Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Amugy feljott a kenyai Fro. Most volt egy nagy felmeres mi tesz ( es mi nem tesz) Angol emberre. Angliaban szuletett 78% ( 17% ), mindketto szulod angol 76% ( 17% ), Angliaban nevelkedsz 67% ( 28% ), egyik szulo angol 53% ( 38% ).

Kikerestem magyarul az idevago szot. Nagyon keves "Aranyveru" van. 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Contador-ral egy bajom van. Remek es csinalta a how-t, de...
Lefejeztek a sportagat, gyakorlatilag az osszes GC menot elmeszeltek. A vakok kozott meg a felszemu a kiraly. Persze neki oket kellett legyozni, de az egy sotet korszak ( szamomra ) es milyen meglepo ahogy elesedett a verseny a "segitok" kozott ugy indult be "ujra" a dopping is. Viszont az elvehetetlen, hogy minden kornak vannak remenysegei akik kesobb majd felveszik a versenyt az ervenyben levo nagyokkal. Lehet C es tarsai jok lettek volna a lefejezes nelkul is, de ez mar egy teoretikus kerdes. Ott latszott igazan, hogy mindenki doppingolt a menok kozul, es valoszinuleg nem a dopping minosege-mennyisege volt a donto kozottuk.

Egy Jan U-Tom D es tovabbi hasonlo parok osszehasonlitasa megerne egy miset. A kozottuk levo kulonbseg miatt hinnem csak el hogy a maiak tisztak.


Mit szoltok a pole pozicios, motorversenyre hajazo inditashoz a 17. szakaszon?
TD meg nyerni megy a legutolso hirek szerint.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Mondjuk most nem értek egyet Sobri. Én aztán kurvára nem szerettem sosem Contadort, de ha felsorolsz egy Ulrichot, egy Riist vagy egy Fignont, akkor neki is ott a helye.

Cancellara meg alap.
eaglesmcnabb
Én csak jeleztem, hogy szerintem miért nincs fent Contador sok top10/top20 listán. És megértőnek bizonyultam a vélelmezett érveikkel kapcsolatban.
De, mint írtam, szerintem a top20 védhető, a top10 túlzás.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tudom hogy alap, de ő a legjobb példa erre, és ugye ő sokrétű.

Ha ráguglizol 'TOP 10/20/25 cyclist of all time'-ra, szerinted hány százalékban lesz benne Cancellara? Talán egy 50/100-as listán..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Mondjuk most nem értek egyet Sobri. Én aztán kurvára nem szerettem sosem Contadort, de ha felsorolsz egy Ulrichot, egy Riist vagy egy Fignont, akkor neki is ott a helye.

Cancellara meg alap.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Az viszont pl. bassza a csőröm, hogy pl Contador nem volt benne tavaly egy ilyen top10 v top20 all-time bringások között.....
kishaszi
De miért lett volna benne?
Se eredményei, se a sportra gyakorolt hatása, se személyisége nem predesztinálja top10-be, és a top20-is necces.
Ügyes, jómunkásember bringás, nem egy Binda, Bartali, Coppi, Anquetil, Merckx, Hinault, LeMond, Indurain, Armstrong, Froome féle kiemelkedő bajnok, és nem is egy Bobet, Gimondi, Fignon, Kelly, Riis, Ulrich, Pantani féle eredményes kedvenc. És akkor a sprinterekről, egynapos menőkről még szó se volt.
(Mondjuk érdekes egy ilyen listán összevetni Zabelt, Sagant egy hegyi- vagy összetett menővel.)
Bár egy szubjektív listán a 15-20 közé odakerülhet, de a top 10 kizárt. Bár én kedvelem. 😊
(Egyébként itt a 10.
 www.active.com/cycling/articles/the-10-greatest-road-cyclists-of-all-time )
Sobri Jóska
Szerintem az, hogy ő nyerte minden idők 3. legtöbb Grand Tourját feljogosítja a top 10-re. 😊
Jughead
Gondoltam a sok GT-győzelem lesz az érv.
De ha valaki a mezőnyök erősségét is figyelembe veszi, akkor joggal értékeli kevesebbre önmagában a győzelmek számát.
Persze Contadornak ott kellett nyerni ahol indult, és azok ellen, akik ellene mentek, nem tehet róla, hogy nem volt erősebb az ellenfelek listája.
De az tagadhatatlan, hogy ha valakinek a top10-én, top20-án joggal lehet vitázni az Contador.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezekkel nekem az a bajom, hogy annyira, de annyira a 3 hetes GT-kre fókuszál.

