NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-25-eve-hunyt-el-a-horvat-klasszis-akihez-curryt-hasonlitjak-2639897
Matthew99
😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-25-eve-hunyt-el-a-horvat-klasszis-akihez-curryt-hasonlitjak-2639897


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Meglepően jó az idei döntő pedig.
Jughead
Macska az egérrel. Ugyanaz, mint a Raptors a Cavs ellen. Egy pillanatig nem éreztem, h akár egy meccset is nyerhet a Cavs. Még Hill első meccses büntetőinél sem. Egyedül JR pattanójánál volt egy kis kétely, ha kiosztja Jamesnek wide open triplára.

Mai meccsen se volt kétely bennem. Sőt én végig azt hittem Curry fogja a tőrt megforgatni a végén, hát Durant lett, de egyszerűen nem látni, h ez a csapat megzuhanjon. Olyan sosem lesz, h a 4 all-star mindegyike szar napot fogjon ki. Ha csak egyiküknek megy, az is képes "életben" tartani őket. Jó talán Green az egyetlen, aki támadásban nem tud olyan szinten játszani, amivel egymaga tartsa a csapatot..
dawyd728
A Houston ellen kétszer is befuccsolt mind a 4. De igen, a liga felett vannak nagyon sokkal, ezért csoda, hogy legalább a meccsek szorosak.
Jughead
Oké, igazad van. Egy olyan csapat, ami 4 poszton kiváló védővel rendelkezik+Harden, azok ellen lehet 1-2x gyereknap. Csak a gond ott van, h Houstont leszámítva ki képes erre?
dawyd728
Szerintem a Houston sem. Ott is inkább a GSW játszott szarul, mintsem a Rockets kényszerítette volna rá őket erre.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Meglepően jó az idei döntő pedig.
Jughead
Macska az egérrel. Ugyanaz, mint a Raptors a Cavs ellen. Egy pillanatig nem éreztem, h akár egy meccset is nyerhet a Cavs. Még Hill első meccses büntetőinél sem. Egyedül JR pattanójánál volt egy kis kétely, ha kiosztja Jamesnek wide open triplára.

Mai meccsen se volt kétely bennem. Sőt én végig azt hittem Curry fogja a tőrt megforgatni a végén, hát Durant lett, de egyszerűen nem látni, h ez a csapat megzuhanjon. Olyan sosem lesz, h a 4 all-star mindegyike szar napot fogjon ki. Ha csak egyiküknek megy, az is képes "életben" tartani őket. Jó talán Green az egyetlen, aki támadásban nem tud olyan szinten játszani, amivel egymaga tartsa a csapatot..
dawyd728
A Houston ellen kétszer is befuccsolt mind a 4. De igen, a liga felett vannak nagyon sokkal, ezért csoda, hogy legalább a meccsek szorosak.
Jughead
Oké, igazad van. Egy olyan csapat, ami 4 poszton kiváló védővel rendelkezik+Harden, azok ellen lehet 1-2x gyereknap. Csak a gond ott van, h Houstont leszámítva ki képes erre?
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Meglepően jó az idei döntő pedig.
Jughead
Macska az egérrel. Ugyanaz, mint a Raptors a Cavs ellen. Egy pillanatig nem éreztem, h akár egy meccset is nyerhet a Cavs. Még Hill első meccses büntetőinél sem. Egyedül JR pattanójánál volt egy kis kétely, ha kiosztja Jamesnek wide open triplára.

Mai meccsen se volt kétely bennem. Sőt én végig azt hittem Curry fogja a tőrt megforgatni a végén, hát Durant lett, de egyszerűen nem látni, h ez a csapat megzuhanjon. Olyan sosem lesz, h a 4 all-star mindegyike szar napot fogjon ki. Ha csak egyiküknek megy, az is képes "életben" tartani őket. Jó talán Green az egyetlen, aki támadásban nem tud olyan szinten játszani, amivel egymaga tartsa a csapatot..
dawyd728
A Houston ellen kétszer is befuccsolt mind a 4. De igen, a liga felett vannak nagyon sokkal, ezért csoda, hogy legalább a meccsek szorosak.

Szerkesztette: Jughead
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Meglepően jó az idei döntő pedig.
Jughead
Macska az egérrel. Ugyanaz, mint a Raptors a Cavs ellen. Egy pillanatig nem éreztem, h akár egy meccset is nyerhet a Cavs. Még Hill első meccses büntetőinél sem. Egyedül JR pattanójánál volt egy kis kétely, ha kiosztja Jamesnek wide open triplára.

