Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Ujpesten szavaztam, atjelentkezessel kb 25 en alltak mar elottem 7:50kor de gyorsan haladt es le is van tudva.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 625 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, Sobri, akkor valóban a moslékkoalícióra ikszelsz? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Még egy kis afrikai homok kellene, és akkor arra kérdésre hogy "mikor nyer az ellenzék a választáson"? simán lehet azt a választ adni, "majd ha piros hó esik" 😀 😛 😉
dande
Szerintem az ellenzéknek inkább rosszat tesz a kedvezőtlen időjárás.
Alapvetően több a potenciálisan balos szavazó Magyarországon, de kevésbé elkötelezettek, inkább hajlamos egy tekintélyes részük szar időben nem elmenni, stb.
Kampman
egyrészt potenciálisan jobboldali szavazóból van több, másrészt az ellenzéki összefogásra nem csak baloldaliak szavaznak.

choose life
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
én csak Somogy megye 1. sz. vk-ról tudok "insider" infóval szolgálni. helyi fideszesek szerint ezt a választókerületet elengedték, ezért sem jött ide Orbán kampányolni. 5%-os ellenzéki sikerre számítanak Kaposváron a fideszesek, a környező falvak szavazatai ezt mérsekelhetik valamennyire, de szerencsére azokból nincs sok.
deyell
3. vk-ról nincs infód? Ott nőtem fel, és szüleim még mindig ott szavaznak. Móring és Steinmetz hogy álltak? Túl sok itt a falu, de szerintem ez is szoros lehet.
Nomac
arról sajnos nincs és meglepődnék ha Steinmetz nyerne. pedig az egyik legszimpatikusabb jelölt.

choose life
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 305
Még egy kis afrikai homok kellene, és akkor arra kérdésre hogy "mikor nyer az ellenzék a választáson"? simán lehet azt a választ adni, "majd ha piros hó esik" 😀 😛 😉
dande
Szerintem az ellenzéknek inkább rosszat tesz a kedvezőtlen időjárás.
Alapvetően több a potenciálisan balos szavazó Magyarországon, de kevésbé elkötelezettek, inkább hajlamos egy tekintélyes részük szar időben nem elmenni, stb.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Győz a Fidesz, amíg az ellenzékben szerepe van a 2010 előtti bagázsnak, nem lehet másképp.
Kampman
Mikor lesz erősebb Viktor felelőssége abban, hogy eladja az országot Putyin elvtársnak és a kínai kommunista pártnak annál, hogy Gyurcsány jajj?
Jakehomer
Fideszes híveknél? Soha.
Solymi
Soha ne mondd, hogy soha. 😊 De egyébként ja. Bár azt nem tudom, hogy mennyi a kifogás és mennyi a saját lelkiismeret megnyugtatása ebben.

Csak a poén kedvéért belegondoltam, hogy mondjuk 15 év múlva egy Karácsony vezette párt három ciklust maga mögött hagyva magára szabná az alkotmányt, a jogrendszert, lenyúlná a média piac 90%-át, kiszervezné a teljes felsőoktatást alapítványokba, amikbe életreszóló megbízással a saját katonáit ültetné, a sztrájkoló tanárokat a TB tagságuk elvesztésével fenyegetné, Karácsony apja, bátyja, gyereke mind milliárdos vállalkozóvá lettek volna, a gyerekkori barátja meg az ország leggazdagabb embere. A Fidesz meg indulna egy hatpárti koalícióban amiben ott lenne a Munkáspárt, három ma még nem is létező párt, a miniszterelnök jelöltjük egy párton kívüli lenne, és valakinek még mindig az lenne a baja, hogy de ott van Orbán is. 😀 Film forgatókönyvnek jó, de ha nem látnám a valóságban, nem biztos, hogy elhinném. 😊
peterk2005
En azt is siman el tudom kepzelni h ha nem jonne tobb penz az EU-tol akkor belengetne a huxitet is, foleg ha csak igy kapnank gazt az oroszoktol.

Bar szerintem nem akar a lukasenkoi utra lepni, habar ki tudja…

Kivancsi leszek h a franciaknal mi lesz az eredmeny. Ha behuzza LePen, akkor az cumi lenne, OV-nak lenne egy szovetsegse, Putyinnak meg egy ujabb embere az EU-ban.
Raadasul mi penzeltuk reszben LePent.

Alakulhatnak meg itt az EU-ban a dolgok szarul.
Solymi
már rég a lukasenkoi úton vagyunk, pár lépéssel lemaradva ugyan a névadótól de nagy erővel törünk előre

ha nem ad pénzt az unió akkor a következő EU képviselői választáson neked már nem kell szavaznod, és a fityiszes tábor idiótábbik /és nagyobbik/ fele még tapsolni is fog ennek

LePen szerintem esélytelen Macronnal szemben, putyin és az ukrán szitu miatt, még a szélsőjobb vezetőjeként sem hiszem hogy megmaradna
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis afrikai homok kellene, és akkor arra kérdésre hogy "mikor nyer az ellenzék a választáson"? simán lehet azt a választ adni, "majd ha piros hó esik" 😀 😛 😉
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
megtettem amit megkövetelt a haza /nem a vityáé hanem az enyém😉/
nem rémlik hogy voltam már szavazni bokáig érő hóban 😀
kíváncsi vagyok hogy hányan mennek haza olyan szavazókörből ahol 5-10 percnél többet kell várni
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
10 iksz behuzva. Egyik szavazókörben már negyed 7kor sor állt itt Bp-en …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 625 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Havasak az autók baszki. Ez már most egy elkúrt nap... 🙄😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
én csak Somogy megye 1. sz. vk-ról tudok "insider" infóval szolgálni. helyi fideszesek szerint ezt a választókerületet elengedték, ezért sem jött ide Orbán kampányolni. 5%-os ellenzéki sikerre számítanak Kaposváron a fideszesek, a környező falvak szavazatai ezt mérsekelhetik valamennyire, de szerencsére azokból nincs sok.
deyell
3. vk-ról nincs infód? Ott nőtem fel, és szüleim még mindig ott szavaznak. Móring és Steinmetz hogy álltak? Túl sok itt a falu, de szerintem ez is szoros lehet.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyéniben pontosan 59-47-re nyer a Fidesz, (Budapesten 18-ból 18 körzetet behúzva)

Listán, a Mi Hazánk épphogy bejut, a kutyapárt meg éppen nem, így a pontos végeredmény:

Fidesz: 103
Ellenzék: 89
Mi Hazánk: 6
Német: 1

Ez fix infó, biztos forrásból!
akdestroyer
A Mi Hazánkos rész még viccnek is rossz.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Egyéniben pontosan 59-47-re nyer a Fidesz, (Budapesten 18-ból 18 körzetet behúzva)

Listán, a Mi Hazánk épphogy bejut, a kutyapárt meg éppen nem, így a pontos végeredmény:

Fidesz: 103
Ellenzék: 89
Mi Hazánk: 6
Német: 1

Ez fix infó, biztos forrásból!
akdestroyer
plakátokon is rajta lesz?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Nem ez volt a kérdésem, hanem hogy mit kell még Viktornak tennie, hogy alulmúlja Ferit?
Jakehomer
Elveretnie az ellene tüntetőket?
Kampman
Viktor nem bottal ver 😊 (ugyan nem Feri verette el őket, hanem a tv székháznál megalázott rendőröknek gurult el a gyógyszere, de jogos)

Perception is reality.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Egyéniben pontosan 59-47-re nyer a Fidesz, (Budapesten 18-ból 18 körzetet behúzva)

Listán, a Mi Hazánk épphogy bejut, a kutyapárt meg éppen nem, így a pontos végeredmény:

Fidesz: 103
Ellenzék: 89
Mi Hazánk: 6
Német: 1

Ez fix infó, biztos forrásból!

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 305
Nem ez volt a kérdésem, hanem hogy mit kell még Viktornak tennie, hogy alulmúlja Ferit?
Jakehomer
Elveretnie az ellene tüntetőket?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 24.hu/belfold/2022/04/02/orszaggyulesi-valasztasok-allamszocializmus-rakosi-kadar-heti-fortepan/

"Zárt körben Kádár is utalt az eredmények meghamisítására, igaz, azt állította, azért kellett ehhez folyamodniuk, mert „túl jók” voltak a számok. „A legutóbbi választások eredményeit itt a központban egy kicsit meghamisítottuk. Amikor ugyanis befutottak az eredmények, kiderült, hogy 102 százalékra győztünk” – mondta 1967-ben, hozzátéve, hogy ezért inkább levontak hat százalékot az eredeti adatból."

Nos, NER ne csüggedj, van még a rendszerben tartalék. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kivancsi leszek h a franciaknal mi lesz az eredmeny. Ha behuzza LePen, akkor az cumi lenne, OV-nak lenne egy szovetsegse, Putyinnak meg egy ujabb embere az EU-ban.
Raadasul mi penzeltuk reszben LePent.
Alakulhatnak meg itt az EU-ban a dolgok szarul.
Solymi
Macron simán behúzza. Simábban, mint Orbán. Le Pen nem lesz sosem elnök. Neki most inkább az a tét, hogy marad-e ő a radikálisok "trónján", vagy letaszítja valamelyik frissen előkerült kihívója.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Fradika hivatalos fb oldalán némi szolid kormánypropaganda a kezdőképpel, szegény elnyomottak 😆🙄
warr_b
fehérvár, debrecen, honvéd detto 😀 gondolom a többi is

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Fradika hivatalos fb oldalán némi szolid kormánypropaganda a kezdőképpel, szegény elnyomottak 😆🙄
warr_b
Fidesz-csapat, nem kell ragozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Győz a Fidesz, amíg az ellenzékben szerepe van a 2010 előtti bagázsnak, nem lehet másképp.
Kampman
Mikor lesz erősebb Viktor felelőssége abban, hogy eladja az országot Putyin elvtársnak és a kínai kommunista pártnak annál, hogy Gyurcsány jajj?
Jakehomer
Fideszes híveknél? Soha.
Solymi
Soha ne mondd, hogy soha. 😊 De egyébként ja. Bár azt nem tudom, hogy mennyi a kifogás és mennyi a saját lelkiismeret megnyugtatása ebben.

Csak a poén kedvéért belegondoltam, hogy mondjuk 15 év múlva egy Karácsony vezette párt három ciklust maga mögött hagyva magára szabná az alkotmányt, a jogrendszert, lenyúlná a média piac 90%-át, kiszervezné a teljes felsőoktatást alapítványokba, amikbe életreszóló megbízással a saját katonáit ültetné, a sztrájkoló tanárokat a TB tagságuk elvesztésével fenyegetné, Karácsony apja, bátyja, gyereke mind milliárdos vállalkozóvá lettek volna, a gyerekkori barátja meg az ország leggazdagabb embere. A Fidesz meg indulna egy hatpárti koalícióban amiben ott lenne a Munkáspárt, három ma még nem is létező párt, a miniszterelnök jelöltjük egy párton kívüli lenne, és valakinek még mindig az lenne a baja, hogy de ott van Orbán is. 😀 Film forgatókönyvnek jó, de ha nem látnám a valóságban, nem biztos, hogy elhinném. 😊
peterk2005
En azt is siman el tudom kepzelni h ha nem jonne tobb penz az EU-tol akkor belengetne a huxitet is, foleg ha csak igy kapnank gazt az oroszoktol.

