NBA

33 feliratkozó

8 napja
AlexIScrystal 66
Suns - Bud házasság megköttetett.

Szerkesztette: AlexIScrystal
8 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti
Negritis, a vajda
Kinek kellett volna akkor nyernie?

Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
CP3
de amúgy Kobenak 2 másik járt volna elvileg, az egyik pl Nash helyett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 487
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti
Negritis, a vajda
Kinek kellett volna akkor nyernie?

Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.

Szerkesztette: Kampman
9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
P.J Washington és Tim Hardaway.
Luka meg néz, hogy ilyen amikor nem egyedül kell meccseket nyernem. 😀
Toca
Meg az is szokatlan (Neki is gondolom) hogy a Mavs jelenleg egy deffensive minded team 😀

Szerintem a Doncic érában először 😀
Cowboykarcsi90
volt már a mavs védekező csapat, pont Kidd első évében

amúgy az hogy TH Jr dob 18 pontot nem annyira meglepő, nála ez benne van
PJ Washinton 7/11es triplázása már inkább az

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
P.J Washington és Tim Hardaway.
Luka meg néz, hogy ilyen amikor nem egyedül kell meccseket nyernem. 😀
Toca
Meg az is szokatlan (Neki is gondolom) hogy a Mavs jelenleg egy deffensive minded team 😀

Szerintem a Doncic érában először 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
9 napja
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
P.J Washington és Tim Hardaway.
Luka meg néz, hogy ilyen amikor nem egyedül kell meccseket nyernem. 😀
9 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk persze sikerült megint a második otthonit elbukni 😏
9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Vogel is out
Negritis, a vajda
Budenholzer, sok sikert.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
Vogel is out

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 napja
dawyd728 3 707
asszem jobb is hogy nem láttam 😕
Negritis, a vajda
Amúgy pont érdemes megnézni. Azt leszámítva, h nincs ekkora különbség a két csapat között és amikor egy csapatot a legnagyobb erősségében, a magába vetett hitében törik meg az mindig ronda legyen az bármilyen sport.
De arra tökéletes a meccs, h kiütközzön az évek óta meglevő legnagyobb baja a csapatnak, mi van, ha az egyetlen ballhandlert a csapatban kikapcsolják/sérült. Ezt a tavalyi po annyiban elfedte, h Murray egészséges volt végig, éhes volt a sikerre és élete formájában volt és ez a Wolves akkor még nem volt készen. McDaniels is jóságos volt velünk. ANT/NAW sem volt ennyire jó. Stb.

Olyan festékben, ahol 3 ember védi a gyűrűt Jokic is tehetetlen. Egyszerűen nem jár a labda. Leütésből nem támadják jól a close outot még a kezdők sem egy elit D ellen.. Így bármilyen előny, amit egy Jokic duplázás jelentene egy elit védekező csapat kimozogja. Egy DeRozan kaliberű wingre égető szüksége van a csapatnak kb 2016 óta. Persze ez sem jövőre fog megoldódni.
dawyd728
de ugye epp azt latni, hogy Jokicot alapvetoen nem is duplazza a wolves. nyilvan van soprogeto, de olyan igazi duplazasok nincsenek is (legalabbis is sztem, aztan lehet rosszul latom). igy meg kivesszuk azt a fegyveret Jokicnak, hogy ugyesen megtalalja az ures jatekost, akinek opent kell bedobnia. viszont sajat dobast nem tud megcsinalni a tobbi jatekos, aki megtudna (Murray), o meg serult plusz McDaniels-NAW paros leveszi a palyarol.
en amugy azt hittem ez sima Denver lesz Gobert nelkul. de vmi bemaszott a denveri fejekbe is, mert volt olyan, hogy Jokic szepen lemozgott, megkapta a buntetovonal kornyeken tok uresen a labdat, de annyira benne volt, hogy bevaltanak ra (pedig nem is lett volna esely ra), hogy inkabb leadta volna Gordonnak. aki nem a sarokban allt hanem bentebb, es TO is lett belole. nagyon nem jellemzo jatek volt Jokictol.
picit elveszettnek tunik ez a nuggets most amugy, de most jon egy jo hatalmas piheno nekik (komolyan, aki kitalalta, hogy hetfo utan penteken van a kovetkezo meccs ...), szoval osszeszedhetik magukat. de ugy nem fognak nyerni, hogy Gordon a legtobb pontot szerzo jatekos.
csebi
Tényleges duplázás lehet nem volt sok, de ha ketten-hárman védik a gyűrűt, az éppen elég. Nem tud egymaga gyűrűt támadni, ha mind a 4 másik Wolves játékos X m-t csalhat az emberéről. Márpedig azt mutatja a párharc, h csalhatnak.
12 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
Nem szeretek mamut idézni telóról
Szal csak annyi hogy 2 évig láttuk mi van ha Murray nem fullos

Az első meccs arra hasonlított nékem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
asszem jobb is hogy nem láttam 😕
Negritis, a vajda
Amúgy pont érdemes megnézni. Azt leszámítva, h nincs ekkora különbség a két csapat között és amikor egy csapatot a legnagyobb erősségében, a magába vetett hitében törik meg az mindig ronda legyen az bármilyen sport.
De arra tökéletes a meccs, h kiütközzön az évek óta meglevő legnagyobb baja a csapatnak, mi van, ha az egyetlen ballhandlert a csapatban kikapcsolják/sérült. Ezt a tavalyi po annyiban elfedte, h Murray egészséges volt végig, éhes volt a sikerre és élete formájában volt és ez a Wolves akkor még nem volt készen. McDaniels is jóságos volt velünk. ANT/NAW sem volt ennyire jó. Stb.

Olyan festékben, ahol 3 ember védi a gyűrűt Jokic is tehetetlen. Egyszerűen nem jár a labda. Leütésből nem támadják jól a close outot még a kezdők sem egy elit D ellen.. Így bármilyen előny, amit egy Jokic duplázás jelentene egy elit védekező csapat kimozogja. Egy DeRozan kaliberű wingre égető szüksége van a csapatnak kb 2016 óta. Persze ez sem jövőre fog megoldódni.
dawyd728
de ugye epp azt latni, hogy Jokicot alapvetoen nem is duplazza a wolves. nyilvan van soprogeto, de olyan igazi duplazasok nincsenek is (legalabbis is sztem, aztan lehet rosszul latom). igy meg kivesszuk azt a fegyveret Jokicnak, hogy ugyesen megtalalja az ures jatekost, akinek opent kell bedobnia. viszont sajat dobast nem tud megcsinalni a tobbi jatekos, aki megtudna (Murray), o meg serult plusz McDaniels-NAW paros leveszi a palyarol.
en amugy azt hittem ez sima Denver lesz Gobert nelkul. de vmi bemaszott a denveri fejekbe is, mert volt olyan, hogy Jokic szepen lemozgott, megkapta a buntetovonal kornyeken tok uresen a labdat, de annyira benne volt, hogy bevaltanak ra (pedig nem is lett volna esely ra), hogy inkabb leadta volna Gordonnak. aki nem a sarokban allt hanem bentebb, es TO is lett belole. nagyon nem jellemzo jatek volt Jokictol.
picit elveszettnek tunik ez a nuggets most amugy, de most jon egy jo hatalmas piheno nekik (komolyan, aki kitalalta, hogy hetfo utan penteken van a kovetkezo meccs ...), szoval osszeszedhetik magukat. de ugy nem fognak nyerni, hogy Gordon a legtobb pontot szerzo jatekos.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
12 napja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Úgy látom ez a Knicks-Pacers párharc is bitang lesz. Wolves-ra meg nehéz jelzőket találni milyen oktatást nyomtak Denverben első két meccsen
12 napja
dawyd728 3 707
asszem jobb is hogy nem láttam 😕
Negritis, a vajda
Amúgy pont érdemes megnézni. Azt leszámítva, h nincs ekkora különbség a két csapat között és amikor egy csapatot a legnagyobb erősségében, a magába vetett hitében törik meg az mindig ronda legyen az bármilyen sport.
De arra tökéletes a meccs, h kiütközzön az évek óta meglevő legnagyobb baja a csapatnak, mi van, ha az egyetlen ballhandlert a csapatban kikapcsolják/sérült. Ezt a tavalyi po annyiban elfedte, h Murray egészséges volt végig, éhes volt a sikerre és élete formájában volt és ez a Wolves akkor még nem volt készen. McDaniels is jóságos volt velünk. ANT/NAW sem volt ennyire jó. Stb.

Olyan festékben, ahol 3 ember védi a gyűrűt Jokic is tehetetlen. Egyszerűen nem jár a labda. Leütésből nem támadják jól a close outot még a kezdők sem egy elit D ellen.. Így bármilyen előny, amit egy Jokic duplázás jelentene egy elit védekező csapat kimozogja. Egy DeRozan kaliberű wingre égető szüksége van a csapatnak kb 2016 óta. Persze ez sem jövőre fog megoldódni.
12 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
asszem jobb is hogy nem láttam 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Gobert nélkül ez irtó nagy verésnek néz ki a Denvernek.
FLZOLI
szulethetne minden meccs elott egy gyereke Gobertnek ha ezen mulik.
azert ez mar mutat vmit. ne felejtsuk el KAT-et sem, aki azert eddig ebbe a PO-ban nagyon erett jatekot mutat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
12 napja
dawyd728 3 707
A legutóbbi után se voltam bizakodó, de ez a mai még annak tükrében is gáz. Közte 30. Gobert nélkül szárazon tövig..
Fel voltam készülve a 0-2-re, de most szégyellje el magát mindenki.

Egy dolognak jót fog tenni a sok cocky Nuggets/Jokic fan végre lentebb tekeri a potmétert. Már nekem volt kínos a jelenlétük.
12 napja
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gobert nélkül ez irtó nagy verésnek néz ki a Denvernek.

12 napja
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok Lebrontól ki fogja átvenni az "NBA arca" státuszát.

Sok jó jelölt van, de egyre se tudnám annyira egyértelműen rámondani mint anno Kobera és Lebronra rá lehetett.


ZERO_L
Pont ezért írtam, hogy kellett Ant az NBA-nek mert eddig nem volt senki se a közelében ennek a státusznak (európaiak ugye kilőve, Morant szó szerint kilőve, Tatum és Brunson kevés ehhez).
Jughead
Azért várnék még ezzel. Kicsit recency bias ez nekem.
Jó úton halad a srác, de látszik, hogy pl Giannisnak sem sikerült áttörnie ezt a plafont.
Ehhez nem elég a szupersztár státusz és nem elég hogy egyszer bajnok lettél.

Ez a két kitétel meg még nagyon sok játékosnál hiányzik.
ZERO_L
Giannis európai.
Jughead
Ez is egy sztereotípia, hogy külföldi nem lehet ez a személy. Aztán lehet Doncic majd ezt is megcáfolja.

De még ő is messze van ettől.

Úgy érzem, hogy egy domináns csapat is kelleni fog, hogy ezt a státuszt valaki el tudja nyerni. Aztán lehet ez a kettő kéz a kézben jár, bár az utóbbi idők MVP-jeinél/MVP jelölteknél azért bőven hiányzik ez is. (Jokicnál most alakul a hosszútávú domináns csapat de simán látom, hogy azért dinasztia nem lesz belőle)
ZERO_L
Abban mi a sztereotípia, hogy az USA-ban amerikai a liga arca? Ez adekvát dolog, hogy egy amerikai liga arca az USA-ban amerikai. De amúgy Szlovéniában a liga arca pl. Doncic, Szerbiában Jokic, míg mondjuk Magyarországon is Szoboszlai a PL arca.

De tekintettel arra, hogy az USA és az ottani médiumok a fő piac, így pedig az ottani arc az, aki fel van építve, ezért végül nemzetközi szinten is az amerikai arc a liga arca, csak regionálisan vannak olyan emberek, akik szintén képviselik a ligát.
Jughead
Én globálisan értem az NBA arcát. Senkit nem érdekel, hogy KKE-ban éppen kit hypeolnak.

Régen ez Jordan volt utána egyértelműen Kobe vette át a stafétát majd megint évekre előre lehetett látni, hogy Lebron lesz az. Teljesen mind1, hogy németeknek ott volt Dirk, ha NBA akkor Lebron volt az arc.
És igen van egy olyan sztereotípia, hogy a köv arca az NBAnek nem lehet más csak amerikai. Én úgy vélem, hogy ha valaki tudásban, letett eredményekben, konzisztens teljesítményben tudná hozni a kellő szintet akkor az NBA felépítené, úgy is már mindenki a globális piacra lő. Egy kínait mit érdekel, hogy az adott arc amerikai vagy sem. (aztán lehet alábecsülom az amerikai piacot)

Az egész számomra azért érdekes, mert lehet hogy totálisan felesleges az egész kérdéskör. Sokkal nagyobb a talent szint mint Kobe prime idejében napláne Jordan korában. Most kisebb a szakadék a legjobb és legrosszabb játékos között, sűrűbb a mezőny és a top30 is fixen közelebb van tudásban egymáshoz.
Lehet pont ezért nem lehet majd senkire ezt ráhúzni, mert iszonyat nagy a konkurencia, ilyen mini időszakok lesznek ki-mikor az NBA legjobb játékosa és/vagy az arca.
Lehetett volna Curry egy időben, most lehetne Jokic, és benne van hogy ez fog változni 2-3 évente éppen kinek adja ki, a szerencse, a szakmai stáb stb.


Mondjuk az is igaz, hogy Kobe és Jordannak(mint utólag kiderült) volt egy olyan személyisége, ami tekintélyt parancsolt. Mostaniak iszonyat vissza vannak fogva, el vannak folytva. Mindenki a jó arc vagy totál hülye mint Ja. Nincs átmenet, nincs az a magabiztos "szarházi" attitűd az elit játékosok között, ezt most ANT próbálja mutatni, ami a kivétel miatt számomra is üde jelenség, aztán meglátjuk meddig bírja.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
12 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 161 — Lucas Scott
Gobert lehet ma nem játszik mert megszületett a gyerekes nagy grat Rudynak

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
12 napja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Melyik meccseket adja a Sport TV a héten? Egyszerűen nem frissítik a műsorújságukat a honlapjukon.
KeyG
ezt látom:
 port.hu/adatlap/sorozat/tv/kosarlabda-nba-nba-basketball/rajatszas/event-tv-1471913797-90/episode-1911724
Negritis, a vajda
A szombat vasárnapi 21:30-as meccseket mutatják, ha jól rémlik pont abból a párharcból mutatnak még 2 meccset a hétközben, csak elfelejtettem berögzíteni a naptáramba, nem értem miért nem lehet frissíteni a saját honlapjukon legalább a közvetítéseket.
KeyG
lesz egy csütörtökről péntekre is ha jól láttam
Negritis, a vajda
Az lesz az OKC-Mavs 2. meccs.
Még a Pacers-Knicks a kérdés, mert vas 21:30 adják őket, illetve vagy az első mai mérkőzésüket vagy a 2. csütörtök hajnali meccsüket.
KeyG
Úgy rémlik azt mondták közvetítésben, hogy a OKC-Mavsből adnak két meccset, meg a Pacersből talán a negyediket.
12 napja
KeyG Baltimore Ravens 8 178
Melyik meccseket adja a Sport TV a héten? Egyszerűen nem frissítik a műsorújságukat a honlapjukon.
KeyG
ezt látom:
 port.hu/adatlap/sorozat/tv/kosarlabda-nba-nba-basketball/rajatszas/event-tv-1471913797-90/episode-1911724
Negritis, a vajda
A szombat vasárnapi 21:30-as meccseket mutatják, ha jól rémlik pont abból a párharcból mutatnak még 2 meccset a hétközben, csak elfelejtettem berögzíteni a naptáramba, nem értem miért nem lehet frissíteni a saját honlapjukon legalább a közvetítéseket.
KeyG
lesz egy csütörtökről péntekre is ha jól láttam
Negritis, a vajda
Az lesz az OKC-Mavs 2. meccs.
Még a Pacers-Knicks a kérdés, mert vas 21:30 adják őket, illetve vagy az első mai mérkőzésüket vagy a 2. csütörtök hajnali meccsüket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers