NBA

31 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 17 527 — Panthers fan
Bazz mekkora offenzív goaltendinget engedtek el a Thundernek, elég gáz

Perception is reality.
több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
várom ide MileHight 😀

több mint 8 éve
na, Melo meg elchokerkedi itt 😛

több mint 8 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Mennyire vicces, hogy Rondo elől úgy lépnek el, mintha leprás lenne, hadd dobjon 😀 A liga legtúlértékeltebb játékosa - Amare a második.Jakehomer
Az a kemény h ez a stratégia működik, Rondot 3-4 méterről követi Chauncey,megtömik a paintet meg a széleket és nincs kinek passzolni...aztán dobáljon csak Rondo

"Do or Do not. There is no try."
több mint 8 éve
Mennyire vicces, hogy Rondo elől úgy lépnek el, mintha leprás lenne, hadd dobjon 😀 A liga legtúlértékeltebb játékosa - Amare a második.

Perception is reality.
több mint 8 éve
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 687 — No es importante
Hornets win! Hornets win! Hornets win!
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!JJ
mennyit kérsz azért, hogy megnézd az ÖSSZES Hornets - Lakers meccset? Bizniszeljünk plíz! 😂Danna
nagyon győzködni nem kell, szeretem a Hornets-t annyira hogy minden playoffmeccsüket megnézzem, csak az NBA, az NHL és az MLB alapszakaszát nem nekem találták ki 😊

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
több mint 8 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
A szezonban ez volt az első NBA-meccsem, szerencsét hoztam, azt hiszem pár óra múlva az NHL-el is megjátszom ezt 😊

35000!JJ
mennyit kérsz azért, hogy megnézd az ÖSSZES Hornets - Lakers meccset? Bizniszeljünk plíz! 😂
több mint 8 éve

35000!

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...Deny
Lawson Lawson Lawson Billups Carter
😛TheMileHighCity
Nálam Carter helyett Felton van 😀

Amúgy pont ezért írtam be, kb. tényleg nem lehet Rose-t kihagyni jelenleg. Volt írva Nash, Kidd pl., tényleg jók, de azért jelenleg már egy szinten emlegetni az MVP-vel... (úgyis az lesz 😀). Pedig aztán nekem Lawson mellett Nash a kedvenc játékosom...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha még a Hornets is nyer, én tuti festek egyet Paulról meg Randolphról. 😀szaba
alakul 😊Höri
Pál 10 assziszt egy félidő alatt. Rohadjon meg h fantasymba nem hozta ezeket 😀szaba
ismerős, nálam Collison volt tegnap olyan, mint korábban sose.

Nyalja ki

több mint 8 éve
a jézuskától Hornets és Blackhawks PO mellett csak azt kértem, hogy előbbi legalább a Lakers-t üsse ki, remélem teljesül szerény kívánságom

több mint 8 éve
LOL Spurs, nem novemberben kell jól játszani 😛

Perception is reality.
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 124
Na Memphis ütötte a Spurs-t, már jól indul a mai este. 😊Dub
alakul 😊Höri
Pál 10 assziszt egy félidő alatt. Rohadjon meg h fantasymba nem hozta ezeket 😀
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
alakul 😊

