PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Az én kis ryzen 5 1500x-em tökéletesen szuperál jelenleg. Úgy gondolom, hogy ez a ryzen széria az amire már lehet alapozni, de ezt csak hozzáértő ismerőstől tudom én is. Azért hiszem el.
kristóf17
A sima Ryzen 3600-zal CSGO-ban 300 fps alá csak Inferno mid-en és füstös A Mirage kör alatt mentem eddig, az átlag 400 és 500 fps között lehet. DM-en is mindig megvan a 300 fps.
PUBG-ben 4 meccset mentem eddig és megvolt a lockolt értékem, azaz a 150 fps. Mindez gyári hűtővel, b450 lapon, OC nélkül.
kisdef
Vidkarid milyen van hozza?
En a GTX 1660 TI-t neztem ki, de felek hogy azokhoz a jatekokhoz (elsosorban Fortnite meg PUBG mint BR, meg BF V es BF 1, talan FIFA meg uj Madden) amikkel jatszani szeretnek keves lesz. Viszont mar igy is 300k kozeleben van a gep, es ez monitor/bill/eger nelkul... Lehet a versenyszeru gamingrol le kell mondanom? :/
Borbinho
nekem a 1060am elvitte faszán a pubg-t (bf1, fifa, madden is ment rajta rendesen)
és ha versenyszerűen akarod tolni akkor a grafikáról mondasz le elsőkörben utána kell az erősebb vas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az én kis ryzen 5 1500x-em tökéletesen szuperál jelenleg. Úgy gondolom, hogy ez a ryzen széria az amire már lehet alapozni, de ezt csak hozzáértő ismerőstől tudom én is. Azért hiszem el.
kristóf17
A sima Ryzen 3600-zal CSGO-ban 300 fps alá csak Inferno mid-en és füstös A Mirage kör alatt mentem eddig, az átlag 400 és 500 fps között lehet. DM-en is mindig megvan a 300 fps.
PUBG-ben 4 meccset mentem eddig és megvolt a lockolt értékem, azaz a 150 fps. Mindez gyári hűtővel, b450 lapon, OC nélkül.
kisdef
Vidkarid milyen van hozza?
En a GTX 1660 TI-t neztem ki, de felek hogy azokhoz a jatekokhoz (elsosorban Fortnite meg PUBG mint BR, meg BF V es BF 1, talan FIFA meg uj Madden) amikkel jatszani szeretnek keves lesz. Viszont mar igy is 300k kozeleben van a gep, es ez monitor/bill/eger nelkul... Lehet a versenyszeru gamingrol le kell mondanom? :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Az én kis ryzen 5 1500x-em tökéletesen szuperál jelenleg. Úgy gondolom, hogy ez a ryzen széria az amire már lehet alapozni, de ezt csak hozzáértő ismerőstől tudom én is. Azért hiszem el.
kristóf17
A sima Ryzen 3600-zal CSGO-ban 300 fps alá csak Inferno mid-en és füstös A Mirage kör alatt mentem eddig, az átlag 400 és 500 fps között lehet. DM-en is mindig megvan a 300 fps.
PUBG-ben 4 meccset mentem eddig és megvolt a lockolt értékem, azaz a 150 fps. Mindez gyári hűtővel, b450 lapon, OC nélkül.
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nyitottam egy gyári új Gamma Doppler bajonettet 😀

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ez elgondolkodtató


Kicsit zavaros hsz-ek vannak (nyelvtan ülj le 1-es többeknél), de most pl az XBox game pass 300ft/hó, vagy 3000? Vagy elsőre 300, utána 3000? Ja meg ki mit gondol...megéri, vagy inkább megveszitek a játékot? Persze, ez elég sok dologtól függ, mert pl, ha valaki 1-2 játékot nyomat egész évben, az nyilván nem fog előfizetni. Vagy én attól tartok, hogy a felhő/cég kezelje a mentéseimet, aztán, ha leállsz az előfizuval, elszáll a mentés is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Az kellemes, én csak V4-re jutottam le majdnem tavaly, de akkor reggel betegedtem le és így nem mertem nekiindulni "vidékről" 😀. Most meg ha nem hazaköltözésmet és épp albérlet vadászat lenne a soron, akkor bevállaltam volna egy Katowicét "nyaralásként".
MarioAna
idén nekem se sikerült ráidőzíteni, de jövőre mehet, sonka is tuti jön
JSanyo
én 3 éve menni akarok, jövőre talán összejön. amúgy is Katowice a kedvenc eventem az összes közül.
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem akarom, hogy NEO-t pakolják ki a Fazékból.
Raint imádom, de ő már az original Kinguin lu-ba benne volt. Én azt mondom ,hogy egy niko-cold-rain-laci-neo korrekt lehetne.
Mit gondolsz?
Kenny
mivel kb egyetlen faze meccset sem láttam mostanában, nem szólnék bele 😊
(amúgy nem niko-cold-olof-laci-neót akartál írni?)


