NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
ez a Celtics-Wolves biraskodas vmi elkepeszto kritikan aluli volt. azt mar az ember megszokta iden, hogy ha Minny jatekos hozzaer vkinek a hajszalahoz akkor az flagrant, de mikor Gobert utik rendszeresen pofan az szabalyos.
viszont az, hogy 10 mp van hatra, kettovel megy a Celtics, es a Boston edzo konkretan beszalad jatek kozben a 3 pontos vonalon belulre, erre a birok jump ballt itelnek, verlazito.
de ez meg nem volt eleg, mert a jump ballnal a Celtics jatekos konkretan ugy uti el a labdat, hogy a biro kezet el sem hagyta kb a labda, majd ezt is hagyjak, na ez a szep teljesitmeny.
gondolom majd a reportban meg kijon, hogy minden CC volt. undorito.
csebi
dehogy, megmondják a last to minutes-ben, hogy hibáztak a bírók, ennyi. Bosztonban ha a Tied az utolsó támadás, akkor nem szabad nem vezetni.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
ez a Celtics-Wolves biraskodas vmi elkepeszto kritikan aluli volt. azt mar az ember megszokta iden, hogy ha Minny jatekos hozzaer vkinek a hajszalahoz akkor az flagrant, de mikor Gobert utik rendszeresen pofan az szabalyos.
viszont az, hogy 10 mp van hatra, kettovel megy a Celtics, es a Boston edzo konkretan beszalad jatek kozben a 3 pontos vonalon belulre, erre a birok jump ballt itelnek, verlazito.
de ez meg nem volt eleg, mert a jump ballnal a Celtics jatekos konkretan ugy uti el a labdat, hogy a biro kezet el sem hagyta kb a labda, majd ezt is hagyjak, na ez a szep teljesitmeny.
gondolom majd a reportban meg kijon, hogy minden CC volt. undorito.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Ezt még nézni is fáj

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
ahogy nézem most a rockets dob úgy mint mi tegnap
cserébe mi nem találunk be sehonnan
Negritis, a vajda
Mr Üveggel mi történt megint? Ja, látom, pihentetés.
slowmotion
Ez mondjuk eléggé egyértelmű, nem nagyon van olyan játékos a sztárok közül, aki b2b meccsen játszik (pláne nem egy Rockets ellen).
Jughead
Hát ha a táblázat elején karistolnánk, akkor megérteném, de itt a playinért kaparunk.
Bár végülis a fontosabb meccset sikerült hozni, meg péntek a fontos még, mert az is _hatpontos_ meccs.
slowmotion
Ez oké, de ha az orvosok azt mondják, hogy kockázatos egy ilyen terhelés, akkor inkább ülje ki, mint szedjen össze egy season-ending sérülést.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
ahogy nézem most a rockets dob úgy mint mi tegnap
cserébe mi nem találunk be sehonnan
Negritis, a vajda
Mr Üveggel mi történt megint? Ja, látom, pihentetés.
slowmotion
Ez mondjuk eléggé egyértelmű, nem nagyon van olyan játékos a sztárok közül, aki b2b meccsen játszik (pláne nem egy Rockets ellen).
Jughead
Hát ha a táblázat elején karistolnánk, akkor megérteném, de itt a playinért kaparunk.
Bár végülis a fontosabb meccset sikerült hozni, meg péntek a fontos még, mert az is _hatpontos_ meccs.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
ahogy nézem most a rockets dob úgy mint mi tegnap
cserébe mi nem találunk be sehonnan
Negritis, a vajda
Mr Üveggel mi történt megint? Ja, látom, pihentetés.
slowmotion
Ez mondjuk eléggé egyértelmű, nem nagyon van olyan játékos a sztárok közül, aki b2b meccsen játszik (pláne nem egy Rockets ellen).
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
ahogy nézem most a rockets dob úgy mint mi tegnap
cserébe mi nem találunk be sehonnan
Negritis, a vajda
Mr Üveggel mi történt megint? Ja, látom, pihentetés.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ahogy nézem most a rockets dob úgy mint mi tegnap
cserébe mi nem találunk be sehonnan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Pff.. Mi van azzal, hogy legalább 50 meccs, ha valaki stadionba, vagy repülőre fegyvert visz fel?
Illetve kurva nagy counseling volt Moranttől, mennyi volt, másfél nap?
tenorx
Nagyon jól tudod, hogy a legnagyobb sztárok megússzák egy ejnyebejnyével, márpedig ő a liga egyik legjobb scorerje per pillanat
slowmotion
Csapat helyében kivágnám az évre, csak nyilván ha a csapat csinálná meg, akkor Morant tradet kérne.
Őszintén csak Morant érdekét próbálom nézni, mert ha nem változtat a viselkedésén, ez nem lesz egy hosszú karrier.
Most kellene megfogni még ezt.
tenorx
sztem ez még nem a pisztoly a gépen ügy amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pff.. Mi van azzal, hogy legalább 50 meccs, ha valaki stadionba, vagy repülőre fegyvert visz fel?
Illetve kurva nagy counseling volt Moranttől, mennyi volt, másfél nap?
tenorx
Nagyon jól tudod, hogy a legnagyobb sztárok megússzák egy ejnyebejnyével, márpedig ő a liga egyik legjobb scorerje per pillanat
slowmotion
Csapat helyében kivágnám az évre, csak nyilván ha a csapat csinálná meg, akkor Morant tradet kérne.
Őszintén csak Morant érdekét próbálom nézni, mert ha nem változtat a viselkedésén, ez nem lesz egy hosszú karrier.
Most kellene megfogni még ezt.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Pff.. Mi van azzal, hogy legalább 50 meccs, ha valaki stadionba, vagy repülőre fegyvert visz fel?
Illetve kurva nagy counseling volt Moranttől, mennyi volt, másfél nap?
tenorx
Nagyon jól tudod, hogy a legnagyobb sztárok megússzák egy ejnyebejnyével, márpedig ő a liga egyik legjobb scorerje per pillanat
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pff.. Mi van azzal, hogy legalább 50 meccs, ha valaki stadionba, vagy repülőre fegyvert visz fel?
Illetve kurva nagy counseling volt Moranttől, mennyi volt, másfél nap?
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
most volt időm visszanézni a Suns-GSW meccset, így még a Bucks meccs előtt leírom a véleményem, ami eléggé nyers kifakadás lesz, de kezd betelni a pohár, aki érteni akarja így is érteni fogja(mivel még nem tudom a Bucks elleni meccs eredmenyét, biztos vagyok benne hogy simán nyert a Suns, hogy ideig óráig okafogyottá váljon a kifakadásom😃)

nem tudom mi volt az elképzelés a Durrant cserénél így hogy mindent is feladtak érte de hogy nem fognak bajnoki címet nyerni arra a nyakamat teszem, már csak a gyenge pad miatt is, de van 2 sokkal nagyobb gond: Monty és Ayton.

1. amíg Monty az edző egy minden poszton 3xor jobb kerettel se lenne esély a győzelemre nemhogy a mostanival. kiváló edző egy bizonyos pontig amíg a másik edző nem talál ki valami újat, onnantól vége a dalnak. ez látszott a Bucks elleni döntőben, tavaly a Mavs ellen, idén pedig már az összes komolyabb csapat ellen. a rést a pajzson már tavaly is biztos sok top csapat és sok másik is látta de az alapszakaszban nem volt értelme kijátszani a kártyáikat aztán jött a playoff... idén ez teljesen bedőlt, konkrétan szerintem nincs a bottom 4-5 csapaton kívül másik olyan gárda akit 20-40 pont között vernek el mint a Sunst, sokszor kozmetikázás se sikerül már, már amennyire most a Warriors ellen ez annak mondható. megvan a meccs terv(merem remélni) de amint valami újat mutat az ellenfél ennyi volt, sokszor a félidőben -30 és mehet mindenki haza...

ha nyerni akarnak márpedig úgy néz ki igen akkor új HC kell a következő szezonre.

2. Ayton...
tudom jön majd a mindig őt szapulják stb válasz erre de nettó emberhátrány a pali. álmomban felsírok amikor eszembe jut hogy miért draftolták őt, kezdtem megbarátkozni a gondolattal hogy elmegy, erre megtartják, ezzel óriási baklövéstől megmentve a Pacerst. ilyen testi adottságokkal ezt a játékot én is hozom aki kosár pályát se látott életében. minimum Jokic féle számokat kéne hoznia(asszisztokon kívül). kár hogy nincs Green kaliberű játékos náluk hogy edzésen 2-3 alkalommal telibe verje akkor talán felmenne a pulzusa 30 fölé..(csodálkozom hogy a tenyérbe mászó Poolet csak egyszer kapta el eddig, rég láttam ilyen unszimpatikus játékost). mindig felhozzák mentségként Montyt, hogy rosszul használja, a Sunsnál nem fog kiteljesedni. könyörgöm akkor mi a balheréért tartották meg? ha nem tudja használni akkor azért menjen Monty, ha nem illik bele az elképzeléseibe Ayton akkor menjen ő ez ilyen egyszerű. kis csapatok ellen néha néha lubickol aztán jön egy nívósabb ellenfél akik ellen a szinte ingyen játszó Biyambo és Landale is értelmesebb játékosnak tűnik.

Montyval nem fognak nyerni feljebb leírtam de amíg Ayton itt van vele se, legalábbis amíg mindkettő itt van biztosan nem. egyiküknek mennie kell de inkább mindkettőnek.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Mavs kicsúszik?
Negritis, a vajda
en ugye irtam, hogy nem tartom kizartnak egybol a csere utan.
csebi
majd jövőre rájátszanak miután elzavarták a bohócot
🤘 gaben 🤘
se draft se cap space nem nagyon lesz
Negritis, a vajda
Nagyjából 40 millió lesz a cap space, ha elengedik Irvinget.

Más kérdés, hogy van-e olyan akire el lehet ezt költeni és komoly segítség lenne.
Jughead
Sőt Wood és Irving 60 Misi cap hold.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Mavs kicsúszik?
Negritis, a vajda
en ugye irtam, hogy nem tartom kizartnak egybol a csere utan.
csebi
majd jövőre rájátszanak miután elzavarták a bohócot
🤘 gaben 🤘
se draft se cap space nem nagyon lesz
Negritis, a vajda
Nagyjából 40 millió lesz a cap space, ha elengedik Irvinget.

Más kérdés, hogy van-e olyan akire el lehet ezt költeni és komoly segítség lenne.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Mavs kicsúszik?
Negritis, a vajda
en ugye irtam, hogy nem tartom kizartnak egybol a csere utan.
csebi
majd jövőre rájátszanak miután elzavarták a bohócot
🤘 gaben 🤘
se draft se cap space nem nagyon lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Mavs kicsúszik?
Negritis, a vajda
en ugye irtam, hogy nem tartom kizartnak egybol a csere utan.
csebi
majd jövőre rájátszanak miután elzavarták a bohócot

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Mavs kicsúszik?
Negritis, a vajda
en ugye irtam, hogy nem tartom kizartnak egybol a csere utan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
3 perc után 14-0 wtf
Negritis, a vajda
az milyen vicces már, hogy a kezdő a következő mezszámokkal áll fel: 1, 2, 3, 5, 7
slowmotion
beasley elég jó meccset tol
davis is hozza magát
sztem eddig bírtam fenn maradni, remélem nem basszuk el

@dwayd
mi a faszom van a nuggetssel?!
Negritis, a vajda
a triplákat ma outlier módban dobjuk, a Pelsnek meg semmi sem esik be.
első félidő 75 pont, ez kb klubrekord lehet. mindegy, jöjjön a cserepad, az unikornis meg még a pálya mellé is csak óvatosan, nehogy valaki ráessen, aztán abba sérüljön bele.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
3 perc után 14-0 wtf
Negritis, a vajda
az milyen vicces már, hogy a kezdő a következő mezszámokkal áll fel: 1, 2, 3, 5, 7
slowmotion
beasley elég jó meccset tol
davis is hozza magát
sztem eddig bírtam fenn maradni, remélem nem basszuk el

@dwayd
mi a faszom van a nuggetssel?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
3 perc után 14-0 wtf
Negritis, a vajda
az milyen vicces már, hogy a kezdő a következő mezszámokkal áll fel: 1, 2, 3, 5, 7
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
3 perc után 14-0 wtf

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Ez a pels Lakers kb sorsdöntő lehet
Negritis, a vajda
Olyan szempontból hogy lesz-e esély a playoff helyre.
Toca
lakers esetében az utolsó esély sztem megindulni a 6. helyért
a pelicans hátrányba kerülne is kicsúszna a playinből is
a mavericks pedig a playin hazai pályáját is bukhatja (bár most azt mondanám kicsúsznak)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!