Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék
Heisman
16%, nyugalom már. Ezek kis települések
Gyurma Pappa
és engem jelölsz be, aki csak válaszolt a kérdésre 😀
Heisman
Te voltál legfelül 😂

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Löfli menj ki WC re 😉
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra se értem, hogy lett 67os részvételből 65???
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
bazd meg m1 kezdi Bp-t: bukta, erre : 'elmegyek, olyan helyre ahol...'

borsod, persze a fidesz , szakadtál volna anyádba balázs
Tactful Cactus
Jót akarsz magadnak elkapcsolsz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék
Heisman
16%, nyugalom már. Ezek kis települések
Gyurma Pappa
Falcons - Pats első negyedben vagyunk remelem 😀
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Uristen
gabokocka
hmm?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
csipkelli 3 289
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék
Heisman
Sehogy se jön ki, 100k szavazatszám nem lehet ilyen feldolgozottságnál.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék
Heisman
16%, nyugalom már. Ezek kis települések
Gyurma Pappa
és engem jelölsz be, aki csak válaszolt a kérdésre 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék
Heisman
16%, nyugalom már. Ezek kis települések

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék
Heisman
Az elég vékony
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Úristen.... ez vmi tragikus. Ez az ország megérett a pusztulásra. Dejó, hogy már nem otthon élek.... sírni tudnék.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A listás szavazatok alapján így állunk 16,76 százalékos feldolgozottság után:
Fidesz-KDNP: 61,93 százalék
Egységben Magyarországért: 27,06 százalék
Mi Hazánk Mozgalom: 6,61 százakék

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Mi történt ? 😀 nem tudom nézni
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Uristen

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Ez kurvasok

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
hogy lett a 67ból 65?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Eddig kétharmad, de a nagyvárosok majd később jönnek.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
bazd meg m1 kezdi Bp-t: bukta, erre : 'elmegyek, olyan helyre ahol...'

borsod, persze a fidesz , szakadtál volna anyádba balázs

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Szerintem amig Orban lesz, addig osszefoghat itt mindenki. Nem fog a Fidesz vesziteni.
Toto21
azért elnézve mennyire gyarapodnak a kilók én kezdek aggódni a Bölcs Vezér egészségéért, mi lesz velünk ha az Úr magához veszi egy infarktus stroke kombóval disznóvágáskor a pörköltös bográcsba borulva?
briareos
A Gulyás-Szíjjártó-Lázár vonalon érkezhet talán az utódlás.
Mondjuk hármójuknak együtt nincs akkora karizmája, mint neki, hiába tehetségesek.
Kampman
Rogán says hello.
empty taxi
Közutálatnak örvend állítólag még a Fideszen belül is, ő már sosem lesz vezető.
Kampman
a másik hármat nem utálja mindenki? mármint a fityiszen kívül
Cuchulain82
Lehet, de a Fidesz messze a legnépszerűbb erő jelenleg.
Kampman
szerintem vitya a népszerű nem a fityisz, kíváncsi vagyok mert kevés szekta szokta túlélni a vezető halálát
Cuchulain82
Ez igaz, a vezető mindig népszerűbb, mint a csoport.
Talán az MSZP volt egy kivétel.
Kampman
az egy dolog, de pl a mi falunkban a nyugdíjasok /tudom mert pl a nagyapám az egyik ilyen/ biztos hogy nem mennének olyan nagy számban szavazni egy gulyás-szíjjártó-lázár vezette fityiszre mint ahogy rohannak a tescos putyinra leadni a voksot
náluk vitya ilyen jézusi vonalon mozog, minden szava szent és megkérdőjelezhetetlen /nyugodt lehetsz benne ha egy hónapja ovi átült volna a Thürmer féle Munkáspártba, akkor az összes hívő a Munkáspártra szavaz kérdés nélkül/
ezt senki mással nem tudod fent tartani /persze ha a kis vezér kihúzza még pár évig akkor ezek a nyugdíjasok addigra már beadták a kulcsot/
Cuchulain82
félig-meddig off, de Én amúgy ezt sosem értettem, hogy a picsába nem tudjátok meggyőzni a közeli családtagjaitokat?
eaglesmcnabb
nézd maradjunk annyiban hogy nem ismered a nagyapámat, én meg nem fogok összeveszni ezen vele többször mert vagy ő vagy én előbb utóbb agyvérzést kap
Cuchulain82
Nem, ez igaz, de nagyanyámnál nehezebb eset kevés létezik, fokozatosan őt is sikerült meggyőzni, 4 éve nem ment el, idén már le is tette az x-et.

mondjuk sokat dobott rajta hogy bármit mondtak, tesóm közbe vágott hogy "5 év tanulás után 160 ezres kezdő tanárfizetés" és tolta 20 másodpercenként kb másfél órág 😀
eaglesmcnabb
és ha most kormányváltás lesz, tesód azt gondolja, hogy tanárok bére lényegesen magasabb lesz?
sapka
Ultimate érv. Mert ki a faszom kapott x ezer milliárd eurót az elmúlt 12 évben arra, hogy többek között ezt isbrendezze? Az akit ma megválasztanak esetleg?
peach
nem volt mögöttes szándéka a kérdésnek, tényleg érdekelt
őszintén nem hiszem hogy lényeges változás lesz bárki is nyer, talán lehetett volna csinálni bármit az elmúlt években, sosem gondolkodtam el ezen (btw muterom is tanár, és elég ciki mennyit keres szegény...)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Donáth Annat lajkolnam

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csipkelli 3 289
borzasztó eredmények...
focilap
Legkisebb körzetek, nem reális még.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Amúgy azt tényleg mondja már meg nekem valaki, hogy fogja az elkövetkezendő 4 évet lemenedzselni a Fidesz gazdaságilag, ha mondjuk az EU nem ad pénzt?
Vagy rá lesz az is fogva Brüsszelre, USÁ-ra meg Ukrajnára? Eladjuk az országot végleg az oroszoknak meg kínaiaknak?Solymi
Az EU fog adni pénzt, legfeljebb elhúzzák kicsit az időt.
És igen, beindul a blame game. Más lehetőségük nincs. Megtalálnak majd valakit / valakiket és megpróbálják amennyire csak lehet, rájuk tolni. Az ellenzéknek ha ellenzék marad, meg az lesz a feladata, hogy el tudja-e érni a Fidesz tábornak azt a 10-15%-át, akinek még nincs teljesen zárva a füle. A többi reménytelen, nem is érdemes rájuk energiát pazarolni.
peterk2005
a 10-15% szerintem túl optimista vagy 😕, kíváncsi leszek a ismerőseim között akik nem vakbuzgó hívők azok általában a pénz miatt mennek vityáék után - az egészben az a szomorú hogy egyikőjük sem halna éhen ha nem lenne mindenféle adókedvezmény meg támogatás amire semmi szükségük - mi lesz ha a következő ciklusban ezek a pénzek nem fognak jönni, remélem akkor már hajlandóak másra szavazni
Cuchulain82
Áhh, akkor meg Brüsszel a hibás, mert az a pénz nekünk jár, hisz nettó befizetők vagyunk. Legalábbis ez a mantra ivódott be a köztudatba. De az biztosan, hogy az nekünk jár és kész.

Meg különben is, ha nem a Fidesz akkor ki? Gyurcsány? Vagy a többi kommunista? Esetleg akik Soros kottájából játszanak?

Amúgy is egyformák ezek, azok is csak lopni akarnak.

És a többi...kezdek rájönni, hogy itt nincs semmi érv ami meggyőzné őket, hiába látnák a saját szemükkel.
Ha agyonvernéd őket, akkor se változnának.

Ez van, zombi tömeg...
Solymi
félreértesz, az ilyen hozzáállású emberekkel /pl a főnököm 😀/ le sem állok, mert max én kapok agyvérzést, de van pár barátom akik nem hülyék, normálisan lehet velük beszélni arról hogy miért halad elbaszott irányba az ország, de ők úgy látják hogy anyagilag a narancs uralommal jelenleg jól járnak /ezzel nekem csak az a gondom hogy finoman fogalmazva sem kenyérre kell a pénz/ míg ha jönne az ellenzék fogalmuk sincs hogy milyen irányt vennének a dolgok /ez mondjuk jogos probléma mert én sem azért szavaztam az ellenzékre mert meggyőzött a programjuk/
Cuchulain82
Látod, én az ilyen embereket vetem meg, akik látják, hogy más szenved, de amíg nekik jó, addig elfogadják.

Gyakorlatilag kilóra megvették őket...az ilyenek ne sírjanak, ha egyszer leköpdösik vagy lekurvázzák őket, mert azok.

Abba nem gondoltak bele, hogy esetleg több is juthatna nekik, hogyha normális kormány lenne?

Ezekkel nem kell beszélgetni, érdek emberek, elvek nélkül, az egyik legrosszabb fajta...vagy ahogy fogalmazták egy másik fórumban, más véleményre: köpedelem.
Solymi
Azért ne adjunk mindenkire patát, aki a Fideszre szavaz azért, mert úgy gondolja, hogy jól jár vele. 😊 Vannak persze cinikus faszok is, de a képviseleti demokrácia elemi / alapvető feladata, hogy az ember önmagát képviseli, arra és azért szavaz, akiről azt gondolja, hogy az ő érdekeit képviseli. Az "önzőség" része a rendszernek. Egy működő demokráciában aztán az érdekek mentén kiválasztott képviselők lefocizzák, hogy mikor kinek az érdekei érvényesülnek a sok érdek közül éppen.

Egyébként az, aki _tényleg_ jól jár ezzel a rendszerrel (úgy, hogy nem korrupt / lop / csal), az szavazzon is a Fideszre. Azoknak kell felnyitni a szemét, akik csak azt hiszik, hogy jól járnak, pedig át vannak verve, dehogy. Közülük is azokat, akikre még képesek hatni az érvek. A hívők felejtősek.
peterk2005
Az, hogy ő jól jár az azért van, mert az országban másnak rossz lesz tőle. Ez ne legyen, már érv.

Ez ugyanaz mint az, hogy a 600K nettó fizetésű jobban jár az adókedvezménnyel mint aki rászorulna.

Vegye fel a pénzt, de tegye az X-et az ellenzékre (több ismerős is ezt teszi).
Rosszabb lesz neki? Nem. Ezek a pénzek amiket kap, ezek pont azért vannak, hogy ezt a réteget is megvegye a Fidesz, mert ez erről szól.

több mint 2 éve
focilap 32
borzasztó eredmények...
több mint 2 éve
csipkelli 3 289
Elkezdtek jönni az adatok, nvi.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Szerintem amig Orban lesz, addig osszefoghat itt mindenki. Nem fog a Fidesz vesziteni.
Toto21
azért elnézve mennyire gyarapodnak a kilók én kezdek aggódni a Bölcs Vezér egészségéért, mi lesz velünk ha az Úr magához veszi egy infarktus stroke kombóval disznóvágáskor a pörköltös bográcsba borulva?
briareos
A Gulyás-Szíjjártó-Lázár vonalon érkezhet talán az utódlás.
Mondjuk hármójuknak együtt nincs akkora karizmája, mint neki, hiába tehetségesek.
Kampman
Rogán says hello.
empty taxi
Közutálatnak örvend állítólag még a Fideszen belül is, ő már sosem lesz vezető.
Kampman
a másik hármat nem utálja mindenki? mármint a fityiszen kívül
Cuchulain82
Lehet, de a Fidesz messze a legnépszerűbb erő jelenleg.
Kampman
szerintem vitya a népszerű nem a fityisz, kíváncsi vagyok mert kevés szekta szokta túlélni a vezető halálát
Cuchulain82
Ez igaz, a vezető mindig népszerűbb, mint a csoport.
Talán az MSZP volt egy kivétel.
Kampman
az egy dolog, de pl a mi falunkban a nyugdíjasok /tudom mert pl a nagyapám az egyik ilyen/ biztos hogy nem mennének olyan nagy számban szavazni egy gulyás-szíjjártó-lázár vezette fityiszre mint ahogy rohannak a tescos putyinra leadni a voksot
náluk vitya ilyen jézusi vonalon mozog, minden szava szent és megkérdőjelezhetetlen /nyugodt lehetsz benne ha egy hónapja ovi átült volna a Thürmer féle Munkáspártba, akkor az összes hívő a Munkáspártra szavaz kérdés nélkül/
ezt senki mással nem tudod fent tartani /persze ha a kis vezér kihúzza még pár évig akkor ezek a nyugdíjasok addigra már beadták a kulcsot/
Cuchulain82
félig-meddig off, de Én amúgy ezt sosem értettem, hogy a picsába nem tudjátok meggyőzni a közeli családtagjaitokat?
eaglesmcnabb
nézd maradjunk annyiban hogy nem ismered a nagyapámat, én meg nem fogok összeveszni ezen vele többször mert vagy ő vagy én előbb utóbb agyvérzést kap
Cuchulain82
Nem, ez igaz, de nagyanyámnál nehezebb eset kevés létezik, fokozatosan őt is sikerült meggyőzni, 4 éve nem ment el, idén már le is tette az x-et.

mondjuk sokat dobott rajta hogy bármit mondtak, tesóm közbe vágott hogy "5 év tanulás után 160 ezres kezdő tanárfizetés" és tolta 20 másodpercenként kb másfél órág 😀
eaglesmcnabb
és ha most kormányváltás lesz, tesód azt gondolja, hogy tanárok bére lényegesen magasabb lesz?
sapka
Ultimate érv. Mert ki a faszom kapott x ezer milliárd eurót az elmúlt 12 évben arra, hogy többek között ezt isbrendezze? Az akit ma megválasztanak esetleg?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...