OFF topik

30 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom mennyien követitek figyelemmel a PewDiePie vs T-Series csatát youtubeon, de iratkozzatok fel Pewdsra, ha eddig még nem tettétek meg! Tegye bele ez a fórum is a magáét!

 www.youtube.com/watch?v=3YhK_7h3d5c
shawnka
Fuck PDP.
A T-Series irant teljesen közömbös vagyok, viszont PDP-t eddig is utáltam...

Na most hirtelen jön a konyhára neki 10-20-30m+ subscriber... boo-hoo.
 www.businessinsider.com/pewdiepie-vs-t-series-pewdiepie-sees-700-subscriber-growth-2019-1?r=UK
Nyilván ő a falusi szegénylegény, a szegény svéd felsőközéposztálybeli gyerek két felsővezető szülővel (miközben a T-Series alapitója indiai gyerekként valóban gyümölcslevet árult az utcán a fater mellett..)

Az nem meglepő, hogy az összes egyszemélyes jutyúber mellé fog állni... miközben bármilyen területen a valóban minőségi csatornák jóval kisebb nézettséggel, ált néhány 10-100k-s nagyságrendű emberrel "szenvednek".

És mostmár az UKIP is beállt mögé, lol. Ugyanmár..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Nem tudom mennyien követitek figyelemmel a PewDiePie vs T-Series csatát youtubeon, de iratkozzatok fel Pewdsra, ha eddig még nem tettétek meg! Tegye bele ez a fórum is a magáét!

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊
eaglesmcnabb
Ha valamilyen oknál fogva kecskesajtos kaját akarsz, érdemes oda telefonálni, mert az rendszeresen out of stock.
Hanni
nem kösz, a peach féle verzió inkább 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊
eaglesmcnabb
Ha valamilyen oknál fogva kecskesajtos kaját akarsz, érdemes oda telefonálni, mert az rendszeresen out of stock.

Szerkesztette: Hanni
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊
eaglesmcnabb
Hagymás bab vagy semmi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Arra gondoltál hogy beírod, hogy " Bud Spancer - Terrence Hill hamburger Budapest "? 😀
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Mezzo-ról vélemény? Most meg már nem tudok dönteni, köszi 😀
#JC6
Szerintem annyira nem jó, mint amilyen drága.
A Bajnai törzshelye egyébként (legalábbis bármikor voltam (kb 5x), ő ott volt)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mezzo-ról vélemény? Most meg már nem tudok dönteni, köszi 😀
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Harapó mókus a Flórián térhez közel. Nem nagy helyiség, de a két pincérhölgy kimondottan kedves, mindenre jó kedvvel válaszolnak, segítenek. Finom borok (Dániel pincészet avantja minden alkalommal elvarázsol) és nagyon ízletes ételek. Választékot neten megtalálni. Eddig 2-ből 2-szer teli találat volt. Nem tudom hányan lennétek, szóval ez lehet korlátozó tényező. 😊
kristóf17
Harapó Mókus tényleg jó, sokat jártunk oda (Zápor utca amúgy). Mondjuk a mi ízlésünkhöz nem jó irányba változott az étlapjuk az utóbbi években, kicsit sok lett a kacsa/liba/hal, de ez csak a mi szánk íze 😊

Jó még a Moszkván a Trombitás, nem túl flancos, de nem drága és nagyon finomak a kaják, jó adagok is.
warr_b
Harapó Mókus nagy törzshelyem volt mikor még a Gyenesben laktam és kb 2-3 perc volt gyalog, én is tudom ajánlani, ár-érték arányban sztem ma magasan kimagasló.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Harapó mókus a Flórián térhez közel. Nem nagy helyiség, de a két pincérhölgy kimondottan kedves, mindenre jó kedvvel válaszolnak, segítenek. Finom borok (Dániel pincészet avantja minden alkalommal elvarázsol) és nagyon ízletes ételek. Választékot neten megtalálni. Eddig 2-ből 2-szer teli találat volt. Nem tudom hányan lennétek, szóval ez lehet korlátozó tényező. 😊
kristóf17
Harapó Mókus tényleg jó, sokat jártunk oda (Zápor utca amúgy). Mondjuk a mi ízlésünkhöz nem jó irányba változott az étlapjuk az utóbbi években, kicsit sok lett a kacsa/liba/hal, de ez csak a mi szánk íze 😊

Jó még a Moszkván a Trombitás, nem túl flancos, de nem drága és nagyon finomak a kaják, jó adagok is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Harapó mókus a Flórián térhez közel. Nem nagy helyiség, de a két pincérhölgy kimondottan kedves, mindenre jó kedvvel válaszolnak, segítenek. Finom borok (Dániel pincészet avantja minden alkalommal elvarázsol) és nagyon ízletes ételek. Választékot neten megtalálni. Eddig 2-ből 2-szer teli találat volt. Nem tudom hányan lennétek, szóval ez lehet korlátozó tényező. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Tudnátok jó éttermet meleg szívvel ajánlani a belvárosban? Nagyon kedves barátainkat hívnánk meg, szóval fontos a jó és minőségi étel 😊

Köszönöm!
#JC6
Árkategória?
A szorosan vett belvárosban (5. kerület)?
empty taxi
A hely nem annyira lényeg, nem sűrűn találkozunk. Buda is lehet, jó múltkor a Jamie-ben voltunk.
#JC6
A Tüköry (Hold utcai piac mellett) klasszik jóféle kockásterítős hely mind ár mind kaja szempontból.
Egy fokkal drágább helyek:
1. Kaltenberg (IX. ker): hangulatos pince, kitűnő a konyha és a házi sörük is. Állandóan tele van ázsiai turistákkal.
2. Vörös postakocsi: szvsz a legjobb étterem a Ráday utcában.
3. Stex (József krt. - Baross utca sarka): ebédidőben jó választás, estére már kicsit kocsmaibb a feelingje, de tényleg jól főznek.
4. Locavore (I. ker. Naphegy u.) - Ahhoz képest h mennyire puccos nem vészesek az árai. Gyönyörű kilátás van a teraszról a várra, emiatt ink jobb időben érdemes felkeresni. Állítólag ez egyébként a nemzet vejének is a kedvenc fővárosi helye, ez nem tudom mennyire pozitív mondjuk. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Tudnátok jó éttermet meleg szívvel ajánlani a belvárosban? Nagyon kedves barátainkat hívnánk meg, szóval fontos a jó és minőségi étel 😊

Köszönöm!
#JC6
Karmelita menza a várban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tudnátok jó éttermet meleg szívvel ajánlani a belvárosban? Nagyon kedves barátainkat hívnánk meg, szóval fontos a jó és minőségi étel 😊

Köszönöm!
#JC6
Árkategória?
A szorosan vett belvárosban (5. kerület)?
empty taxi
A hely nem annyira lényeg, nem sűrűn találkozunk. Buda is lehet, jó múltkor a Jamie-ben voltunk.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Tudnátok jó éttermet meleg szívvel ajánlani a belvárosban? Nagyon kedves barátainkat hívnánk meg, szóval fontos a jó és minőségi étel 😊

Köszönöm!
#JC6
Árkategória?
A szorosan vett belvárosban (5. kerület)?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tudnátok jó éttermet meleg szívvel ajánlani a belvárosban? Nagyon kedves barátainkat hívnánk meg, szóval fontos a jó és minőségi étel 😊

Köszönöm!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
 twitter.com/TheDweck/status/1085003233662124032
r.baggio
 magyarhang.org/wp-content/uploads/2019/01/Orbán-Viktor-és-Gulyás-Gergely-ebédel-a-Kármelita-kantinban.jpeg
Sobri Jóska
Azt a spontán fotózós mindenit. Nekem élethűbb lett volna ha éppen bekapják...
Matthew99
Valaki szóljon neki, hogy a kés fordítva van...
gordon
Mindig így eszik, hogyha bejön egy migráns az étterembe, azonnal támadni tudjon. 😊
Tony Adams
Amekkora barom lehet megpróbálná elvágni a szerencsétlen torkát azzal tompa vajazó késsel 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/TheDweck/status/1085003233662124032
r.baggio
 magyarhang.org/wp-content/uploads/2019/01/Orbán-Viktor-és-Gulyás-Gergely-ebédel-a-Kármelita-kantinban.jpeg
Sobri Jóska
Azt a spontán fotózós mindenit. Nekem élethűbb lett volna ha éppen bekapják...
Matthew99
Valaki szóljon neki, hogy a kés fordítva van...
gordon
Mindig így eszik, hogyha bejön egy migráns az étterembe, azonnal támadni tudjon. 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
 twitter.com/TheDweck/status/1085003233662124032
r.baggio
 magyarhang.org/wp-content/uploads/2019/01/Orbán-Viktor-és-Gulyás-Gergely-ebédel-a-Kármelita-kantinban.jpeg
Sobri Jóska
Azt a spontán fotózós mindenit. Nekem élethűbb lett volna ha éppen bekapják...
Matthew99
Na de, mondjak neki ezt az instrukciot? Elnok ur, kerem kapjak be!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/TheDweck/status/1085003233662124032
r.baggio
 magyarhang.org/wp-content/uploads/2019/01/Orbán-Viktor-és-Gulyás-Gergely-ebédel-a-Kármelita-kantinban.jpeg
Sobri Jóska
Azt a spontán fotózós mindenit. Nekem élethűbb lett volna ha éppen bekapják...
Matthew99
Valaki szóljon neki, hogy a kés fordítva van...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/TheDweck/status/1085003233662124032
r.baggio
 magyarhang.org/wp-content/uploads/2019/01/Orbán-Viktor-és-Gulyás-Gergely-ebédel-a-Kármelita-kantinban.jpeg
Sobri Jóska
Azt a spontán fotózós mindenit. Nekem élethűbb lett volna ha éppen bekapják...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
 twitter.com/TheDweck/status/1085003233662124032
r.baggio
 magyarhang.org/wp-content/uploads/2019/01/Orbán-Viktor-és-Gulyás-Gergely-ebédel-a-Kármelita-kantinban.jpeg