NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Visszajött Bogut, erre kiment Curry rossz bokája. Nem tűnt elsőre túl durvának, de nála rettenetes bármi ilyesmi.Schleck
inkább pihentessék ki rendesen, mint boguttal is tették. nagtyon kell majd ide ő az év végérea.kacsa
Bogut egyébként nagyon jól nézett ki abban a pár másodpercben, amit láttam tőle az összefoglalóban. Úgy tűnik, hogy tényleg teljesen felépült. Szerintem Curryre is fognak vigyázni, hogy a kelleténél hamarabb ne jöjjön vissza semmiképp.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Visszajött Bogut, erre kiment Curry rossz bokája. Nem tűnt elsőre túl durvának, de nála rettenetes bármi ilyesmi.Schleck
inkább pihentessék ki rendesen, mint boguttal is tették. nagtyon kell majd ide ő az év végére
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Visszajött Bogut, erre kiment Curry rossz bokája. Nem tűnt elsőre túl durvának, de nála rettenetes bármi ilyesmi.

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Ismerem az oldalt, találtam 2007 től meccseket, de a linkek itt is rosszak.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Valaki esetleg nem tud olyan oldalt ahol régi meccseket lehet letölteni? Régi Bryant James meccseket. Mikor még James a Clevelandben volt 😀! Találtam én is egy két oldalt, de az ott lévő linkek nem élnek már 😕.Béczkó
davka.info
ott menj a fórumba, és jó válogatást 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
nyílván fontos a PER, de én azért nem vagyok ennyire elájulva tőle
elhiszem h brutális teljesítmény a 30körüli érték és elismerem

de azért az a Lakers se volt egy világverő alakulat és igenis nagy szó volt hogy egyáltalán versenybe volt a #1ért, mikor Kwame-Chris Mihmek ugráltak a palánk alatt majd Bynum lesérült és jött randomba Pau Gasol nemhogy nem esett a szint hanem emelkedett, valamint annak a padnak sokat segített Odom és egy contract yeares Vuja-Walton duó, de azért utánna jövő években látszott h mi mennyi valójában

előzetesen pedig a Hornetset mindenki top4be várta míg a LAL 'A csere' előtt POért való küzdésre volt 'ítéltetve' ehhez képes Kobe egy brutális csapatemberré avanzsálta magát és a belét kidolgozta
Negritis
Még a legvérmesebb szurkolók se várták azt a Hornetset a szezon előtt top4-be, nézz meg pár power rankinget a szezon előttről.
A PER - nem csak - szerintem nagyjából a legalkalmasabb (de még ez se tökéletes) eszköz két egyéni teljesítmény összehasonlítására, különösen akkor, ha a két játékos csapata szinte ugyanolyan eredményt hoz össze, de win sharesben is sokkal jobb volt CP.
(Ha megnézed, mostanában mindig a PER-ben legmagasabb játékos nyeri az MVP-t, kivéve ha kevés meccset játszott, vagy ha e játékos csapatánál más csapat nem szerzett legalább pár győzelemmel többet)

Hogy évek múlva milyen volt a Lakers-bench, az teljesen lényegtelen az akkori szezon összehasonlítása szempontjából, 2007/08-ban, majd a következő szezonban is a Lakers-pad a liga első harmadában volt pontban és hatékonyságban, a Hornets meg a legutolsók között kullogott.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát sajna az egyik kedvencemnek így valószínű idénre annyi. Amúgy sem volt túl nagy bizodalmam ahogy idén alakultak a dolgok a de Rondo nélkül??? Talán a Houston nem bénázza el bár a elég hullámzó az ő teljesítményük is.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Az a baj, hogy nem nagyon jönne már le, senki sem szedi! Illetve nem sok van fent.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
háát, Piratebayen esetleg meg lehet találni régi Lakers-Cavs meccseket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Valaki esetleg nem tud olyan oldalt ahol régi meccseket lehet letölteni? Régi Bryant James meccseket. Mikor még James a Clevelandben volt 😀! Találtam én is egy két oldalt, de az ott lévő linkek nem élnek már 😕.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nyílván fontos a PER, de én azért nem vagyok ennyire elájulva tőle
elhiszem h brutális teljesítmény a 30körüli érték és elismerem

de azért az a Lakers se volt egy világverő alakulat és igenis nagy szó volt hogy egyáltalán versenybe volt a #1ért, mikor Kwame-Chris Mihmek ugráltak a palánk alatt majd Bynum lesérült és jött randomba Pau Gasol nemhogy nem esett a szint hanem emelkedett, valamint annak a padnak sokat segített Odom és egy contract yeares Vuja-Walton duó, de azért utánna jövő években látszott h mi mennyi valójában

előzetesen pedig a Hornetset mindenki top4be várta míg a LAL 'A csere' előtt POért való küzdésre volt 'ítéltetve' ehhez képes Kobe egy brutális csapatemberré avanzsálta magát és a belét kidolgozta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ott az döntött h végül a Lakers lett a #1 nyugaton sztem, nameg igen 'életműdíj' szaga is voltNegritis
Bizonyára elfogult vagyok, de ott Paul egy a Lakersnél rosszabb csapattal hozott mindössze eggyel kevesebb győzelmet. Főleg a kispad volt botrány nálunk azokban a szezonokban, 2007-2008-ban a második legkevesebb ponttal "segítette" a pad a New Orleanst, hatékonyságban pedig az utolsó volt, a Lakers padról érkezett pontokban a 11. volt, hatékonyságban meg 6.

Az egyéni statokon sincs értelme vitázni, efficiencyben Paul második volt (28,3) James mögött, Bryant meg a 8. (24,3)
Ebben a magasakra szabott sportban guardtól (főleg 6'0 mérettel) a 28 feletti eff kb. világraszóló teljesítmény, az NBA történetében Paulon kívül csak Wade-nek és Jordannek sikerült.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
ez elég off mer Kobe 2008ban lett MVP 😀
statok alapján akkor is jobb volt Paul mint Kobe
de James meg nála is szóval megint miről beszélünk?

eleve érdekes h Kobenak csak 1 alapszakasz MVP címe van pedig korszakos zseniről beszélünk, nyílván Paulnak is járna legalább 1
ezt nem vitatom, idén mondjuk simán érdemelné sztem de megint Durant/James között fog eldőlni valszegNegritis
Igen, elírtam, 2008-ról volt szó, ugyanígy ütötte advanced stotokban CP
Csak James volt jobb statokban abban a szezonban nála, de a Cleveland 11 győzelemmel kevesebbet számlált akkor a Hornetsnél, ami ki is vette James-t a buliból (win shares-ben őt is verte 2 ponttal Paul)

Akkor Bryant életműdíjat kapott, mivel még nem volt címe, bár gyanítom, hogy ha CP akkor már LA-ben játszik és nem a tanyán, az esetben talán más lett volna a szavazás vége. atapapa
nehéz eldönteni hogy ki érdemelte volna meg jobban, sztem nem is lehet és nincs is értelme igazságot tenni

ott az döntött h végül a Lakers lett a #1 nyugaton sztem, nameg igen 'életműdíj' szaga is volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ez elég off mer Kobe 2008ban lett MVP 😀
statok alapján akkor is jobb volt Paul mint Kobe
de James meg nála is szóval megint miről beszélünk?

eleve érdekes h Kobenak csak 1 alapszakasz MVP címe van pedig korszakos zseniről beszélünk, nyílván Paulnak is járna legalább 1
ezt nem vitatom, idén mondjuk simán érdemelné sztem de megint Durant/James között fog eldőlni valszegNegritis
Igen, elírtam, 2008-ról volt szó, ugyanígy ütötte advanced stotokban CP
Csak James volt jobb statokban abban a szezonban nála, de a Cleveland 11 győzelemmel kevesebbet számlált akkor a Hornetsnél, ami ki is vette James-t a buliból (win shares-ben őt is verte 2 ponttal Paul)

Akkor Bryant életműdíjat kapott, mivel még nem volt címe, bár gyanítom, hogy ha CP akkor már LA-ben játszik és nem a tanyán, az esetben talán más lett volna a szavazás vége.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
ez elég off mer Kobe 2008ban lett MVP 😀
statok alapján akkor is jobb volt Paul mint Kobe
de James meg nála is szóval megint miről beszélünk?

eleve érdekes h Kobenak csak 1 alapszakasz MVP címe van pedig korszakos zseniről beszélünk, nyílván Paulnak is járna legalább 1
ezt nem vitatom, idén mondjuk simán érdemelné sztem de megint Durant/James között fog eldőlni valszeg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagy győzelem volt az esti, egy egészséges Gordonnal sima PO-csapat vagyunk.

Olvastam Bazska blogját a PER-ről és megint elkapott az ideg CP 2009-es elrabolt MVP-címe miatt.
Player Efficiency Rating
Paul: 30, Bryant: 24,4
win shares
Paul: 18,3 Bryant: 12,7
A 18,3 minden idők 37. legjobbja, aki az ezredforduló óta 18 felett végzett, az abban a szezonban MVP lett, Pault kivéve persze (a 12,7 minden idők 250 legjobbjába se fér bele...)

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Kobe rájött, hogy hogyan nyerhetünk. ő az irányítónk... 😊 (kétlem, hogy egy ilyen kitalálásához Di Antoni elég lenne)Zsoca
😀 MikeyD egy farok 😀 de legalább úgy tűnik a csapat kezd működni

Mondjuk h Duhon mit csinál a csapatnál nem igazán értem, az embert a magyar bajnokságba nem engedném pályára lépni olyan fogalmatlan

viszont végre látni egy kis fényt az alagút végén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Kobe rájött, hogy hogyan nyerhetünk. ő az irányítónk... 😊 (kétlem, hogy egy ilyen kitalálásához Di Antoni elég lenne)

több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
SportsCenter ‏@SportsCenter
BREAKING: Celtics guard Rajon Rondo has a torn ACL. Surgery date TBD.Shawn84
a celticsre akkor keresztet is vethetünk. bár jól játszanak most, de rondo nélkül nem lesz itt boldogsága.kacsa
Majd Bradely visszamegy irányítani, kettesbe meg összedob Ainge valami cserét. Shawn84
Kettesbe ott van Lee, Terry, esetleg Barbosa.
De egyébként én sem vagyok bizakodó a Rondo nélküli játék miatt.
Idén nagyon gyenge volt akkor a csapat, amikor nem játszott...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
SportsCenter ‏@SportsCenter
BREAKING: Celtics guard Rajon Rondo has a torn ACL. Surgery date TBD.Shawn84
a celticsre akkor keresztet is vethetünk. bár jól játszanak most, de rondo nélkül nem lesz itt boldogsága.kacsa
Majd Bradely visszamegy irányítani, kettesbe meg összedob Ainge valami cserét.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
SportsCenter ‏@SportsCenter
BREAKING: Celtics guard Rajon Rondo has a torn ACL. Surgery date TBD.Shawn84
a celticsre akkor keresztet is vethetünk. bár jól játszanak most, de rondo nélkül nem lesz itt boldogság
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
SportsCenter ‏@SportsCenter
BREAKING: Celtics guard Rajon Rondo has a torn ACL. Surgery date TBD.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Végre ismét Bostonban. 2006 nem ma volt 😀
Earl Smith: 3/16, de az utolsó percben bevágta a triplát. Classic J.R. 😀
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Van vár valami új infótok arról hogy költözik e akkor a Kings Seattlebe vagy még mindig folyik a vita / licitálás ? Én valahol ott maradtam le , mikor azt mondta valami csávó hogy rá fog licitálni az ajánlatra és megtartja Sacramentonak a franchiset.


Ha Curry nem sérül le megint hosszú távra, akkor szép kis jövő állhat a GSW előtt, főleg hogy ha Barnes is beindul

Jack Zoltán
főleg ha bogut visszatér. barnes egy általános rookie szezonon van, jó lesz ő, igu II.

a kingsről meg én úgy tudom h seattle sonics néven fogja folytatni munkáját
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 045
Van vár valami új infótok arról hogy költözik e akkor a Kings Seattlebe vagy még mindig folyik a vita / licitálás ? Én valahol ott maradtam le , mikor azt mondta valami csávó hogy rá fog licitálni az ajánlatra és megtartja Sacramentonak a franchiset.


Ha Curry nem sérül le megint hosszú távra, akkor szép kis jövő állhat a GSW előtt, főleg hogy ha Barnes is beindul