NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Procycling interju Contador-al a Contador-Froome parharcrol. Velemenyek Contador-rol? En zsigerbol utalom ezert ebben az interjuban is a rossz oldalat veszem eszre. Kivancsi lennek a velemenyetekre.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lassan indul az idény, szóval ha valaki szeretne fantasyt játszani jöjjön, mert ez egy tök jó app 😊

 play.google.com/store/apps/details?id=com.cycle_fantasy_app

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ugy nez ki, hogy Chris F felepulese nem jo. 😕
no
Majd nyeri a Vueltát. Előtte a két dél-amerikai ismétel.

Amúgy a Bernal, Thomas, Carapaz sorral sem lesznek gyengébbek, mint a hollandok. Mondjuk erősebbek se lesznek így nélküle. Én pl évek óta ezt vártam, h júliusban ne legyen a Sky, mint csapat, a legerősebb. Lehet idén megkapjuk. Izgalmas lesz mindenképpen, ha nem lesznek sérülések. Egy klasszikus US Postal - Deutsche Telekom ütközet kinézhet.
dawyd728
Tavaly sem volt a legerosebb a csapat, legalabbis a segitok a Bora-Jumbo paros erosebb volt, de a kapitanyoknal viszont sky elony volt. A kiiras is segitette Bernalt.
no
Ezt már akkor is vitattam. Ha kiírás nem segíti Bernalt, nyer Thomas. Bernal és Thomas egymásnak többet jelentettek, mint az összes hegyi segítő az összes többi csapat esetében.
Jo csata lesz ahol igazan megneztem volna CF-ot, mert a ket csapat most minden teren legalabb egyforma eros, sot nalam a Jumbo kapitanyok erosebbek igy.
De kivancsi leszek hogy oldjak meg a Jumbosok egymas kozt a fonok kerdest.
Ha indul az általam felvázolt 3 Ineosos, akkor kapásból Jumbonál van a 6-ból a leggyengébb összetett menő. Kruijswijk. Mondjuk ezt sok minden befolyásolhatja még, h milyen lesz az Ineos kerete a Giron. Ha csak egy Carapaz&Sivakov párossal mennének, akkor pl Thomas és Bernal is pihent lesz júliusra, de úgy Carapaz csak segítő lehet. Illetve egy Bernal-Thomas párosban több a taktikai lehetőség, míg mondjuk TD és Roglic nagyon hasonló stílusú.
Előre szerintem lehetetlen eldönteni melyik csapat lesz az erősebb. Nüanszok vannak szerintem a két csapat között. Dennis is jött, nem látom, h lenne a briteknél gyenge pont. Azt meg nem hiszem, h Kwiatkowski vagy Pouls kétszer egymás után maguk alatt teljesítene a TDF-en. A két csapat top4 versenyzőjének formája fog dönteni.
dawyd728
Ha Bernal nincs akkor Thomas nem feltetlenul nyer csak mert masodik lett, ahogy irod egymasnak tobbet jelentettek hiaba a segitok gyenge TDF-je. Meg tegyuk hozza hogy a tobbiek semmit nem kezdtek a segitoikkel.

Elvileg nem indul. Carapaz megy a Giro-ra, sot utana is inkabb a Vueltara. Bernal-Thomas TDF, de a Jumbo detto, mert a Giro-ra megy Bennett. Wout P eligazolt. Dennis a Giro-ra elmegy a 3 ITT miatt, de neki az olimpia szamit es nem vinnem a TDF-ra mert nem szulne jo vert. Majd jovore nagy segitseg lehet. Ha Bernal nagyon kikapna az TT-ken ami benne van, akkor Thomas-nal jobbak a Jumbosok es a taktika kiegyenkitodik.
A tobbivel egyet ertek, 😊

De meg messze van, a ket fontos emlitesre melto dolog, hogy a Jumbo a TDF-re teszi teljesen a hangsulyt a GT-on es Froome atirhat sok dolgot.
több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Ugy nez ki, hogy Chris F felepulese nem jo. 😕
no
Majd nyeri a Vueltát. Előtte a két dél-amerikai ismétel.