több mint 8 éve
Ha még a Hornets is nyer, én tuti festek egyet Paulról meg Randolphról. 😀
több mint 8 éve
Dub 1 006
Na Memphis ütötte a Spurs-t, már jól indul a mai este. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 22 901 — 2 & done, here we come
Paul-Deron-Rose-Westbrook-Billups nálam így néz ki a történet.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
Egy irányító nem büntetőhet 57%-al. Ezek után én mást nem is fűznék a témához. Addig ne jöjjön ki a teremből, amíg 75%-al nem dobja a büntijét.
több mint 8 éve
1 Playoff miatt még nem lehet valakit még sehova sem sorolni,5 éve van a ligában,és 14 meccsről beszélsz.Tlg kurvajó volt akkor playoffban,de most szenved,potenciálban lehet max top 5be venni,teljesítményben nagyon nem semmilyen szempontból.Dobásba nagyon fel kellene javulnia.Nekem Ez a Ray Allen tempo hasonlat kicsit erős,ő bedobta azt világ életében bárkitől bárhogy kapta a labdát Terrel Brandontól Sam Casselen át egy rakás irányítótól,és nem azt mondta egyik sem h igen nehéz volt odarakni azt Raynek hanem h könnyű dolguk van vele😊
Abban biztos igazad van h a Perkins trade mellett Rondo miatt nem megy ennyire a Celticsnek...lássuk a playoffban mit tud.anfernee
Biztos velem van baj, de én sokkal jobban preferálok egy olyan játékost, aki a PO-ban képes szintet lépni, mint olyat aki az alapszakaszban király, aztán a PO-ban meg telített betli.
MOST szenved, az elmúlt 1.5 hónapban kb. Nem lehet 5.5 hónapot csúcsformában lejátszani, mindenkinek megvannak a maga hullámhegyei és völgyei.
Tudom h Raynek ez az erőssége, de azért az tisztán látszik h mióta Rondo szar, azóta ő is. Kizárt, hogy ne legyen közte összefüggés. Ilyen véletlen nincs.
Perkins nem játszott az első pár hónapban, 33-10-re állt a Celtics amíg nem jött vissza. Nyilván beleszámít, de sokkal inkább Rondo rossz formája miatt (és amiatt mert leeresztettek a srácok) estünk vissza.
több mint 8 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Amúgy, kinél hogy néz ki a legjobb 5 PG jelenleg sorrendben? Csak kíváncsiságból...Deny
Lawson Lawson Lawson Billups Carter
😛

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 8 éve
Én bírom Rondo-t és ahogy Fake is írta legszivesebben odaraktam vna zárójelben de 10 pont átlagban az nagyon kevés...és ő azt a szintlépést amit D-Rose hozott idén 3 pt %ban attól ő nagyon messze van.Kiváncsi lennék mit tudna Rondo a Bullsban pl...anfernee
Rondoról akkor fog kiderülni, hogy milyen scorer, amikor nem 5. opció lesz támadásban. Jelenleg az... ezért nem lehet összehasonlítani Rose-al pl., aki ugye első opció. Teljesen más a játékuk. Azt azért mind a kettő bizonyította már, hogy amikor nagyon kell, akkor a legjobbak. Tavaly és tavalyelőtt gyakorlatilag tripla-duplát átlagolt a rájátszásban. Ez azért szerintem már bőven elég ahhoz, hogy top5 PG-ként számoljunk vele.
Nagyon sokszor lehet látni meccseken, hogy első félidőben nem támadja a gyűrűt, nem szerez pontokat, majd hirtelen a 2. félidőben megtáltosodik... ilyenkor persze mindig kiderül a meccs utáni nyilatkozatokból, hogy Doc gyakorlatilag megtiltotta neki és a többiek játékba hozása, bemelegítése volt a feladata, amit aztán a szünetben feloldott.
Sokan azt mondják, hogy csak azért ilyen jó, mert 3 HoF-al játszik, maga Dávid Kornél mondta közvetítés közben, hogy ő is jobbá teszi őket. És bizony nem olyan könnyű asszisztokat osztogatni, mert sokkal nehezebb az, hogy jó ütemben kapja meg pl. Ray Allen a labdát, mint már mondjuk onnan Raynek bedobni. Ez egyébként meg is látszott, Rondo visszaesett idén az utolsó 1-1.5 hónapban és szépen magával rántotta Rayt is. Afelől egyébként kétségem sincs h idén is meglesz a tripla-dupla közeli átlag a rájátszásban. És ha Rondonak megy, akkor az egész Celticsnek is. Pierce nyilatkozta: "Paul Pierce on Celtics' future hopes: 'As Rondo goes, we go'" ennyi. Ugyanolyan fontos a Celticsnek, mint Rose a Bullsnak, csak más miatt.Danna
1 Playoff miatt még nem lehet valakit még sehova sem sorolni,5 éve van a ligában,és 14 meccsről beszélsz.Tlg kurvajó volt akkor playoffban,de most szenved,potenciálban lehet max top 5be venni,teljesítményben nagyon nem semmilyen szempontból.Dobásba nagyon fel kellene javulnia.Nekem Ez a Ray Allen tempo hasonlat kicsit erős,ő bedobta azt világ életében bárkitől bárhogy kapta a labdát Terrel Brandontól Sam Casselen át egy rakás irányítótól,és nem azt mondta egyik sem h igen nehéz volt odarakni azt Raynek hanem h könnyű dolguk van vele😊
Abban biztos igazad van h a Perkins trade mellett Rondo miatt nem megy ennyire a Celticsnek...lássuk a playoffban mit tud.

több mint 8 éve
Én bírom Rondo-t és ahogy Fake is írta legszivesebben odaraktam vna zárójelben de 10 pont átlagban az nagyon kevés...és ő azt a szintlépést amit D-Rose hozott idén 3 pt %ban attól ő nagyon messze van.Kiváncsi lennék mit tudna Rondo a Bullsban pl...anfernee
Rondoról akkor fog kiderülni, hogy milyen scorer, amikor nem 5. opció lesz támadásban. Jelenleg az... ezért nem lehet összehasonlítani Rose-al pl., aki ugye első opció. Teljesen más a játékuk. Azt azért mind a kettő bizonyította már, hogy amikor nagyon kell, akkor a legjobbak. Tavaly és tavalyelőtt gyakorlatilag tripla-duplát átlagolt a rájátszásban. Ez azért szerintem már bőven elég ahhoz, hogy top5 PG-ként számoljunk vele.
Nagyon sokszor lehet látni meccseken, hogy első félidőben nem támadja a gyűrűt, nem szerez pontokat, majd hirtelen a 2. félidőben megtáltosodik... ilyenkor persze mindig kiderül a meccs utáni nyilatkozatokból, hogy Doc gyakorlatilag megtiltotta neki és a többiek játékba hozása, bemelegítése volt a feladata, amit aztán a szünetben feloldott.
Sokan azt mondják, hogy csak azért ilyen jó, mert 3 HoF-al játszik, maga Dávid Kornél mondta közvetítés közben, hogy ő is jobbá teszi őket. És bizony nem olyan könnyű asszisztokat osztogatni, mert sokkal nehezebb az, hogy jó ütemben kapja meg pl. Ray Allen a labdát, mint már mondjuk onnan Raynek bedobni. Ez egyébként meg is látszott, Rondo visszaesett idén az utolsó 1-1.5 hónapban és szépen magával rántotta Rayt is. Afelől egyébként kétségem sincs h idén is meglesz a tripla-dupla közeli átlag a rájátszásban. És ha Rondonak megy, akkor az egész Celticsnek is. Pierce nyilatkozta: "Paul Pierce on Celtics' future hopes: 'As Rondo goes, we go'" ennyi. Ugyanolyan fontos a Celticsnek, mint Rose a Bullsnak, csak más miatt.
több mint 8 éve
legyen már 3:30

több mint 8 éve
Nálam mondjuk Parker is top5, vagy aközeli PG. 😊 Ő nem a számok embere, de hihetetlen jól működik alatt a Spurs szerkezete. Sztem fontosabb láncszem, mint Manu. DWill meg kövi szezonban bealáz mindenkit, és top1 lesz, ezt most elmondom. Csak azért, mert most majd hagyják játszani.
több mint 8 éve
Én bírom Rondo-t és ahogy Fake is írta legszivesebben odaraktam vna zárójelben de 10 pont átlagban az nagyon kevés...és ő azt a szintlépést amit D-Rose hozott idén 3 pt %ban attól ő nagyon messze van.Kiváncsi lennék mit tudna Rondo a Bullsban pl...