Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Nézem a szakaszok profilját hivatalos honlapon.
Asszondja 19. szakasz - Flat 😀
A szakasz vége 2025 méteren van Andorrában, 17 km hosszú 6.6 százalékos hegy tetején. 🤣🤣🤣

Brutál egyébként. Én nekem az a kérdésem, hogy a Touron leviszik a hegyről a célt a völgybe, mert fizetnek annyit a városok. Vueltán, Giron ennyivel kevesebb pénz van?
Sprinterként nagyon nem éri meg itt elindulni.
tüsi91
Touron meg kiesett mind az se jobb 😀
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézem a szakaszok profilját hivatalos honlapon.
Asszondja 19. szakasz - Flat 😀
A szakasz vége 2025 méteren van Andorrában, 17 km hosszú 6.6 százalékos hegy tetején. 🤣🤣🤣

Brutál egyébként. Én nekem az a kérdésem, hogy a Touron leviszik a hegyről a célt a völgybe, mert fizetnek annyit a városok. Vueltán, Giron ennyivel kevesebb pénz van?
Sprinterként nagyon nem éri meg itt elindulni.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Kwiatkoski elérhet valamit?
Brutál segítő a csávó, de tényleg, amit a Touron összegürizett az nem akármi. De 3 hetesen elérhet valami nagy eredményt?
tüsi91
Top10-re, vagy ebben a mezőnyben Top5-re jó lehet Kwiatkowski, szerintem. Nem bánnám azt sem ha megnyerné, mert nagyon kedvelem ezer éve, de annyira szerintem nem bírja a hosszú hegyeket. Még szerencse hogy a Vueltán abból kevés van. A tehetsége megvan ahhoz hogy komoly eredményt érjen el.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Kwiatkoski elérhet valamit?
Brutál segítő a csávó, de tényleg, amit a Touron összegürizett az nem akármi. De 3 hetesen elérhet valami nagy eredményt?
tüsi91
Igen es nem. Mire gondolsz mikor nagy eredmenyrol beszelunk? A piros trikora elvileg nincs eselye, a 1st es HC-on nem tud ott lenni a legjobbakal. Az viszont erdekes kerdes hogy igazan nincs itt tul sok ember akire a legjobbat ra lehet huzni vagy legalabbis kisebb a kulonbseg koztuk.

| Igazan 2 bizonyitott ember van aki mar nyert GT-t es itt is nyerni akarnak kimondva, Aru es Nairo. Aru evek ota ketfele format mutat, a vegig szenvedot vagy egyszer-ketszer teljes betlit viritot ahol kiveszi magat a versenybol. Nairo a verseny nagy eselyese igy es a csapata is eros. Joparan viszont nem indultak a TDF-on ami nagy elony nekik es az emlitett kisebb kulonbsegek koztuk szoros versenyt iger. Az viszont hogy egy flat nap ennyire kicsinalja a mezonyt azert erdekes.

Remelem sky jol fog szerepelni tovabbra is es Yates elveri Nairo-t
|
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kwiatkoski elérhet valamit?
Brutál segítő a csávó, de tényleg, amit a Touron összegürizett az nem akármi. De 3 hetesen elérhet valami nagy eredményt?
tüsi91
Majd most kiderül.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kwiatkoski elérhet valamit?
Brutál segítő a csávó, de tényleg, amit a Touron összegürizett az nem akármi. De 3 hetesen elérhet valami nagy eredményt?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Valverde konkrétan hihetetlen.

Úgy viszont érdekes Vuelta lesz ez, hogy Nibali és Porte - aki még versenyben van! - sem az összetettért jött és Zakarin is kapott az első kisebb emelkedőn egy percet.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma Vuelta nyitány, szerintem izgalmas spanyol körnek nézünk elébe.

Rajna indítptt fantasyt is, aki gondolja, csatlakozzon hozzánk!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Vuelta piros triko.
Ha mindenkit beleszamolok akkor Mollema, Majka, Uran, Valverde, Zakarin, Kruijswijk, Kelderman, MA Lopez, Bilbao megnyerheti de ok azert egy-ket (-harom-negy) lepcsofokkal el vannak maradva a legjobbaktol es azert alapvetoen meglepetes lenne a gyozelmuk. | De La Cruz es a sky is itt lehet, de mindkettonel sokkal erosebbek is vannak a mezonyben es a legjobb 10ben sincs persze a nyomas nelkuliseg okozhat meglepetest. |
A kovetkezo kalapban nalam Adam es Simon Yates es Thibaut vannak akik nem mentek a TDF-on ami elony Adam meg mar most kijelentve hogy segitonek indul.
A top kalapban Aru, Nibali, Quintana es Porte vannak. Ok a legnagyobb agyuk, akikbol 3 nem ide keszult elsosorban. Itt Aru nem ment a TDF-on, de neki a leggyengebb a csapata kozuluk es nalam a leirt sorrendben erosodik a csapatuk. Viszont Nibali a vb-re keszul es Izagirre a kapitany, Porte a vb + a formaja nem olyan jo mint a TDF elott a sajat elmondasa szerint.
Es a vb "hegyessege" miatt az erosen hegyes Vuelta eselyeseit fogja ritkitani tovabb, mert barmelyikuk kacsinthat arra megha most meg csak kettorol tudni ebben a pillanatban. Visszatertunk a kor elejere, mert akkor meg az elso kalapbol is nyerhet valaki megha nem is "kellene".
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Sagan indul a Vueltán. 😊
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ukrán gyerek megcsinálta kb 5 másodperccel.
Jó ez a magyar kör.

Remélem jövőre beraknak legalább 1 hegyi befutót, ha nem is a Kékest, de egy ilyen olasz várakhoz hasonló rövid, de meredeket.
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Bombazzooo, Terpsta - Direct Energie
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
OV ide vagy oda a felcsuti resz nagyon kedvelt bringas terep outival.
Tegnap megnéztem a rajtot maszkaltunk a csapatok buszai között megnéztuk hogy hangolodnak egy ilyen versenyre.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
A Bükkszentkereszti csúcs az kb milyen magas és meredek?
S a Kékes? Valaki tud erről infókat?
tüsi91
Kèkes Gyöngyösről enyhèn emelkedik Màtrafüredig, utàna 5-6%, az ucsó 4km az 10% vagy hogy...
kishaszi
 www.tourdehongrie.hu/szakaszok/4

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Bükkszentkereszti csúcs az kb milyen magas és meredek?
S a Kékes? Valaki tud erről infókat?
tüsi91
Kèkes Gyöngyösről enyhèn emelkedik Màtrafüredig, utàna 5-6%, az ucsó 4km az 10% vagy hogy...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bükkszentkereszti csúcs az kb milyen magas és meredek?
S a Kékes? Valaki tud erről infókat?
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egész profi közvetítés van a Magyar körről. Nem vártam ilyet.
tüsi91
Igaz, nekem is tetszik, elsőre jó!
Contadort is megfűzték egy interjúra!
Amúgy a verseny is jó szervezettnek tűnik. Tetszik a ToudeHon! Engem megvettek! 😀😀
Fattyu
...és még a Sky sincs itt! 😁
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Egész profi közvetítés van a Magyar körről. Nem vártam ilyet.
tüsi91
Igaz, nekem is tetszik, elsőre jó!
Contadort is megfűzték egy interjúra!
Amúgy a verseny is jó szervezettnek tűnik. Tetszik a ToudeHon! Engem megvettek! 😀😀

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egész profi közvetítés van a Magyar körről. Nem vártam ilyet.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Egy ünnepi hétvégén ennyit ne bírjon ki párszázezer ember
dawyd728
Pár millió.
Sobri Jóska
muhaha
bépé lakossága nincs kétmillió, ráadásul elég erős túlzás azt hinni, hogy a hétvégén mindenki hirtelen közlekedni akar, és akkora dugó van, hogy Rákosborzasztón szívjanak emiatt
slowmotion
Persze, hogy nincs. (1.7 kb.)
De van agglomeráció, plusz nyáron erős a turizmus.
És a tüzijátékra egy rakás vidéki is megérkezik.
Simán megvan a (pár) 2 millió.
Jócskán nem pár (2) százezer.
Sobri Jóska
Ellenoldalon meg aki teheti, elhúz a vérbe a hosszú hétvégére még BP környékéről is. A biciklis befutó 19-én lett volna asszem, akkor még nem szoktam látni pár százezer embert a Duna partján, ahogy a helyüket foglalják a tűzijátékra. 😊
somoskovig
fura, én a belváros abszolút központjában lakok és pont azért nem tudok elmenni sehova a hétvégén, mert hétfő este nem tudnék a saját házamig eljutni az autómmal a sok pleb miatt.
shawnka
találj egy ismerőst, aki nem a lezárt részen lakik, és menjetek az ő autójával 😊
slowmotion
nem mész véletlenül Kaposvárra a hétvégén? 😀 😀
shawnka
de, pont megyek - mondjuk Pécsen keresztül, de megyek.
(viszont a kocsi sajnos tele lesz, mert viszem a kiccsaládomat és még a kiköltöző húgom pár zsákját is, és hát nem Transporter a családi autó, csak egy kettes Focus :o)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen egyet értek, erről írtam már akkor én is:

 index.hu/sport/bringa/2018/08/15/cirkuszt_csinaltak_a_kerekparbol_tour_de_france_nibali_alpe_d_huez_csigolyatores/
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Egy ünnepi hétvégén ennyit ne bírjon ki párszázezer ember
dawyd728
Pár millió.
Sobri Jóska
muhaha
bépé lakossága nincs kétmillió, ráadásul elég erős túlzás azt hinni, hogy a hétvégén mindenki hirtelen közlekedni akar, és akkora dugó van, hogy Rákosborzasztón szívjanak emiatt
slowmotion
Persze, hogy nincs. (1.7 kb.)
De van agglomeráció, plusz nyáron erős a turizmus.
És a tüzijátékra egy rakás vidéki is megérkezik.
Simán megvan a (pár) 2 millió.
Jócskán nem pár (2) százezer.
Sobri Jóska
Ellenoldalon meg aki teheti, elhúz a vérbe a hosszú hétvégére még BP környékéről is. A biciklis befutó 19-én lett volna asszem, akkor még nem szoktam látni pár százezer embert a Duna partján, ahogy a helyüket foglalják a tűzijátékra. 😊
somoskovig
fura, én a belváros abszolút központjában lakok és pont azért nem tudok elmenni sehova a hétvégén, mert hétfő este nem tudnék a saját házamig eljutni az autómmal a sok pleb miatt.
shawnka
találj egy ismerőst, aki nem a lezárt részen lakik, és menjetek az ő autójával 😊
slowmotion
nem mész véletlenül Kaposvárra a hétvégén? 😀 😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Térjünk át inkább a nap hősére:

 www.nemzetisport.hu/kerekpar/video-ment-a-tour-de-hongrie-o-betekert-papucsban-2653017?utm_content=buffer0c237&utm_medium=page&utm_source=nsofb&utm_campaign=nsofb

😊

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Egy ünnepi hétvégén ennyit ne bírjon ki párszázezer ember
dawyd728
Pár millió.
Sobri Jóska
muhaha
bépé lakossága nincs kétmillió, ráadásul elég erős túlzás azt hinni, hogy a hétvégén mindenki hirtelen közlekedni akar, és akkora dugó van, hogy Rákosborzasztón szívjanak emiatt
slowmotion
Persze, hogy nincs. (1.7 kb.)
De van agglomeráció, plusz nyáron erős a turizmus.
És a tüzijátékra egy rakás vidéki is megérkezik.
Simán megvan a (pár) 2 millió.
Jócskán nem pár (2) százezer.
Sobri Jóska
Ellenoldalon meg aki teheti, elhúz a vérbe a hosszú hétvégére még BP környékéről is. A biciklis befutó 19-én lett volna asszem, akkor még nem szoktam látni pár százezer embert a Duna partján, ahogy a helyüket foglalják a tűzijátékra. 😊
somoskovig
fura, én a belváros abszolút központjában lakok és pont azért nem tudok elmenni sehova a hétvégén, mert hétfő este nem tudnék a saját házamig eljutni az autómmal a sok pleb miatt.
shawnka
találj egy ismerőst, aki nem a lezárt részen lakik, és menjetek az ő autójával 😊
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Egy ünnepi hétvégén ennyit ne bírjon ki párszázezer ember
dawyd728
Pár millió.
Sobri Jóska
muhaha
bépé lakossága nincs kétmillió, ráadásul elég erős túlzás azt hinni, hogy a hétvégén mindenki hirtelen közlekedni akar, és akkora dugó van, hogy Rákosborzasztón szívjanak emiatt
slowmotion
Persze, hogy nincs. (1.7 kb.)
De van agglomeráció, plusz nyáron erős a turizmus.
És a tüzijátékra egy rakás vidéki is megérkezik.
Simán megvan a (pár) 2 millió.
Jócskán nem pár (2) százezer.
Sobri Jóska
Ellenoldalon meg aki teheti, elhúz a vérbe a hosszú hétvégére még BP környékéről is. A biciklis befutó 19-én lett volna asszem, akkor még nem szoktam látni pár százezer embert a Duna partján, ahogy a helyüket foglalják a tűzijátékra. 😊
somoskovig
fura, én a belváros abszolút központjában lakok és pont azért nem tudok elmenni sehova a hétvégén, mert hétfő este nem tudnék a saját házamig eljutni az autómmal a sok pleb miatt.