Bar szerintem nem akar a lukasenkoi utra lepni, habar ki tudja…

Kivancsi leszek h a franciaknal mi lesz az eredmeny. Ha behuzza LePen, akkor az cumi lenne, OV-nak lenne egy szovetsegse, Putyinnak meg egy ujabb embere az EU-ban.
Raadasul mi penzeltuk reszben LePent.

Alakulhatnak meg itt az EU-ban a dolgok szarul.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Győz a Fidesz, amíg az ellenzékben szerepe van a 2010 előtti bagázsnak, nem lehet másképp.
Kampman
Mikor lesz erősebb Viktor felelőssége abban, hogy eladja az országot Putyin elvtársnak és a kínai kommunista pártnak annál, hogy Gyurcsány jajj?
Jakehomer
Fideszes híveknél? Soha.
Solymi
Soha ne mondd, hogy soha. 😊 De egyébként ja. Bár azt nem tudom, hogy mennyi a kifogás és mennyi a saját lelkiismeret megnyugtatása ebben.

Csak a poén kedvéért belegondoltam, hogy mondjuk 15 év múlva egy Karácsony vezette párt három ciklust maga mögött hagyva magára szabná az alkotmányt, a jogrendszert, lenyúlná a média piac 90%-át, kiszervezné a teljes felsőoktatást alapítványokba, amikbe életreszóló megbízással a saját katonáit ültetné, a sztrájkoló tanárokat a TB tagságuk elvesztésével fenyegetné, Karácsony apja, bátyja, gyereke mind milliárdos vállalkozóvá lettek volna, a gyerekkori barátja meg az ország leggazdagabb embere. A Fidesz meg indulna egy hatpárti koalícióban amiben ott lenne a Munkáspárt, három ma még nem is létező párt, a miniszterelnök jelöltjük egy párton kívüli lenne, és valakinek még mindig az lenne a baja, hogy de ott van Orbán is. 😀 Film forgatókönyvnek jó, de ha nem látnám a valóságban, nem biztos, hogy elhinném. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 625 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fradika hivatalos fb oldalán némi szolid kormánypropaganda a kezdőképpel, szegény elnyomottak 😆🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Mikor lesz erősebb Viktor felelőssége abban, hogy eladja az országot Putyin elvtársnak és a kínai kommunista pártnak annál, hogy Gyurcsány jajj?
Jakehomer
Az az ő felelőssége.
Az ellenzéké meg az, hogy 2022-ben, meg ahogy ismerem őket, majd még 2030-ban is alapvetően a Dobrev-klánt meg az utódpártot fogják indítani ellene.

A kettő nem zárja ki egymást.
Kampman
ahogy ennek a videónak az elején a fideszről is elmondják: a nagy párttá váláshoz elengedhetetlen a megfelelő pénzügyi háttér, az pedig a jelenlegi helyzetben van annyira "okosan" kitalálva, hogy sobrijóska az utcáról ne tudja csak úgy összehozni



tehát egy korrekt centrális erő felemelkedését várni abszolút felesleges, vagy te még hiszel a jézuskában is?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Győz a Fidesz, amíg az ellenzékben szerepe van a 2010 előtti bagázsnak, nem lehet másképp.
Kampman
Mikor lesz erősebb Viktor felelőssége abban, hogy eladja az országot Putyin elvtársnak és a kínai kommunista pártnak annál, hogy Gyurcsány jajj?
Jakehomer
Az az ő felelőssége.
Az ellenzéké meg az, hogy 2022-ben, meg ahogy ismerem őket, majd még 2030-ban is alapvetően a Dobrev-klánt meg az utódpártot fogják indítani ellene.

A kettő nem zárja ki egymást.
Kampman
Nem ez volt a kérdésem, hanem hogy mit kell még Viktornak tennie, hogy alulmúlja Ferit? Mert ez baromi kényelmes kifogás, hogy hát ott a Gyurcsány is, akkor jó lesz a fidesz

Perception is reality.