Szerintem Cancellara TOP 10 all-time bringás.
Egyrészt amit időfutamon mutatott éveken át, az is kiemelkedő volt... másrészt képes volt 1 naposokon is dominálni/használni ezt a fantasztikus erejét, képességét.

Roger De Vlaeminck - ő is egynapos, de miért ne lehetne mondjuk az a szint mint Anquetil/Hinault (és jobb mint Froome/Conta) - amúgy nálam mondjuk TOP 25 alja.

A sprinterekkel viszont én is bajban vagyok amúgy...
Igor
Igen, és erre is van pro és kontra érv. Csapatstratégia, elvárások - lásd Wiggins tour győzelme, pedig Froome már akkor láthatóan erősebb volt - a TT-t leszámítva -, de összességében mégis sokkal nehezebb hibátlanul lehozni egy 3 hetes GT-t, mint bármi más, szóval azért van benne valami jogosság meglátásom szerint.

Cancellara szót se érdemel, akkora kedven 😊

Én meg abból kiindulva, hogy örülök, ha a Gellért-hegyre csigatempóban feltekerek, szóval én csak ámulok azon, hogy egyesek kilómétereket tudnak meredeken felfelé menni, így ez számomra mindig lenyűgöző marad 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
Az viszont pl. bassza a csőröm, hogy pl Contador nem volt benne tavaly egy ilyen top10 v top20 all-time bringások között.....
kishaszi
De miért lett volna benne?
Se eredményei, se a sportra gyakorolt hatása, se személyisége nem predesztinálja top10-be, és a top20-is necces.
Ügyes, jómunkásember bringás, nem egy Binda, Bartali, Coppi, Anquetil, Merckx, Hinault, LeMond, Indurain, Armstrong, Froome féle kiemelkedő bajnok, és nem is egy Bobet, Gimondi, Fignon, Kelly, Riis, Ulrich, Pantani féle eredményes kedvenc. És akkor a sprinterekről, egynapos menőkről még szó se volt.
(Mondjuk érdekes egy ilyen listán összevetni Zabelt, Sagant egy hegyi- vagy összetett menővel.)
Bár egy szubjektív listán a 15-20 közé odakerülhet, de a top 10 kizárt. Bár én kedvelem. 😊
(Egyébként itt a 10.
 www.active.com/cycling/articles/the-10-greatest-road-cyclists-of-all-time )
Sobri Jóska
Szerintem az, hogy ő nyerte minden idők 3. legtöbb Grand Tourját feljogosítja a top 10-re. 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezt te se gondolod komolyan. LA után egészen Froomeig az egyetlen kiemelkedő bringás, aki ráadasul mindig versenyt csinált, és olyan támadásokat volt képes csinálni, amit.senki. LA hihetetlen kemény bringás volt, ha a melót.nézzük, amit képes.volt.belefektetni, de tehetségben Jan és Alberto is sokkal előrébb volt. Viszont Froome előrébb lenne, mint AC? Blaszfémia kb. pedig Albertot én nem is nagyon kedveltem sokáig.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezekkel nekem az a bajom, hogy annyira, de annyira a 3 hetes GT-kre fókuszál.

Szerintem Cancellara TOP 10 all-time bringás.
Egyrészt amit időfutamon mutatott éveken át, az is kiemelkedő volt... másrészt képes volt 1 naposokon is dominálni/használni ezt a fantasztikus erejét, képességét.

Roger De Vlaeminck - ő is egynapos, de miért ne lehetne mondjuk az a szint mint Anquetil/Hinault (és jobb mint Froome/Conta) - amúgy nálam mondjuk TOP 25 alja.