Amúgy a Bernal, Thomas, Carapaz sorral sem lesznek gyengébbek, mint a hollandok. Mondjuk erősebbek se lesznek így nélküle. Én pl évek óta ezt vártam, h júliusban ne legyen a Sky, mint csapat, a legerősebb. Lehet idén megkapjuk. Izgalmas lesz mindenképpen, ha nem lesznek sérülések. Egy klasszikus US Postal - Deutsche Telekom ütközet kinézhet.
dawyd728
Tavaly sem volt a legerosebb a csapat, legalabbis a segitok a Bora-Jumbo paros erosebb volt, de a kapitanyoknal viszont sky elony volt. A kiiras is segitette Bernalt.
no
Ezt már akkor is vitattam. Ha kiírás nem segíti Bernalt, nyer Thomas. Bernal és Thomas egymásnak többet jelentettek, mint az összes hegyi segítő az összes többi csapat esetében.
Jo csata lesz ahol igazan megneztem volna CF-ot, mert a ket csapat most minden teren legalabb egyforma eros, sot nalam a Jumbo kapitanyok erosebbek igy.
De kivancsi leszek hogy oldjak meg a Jumbosok egymas kozt a fonok kerdest.
Ha indul az általam felvázolt 3 Ineosos, akkor kapásból Jumbonál van a 6-ból a leggyengébb összetett menő. Kruijswijk. Mondjuk ezt sok minden befolyásolhatja még, h milyen lesz az Ineos kerete a Giron. Ha csak egy Carapaz&Sivakov párossal mennének, akkor pl Thomas és Bernal is pihent lesz júliusra, de úgy Carapaz csak segítő lehet. Illetve egy Bernal-Thomas párosban több a taktikai lehetőség, míg mondjuk TD és Roglic nagyon hasonló stílusú.
Előre szerintem lehetetlen eldönteni melyik csapat lesz az erősebb. Nüanszok vannak szerintem a két csapat között. Dennis is jött, nem látom, h lenne a briteknél gyenge pont. Azt meg nem hiszem, h Kwiatkowski vagy Pouls kétszer egymás után maguk alatt teljesítene a TDF-en. A két csapat top4 versenyzőjének formája fog dönteni.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ugy nez ki, hogy Chris F felepulese nem jo. 😕
no
Majd nyeri a Vueltát. Előtte a két dél-amerikai ismétel.

Amúgy a Bernal, Thomas, Carapaz sorral sem lesznek gyengébbek, mint a hollandok. Mondjuk erősebbek se lesznek így nélküle. Én pl évek óta ezt vártam, h júliusban ne legyen a Sky, mint csapat, a legerősebb. Lehet idén megkapjuk. Izgalmas lesz mindenképpen, ha nem lesznek sérülések. Egy klasszikus US Postal - Deutsche Telekom ütközet kinézhet.
dawyd728
Tavaly sem volt a legerosebb a csapat, legalabbis a segitok a Bora-Jumbo paros erosebb volt, de a kapitanyoknal viszont sky elony volt. A kiiras is segitette Bernalt.

Jo csata lesz ahol igazan megneztem volna CF-ot, mert a ket csapat most minden teren legalabb egyforma eros, sot nalam a Jumbo kapitanyok erosebbek igy.
De kivancsi leszek hogy oldjak meg a Jumbosok egymas kozt a fonok kerdest.
több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Ugy nez ki, hogy Chris F felepulese nem jo. 😕
no
Majd nyeri a Vueltát. Előtte a két dél-amerikai ismétel.