Az kellemes, én csak V4-re jutottam le majdnem tavaly, de akkor reggel betegedtem le és így nem mertem nekiindulni "vidékről" 😀. Most meg ha nem hazaköltözésmet és épp albérlet vadászat lenne a soron, akkor bevállaltam volna egy Katowicét "nyaralásként".
MarioAna
idén nekem se sikerült ráidőzíteni, de jövőre mehet, sonka is tuti jön

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom ki követi esetleg rajtam kívül a CS:GO-t, mint e-sportot..
MarioAna
tavaly Katowicében 4 szívrohamot hordtam ki a döntő alatt 😊
JSanyo
Nem akarom, hogy NEO-t pakolják ki a Fazékból.
Raint imádom, de ő már az original Kinguin lu-ba benne volt. Én azt mondom ,hogy egy niko-cold-rain-laci-neo korrekt lehetne.
Mit gondolsz?

több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem tudom ki követi esetleg rajtam kívül a CS:GO-t, mint e-sportot..
MarioAna
tavaly Katowicében 4 szívrohamot hordtam ki a döntő alatt 😊

több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Anno linkeltem ezt:  twitter.com/neLendirekt/status/1102303236713787393

Liquid has to prove that Stewie was a right pick. - asszem sikerül lassan

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
NA CS! NA CS! NA CS!

az a helyzet, hogy a fnatic éra óta szerintem ezt szeretem a legjobban.
jó, a Luminositynek tudtam szurkolni, az SK verziónak már nem, az Astralis dinasztiától rosszul vagyok, nade a Liquid.. az már az én szájízemnek való 😀
shawnka
Annak örülök, hogy az Astralis mellé úgy látszik legalább ők felnőttek és nem egyértelmű így minden nagyobb versenynek az esélyese. Tetszik az is, hogy Zywoo miatt a franciák végre úgy tűnik össze tudtak rakni egy értelmes csapatot az elmúlt évek 3-4 havonta forgolódó 15 fős rotációk projektek után.
MarioAna
-NBK +shox és odavernek mindenkit. Ez a Zywoo ha nem csal akkor ő lehet a legjobb csgo jatekos ever.

több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tanacsot szeretnek kerni a hardware-hez jobban erto emberektol. Szeretnek osszerakni egy pc-t, es nem tudom erdemes lenne-e befektetni az uj Ryzen szeriaba, vagy esetleg a regebbi generacio is megteszi, amiknek most rendesen lemegy az ara.
Versenyszeruen szeretnek rajta jatszani, illetve videokat vagni/szerkeszteni rajta. Plusz streamelni is szeretnek rajta.

Kb ilyesmin gondolkoztam, ez eleg lenne a fentiekre?
Ryzen 7 2700X vagy Ryzen 5 3600X

Geforce GTX 1660 TI vagy RTX 2060

MSI B450 Tomahawk vagy x470 vagy z390

32 giga 3200as RAM
250 giga ssd
1tera hdd
corsair cx 650w tap

Nem vagyok nagy pcs szaki, de azert nagyjabol kepben vagyok. az elso sajat epites lenne, ezert minden tanacs/tapasztalat jol jonne.

Koszi elore is!
Borbinho
Ebben a kategóriában szerintem már nehéz mellélőni.

Ha nagyon elmennél a high-end gaming és videovágás irányába, akkor talán a videokártyából lehetne egyel feljebb menni és a CPU-ból elég lenne a kisebb.

