( 50% hogy vegig se bir menni, de ha igen)- Nibali ( nagyon fekszik neki ez a tour ), de Geraint T. lesz a nyero harmadik.
Egy epkezlab indokom sincs, de Aru-t odavarom mig Nairo-t a teljesen pozitiv elojelek ellenere sem ( szigoruan megerzes alapjan).
new orl
Aru nem indul. Kb a Giro óta nem edzett. Számára Vuelta&vb a program.

Bardet nálam nagyon nem top3.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Fro-Nairo-Bardet az elso 3 varakozas szerint, Nibali leszoritja Bardet idonkent. Nalatok ki lesz az elso 3 ( 4 ) ?

Fro-Porte ( 50% hogy vegig se bir menni, de ha igen)- Nibali ( nagyon fekszik neki ez a tour ), de Geraint T. lesz a nyero harmadik.
Egy epkezlab indokom sincs, de Aru-t odavarom mig Nairo-t a teljesen pozitiv elojelek ellenere sem ( szigoruan megerzes alapjan).
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
quintana +1
eaglesmcnabb
Az valami upgrade-elt verzió? 🤣

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: