OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Mondjuk azt nem értem, hogy nem érzékelték a másik hajón az ütközést.
Toca
szerintem érzékelték, csak elmentek kikötni.
slowmotion
De ha valaminek ütközök egy folyón nem elmegyek kikötni hanem jelzem a rádión elég furcsa ez így...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Mondjuk azt nem értem, hogy nem érzékelték a másik hajón az ütközést.
Toca
szerintem érzékelték, csak elmentek kikötni.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/
warr_b
Na bazdmeg ez hihetetlen 🤔🤔
Hogy a faszba tud ilyen előfordulni 2019 Ben ????De nem is az hogy elsűlyed hanem az hogy meghalnak rajta az emberek.......szörnyű .....

(Mindig is egy visszatérő rémálmom volt hogy bele esek egy hajóról a Dunàba és valamelyik hid pillèrnèl kapazkodom az èletemèrt....Nagyon félek a Dunától pont emiatt )
Rózsa Sándor (betyár)
Frissítgetik a cikket, már legalább 3 halott...

Úgy tudni főleg dél-koreai turisták voltak a hajón.
warr_b
Megyeri hídnál is szedtek ki embert, az azért durva.
A Viking teljes deck stábját keresztre fogják feszíteni kb, kirakat-per lesz ebből is.
Kenny
az nem a Megyeri lesz, mert árral szemben ritkán sodródnak az emberek.
slowmotion
Lágymányosinál és a Petőfinél szedtek ki embereket.

Mondjuk azt nem értem, hogy nem érzékelték a másik hajón az ütközést.

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/
warr_b
Na bazdmeg ez hihetetlen 🤔🤔
Hogy a faszba tud ilyen előfordulni 2019 Ben ????De nem is az hogy elsűlyed hanem az hogy meghalnak rajta az emberek.......szörnyű .....

(Mindig is egy visszatérő rémálmom volt hogy bele esek egy hajóról a Dunàba és valamelyik hid pillèrnèl kapazkodom az èletemèrt....Nagyon félek a Dunától pont emiatt )
Rózsa Sándor (betyár)
Frissítgetik a cikket, már legalább 3 halott...

Úgy tudni főleg dél-koreai turisták voltak a hajón.
warr_b
Megyeri hídnál is szedtek ki embert, az azért durva.
A Viking teljes deck stábját keresztre fogják feszíteni kb, kirakat-per lesz ebből is.
Kenny
az nem a Megyeri lesz, mert árral szemben ritkán sodródnak az emberek.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 933
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/
warr_b
Na bazdmeg ez hihetetlen 🤔🤔
Hogy a faszba tud ilyen előfordulni 2019 Ben ????De nem is az hogy elsűlyed hanem az hogy meghalnak rajta az emberek.......szörnyű .....

(Mindig is egy visszatérő rémálmom volt hogy bele esek egy hajóról a Dunàba és valamelyik hid pillèrnèl kapazkodom az èletemèrt....Nagyon félek a Dunától pont emiatt )
Rózsa Sándor (betyár)
Frissítgetik a cikket, már legalább 3 halott...

Úgy tudni főleg dél-koreai turisták voltak a hajón.
warr_b
Megyeri hídnál is szedtek ki embert, az azért durva.
A Viking teljes deck stábját keresztre fogják feszíteni kb, kirakat-per lesz ebből is.
Kenny
a webcames felvetelen elcsodalkoztam h mennyi hajo cikazik ilyenkor a vizen.kicsik es nagyok...😑
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/
warr_b
Na bazdmeg ez hihetetlen 🤔🤔
Hogy a faszba tud ilyen előfordulni 2019 Ben ????De nem is az hogy elsűlyed hanem az hogy meghalnak rajta az emberek.......szörnyű .....

(Mindig is egy visszatérő rémálmom volt hogy bele esek egy hajóról a Dunàba és valamelyik hid pillèrnèl kapazkodom az èletemèrt....Nagyon félek a Dunától pont emiatt )
Rózsa Sándor (betyár)
Frissítgetik a cikket, már legalább 3 halott...

Úgy tudni főleg dél-koreai turisták voltak a hajón.
warr_b
Megyeri hídnál is szedtek ki embert, az azért durva.
A Viking teljes deck stábját keresztre fogják feszíteni kb, kirakat-per lesz ebből is.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/
warr_b
Na bazdmeg ez hihetetlen 🤔🤔
Hogy a faszba tud ilyen előfordulni 2019 Ben ????De nem is az hogy elsűlyed hanem az hogy meghalnak rajta az emberek.......szörnyű .....

(Mindig is egy visszatérő rémálmom volt hogy bele esek egy hajóról a Dunàba és valamelyik hid pillèrnèl kapazkodom az èletemèrt....Nagyon félek a Dunától pont emiatt )
Rózsa Sándor (betyár)
Frissítgetik a cikket, már legalább 3 halott...

Úgy tudni főleg dél-koreai turisták voltak a hajón.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/
warr_b
Na bazdmeg ez hihetetlen 🤔🤔
Hogy a faszba tud ilyen előfordulni 2019 Ben ????De nem is az hogy elsűlyed hanem az hogy meghalnak rajta az emberek.......szörnyű .....