De igazából elég nehéz az említett vasakat megizzasztani.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Nem tudom ki követi esetleg rajtam kívül a CS:GO-t, mint e-sportot, de amit ebben az évben (is) letesznek az asztalra szervezés, produkció és játékosok/csapatok teljesítmény szinten, az megér egy pár tollvonást 😀.

A Katowice major is durva volt főleg a finnek (ENCE) menetelés miatt, hogy a mém-csapatból majdnem megnyerték, de most ez az ESL Cologne (ami évek óta talán a második legnagyobb/nevesebb esemény a lengyel mellett) még azt is felülmúlja. Irtózatos profi az egész rendezvény, az interjúk, elemzések, kommentátorok és a hangulat is (~15ezren nézik az arénában), bár most "hazai" csapat nincs már versenyben.
Jelenleg a közép-döntők mennek, aki esetleg kicsit is unatkozik az NFL vagy most már gurulós foci off-seasonben, az nézzen rá a twitch közvetítésre.

Persze én kb 2007-2008 óta (még 1.6) követem a nemzetközi scenet, így nekem minden ilyen online/LAN event azóta nézős ami neten elérhető.
Számomra az teszi különlegessé és élvezetessé az egészet, hogy az általam követett "sportok" közül ez az egyetlen, ahol nincs beleszólása a játékvezetőnek semmilyen formában és nem tudták elvenni a kedvemet a rajongástól ennyi év után sem egy-két megkérdőjelezhető harmadik-fél általi döntéssel.
MarioAna
NA CS! NA CS! NA CS!

az a helyzet, hogy a fnatic éra óta szerintem ezt szeretem a legjobban.
jó, a Luminositynek tudtam szurkolni, az SK verziónak már nem, az Astralis dinasztiától rosszul vagyok, nade a Liquid.. az már az én szájízemnek való 😀

Szerkesztette: shawnka
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Számomra az teszi különlegessé és élvezetessé az egészet, hogy az általam követett "sportok" közül ez az egyetlen, ahol nincs beleszólása a játékvezetőnek semmilyen formában és nem tudták elvenni a kedvemet a rajongástól ennyi év után sem egy-két megkérdőjelezhető harmadik-fél általi döntéssel.
MarioAna
Azért erről tudnék mesélni, hogy a régi 1.6-s időkben egy-két rendszergazda hogyan varázsolt furcsa hit regeket a magyar elit csapatok servereire magyar lanokon.
De kétségtelen, amig lesz internet, addig lesz CS.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Az én kis ryzen 5 1500x-em tökéletesen szuperál jelenleg. Úgy gondolom, hogy ez a ryzen széria az amire már lehet alapozni, de ezt csak hozzáértő ismerőstől tudom én is. Azért hiszem el.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tanacsot szeretnek kerni a hardware-hez jobban erto emberektol. Szeretnek osszerakni egy pc-t, es nem tudom erdemes lenne-e befektetni az uj Ryzen szeriaba, vagy esetleg a regebbi generacio is megteszi, amiknek most rendesen lemegy az ara.
Versenyszeruen szeretnek rajta jatszani, illetve videokat vagni/szerkeszteni rajta. Plusz streamelni is szeretnek rajta.

Kb ilyesmin gondolkoztam, ez eleg lenne a fentiekre?
Ryzen 7 2700X vagy Ryzen 5 3600X

Geforce GTX 1660 TI vagy RTX 2060

MSI B450 Tomahawk vagy x470 vagy z390

32 giga 3200as RAM
250 giga ssd
1tera hdd
corsair cx 650w tap

Nem vagyok nagy pcs szaki, de azert nagyjabol kepben vagyok. az elso sajat epites lenne, ezert minden tanacs/tapasztalat jol jonne.

Koszi elore is!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki irta korabban, hogy a Days Gone unalmas. Szerintem nem olyan unalmas, korrekt teljesen. Ami picit zavaro, hogy nincsen kifejezetten sok kuldetes, cserebe viszont eleg sok zombihorda van, amivel azert meg lehet szenvedni.

De jo, nekem tetszik, jo ez a posztapokaliptikus vilag, amiben igazabol barmikor, barmelyik percben betamadhat akad ember, akar zombi, tul sok elovel nem talalkozol, es azert be tudja szippantani az embert a hangulat. Nem rossz ez, a keves kuldetes mellett, ami szamomra annyira nem jott be, hogy ha csak siman gyalog szeretnek rohangalni es kozlekedni, azt nem nagyon engedi a jatek, mert minden kuldeteshez szinte motorral kell odamenni, ugyhogy sokaig nem hagyhatom el.

De jo ez a jatek, szerintem abszolut rendben van.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Tito, Greengo, Igor!

A Teamfight Tactics meghozta a kedvemet megint lolozni, gyertek és tanítsatok meg Mordézni 😀
shawnka
Morde: Darius 2.0 😀 csak légy közel az ellenfélhez és püföld amennyire csak tudod... amint megvan Rylai's Scepter esélytelen h elmeneküljön + ott az ulti, amiatt gyakorlatilag gankelhetetlen vagy és mindig legalább 1 embert magaddal vihetsz a halálba 😀

A riot autochess klónja nekem is bejön, alig várom h kijöjjön rendes szerverekre.

Ám jah, itt a nyár lassan összehozhatnánk megint a társaságot pár game-re 😊
Tito05
Nagyjából minden nap fent vagyok pár órára. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Tito, Greengo, Igor!

A Teamfight Tactics meghozta a kedvemet megint lolozni, gyertek és tanítsatok meg Mordézni 😀
shawnka
Morde: Darius 2.0 😀 csak légy közel az ellenfélhez és püföld amennyire csak tudod... amint megvan Rylai's Scepter esélytelen h elmeneküljön + ott az ulti, amiatt gyakorlatilag gankelhetetlen vagy és mindig legalább 1 embert magaddal vihetsz a halálba 😀

A riot autochess klónja nekem is bejön, alig várom h kijöjjön rendes szerverekre.

Ám jah, itt a nyár lassan összehozhatnánk megint a társaságot pár game-re 😊
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Tito, Greengo, Igor!

A Teamfight Tactics meghozta a kedvemet megint lolozni, gyertek és tanítsatok meg Mordézni 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Most akkor mégis Xboxot kell majd vennem emiatt...😀 Zsírkirály, végre a SW the Old Republichoz hasonló game!

Bár remélem PC-re kijön.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
jah bocs jön a marvel ultimate alliance 3 és benne lesz Elsa Bloodstone, szóval én elleszek 😀
Negritis
Ahogy mutatják be a jobbnál jobb karaktereket úgy kezdek egyre jobban sírni, hogy csak Switchre jön. 😕
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
voltam a NY Nintendo of America hivatalos boltban
akit érdekel pár kép:
 photos.app.goo.gl/pZZAnGcyTba2B2ydA

-
Death Stranding a következő Kojima blöff sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amit eroltetni kell, az a nyilt vilag es a szabadsag a jatekosnak, meg h hosszu legyen. Nalam legalabbis ezek a nyerok. Ez a spider man eleg jo iranyt is adott a Marvel gamesnek, de az az avengers trailer... hat azota is gondolkpdom,ki erezte, hogy ezt igy kiadhatja a kezebol.

Amire viszont nagyon nyalazom, az a Death stranding. Fingom sincs, mi is akar az lenni, de rohadt utos minden, amit eddig lattam belole. Plusz ugye Mikkelsenek a foszereplok.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Fasza lett az uj Spider Man. A tortenet egeszen zsenialis, a megvalositas is, talan az egyetlen, ami lehetett volna jobb, az az, hogy a boss fightokat teljes mertekig a jatekosra lehetett volna bizni, meg nekem tul rovid volt, meg ugy is, hogy elszorakozgattam a varosban minden szar kuldretessel es egyebbel. De osszessegeben nagyon jo lett. Viszont lattam az e3as avengers trailert... na attol kezdek tojni, hogy az tragya lesz.
Stez
elvileg delay hogy a karaktereket átdolgozzák
viszont ez a destiny, divisont, warframe, anthem vonal amit erőltetnek sztem nem fog rajta segíteni, sőt
kár pedig egy solo-single élményt adtam volna

jah bocs jön a marvel ultimate alliance 3 és benne lesz Elsa Bloodstone, szóval én elleszek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!