Amúgy a Bernal, Thomas, Carapaz sorral sem lesznek gyengébbek, mint a hollandok. Mondjuk erősebbek se lesznek így nélküle. Én pl évek óta ezt vártam, h júliusban ne legyen a Sky, mint csapat, a legerősebb. Lehet idén megkapjuk. Izgalmas lesz mindenképpen, ha nem lesznek sérülések. Egy klasszikus US Postal - Deutsche Telekom ütközet kinézhet.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Jumbo taktikaja a mindenki megy a TDF-ra. Ismeros. 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ugy nez ki, hogy Chris F felepulese nem jo. 😕
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végre kezd kijonni a magyar országúti kérekpár a semmiből

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/bringa/2019/11/25/valter_attila_world_tour_szerzodes_ccc_bringa_csapat_legmagasabb_szint/

Gratula!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Milyen útvonal lehetne jó TdH-ra?
Nyilván Kékes kell bele, de azon kívül mi lehet, ami nem sima szakaszt hozhat?
tüsi91
Bakony, Bükk, Mecsek esetleg a zalai dombok, Őrség.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Milyen útvonal lehetne jó TdH-ra?
Nyilván Kékes kell bele, de azon kívül mi lehet, ami nem sima szakaszt hozhat?
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 eurosport.hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/visszavonul-a-kerekparos-akirol-lance-armstrong-azt-josolta-egy-napon-tour-gyoztes-lesz?fbclid=IwAR20C-2ocmVK7AxLmcK8jYaD7z9Sni9wanFIAhSrqyAWOLg5ITRZ7ANwxb8

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Jön a Trek a TdH-ra 😊😊😊
tüsi91
És egy rakás Giros profi csapat TDF-re készülő fele.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jön a Trek a TdH-ra 😊😊😊
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 index.hu/sport/bringa/2019/11/13/meghalt_raymond_poulidor_a_tour_de_france_orok_masodikja_jacques_anquetil_eddy_merckx_van_der_poel/

Végtelenül szimpatikus legendát veszítettünk el

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Jovore mar nem rendezik meg az Amgen Tour of Californiat. Egyreszt igy erheto, hogy Sagan miert pont most Girozik (nyilvan Szlovakia kozelsege mellett), masreszt nagyon sajnalom a dolgot, nekem az egyik kedvenc versenyem volt.
Danny
Nekem a coloradoi kör Pro Cycling Challenge elvesztése jobban fájt. Giro árnyékban ennek a kaliforniai körnek nem sok érteleme volt. Én bevallom alig néztem. Giro mellett nincs rá idő.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jovore mar nem rendezik meg az Amgen Tour of Californiat. Egyreszt igy erheto, hogy Sagan miert pont most Girozik (nyilvan Szlovakia kozelsege mellett), masreszt nagyon sajnalom a dolgot, nekem az egyik kedvenc versenyem volt.
Danny
Én is szívesen néztem. Más kérdés, hogy anno én túl sokra tartottam olyan szempontból, hogy TJvG-t ott kedveltem meg, de annyira nem ütött nagyot aztán Európában,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Jovore mar nem rendezik meg az Amgen Tour of Californiat. Egyreszt igy erheto, hogy Sagan miert pont most Girozik (nyilvan Szlovakia kozelsege mellett), masreszt nagyon sajnalom a dolgot, nekem az egyik kedvenc versenyem volt.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?
kishaszi
Mi más?
Nincs jegy, és Pestről indul.
Én kisétálok.
Sobri Jóska
Oks. Én kibringázok 😊

(Amúgy ŕeszben arra is vonatkozott, hogy az utóbbi évek történéseit tekintve sanszos, hogy bele fog szólni az egyetem, meló, lakás, élet egyéb szekciója vagy ezek kombinációja.)
kishaszi
Ha így állsz hozzá, akkor biztos.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?
kishaszi
Mi más?
Nincs jegy, és Pestről indul.
Én kisétálok.
Sobri Jóska
Oks. Én kibringázok 😊

(Amúgy ŕeszben arra is vonatkozott, hogy az utóbbi évek történéseit tekintve sanszos, hogy bele fog szólni az egyetem, meló, lakás, élet egyéb szekciója vagy ezek kombinációja.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?
kishaszi
Mi más?
Nincs jegy, és Pestről indul.
Én kisétálok.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."