(Mindig is egy visszatérő rémálmom volt hogy bele esek egy hajóról a Dunàba és valamelyik hid pillèrnèl kapazkodom az èletemèrt....Nagyon félek a Dunától pont emiatt )
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2019/05/29/felborult_egy_hajo/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom hova fér el:

 www.portfolio.hu/vallalatok/telekom/nagy-csuszas-utan-elindult-a-digi-mobilszolgaltatasa.325665.html

 digi.hu/mobil-ajanlat?fbclid=IwAR2sAjyNkJOqLqTSIKz7_keB1f1_Jd9eTE-yXHR_PeRvPXQYDblP-TmViZo
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
No comment...

 kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2791/27912/279128/27912885_cf2c76673bb94646ea9ad91f11b6bece_wm.jpg

versus

"Mountains are not stadiums where I satisfy my ambition to achieve, they are the cathedrals where I practice my religion"
Igor
Ez mi, Everest? Ott szokott ilyen nagy nyüzsgés lenni.

A K2-ről, vagy a Shark finről még nem láttam olyan képet, hogy emberek tülekednének a csúcson. 😀
Jan
K2-t a történelem során összesen nem mászták meg annyian mint ahányan a képen vannak... 😊
Igor
Az Everesten már évekkel ezelőtt volt olyan nap amikor 100-nál többen voltak a csúcson. Ez ennyi volt, turistalátványosság lett, fixen kiépített úton lehet felmenni. Abból a szempontból szerencsétlen a dolog, hogy a legmagasabb, viszont mászás szempontjából egyáltalán nem a legnehezebb. Ez a kettő így együtt rengeteg embert késztet arra hogy megpróbálja.

Viszont rengeteg olyan csúcs vagy útvonal van még, ami soha nem lesz ilyen.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975
 444.hu/2019/05/24/a-temetoben-gazoltak-halalra-egy-idos-not

csórikám.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
No comment...

 kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2791/27912/279128/27912885_cf2c76673bb94646ea9ad91f11b6bece_wm.jpg

versus

"Mountains are not stadiums where I satisfy my ambition to achieve, they are the cathedrals where I practice my religion"
Igor
Ez mi, Everest? Ott szokott ilyen nagy nyüzsgés lenni.

A K2-ről, vagy a Shark finről még nem láttam olyan képet, hogy emberek tülekednének a csúcson. 😀
Jan
K2-t a történelem során összesen nem mászták meg annyian mint ahányan a képen vannak... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
No comment...

 kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2791/27912/279128/27912885_cf2c76673bb94646ea9ad91f11b6bece_wm.jpg

versus

"Mountains are not stadiums where I satisfy my ambition to achieve, they are the cathedrals where I practice my religion"
Igor
Ez mi, Everest? Ott szokott ilyen nagy nyüzsgés lenni.

A K2-ről, vagy a Shark finről még nem láttam olyan képet, hogy emberek tülekednének a csúcson. 😀
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
No comment...



versus

"Mountains are not stadiums where I satisfy my ambition to achieve, they are the cathedrals where I practice my religion"

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
Rózsa Sándor (betyár)
Miután sikerült neki válaszolt a hsz-edre, úgyhogy nyugi nem téged. 😀
eaglesmcnabb
Ebben biztos voltam hogy nem engem 😃 De jár pont frappáns válasz lett 😉
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
Rózsa Sándor (betyár)
De most próbáltam ki én telorol letudlak téged .Jobb sarok beállítások ikon "Borbinho némitása"
Rózsa Sándor (betyár)
Megvan koszi. Azt hittem a felhasznalo fiokjanal kell.
Borbinho
a fióknál tudod a némítást visszavonni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
Rózsa Sándor (betyár)
Miután sikerült neki válaszolt a hsz-edre, úgyhogy nyugi nem téged. 😀
eaglesmcnabb
Mindig szembe megy az árral 😀
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
Rózsa Sándor (betyár)
Miután sikerült neki válaszolt a hsz-edre, úgyhogy nyugi nem téged. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
Rózsa Sándor (betyár)
De most próbáltam ki én telorol letudlak téged .Jobb sarok beállítások ikon "Borbinho némitása"
Rózsa Sándor (betyár)
Megvan koszi. Azt hittem a felhasznalo fiokjanal kell.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
Rózsa Sándor (betyár)
De most próbáltam ki én telorol letudlak téged .Jobb sarok beállítások ikon "Borbinho némitása"
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Telorol miert nem lehet nemitani?
Borbinho
Kit szeretnél némitani??😃
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Telorol miert nem lehet nemitani?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
valaki nem tud véletlenül valami olyan alkalmazást, amivel jó minőségben tölthető le video pl YouTuberől, Mac gépre ?
Heisman Trophy
Youtube prémium 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki nem tud véletlenül valami olyan alkalmazást, amivel jó minőségben tölthető le video pl YouTuberől, Mac gépre ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz