NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hát szerintem meg Wade az egyik legtúlértékeltebb 21. századi NBA játékos.

Azért írtam, hogy az egyik, mert az első az toronymagasan Chris Paul, mögötte meg nagy az űr 😀.
eaglesmcnabb
Paul mégis miért lenne túlértékelt? Mindkét oldalon elit játékos egy bő évtizede, az advanced statok egyik legnagyobb királya (James mellett), óriási kosárlabda IQ-val, aki ráadásul egy MVP címtől meg is lett fosztva (no meg egy bajnoki címtől, de ott a sérülése miatt végülis saját magát fosztotta meg a címtől), és mégis alig-alig hallod a legnagyobbak között a nevét, pedig idén is mit művelt egy lottery csapattal.

Előbb mondanám rá, hogy alulértékelt, mint túlértékelt.
Jughead
Szemelyes benyomasom, lehet a barati tarsasagom folyamatos hypeja miatt gondolom így. Még a spursos big 3 idejen hallgattam folyamatosan, hogy Parker vizet se hordhatna neki. Aztan megis a francianak van 4 gyűrűje, + donto MVP címe, neki meg semmi. Pedig nem egyszer jatszott contender csapatban. Emellett meggyőződésem hogy (az amugy altalam egyaltalan nem kedvelt) Hardennek is lenne mar gyűrűje ha nem kellett volna a hatan cipelnie a CP3 nevű hatizsakot, mert CP3 inkabb hatrany volt neki, mint elony. Eközben folyamatosan azt hallgatom, hogy CP3 mekkora karmester, hogy prototipus PG, de meg egy gyűrűre sem vezenyelte egyik csapatat sem. Na ez nalam mindrn, cssk nem prototipus PG. De ez csak a szemelyes velemenyem, elfogadom ha masnak meg Paul a kiraly, csak ha pl. a Lebron vs. Jordan vitaban legit erv a gyűrűk szama, akkor ez a 0 db Paul neve mellett eleg csunyan mutat. Persze nem vagyok szakertő, és erosen elfogult vagyok, ezt tudja mindenki. 😀

Wade is hasonlo, bár a 2006-os bajnoki címét es a benne levő hozzáadott erteket nem vitatom. De a masik ket gyurujet kis tulzassal Lebronnak koszonheti, az a big three a san antonioival ellentetben nagyon nem egyenloszarú haromszog volt, hanem egy erősen tompaszögű. Már ha ertitek a hasonlatot. Ha top5 jatekost kene kiemelnem az elmult 20 evbol tuti nem lenne benne nalam Wade, de a top10-be se biztos hogy beraknam. Es ezzel nem azt mondom hogy nem volt klasszis jatekos, de ha valakinel nagyobb a hype, mint az altalam velt jatektudasa akkor arra azt mondom hogy reszemrol tulertekelt.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Hát szerintem meg Wade az egyik legtúlértékeltebb 21. századi NBA játékos.

Azért írtam, hogy az egyik, mert az első az toronymagasan Chris Paul, mögötte meg nagy az űr 😀.
eaglesmcnabb
És miért overrated Wade?
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Hát szerintem meg Wade az egyik legtúlértékeltebb 21. századi NBA játékos.

Azért írtam, hogy az egyik, mert az első az toronymagasan Chris Paul, mögötte meg nagy az űr 😀.
eaglesmcnabb
Paul mégis miért lenne túlértékelt? Mindkét oldalon elit játékos egy bő évtizede, az advanced statok egyik legnagyobb királya (James mellett), óriási kosárlabda IQ-val, aki ráadásul egy MVP címtől meg is lett fosztva (no meg egy bajnoki címtől, de ott a sérülése miatt végülis saját magát fosztotta meg a címtől), és mégis alig-alig hallod a legnagyobbak között a nevét, pedig idén is mit művelt egy lottery csapattal.

Előbb mondanám rá, hogy alulértékelt, mint túlértékelt.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Hát szerintem meg Wade az egyik legtúlértékeltebb 21. századi NBA játékos.