Mai meccsen se volt kétely bennem. Sőt én végig azt hittem Curry fogja a tőrt megforgatni a végén, hát Durant lett, de egyszerűen nem látni, h ez a csapat megzuhanjon. Olyan sosem lesz, h a 4 all-star mindegyike szar napot fogjon ki. Ha csak egyiküknek megy, az is képes "életben" tartani őket. Jó talán Green az egyetlen, aki támadásban nem tud olyan szinten játszani, amivel egymaga tartsa a csapatot..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
LeBron azt nyilatkozta, hogy olyan a GSW, mintha a Pats ellen játszanának, de őszintén szólva nem az ugrott be erről, mint amit utána mondott magyarázatként.

😀 😀 😛
kishaszi
miért? laposak a labdák?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
LeBron azt nyilatkozta, hogy olyan a GSW, mintha a Pats ellen játszanának, de őszintén szólva nem az ugrott be erről, mint amit utána mondott magyarázatként.

😀 😀 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meglepően jó az idei döntő pedig.
Jughead
Jo-jo, csak sok a kocsog.
Stez
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meglepően jó az idei döntő pedig.
Jughead
Jo-jo, csak sok a kocsog.

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Meglepően jó az idei döntő pedig.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
:ásít:
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Ez a nem megyünk a fehér házba, nem is hívtalak benneteket történet annyira, de annyira unalmas, h arra szavakat se találok. Mindenki mondja a saját igazát, a saját maga körüli kis/nagy buborékban. Szép új világ..
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Kobenál számít a szám is 😉
Negritis
ha Champion éra, akkor 8-as, nem?
slowmotion
A 24-es már az addidasos volt?
Cowboykarcsi90
úgy nézem, igen.
ugye '96-ban még Champion volt az egyedüli mezszállító a ligában, '97-től jött a Nike és a Starter, 2006-tól pedig az Adidas lett a kizárólagos.
és ugye 2006 őszén váltott KB 8-ról 24-re.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kobenál számít a szám is 😉
Negritis
ha Champion éra, akkor 8-as, nem?
slowmotion
A 24-es már az addidasos volt?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Kobenál számít a szám is 😉
Negritis
ha Champion éra, akkor 8-as, nem?
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
ZoliMP
aztán orlandói Shaq mezed-e van-e?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 038 — The Mathematician
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
ZoliMP
Kobenál számít a szám is 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
ZoliMP
Az internetet javaslom.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 930
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
NBA jartas embereket kerdem, mitol lenne eros a kelet ujra?
Miert van az hogy a nyugat enniyre dominans?
Nem vagyok napra kes, de mindehol azt olvasom vagy hallom hogy a nyugati 7. siman bejutna keleten...
ZoliMP
A nyugati 7. Nyugaton is bejutott a PO-ba.
A döntőbe meg max akkor jutna, ha James nem keleten lenne.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Idén nem jól vásárolt a kiskirály!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 038 — The Mathematician
ha nem vagy napra kés, legyél estére villa

mindenestre kelet erősödik, ha James marad keleten ÉS nem megy a phillybe akkor lehet 3 legit csapat + raptors

de James valszeg megy nyugatra (hou, lal ...)
és ez a gond, a sztárok mennek nyugatra mert úgy érzik onnan esélyesebb nyerni mert erősebbek a csapatok "alapjai"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 930
NBA jartas embereket kerdem, mitol lenne eros a kelet ujra?
Miert van az hogy a nyugat enniyre dominans?
Nem vagyok napra kes, de mindehol azt olvasom vagy hallom hogy a nyugati 7. siman bejutna keleten...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 038 — The Mathematician
 twitter.com/Kantrowitz/status/1003461683010867200

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 930
amúgy Lue legalább akkora barom volt h nem kért időt
Negritis
Kb 1,5 másodpercnél kérhetett volna. Miután JR leszedte és kijátszotta volna a tök üresen a palánkkal szemben a triplán álló Jamesnek, annál jobb dobóhelyzetet nem lehetett volna könnyebben felrajzolni. Persze hibázott, h 1,5-nél nem kért időt, amikor lejöhetett már neki is, h JR azt se tudja milyen rendezvényen van. Azért JR szintjére nem tenném.
dawyd728
lebrob mutogatta h ido ..a birok ignoraltak vagy nem tudom😊