Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A részvétel a külföldön szavazókat tudtommal nem tartalmazza, szóval azt is vegyétek hozzá, hogy onnan is rekord mennyiség jön.
Jughead
Majd abból is 15% érvénytelen lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
A részvétel a külföldön szavazókat tudtommal nem tartalmazza, szóval azt is vegyétek hozzá, hogy onnan is rekord mennyiség jön.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Ja, kampánycsend ide vagy oda, lebeszéltem nagyszüleimet, hogy ne menjenek el a fideszre szavazni.
Mondhatni, az én szavazatom most duplát ért.
eaglesmcnabb
Nincs kampánycsend.
Sobri Jóska
Pedig tökre büszke volt magára.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
tehát akkor én leszek a legközelebb, a 72,79%-kal? tudtam hogy egyet még rá kell tolni 😕
remélem jár plusz pont ha én leszek a legközelebb
eaglesmcnabb
..........
Ja, kampánycsend ide vagy oda, lebeszéltem nagyszüleimet, hogy ne menjenek el a fideszre szavazni.
Mondhatni, az én szavazatom most duplát ért.
eaglesmcnabb
Saját magad ellen dolgozol? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Ja, kampánycsend ide vagy oda, lebeszéltem nagyszüleimet, hogy ne menjenek el a fideszre szavazni.
Mondhatni, az én szavazatom most duplát ért.
eaglesmcnabb
Nincs kampánycsend.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
de és ilyenkor hol vannak a Patriots fanok?

semmi nincsen egész meccs alatt az eredménykövetőben tőlük, aztán a végén amikor nyernek, akkor meg verik a mellüket!

(xd)
shawnka
Épp pólót rendelnek, kérsz te is egy ilyet? 😛

 www.kephost.com/images/2018/04/08/patspolo3428.png

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ja, kampánycsend ide vagy oda, rábeszéltem nagyszüleimet, hogy ne menjenek el a fideszre szavazni.
Mondhatni, az én szavazatom most duplát ért.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
53,64% a három órás részvétel
Szesze
A kora délutáni órák a leggyengébbek
Kampman
Szerintem 6-7 között a leggyengébb 😀
Amúgy 13-15 most jobb mint a 7-9, és majdnem olyan erős mint a 11-13... szóval ez még akár 74-75% is lehet így.
Igor
tehát akkor én leszek a legközelebb, a 72,79%-kal? tudtam hogy egyet még rá kell tolni 😕
remélem jár plusz pont ha én leszek a legközelebb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
de és ilyenkor hol vannak a Patriots fanok?

semmi nincsen egész meccs alatt az eredménykövetőben tőlük, aztán a végén amikor nyernek, akkor meg verik a mellüket!

(xd)
shawnka
Sobri már szezon előtt érezte, hogy a Patsben nincs több kraft (....), ezért átállt a Jagshez.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
de és ilyenkor hol vannak a Patriots fanok?

semmi nincsen egész meccs alatt az eredménykövetőben tőlük, aztán a végén amikor nyernek, akkor meg verik a mellüket!

(xd)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dehogynem, 2000 ember a magyar politikában rengetegnek számít. Az egy dolog hogy a brit Munkáspártnak van több mint fél millió tagja, de ez Magyarország. Itt a Fidesznek lehet kb 45 ezer tagja, most képzeljük el hogy a hozzá képest elenyésző méretű ellenzéki pártoknak mekkora tagsága lehet.Baba Yaga
Nem kell ide 2000 sem. Az MSZP-t most egyetlen ember mentette meg: Karácsony. Ha ő nincs, akkor az MSZP 2018-ban szerintem parlamentbe sem jut. (Nem 10, de 5%-uk sem lett volna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Az a munkáspárt banner adja ebben a topikban

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Vagy életszerűtlen ideák és valóságtól elrugaszkodott tévképzetek felnőtt emberek fejében. De jóindulatú vagyok, és inkább trollkodásnak látom.
Sobri Jóska
Mert természetesen az az igazság és normális amit te annak gondolsz.
És köszönöm a lehetőséget, de tartsd meg magadnak a jóindulatod, nem vagyok rászorulva.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem az a trollkodás, hogy.
Sobri Jóska
Így van, ez tényleg trollkodás. Én is beszálltam, mert nyomtam egy ecpeccet, és az MSZP-re és Jobbikra adtam a szavazatot. Mindegyik listára megy, csak az egyik töredék. 😊

Az meg, hogy kinek vannak életszerűtlen ideái, tévképzetei és ki realista, az nézőpont kérdése. Én is menedzsmentnek gondolom a kormányzást. De én meg azt gondolom, hogy itt EU-n belül nácizni úgysem lehet. Akkor sem ha akarna valaki. Viszont gazdaságilag simán be lehet dönteni egy országot. És Putyin befolyási övezetévé is lehet tenni, aminél én jelenleg nem látok nagyobb veszélyt erre a régióra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
taktikai szavazás level Santa Maria 😀

 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/08/parlamenti_orszaggyulesi_valasztas_partok_szavazas_voks_szavazokor_nvb_reszveteli_arany/alekosz_taktikai_szavazasa_a_fideszre_es_az_mszp-re_is_voksolt/
Tito05
Én emlékszem arra, hogy ez a 90-es évkben, sőt még 02-ben teljesen elfogadott/ható dolognak számított, az egyéni jelölttől függően... és az egy jobb világ lenne, ahol így mehetnének a dolgok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Tényleg, este szokásos eredménykövető, Alekosz-videókkal!!!
több mint 6 éve
fodi91 196
Gondolom amíg sorban állnak és szavaznak eredmények se lesznek, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy 21ig semmit se fgunk tudni.
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 615 — Bears fan, Giants szimpatizáns
taktikai szavazás level Santa Maria 😀

 index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/04/08/parlamenti_orszaggyulesi_valasztas_partok_szavazas_voks_szavazokor_nvb_reszveteli_arany/alekosz_taktikai_szavazasa_a_fideszre_es_az_mszp-re_is_voksolt/
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Azért az vicc, hogy a 21. században 2-3 órát kell sorban állni egy nyomorult választáson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Amit leginkább nem értek hogy a közvélemény színe java (pl Puzsér is) simán elfogadta a jobbik középre tolódását, ami van akkora pálfordulás mint amit anno a fidesz múvelt. A baloldalnak miért nem tud megbocsátani? Nekem úgy tűnik hogy egyik oldalra más kanállal mérünk.
Baba Yaga
A pálfordulást elfogadja a társadalom meg az értelmiségiek, de a baloldallal nem a pálfordulás lenne a baj (mert az az ő részükről nem is nagyon volt), hanem a szar kormányzás, meg az, hogy nem újultak meg.

Most komolyan, 2018-ban még mindig az MSZP meg Gyurcsány a vezető erők?


Azt meg végképp nem értem hogy az lmp vagy a jobbik mitől 21. századi párt? Baba Yaga
A kommunikációjuk meg a stílusuk frissebb, mint a kádárista hangulatú Fidesz-MSZP-DK.
Kampman
De ki/mi lépne az MSZP helyére?Gyurcsány tényleg nagyon kártékony és elmehetne a fenébe, de mint látjuk, nem oly könnyű pártokat alapítani. Az új kezdeményezek mögött nincs hátország, harminc-negyven ember nem fogja megváltani a világot. Ha átnézünk Nyugat-Európára, sok helyen ott is több évtizede alapított pártok működnek. Nem kell mindenáron új pártokat alakítani, elég ha a régieket megváltoztatjuk. Science fiction: ha kettő ezer ember holnap fogja magát és belép az MSZP-be, legalább akkora hatást érhet el, mintha újabb törpe pártot alapítanak. Ha gondunk van a pártokkal, mondjuk meg nekik mit várunk, ne csak savazzunk. Én pl. így szoktam eljárni, igyekszem konskruktív kritikát megfogalmazni, konkrét javaslatokat tenni. Aztán vagy érdeki őket, vagy nem 😊 .
Értem amit írsz, és el is fogadom, csak szerintem ez a hozzáállás az emberek részéről nem célravezető, leginkább azért nem mert nem tartalom szerint tesz különbséget, hanem külsőségek alapján. Attól hogy valaki idősebb, nem kevésbé progresszív mint fiatalabb társai. Kádárinak az MSZP-t én nem nevezném, amit Gyurcsány művelt azt pedig különösen nem. Ő a Tony Blair vonalat követte, akit Nyugat-Európában ma árulónak tartanak, és most kezdenek magukhoz térni a baloldali pártok. Nálunk is valami hasonló zajlik (visszatérés a klasszikus baloldali értékekhez, közeledés a szakszervezekhez, civil szférához), a probléma az hogy nincs meg a hozzá szükséges hátország.
Baba Yaga
Na ez pont az mszp-re nem igaz. Ott olyan belső erők mozognak még mindig, hogy a párt (sőt, az ellenzék egyetlen reális) min.eln. jelöltjét simán kicsinálták. Pedig abban gondolom mindenki egyetért, hogy Botka alap elképzelése jó volt.

Ott 2000 új belépő az égvilágon semmit nem tudna elérni.
Jan
Dehogynem, 2000 ember a magyar politikában rengetegnek számít. Az egy dolog hogy a brit Munkáspártnak van több mint fél millió tagja, de ez Magyarország. Itt a Fidesznek lehet kb 45 ezer tagja, most képzeljük el hogy a hozzá képest elenyésző méretű ellenzéki pártoknak mekkora tagsága lehet. Egyik barátom szavazatszámláló biztos, és az ő szavazókörében nincs lmp-s delegált. Kilencedik kerületről van szó, tehát nem Kelet-Magyarországról beszélünk, hanem az LMP fő bázisáról, ami egy parlamenti párt, mégsem tud elég embert összetoborozni. Ennek tükrében ennyi ember csodát tudna tenni. Ha valakinek van határozott elképzelése, konkrét ötletei, az igenis hatással lehet a nagy politikára.
Egyébként Botka abba bukott bele, hogy az LMP-vel való együttműködést, közös listát erőltette. Csakhogy az LMP erről hallani se akart, a többi ellenzéki párt se- a DK-t leszámítva. Velük viszont Botka nem akart összefogni, mert ezzel akart bizonyítani a Gyurcsány-fóbiásoknak. Akik viszont ettől nem lettek MSZP fanok, így a saját pártján belül felerősödtek azok a hangok, hogy fogjanak össze a DK-val. Ehhez Botka nem akarta az arcát adni, ami logikus hiszen egy éves projektjének kellett volna teljesen ellentmondania, komoly arcvésztés nélkül ezt senki sem ússza meg. Én sajnálom hogy így alakult, de ez volt a reális döntés. Az MSZP-DK vonalon kívül más nem nagyon akart koordinálni (pedig az ellenzéki szavazók ezt várták), így nem maradt más választás.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Sobri Jóska
Ez most tőled is elég gyenge volt, mester.
De ha mondtad volna, simán fogadhattunk volna az MSZP, DK, LMP 5%-os eredményére, bezzeg csütörtökön nem merted felhozni..
Igor
Szerintem nem.
MSZP-nek 10% kell, ráadásul csak utána világosodtam meg, hogy itt biza 70%-os részvétel lesz, és akkor a kis pártoknak meleg lesz a pite, Fidesz meg Jobbik visz sokat.
Arra most is fogadhatunk 1:1-ben, hogy nem lesz bent mind a 3 listáról. PM.
Sobri Jóska
Nem azt mondtad mindhárom, azt mondtad egyik se. ("Valamint szerintem listán csak a Fidesz és a Jobbik jut be.")

Ergo külön, külön mindháromban fogadunk... a) MSZP-PM 10%-ra, b) DK 5%-ra és c) LMP 5%-ra
Persze megértem, hogy csak a szád jár... de ha nem akarsz nagy tétet, lehet pici is.

Jó napot.
Igor
Azért a háromnak együttesen kisebb az esélye, mint egyenként.
De mehet a nagy tét, Holliktól se én ijedtem meg, nem én mertem csak jelképes összegben fogadni.
Ment PM.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze megértem, hogy csak a szád jár... de ha nem akarsz nagy tétet, lehet pici is.

Jó napot.
Igor
Kicsit fogd vissza magad, Magyarország történetének 2. legjobb sportminiszterével beszélsz, (a 3. volt a Feri)
Kampman
Megbocsátásért esedezem 😕

Bevallom Soros György bérelt fel, hogy szítsam a hangulatot, és lejárassam az urat.
De a belinkelt Viktor-képről áradó őszinte, atyai szeretet és az Ön lelkemig hatoló szavai letépték az agyamra települt hagymázas ködöt. Hogy is tehettem ezt a sportminiszter úrral...

Bocsássanak meg nekem mindannyian!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Szerintem az a trollkodás, hogy

"Eskü azt se tudom ki az akire szavaztam. Nem is igazán érdekel."
vagy
"Momentum lett, pedig ma reggelig egyszer se jutott eszembe rájuk szavazni. Az eszem megáll magamon."
és
"Taktikai szavazás, orrot befogni. Orbán leváltása nemzeti érdek, ha ehhez az kell h egy szoci vigye az egyénit, hát legyen."
esetleg
"Az MSZP-ben vannak szimpatikus arcok, de az a párt nem egyszer bebizonyította, hogy belülről rohad. LMP hasonló, bár bennük még reménykedem, ezért szavaztam rájuk, meg azért is, mert ha a Jobbikkal szövetségre lépnének egy esetleges kormányalakításkor, akkor talán lehetnének az az erő, ami észnél tartja őket.".

Vagy életszerűtlen ideák és valóságtól elrugaszkodott tévképzetek felnőtt emberek fejében. De jóindulatú vagyok, és inkább trollkodásnak látom.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Taktikai szavazás, meg felnőtt emberek reggel még nem tudják kire szavazzanak...
Végtére is csak 4 év volt kitalálni.
De szerencsére egy igaz magyar embernek nem kell ilyen baromságokon töprengenie:
Egyéni: Fidesz
Lista: Fidesz
Oszt jónapot.

Sobri Jóska
gazdasági érdeked fűződik a rabló rendszer fennmaradásához, vagy őszinte meggyőződésből írod ezt?
bergerdani
Leginkább hogy felbosszantsa a szokásos embereket, és mehessen a troll etetés/flémelés.
Hanni
Sobri most kivételesen nem trollkodott. Tényleg komolyan így gondolja szerintem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Persze megértem, hogy csak a szád jár... de ha nem akarsz nagy tétet, lehet pici is.

Jó napot.
Igor
Kicsit fogd vissza magad, Magyarország történetének 2. legjobb sportminiszterével beszélsz, (a 3. volt a Feri)