Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 647 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.
MC12
420ezer?
Bazzani
Én ennyit hallottam, a másik szám a 390ezer volt. Ebbe tényleg beleraktak mindent a fiúk. Külön vonatok garmadája, több száz busz plusz az egyéni autósok és a pestiek (Pesten is van 400 ezer Fidesz szavazó).
MC12
Én ezt megértem, elhiszem, de tényleg ennyire jó buli egy pártrendezvény? Lassan el kell mennem egyre! 😁
Szokol
Itt van május elseje... 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 803
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.
MC12
420ezer?
Bazzani
Én ennyit hallottam, a másik szám a 390ezer volt. Ebbe tényleg beleraktak mindent a fiúk. Külön vonatok garmadája, több száz busz plusz az egyéni autósok és a pestiek (Pesten is van 400 ezer Fidesz szavazó).
MC12
Én ezt megértem, elhiszem, de tényleg ennyire jó buli egy pártrendezvény? Lassan el kell mennem egyre! 😁
Szokol
Passz, nem voltam ilyenen 😊 a klasszikus pártrendezvények ingyen piával, kajával és éjfél fele már elég részeg fidelitasos lányokkal viszont jó buli 😊 (nem tudom, hallottam!!!)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.
MC12
420ezer?
Bazzani
Én ennyit hallottam, a másik szám a 390ezer volt. Ebbe tényleg beleraktak mindent a fiúk. Külön vonatok garmadája, több száz busz plusz az egyéni autósok és a pestiek (Pesten is van 400 ezer Fidesz szavazó).
MC12
Én ezt megértem, elhiszem, de tényleg ennyire jó buli egy pártrendezvény? Lassan el kell mennem egyre! 😁
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig most aztán lenni mit hol csinálni...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 803
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.
MC12
420ezer?
Bazzani
Én ennyit hallottam, a másik szám a 390ezer volt. Ebbe tényleg beleraktak mindent a fiúk. Külön vonatok garmadája, több száz busz plusz az egyéni autósok és a pestiek (Pesten is van 400 ezer Fidesz szavazó).

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.
MC12
420ezer?

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.
MC12
420 mi? Ezer? Tényleg nincs jobb dolga március 15-én ennyi emberkének ilyen jó időben???
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 803
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
dande
420 a tényleges 500-550 lesz kommunikálva, ha jól hallottam.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak èrdekessègkènt kèrdezem, rèszvèteli számok nagyjából, lehet tudni?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
OV bottom 3 beszéde volt ez. Széttartott, nem volt jó a tempó, a közönség sem ott tapsolt ahol tervezett volt. MC korábban írta, hogy 2-3 hét hogy ágy üzenet bevésődjön, és a háború párti baloldal nem akar bevésődni. Nehéz, úgyhogy közben folyton háborúban állunk. Egyszerre ált földbe a baloldal, és sosem állt ilyen jól a Fidesz, és egyszerre kell háborúzni. Nem a legélesebb kések vannak békamenetelni, ez a beszéd nekik biztosan túl magas volt.

Majd MC elmondja, hogy nem, de szerintem nem igazán tudja OV sem hogy mit kéne mondani.

MZP beszéde semmilyen volt, felmondta a kötelezőt, nem ettől jön lázba a bizonytalanok hada...
Gyurma Pappa
Mielőtt betettem volna, Bad gateway-re ment az oldal, és azóta jött a tiéd de ezt írtam 😊 :

“Amúgy ma egyik beszéd se volt se túl rossz, se túl jó, hozta a kötelezőt mindenki, mindkettőben voltak táboron túlnyúló üzenetek, MzP-é kicsit személyesebb (Zsoltika sztori; underdog szerep - ezekből több kellene szerintem) volt ami jól is állt neki, a többi sima üzenetismétlés a tábornak. Ebből táborbővülés nem lesz sehol, ami azért az ellenzéknek nagyobb baj”

Bottom 3 beszédnek nem mondanám, de emlékezetes biztos nem lesz. Nekem túl sok volt benne az erő, az erős kèp ebbe a helyzetben de ez privát érzés.

És egyébként tényleg nehéz egyensúlyozni az elmúlt 12 év politikája meg a mai helyzet között, beszédírói szempontból, nem is sikerült egyszerűen megoldani, de ezt valószínűleg nem is lehet.
MC12
Azt gondolom, hiba volt. A kognitív disszonancia így is erős a táborban, nyilván nem az agyhalott részében.

De ettől még nem itt dőlt el a választás

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 803
OV bottom 3 beszéde volt ez. Széttartott, nem volt jó a tempó, a közönség sem ott tapsolt ahol tervezett volt. MC korábban írta, hogy 2-3 hét hogy ágy üzenet bevésődjön, és a háború párti baloldal nem akar bevésődni. Nehéz, úgyhogy közben folyton háborúban állunk. Egyszerre ált földbe a baloldal, és sosem állt ilyen jól a Fidesz, és egyszerre kell háborúzni. Nem a legélesebb kések vannak békamenetelni, ez a beszéd nekik biztosan túl magas volt.