Azért írtam, hogy az egyik, mert az első az toronymagasan Chris Paul, mögötte meg nagy az űr 😀.
eaglesmcnabb
westy, harden, griffin bőven túlértékeltebb mint akár wade akár paul

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hát szerintem meg Wade az egyik legtúlértékeltebb 21. századi NBA játékos.

Azért írtam, hogy az egyik, mert az első az toronymagasan Chris Paul, mögötte meg nagy az űr 😀.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Nagyon örülök Howard miatt, már az Orlandoval megérdemelte volna, egy ilyen játékos nem maradhat gyűrű nélkül.
Davis szintén, kivételes játékos, pont a fiatal Howardra emlékeztet amúgy.
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
Howard mint Davis.... Sosem voltak egy szinten mert teljesen más stílusú játékos a kettő. Akkor már legyen Shaq és Howard

Amúgy ha Pass Guard lenne a neve igazad is lehetne Rondoval kapcsolatban
FLZOLI
Én ezt nem értem. Howard stabil PO csapat, keletről 1x döntős gárda franchise playere volt a hátsérüléséig. Azért Davis Lakers előtti pályája bőven nem ez a szint. Davis az idei szezonnal rohadt túlértékelt lett. Láttuk mire képes az a csapat, ami rá épül. PO sem. Ha csillagok úgy álltak még 1 második kört is elcsípett.
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott. Illetve a játékuk organikusan egymáshoz illik. James gyengeségét Davis, Davis gyengeségét James javítja ki. Ettől halálos páros. De azért James Davis nélkül is sikeres tudott korábban lenni, míg Davis korántsem. Davis a liga legjobb második embere. Ettől még nem lesz top5 játékos. Azok a franchise playerek területe. Top10 igen, de inkább a vége felé.
dawyd728
azért a Davis köré épített "csapat"ról is ódákat lehetne zengeni
és amit ő játszik az a 2010es években nem volt alkalmas arra hogy egyedül megoldja
vagy sérülések vagy balfasz edző miatt

keleten a 2000es éveben az a pelicans/hornets simán stabil második körös csapat lett volna a vezetésével
Negritis
The best ability is availability!
Másrészt, nem látom mitől képviselne az akkori kelet olyan gyenge színvonalat. Celtics, Cavs elég erős csapat volt ahhoz, h az elmúlt évek keleti élmezőnye közül ne lógjanak ki lefelé. 20 éve gyengébb kelet, de ez az elmúlt években inkább nagyobb mint valaha.
Azt adom, h a Pels vezetése rosszabb volt, mint a Magicé. Ettől még 2x ért el pozitív szezon a Pels Davisszel, ami mindent elmond róla.
Howard ezzel a kezdőjű csapattal jutott döntőbe:
Nelson-Lee-Turkoglu-Lewis-Howard
Padon olyan játékosok voltak, mint Redick, Alston, Piétrus vagy éppen Gortat.
Én nem hiszem, h ezek egy átlag centerrel a kezdőben(Gortat) PO-ba jutottak volna.
Jobb csapat, mint Davis bármelyik csapata New Orlensban, de nem 20W-vel alapszakaszban.
dawyd728
annak a csapatnak sokkal jobb volt a szinergiája és az edzője is mint amivel Davis dolgozott
és nem azt mondtam hogy döntőbe jutott volna Davis, hanem hogy PO 2. kör összejött volna neki
a Cavs, Pistons és a Celtics mellett nem jött volna össze neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 693
Nagyon örülök Howard miatt, már az Orlandoval megérdemelte volna, egy ilyen játékos nem maradhat gyűrű nélkül.
Davis szintén, kivételes játékos, pont a fiatal Howardra emlékeztet amúgy.
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
Howard mint Davis.... Sosem voltak egy szinten mert teljesen más stílusú játékos a kettő. Akkor már legyen Shaq és Howard