A sprinterekkel viszont én is bajban vagyok amúgy...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Az viszont pl. bassza a csőröm, hogy pl Contador nem volt benne tavaly egy ilyen top10 v top20 all-time bringások között.....
kishaszi
De miért lett volna benne?
Se eredményei, se a sportra gyakorolt hatása, se személyisége nem predesztinálja top10-be, és a top20-is necces.
Ügyes, jómunkásember bringás, nem egy Binda, Bartali, Coppi, Anquetil, Merckx, Hinault, LeMond, Indurain, Armstrong, Froome féle kiemelkedő bajnok, és nem is egy Bobet, Gimondi, Fignon, Kelly, Riis, Ulrich, Pantani féle eredményes kedvenc. És akkor a sprinterekről, egynapos menőkről még szó se volt.
(Mondjuk érdekes egy ilyen listán összevetni Zabelt, Sagant egy hegyi- vagy összetett menővel.)
Bár egy szubjektív listán a 15-20 közé odakerülhet, de a top 10 kizárt. Bár én kedvelem. 😊
(Egyébként itt a 10.
 www.active.com/cycling/articles/the-10-greatest-road-cyclists-of-all-time )

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Arra gondoltam hogy nem beszel a temarol amig lehet. Van egy pont amikor mar elkerulhetetlen es onnantol jol o sem jon ki jol ,de jobban. Mig BH ele megy a dolgoknak (o meg Jalabert mellett kardoskodott, de nala az az erzesem valaki kezdi a szintjuket/ eredmenyeiket elerni akkor rezegni kezd a kocsonya).
new orl
Húúú, nagyon érekes amit mondasz, nem is tudok rá mit mondani - kiváncsi lennék a felvetésed alapján rá, hogy vajon mi járhat a fejükben az embereknek ilyenkor 😊 najó, nem bulvár szinten, hanem személyiség jellemzés kapcsán, viselkedési profil összevetéshez.

Nem tudom egyébként a mai napig sem hova tenni ezeket a dolgokat, hisz ha Merckx tolta, és márpedig többször bukott, akkor más is, sőt, tudjuk régen gyengébb körülmények között halálesetek is voltak. Mégis parádézik EM is, és ugyanolyan dicsben van tartva, mint régen, és mérvadó, ha nyilatkozik másokról.
Ez finoman szólva is visszatetsző számomra.

Ezért is mondtam anno, hogy Ullrich is biztos tolta, de elegánsan sose hányta másra az epét - egyértelműen arról árulkodott a hozzáállása, hogy senki nem tiszta. Lehet mondani LA-ra, Janra akármit, de ők sose mentek a sajtónak panaszkodni.
Indurain is jó messze távol tartja magát az egésztől, vajon miért...?!

Szóval én nem hiszek ebben az igazi amcsis történetben sem, mint a dagadt hódé (Lemond), és Hinault-ékról sem tudom elhinni, hogy pilótakekszszel tekertek, így nem is nézem jó szemmel, ha beleártjuk magukat.
kishaszi
EM magyarazkodasai paradesak, csoda hogy nem lett belole tanfilm 😊. Ettol o az egyik ha nem a legnagyobb. Az egyik esetben egy vagon fickoval egyutt bukott meg uazzal a szerrel. Mindig meg volt a tuti es mindenki azt csinalta.

BH azt hiszi mert nem bukott meg | oneki mintai sincsenek mar meg, tehat nem is fog | , hogy akkor elhiszik a ket szep szemeert, hogy o tiszta volt. Nagyon halkan megjegyzem, hogy LA se bukott meg soha.

Egy szemelyiseg jellemzesnel kapnank erdekes dolgokat. A tipikus tomeggyilkostol a fejes salata szintjeig mindent. 😊
new orl
EM a legnagyobb tuti, bár én csak olvastam róla, így nagyon nem érint 😊 Engem nyilván az érdekel akit látok is versenyezni - a régiekkel meg mivel nincs összehasonlítási alapom, ezért ez a GOAT sztori nem is érdekel.

Az viszont pl. bassza a csőröm, hogy pl Contador nem volt benne tavaly egy ilyen top10 v top20 all-time bringások között.....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
amugy GT nagyot ment, hiaba esett a tobbi GC eselyes idejet hozta igy is, idegen bicajjal.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Dumoulin indul a Tour de France-on. Szerintem csak segítő lesz és lehet végig se tekeri. Amúgy bátor döntés.
dawyd728
mindenki gyulekezik mint a keselyuk. 😊

mivel egyelore Fro nincs eltiltva, csak kizarni tudjak. Az biztos a legrosszabb nekik, ha Fro indul es ha nyerne ( tisztan ), akkor utana az erdekes kerdes ki gyozott? Akar a kerdes most ki a Giro "igazi" gyoztese ( vegyuk azt senki nem fog megbukni alatta ).

Ha elindul Fro a TDF-en ( es eros lesz ), akkor argus szemmel fogom nezni ot is le akarjak gyozni vagy csak harc lesz a 2. helyert?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Kwiatkowski elég nagyot eset ma. Utána azért begurult a célba, de kérdés folytatja-e? Prológon Thomas is esett. Ki lesz a következő?
dawyd728
az biztos hogy sky-os. 😕
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Kwiatkowski elég nagyot eset ma. Utána azért begurult a célba, de kérdés folytatja-e? Prológon Thomas is esett. Ki lesz a következő?
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Dumoulin indul a Tour de France-on. Szerintem csak segítő lesz és lehet végig se tekeri. Amúgy bátor döntés.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
"Sam Bennett gif-je a vasarlasbol hazafele"- konnyesre rohogtem magam rajta ( sajnos fingom sincs hogy kell iderakni, de nezzetek meg)
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Floyd Amstrong Froome akkor ekkora extraklasszis vagy az angol teától ennyire jó?

Konkrétan a 80 km-es szökésre gondolok!
steelwolf
Szerintem Landishez hasonlítás több sebből is vérzik.

Dumoulin, ha nem várja be a többieket a Finestre tetején, akkor kap 2-2,5 percet kb. Ami 80 km-en 2 sec/km. 1-1-ben én simán elhiszem, h van annyi különbség Froome és Dumoulin között egy ilyen nehéz szakaszon.
Plusz, ha Dumoulin nem várt volna a többiekre, akkor a Pinot, Lopez, Carapaz csoportra ő is vert volna vagy 3 percet. Akkor ő is Landis?
Egyszerűen baromi erős Giro volt, ahol a Sky és az Orecán kívül senkinek nem volt olyan erősségű csapata, h a királyetapot az utolsó hegy lábáig tudják kontrollálni. Yates elszállt, így a csapatának se volt érdeke a továbbiakban, addig Froome miatt a Sky nyilván csak akkor kontrollálta volna a szakaszt, ha ő vezetett volna az összetettben, vagy az utolsó hegyen ledolgozható nagyságú hátránya lett volna. Innentől kezdve egy a modern kerékpársportban teljesen atipikus helyzet alakulhatott. Tavaly pl a TDF-en az egész 3 hét alatt nem volt 80 olyan km a 3000valaháynból, az egyenkéntikkel együtt, amikor saját zsíron segítők nélkül kellett az összetett menőknek egymással csatázni.
Anno Landis egy ennél könnyebb szakaszon, 130 km-es szökést csinált. Ott egy sokkal nagyobb mezőny üldözte telis-teli segítőkkel, és még a síkon se nagyon tudtak közeledni felé. Plusz ott a korábbi napon megzuhant, majd 24 óra alatt "feltámadt". Froome formája felfelé ívelő volt. 2 hét utáni 5 perc hátránya Yates-hez, vagy ugyanakkor 3 perc lemaradása Dumoulinhez képest jórészt a bukása számlájára írható, valamint Osimoban is pont előtte volt bukás az utolsó 1-2 km-en. Mivel nem sprint szakasz volt, így ott is kapott 40 mp-et, ahol azért abszolút nem volt benne. Ahol komolyabbat kapott önerőből (1 perc) az a Gran Sasso volt az első hét végén. Viszont erre azért még lehet azt mondani, h csak az első hét volt, vagy a bukás okozta kellemetlenségek, nehezebb regenerálódás éjszaka stbstb okozhatta neki. Előre lehetett tudni, h a verseny lényegi szakasza, az a Zoncolan és Cervina közötti szombattól-szombatig tartó időszak lesz. Ezeken egy kivételtől eltekintve a legerősebb volt. Szerintem abban az egy hullámvölgyben is az egy nappal korábbi zoncolani szakaszgyőzelemért vívott harca, amikor lehet többet volt piros zónában a kelleténél, vethette vissza másnapra.

Persze lehet x év múlva kiderül, h be volt cuccolva, de nem hiszem, h jobba be lett volna, mint a többiek.
dawyd728
Rasmussen nyilatkozata a Landis-Fro osszehasonlitashoz nagyon jo. Egy picit kiegeszitve a fent leirtak.

A TDF-hez egy dolog, Dauphine elotti kerekesek kiemeleseben szepen leirjak mennyire jo a kiiras Bardet-nak. Ok ot ( vagy akarkit aki francia ) akarjak gyoztesnek.

Probaljak elerni hogy Fro onmaga ne induljon ( amire 0 esely van ), nagyon magabiztos hogy nem tett rosszat ( attol lehet vetkes az ugyben). Ha Fro gyoz es jobban lesz vizsgalva mint barki mas, akkor hiaba veszik el tole es adjak a 2.-nak oda a gyozelmet. TD kikapott es ha nem jon + minta Fro-tol "napokon" belul akkor bizony legyozte "tisztan" es kesz. Es ez rossz mindenkinek, ezert nem kellene indulnia es ad egy remek kifogast hogy ne engedjek indulni. Mar irtam felhaborito hogy nem lett meg a dontes hiaba hatalmas az orvosi adathalmaz idot, penzt kellett volna aldozni ra. A kifogas meg irto gyenge, de ha egy pillanatra vesszuk a kozel lehetetlent, hogy megnyeri a TDF-t es utana akarja a Vuelta-t hatha bejon, akkor ezzel az ervekkel az elott se lenne meg a dontes. Nevetseges.
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Floyd Amstrong Froome akkor ekkora extraklasszis vagy az angol teától ennyire jó?

Konkrétan a 80 km-es szökésre gondolok!
steelwolf
Szerintem Landishez hasonlítás több sebből is vérzik.

Dumoulin, ha nem várja be a többieket a Finestre tetején, akkor kap 2-2,5 percet kb. Ami 80 km-en 2 sec/km. 1-1-ben én simán elhiszem, h van annyi különbség Froome és Dumoulin között egy ilyen nehéz szakaszon.
Plusz, ha Dumoulin nem várt volna a többiekre, akkor a Pinot, Lopez, Carapaz csoportra ő is vert volna vagy 3 percet. Akkor ő is Landis?
Egyszerűen baromi erős Giro volt, ahol a Sky és az Orecán kívül senkinek nem volt olyan erősségű csapata, h a királyetapot az utolsó hegy lábáig tudják kontrollálni. Yates elszállt, így a csapatának se volt érdeke a továbbiakban, addig Froome miatt a Sky nyilván csak akkor kontrollálta volna a szakaszt, ha ő vezetett volna az összetettben, vagy az utolsó hegyen ledolgozható nagyságú hátránya lett volna. Innentől kezdve egy a modern kerékpársportban teljesen atipikus helyzet alakulhatott. Tavaly pl a TDF-en az egész 3 hét alatt nem volt 80 olyan km a 3000valaháynból, az egyenkéntikkel együtt, amikor saját zsíron segítők nélkül kellett az összetett menőknek egymással csatázni.
Anno Landis egy ennél könnyebb szakaszon, 130 km-es szökést csinált. Ott egy sokkal nagyobb mezőny üldözte telis-teli segítőkkel, és még a síkon se nagyon tudtak közeledni felé. Plusz ott a korábbi napon megzuhant, majd 24 óra alatt "feltámadt". Froome formája felfelé ívelő volt. 2 hét utáni 5 perc hátránya Yates-hez, vagy ugyanakkor 3 perc lemaradása Dumoulinhez képest jórészt a bukása számlájára írható, valamint Osimoban is pont előtte volt bukás az utolsó 1-2 km-en. Mivel nem sprint szakasz volt, így ott is kapott 40 mp-et, ahol azért abszolút nem volt benne. Ahol komolyabbat kapott önerőből (1 perc) az a Gran Sasso volt az első hét végén. Viszont erre azért még lehet azt mondani, h csak az első hét volt, vagy a bukás okozta kellemetlenségek, nehezebb regenerálódás éjszaka stbstb okozhatta neki. Előre lehetett tudni, h a verseny lényegi szakasza, az a Zoncolan és Cervina közötti szombattól-szombatig tartó időszak lesz. Ezeken egy kivételtől eltekintve a legerősebb volt. Szerintem abban az egy hullámvölgyben is az egy nappal korábbi zoncolani szakaszgyőzelemért vívott harca, amikor lehet többet volt piros zónában a kelleténél, vethette vissza másnapra.