Amúgy ha Pass Guard lenne a neve igazad is lehetne Rondoval kapcsolatban
FLZOLI
Én ezt nem értem. Howard stabil PO csapat, keletről 1x döntős gárda franchise playere volt a hátsérüléséig. Azért Davis Lakers előtti pályája bőven nem ez a szint. Davis az idei szezonnal rohadt túlértékelt lett. Láttuk mire képes az a csapat, ami rá épül. PO sem. Ha csillagok úgy álltak még 1 második kört is elcsípett.
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott. Illetve a játékuk organikusan egymáshoz illik. James gyengeségét Davis, Davis gyengeségét James javítja ki. Ettől halálos páros. De azért James Davis nélkül is sikeres tudott korábban lenni, míg Davis korántsem. Davis a liga legjobb második embere. Ettől még nem lesz top5 játékos. Azok a franchise playerek területe. Top10 igen, de inkább a vége felé.
dawyd728
azért a Davis köré épített "csapat"ról is ódákat lehetne zengeni
és amit ő játszik az a 2010es években nem volt alkalmas arra hogy egyedül megoldja
vagy sérülések vagy balfasz edző miatt

keleten a 2000es éveben az a pelicans/hornets simán stabil második körös csapat lett volna a vezetésével
Negritis
The best ability is availability!
Másrészt, nem látom mitől képviselne az akkori kelet olyan gyenge színvonalat. Celtics, Cavs elég erős csapat volt ahhoz, h az elmúlt évek keleti élmezőnye közül ne lógjanak ki lefelé. 20 éve gyengébb kelet, de ez az elmúlt években inkább nagyobb mint valaha.
Azt adom, h a Pels vezetése rosszabb volt, mint a Magicé. Ettől még 2x ért el pozitív szezon a Pels Davisszel, ami mindent elmond róla.
Howard ezzel a kezdőjű csapattal jutott döntőbe:
Nelson-Lee-Turkoglu-Lewis-Howard
Padon olyan játékosok voltak, mint Redick, Alston, Piétrus vagy éppen Gortat.
Én nem hiszem, h ezek egy átlag centerrel a kezdőben(Gortat) PO-ba jutottak volna.
Jobb csapat, mint Davis bármelyik csapata New Orlensban, de nem 20W-vel alapszakaszban.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
dawyd728
Én el nem ismerem.
Dwyane Wade az.
Sobri Jóska
Wade jobb játékos, mint AD, de a James-szel együtt játszó Wade már nem volt jobb játékos, mint a mostani AD.

Ha Wade-t előrébb vesszük a peakje miatt, akkor viszont ugyanezen okokból Shaq volt a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A Lakers az idényben, amikor vezetéssel kezdték a 4. negyedet: 57-0
1955 óta az egyetlen csapat az NBA-ben!
Sok szempontból kivételes ez a csapat.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
dawyd728 3 693
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
dawyd728
Én el nem ismerem.
Dwyane Wade az.
Sobri Jóska
Egyrészt Wade már nem a 2006-os volt. Másrészt James jobb volt, mint Wade, de mivel James vendégségbe ment ezért az első években is mikor együtt játszottak sokkal inkább volt egy your turn, my turn offense. Mint James köré épített. Mire lerendezték a szerepeket, addigra Wade nem volt HOF szinten. Egy nagyon jó csapattárs, de semmi több. Addig Davis pont egy pályája csúcsán lévő labdával a kézben kevésbé veszélyes játékos. Itt nem volt mit lerendezni. Bread and butter. Egy játékszervező domináns ballhandlerrel közösen viszont borzasztó magasra tudja emelni Davis játékát.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szerintem Wade egy zseni, Davis meg egy athletic freak looser, előbbi tudott 1.opcióként bajnoki címet nyerni, utóbbi meg sose lesz első opció egy bajnokcsapatban.
somoskovig
a második állítást még nem tudjuk, de én is úgy gondolom hogy nem lesz mert neki nem is dolga támadásban első opciónak lenni
viszont simán lehet legjobb játékos egy bajnok csapatban


Nem győztél meg.
Sobri Jóska
nem volt célom, csak levezettem hogy ÉN miért értek vele egyet
Negritis
Az első opciót nem támadásban értettem, hanem olyan értelemben, hogy a legfontosabb játékos egy bajnokcsapatban. Neki szerintem mindig fog kelleni egy LeBron, aki mögött kiváló 2. ember lehet.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Szerintem Wade egy zseni, Davis meg egy athletic freak looser, előbbi tudott 1.opcióként bajnoki címet nyerni, utóbbi meg sose lesz első opció egy bajnokcsapatban.
somoskovig
a második állítást még nem tudjuk, de én is úgy gondolom hogy nem lesz mert neki nem is dolga támadásban első opciónak lenni
viszont simán lehet legjobb játékos egy bajnok csapatban


Nem győztél meg.
Sobri Jóska
nem volt célom, csak levezettem hogy ÉN miért értek vele egyet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
dawyd728
Én el nem ismerem.
Dwyane Wade az.
Sobri Jóska
James sose játszott a peak Wade-del együtt
és nem vagyok benne biztos h peak Wade > peak (aka mostani) Davis
Davis D# ~~ Wade O#
Davis O# >> Wade D#
playmakingben hasonlóak
és nyilván egy guard O#ja fontosabb mint a védekezése
és egy magas védekezése fontosabb mint a támadása
Negritis
Szerintem Wade egy zseni, Davis meg egy athletic freak looser, előbbi tudott 1.opcióként bajnoki címet nyerni, utóbbi meg sose lesz első opció egy bajnokcsapatban.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
dawyd728
Én el nem ismerem.
Dwyane Wade az.
Sobri Jóska
James sose játszott a peak Wade-del együtt
és nem vagyok benne biztos h peak Wade > peak (aka mostani) Davis
Davis D# ~~ Wade O#
Davis O# >> Wade D#
playmakingben hasonlóak
és nyilván egy guard O#ja fontosabb mint a védekezése
és egy magas védekezése fontosabb mint a támadása
Negritis
Nem győztél meg.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
dawyd728
Én el nem ismerem.
Dwyane Wade az.
Sobri Jóska
James sose játszott a peak Wade-del együtt
és nem vagyok benne biztos h peak Wade > peak (aka mostani) Davis
Davis D# ~~ Wade O#
Davis O# >> Wade D#
playmakingben hasonlóak
és nyilván egy guard O#ja fontosabb mint a védekezése
és egy magas védekezése fontosabb mint a támadása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Egy kis fincsi dolog...
James döntős átlaga (kerekítve): 30 pont, 12 reb, 8,5 ast
Ez all time is odabasz...egészen elképesztő
Davis átlaga is zseni: 25 pont, 11 reb, 3 ast

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott.
dawyd728
Én el nem ismerem.
Dwyane Wade az.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
A Hall of Famer Clyde Lovelette.
Rookie szezonjában bajnok a George Mikan-féle Minneapolis Lakers-szel, majd pályafutása utolsó két szezonjában nyert a Bill Russell-féle Celtics tagjaként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Nagyon örülök Howard miatt, már az Orlandoval megérdemelte volna, egy ilyen játékos nem maradhat gyűrű nélkül.
Davis szintén, kivételes játékos, pont a fiatal Howardra emlékeztet amúgy.
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
Howard mint Davis.... Sosem voltak egy szinten mert teljesen más stílusú játékos a kettő. Akkor már legyen Shaq és Howard

Amúgy ha Pass Guard lenne a neve igazad is lehetne Rondoval kapcsolatban
FLZOLI
Én ezt nem értem. Howard stabil PO csapat, keletről 1x döntős gárda franchise playere volt a hátsérüléséig. Azért Davis Lakers előtti pályája bőven nem ez a szint. Davis az idei szezonnal rohadt túlértékelt lett. Láttuk mire képes az a csapat, ami rá épül. PO sem. Ha csillagok úgy álltak még 1 második kört is elcsípett.
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott. Illetve a játékuk organikusan egymáshoz illik. James gyengeségét Davis, Davis gyengeségét James javítja ki. Ettől halálos páros. De azért James Davis nélkül is sikeres tudott korábban lenni, míg Davis korántsem. Davis a liga legjobb második embere. Ettől még nem lesz top5 játékos. Azok a franchise playerek területe. Top10 igen, de inkább a vége felé.
dawyd728
azért a Davis köré épített "csapat"ról is ódákat lehetne zengeni
és amit ő játszik az a 2010es években nem volt alkalmas arra hogy egyedül megoldja
vagy sérülések vagy balfasz edző miatt

keleten a 2000es éveben az a pelicans/hornets simán stabil második körös csapat lett volna a vezetésével

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon örülök Howard miatt, már az Orlandoval megérdemelte volna, egy ilyen játékos nem maradhat gyűrű nélkül.
Davis szintén, kivételes játékos, pont a fiatal Howardra emlékeztet amúgy.
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
Howard mint Davis.... Sosem voltak egy szinten mert teljesen más stílusú játékos a kettő. Akkor már legyen Shaq és Howard

Amúgy ha Pass Guard lenne a neve igazad is lehetne Rondoval kapcsolatban
FLZOLI
Na jó, nyilván a palánk alatti melót értettem. Természetesen Howard meg a 3 pontos két külön fogalom volt akkor.
De a gyűrű alatti C munka az nagyon extra mindkettőnél. És hiába nincs a mai kosárban a klasszik magas ember már, Davis simán az a festékben, ha kell.
Chargers LT
A munka az megvan, tény, bár Howard sokkal fizikálisabb volt mint Davis, aki inkább a fineszre megy rá. Ezért mondtam inkább Shaq-et, ő kb 1az1-ben ugyan az volt mint Howard. (Bár nyilván az egyik all time top5 center a másik top15-20 inkább.

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Nagyon örülök Howard miatt, már az Orlandoval megérdemelte volna, egy ilyen játékos nem maradhat gyűrű nélkül.
Davis szintén, kivételes játékos, pont a fiatal Howardra emlékeztet amúgy.
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
Howard mint Davis.... Sosem voltak egy szinten mert teljesen más stílusú játékos a kettő. Akkor már legyen Shaq és Howard

Amúgy ha Pass Guard lenne a neve igazad is lehetne Rondoval kapcsolatban
FLZOLI
Na jó, nyilván a palánk alatti melót értettem. Természetesen Howard meg a 3 pontos két külön fogalom volt akkor.
De a gyűrű alatti C munka az nagyon extra mindkettőnél. És hiába nincs a mai kosárban a klasszik magas ember már, Davis simán az a festékben, ha kell.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
dawyd728 3 693
Nagyon örülök Howard miatt, már az Orlandoval megérdemelte volna, egy ilyen játékos nem maradhat gyűrű nélkül.
Davis szintén, kivételes játékos, pont a fiatal Howardra emlékeztet amúgy.
Rondo meg külön öröm, a csávónak olyan magas a plafonja, ha a legjobbját hozza, top NBA PG.
Celtics után Lakers gyűrű... Nem tudom van-e más ilyen.
Chargers LT
Howard mint Davis.... Sosem voltak egy szinten mert teljesen más stílusú játékos a kettő. Akkor már legyen Shaq és Howard

Amúgy ha Pass Guard lenne a neve igazad is lehetne Rondoval kapcsolatban
FLZOLI
Én ezt nem értem. Howard stabil PO csapat, keletről 1x döntős gárda franchise playere volt a hátsérüléséig. Azért Davis Lakers előtti pályája bőven nem ez a szint. Davis az idei szezonnal rohadt túlértékelt lett. Láttuk mire képes az a csapat, ami rá épül. PO sem. Ha csillagok úgy álltak még 1 második kört is elcsípett.
Persze el kell ismerni Davis a legjobb játékos, akivel James valaha együtt játszott. Illetve a játékuk organikusan egymáshoz illik. James gyengeségét Davis, Davis gyengeségét James javítja ki. Ettől halálos páros. De azért James Davis nélkül is sikeres tudott korábban lenni, míg Davis korántsem. Davis a liga legjobb második embere. Ettől még nem lesz top5 játékos. Azok a franchise playerek területe. Top10 igen, de inkább a vége felé.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
WORLD CHAMPIONS!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Várható volt az alázás, ha már igazán tétje van. Ennyi volt szerintem a két csapat között, három meccsen is volt legalább 30 pont a két csapat között a mérkőzés egy szakaszán, ezen nem nagyon kell mit magyarázni.