Persze lehet x év múlva kiderül, h be volt cuccolva, de nem hiszem, h jobba be lett volna, mint a többiek.
több mint 5 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Floyd Amstrong Froome akkor ekkora extraklasszis vagy az angol teától ennyire jó?

Konkrétan a 80 km-es szökésre gondolok!
steelwolf
Mindenki az angol teát issza, max valaki kevesebb tejet kap bele. 😛
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Floyd Amstrong Froome akkor ekkora extraklasszis vagy az angol teától ennyire jó?

Konkrétan a 80 km-es szökésre gondolok!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
mivel az fk-ra nem megyek ( nekem azt irja ki hogy nem bizt. a honlap).
Mikey gondold meg at a tdf-ig, hianyoznanak a kommentjeid. 😊

Sztem itt a baj a dontes lassusaga miatt van. Valoszinuleg nem lesz meg a tdf-ig sem. Ez wtf. Innentol Fro mit csinaljon? Ki fogjak hirdetni a dontest, addig meg Fro ad mintat minden nap, mint a Giro-n.

Hinault eddig se kedveltem ( ok kenyeren es vizen mentek allitasa szerint ), de most mar meg rosszabb. A kannibal sokkal jobban kezeli, csendben marad a temaban amig lehet.

Mire indul remelem valahol talalkozunk 😊
new orl
Jól esik amit írsz, köszi. De lehet mire kezdődik a TdF, már fórumozni sem fogok, ha így folytatódik ez a kabaré.
Mikey
Hat az nagyon nem jo. Az Afc North osszes csapatanal szeretek( tem ) olvasni/ beleszolni es itt is. Nekem szukosebb a beszelgetesre ( es magyarul is itt irok csak, ami meg is latszik) a lehetosegem az Nfl kapcsan. A cicus tabor kicsi, de velos, a vasas a legmozgalmasabb, a barnakhoz nem megyek, mert tul optimista voltam ev kozben es ram szoltak hogy ehhez tul sok a vereseg | ( megeloztem a koromat ). | 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Arra gondoltam hogy nem beszel a temarol amig lehet. Van egy pont amikor mar elkerulhetetlen es onnantol jol o sem jon ki jol ,de jobban. Mig BH ele megy a dolgoknak (o meg Jalabert mellett kardoskodott, de nala az az erzesem valaki kezdi a szintjuket/ eredmenyeiket elerni akkor rezegni kezd a kocsonya).
new orl
Húúú, nagyon érekes amit mondasz, nem is tudok rá mit mondani - kiváncsi lennék a felvetésed alapján rá, hogy vajon mi járhat a fejükben az embereknek ilyenkor 😊 najó, nem bulvár szinten, hanem személyiség jellemzés kapcsán, viselkedési profil összevetéshez.

Nem tudom egyébként a mai napig sem hova tenni ezeket a dolgokat, hisz ha Merckx tolta, és márpedig többször bukott, akkor más is, sőt, tudjuk régen gyengébb körülmények között halálesetek is voltak. Mégis parádézik EM is, és ugyanolyan dicsben van tartva, mint régen, és mérvadó, ha nyilatkozik másokról.
Ez finoman szólva is visszatetsző számomra.

Ezért is mondtam anno, hogy Ullrich is biztos tolta, de elegánsan sose hányta másra az epét - egyértelműen arról árulkodott a hozzáállása, hogy senki nem tiszta. Lehet mondani LA-ra, Janra akármit, de ők sose mentek a sajtónak panaszkodni.
Indurain is jó messze távol tartja magát az egésztől, vajon miért...?!

Szóval én nem hiszek ebben az igazi amcsis történetben sem, mint a dagadt hódé (Lemond), és Hinault-ékról sem tudom elhinni, hogy pilótakekszszel tekertek, így nem is nézem jó szemmel, ha beleártjuk magukat.
kishaszi
EM magyarazkodasai paradesak, csoda hogy nem lett belole tanfilm 😊. Ettol o az egyik ha nem a legnagyobb. Az egyik esetben egy vagon fickoval egyutt bukott meg uazzal a szerrel. Mindig meg volt a tuti es mindenki azt csinalta.

BH azt hiszi mert nem bukott meg | oneki mintai sincsenek mar meg, tehat nem is fog | , hogy akkor elhiszik a ket szep szemeert, hogy o tiszta volt. Nagyon halkan megjegyzem, hogy LA se bukott meg soha.

Egy szemelyiseg jellemzesnel kapnank erdekes dolgokat. A tipikus tomeggyilkostol a fejes salata szintjeig mindent. 😊
new orl
Ha kimutatják egy korábbi vizeletedben a doppingszert, ami akkor még nem minősült doppingszernek, azt minek hívjuk?

Amúgy szerintem Froome és a Sky nagyon a bögyében van a franciáknak ezért simán benne van, h a rajt hetében döntenek a szervezők úgy, h te/ti nem jöhettek. Miközben az UCI hivatalos döntést nem is fog addigra hozni és mégis..
dawyd728
A neven.
Jogosulatlan elonyszerzesrol beszelunk vagy a cel a nem listan levo anyagok keresese lesz a cel ( ami igy is van). Az EPO nem dopping, termeszetes folyamat, de ahogy ok hasznaltak az "csalas". De nehez egyeni vizsgalatok nelkul megmondani kinek hogy alakul. Ha rajtakapnak ( sose ) akkor ok, de amugy egeszsegre artalmasnak minositik egy szint felett. Az elejen nem teljesitmenynovelot szedtek, hanem tompitottak az erzekeiket, jogosulatlanul szereztek elonyt.

Pont az a baj hogy Fro-ek tudjak huzni a dolgot es ha megnyerik a jogi csatat akkor az artatlansag vedelme hianyaval perek ele nez mindenki, ha nem engedik indulni. A giron minden nap adott mintat. A tdf szeretne elkerulni, hogy ki kelljen zarni valakit. Nem igaz hogy nem lehet lezarni ezt az egeszet igy vagy ugy. A baj az hogy a vilag megprobalja bebeszelni maganak hogy Fro agyon gyogyszerezve az egyik legjobb csapatban kioszt 3 het alatt 1-5 percet a tobbi patyolattiszta TD-Aru-NQ-L-RP-VN ne soroljam tovabb a neveket bringasnak. Ezek szerint Fro egy eleg gyenge pali, akkor a penzugyi folenyben levo sky beszerezhetne kozuluk valakit akivel nem kellene allandoan doppingolni csak neha-neha. Amugy barmit megtennenek mar egy hazai sikerert ( nem fog sikerulni nelkule se ).
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 595
mivel az fk-ra nem megyek ( nekem azt irja ki hogy nem bizt. a honlap).
Mikey gondold meg at a tdf-ig, hianyoznanak a kommentjeid. 😊

Sztem itt a baj a dontes lassusaga miatt van. Valoszinuleg nem lesz meg a tdf-ig sem. Ez wtf. Innentol Fro mit csinaljon? Ki fogjak hirdetni a dontest, addig meg Fro ad mintat minden nap, mint a Giro-n.

Hinault eddig se kedveltem ( ok kenyeren es vizen mentek allitasa szerint ), de most mar meg rosszabb. A kannibal sokkal jobban kezeli, csendben marad a temaban amig lehet.

Mire indul remelem valahol talalkozunk 😊
new orl
Jól esik amit írsz, köszi. De lehet mire kezdődik a TdF, már fórumozni sem fogok, ha így folytatódik ez a kabaré.