Majd MC elmondja, hogy nem, de szerintem nem igazán tudja OV sem hogy mit kéne mondani.

MZP beszéde semmilyen volt, felmondta a kötelezőt, nem ettől jön lázba a bizonytalanok hada...
Gyurma Pappa
Mielőtt betettem volna, Bad gateway-re ment az oldal, és azóta jött a tiéd de ezt írtam 😊 :

“Amúgy ma egyik beszéd se volt se túl rossz, se túl jó, hozta a kötelezőt mindenki, mindkettőben voltak táboron túlnyúló üzenetek, MzP-é kicsit személyesebb (Zsoltika sztori; underdog szerep - ezekből több kellene szerintem) volt ami jól is állt neki, a többi sima üzenetismétlés a tábornak. Ebből táborbővülés nem lesz sehol, ami azért az ellenzéknek nagyobb baj”

Bottom 3 beszédnek nem mondanám, de emlékezetes biztos nem lesz. Nekem túl sok volt benne az erő, az erős kèp ebbe a helyzetben de ez privát érzés.

És egyébként tényleg nehéz egyensúlyozni az elmúlt 12 év politikája meg a mai helyzet között, beszédírói szempontból, nem is sikerült egyszerűen megoldani, de ezt valószínűleg nem is lehet.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
OV bottom 3 beszéde volt ez. Széttartott, nem volt jó a tempó, a közönség sem ott tapsolt ahol tervezett volt. MC korábban írta, hogy 2-3 hét hogy ágy üzenet bevésődjön, és a háború párti baloldal nem akar bevésődni. Nehéz, úgyhogy közben folyton háborúban állunk. Egyszerre ált földbe a baloldal, és sosem állt ilyen jól a Fidesz, és egyszerre kell háborúzni. Nem a legélesebb kések vannak békamenetelni, ez a beszéd nekik biztosan túl magas volt.

Majd MC elmondja, hogy nem, de szerintem nem igazán tudja OV sem hogy mit kéne mondani.

MZP beszéde semmilyen volt, felmondta a kötelezőt, nem ettől jön lázba a bizonytalanok hada...
Gyurma Pappa
Hideg futkos a hátamon, mert most úgy tűnik nekem, hogy Orbán már maga is elhiszi ezt a sok baromságot amit mond és nem csak az van, hogy ezeket kell mondani a birkameneten Gáspár Győzőket követő népeknek, hogy jól érezzék magukat és biztosan menjenek szavazni, miután állami pénzen megnézhették Budapest nevezetességeit.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
OV bottom 3 beszéde volt ez. Széttartott, nem volt jó a tempó, a közönség sem ott tapsolt ahol tervezett volt. MC korábban írta, hogy 2-3 hét hogy ágy üzenet bevésődjön, és a háború párti baloldal nem akar bevésődni. Nehéz, úgyhogy közben folyton háborúban állunk. Egyszerre ált földbe a baloldal, és sosem állt ilyen jól a Fidesz, és egyszerre kell háborúzni. Nem a legélesebb kések vannak békamenetelni, ez a beszéd nekik biztosan túl magas volt.

Majd MC elmondja, hogy nem, de szerintem nem igazán tudja OV sem hogy mit kéne mondani.

MZP beszéde semmilyen volt, felmondta a kötelezőt, nem ettől jön lázba a bizonytalanok hada...

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
Disney Putyin egy szoval nem itelte el az orosz agressziot. Jah, es ujabban svajcot jatsszunk. Ennyi erovel koltoztessen ki minket a Holdra.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 677 — Cowboys fan
Orbán azt üzente, ha a Fidesz nyer, béke, biztonság és nyugalom lesz Magyarországon.
Nem mondta, hogy mikor? Mert 3 győzelem után még mindig háborúban voltunk valaki ellen...
Klaci79
permanens forradalom van, nem?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Nézve a Partizán élőben Iványit azért meg tudom érteni, hogy Orbán bögyében van.
Én rühellem Iványit, mivel vallási agyhalottnak tartom, így nem követem a megnyilvánulásait direktbe, de most így elcsípve kőkemény pártpolitikai propagandát nyom, vagyis ha objektíven nézzük, akkor egy sima ellenzéki beszélő fej, akit meg miért babusgasson Orbán, vagy miért ne úgy viselkedjen vele, mint egy random ellenzéki hangadóval?
Sobri Jóska
Tehát tok normális egy random ellenzéki hangadót megfosztani a jogi statuszatol, ezzel a működési bevételeitől egy személyre szabott jogszabállyal, majd rakuldeni a NAV-ot? Ezt jó tudni, eddig állítólag demokrácia volt itt szerinted is. 😊
somoskovig
Pragmatikus lépés volt.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Orbán azt üzente, ha a Fidesz nyer, béke, biztonság és nyugalom lesz Magyarországon.
Nem mondta, hogy mikor? Mert 3 győzelem után még mindig háborúban voltunk valaki ellen...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
mar megint ez a lovaglas ... komolyan adja mar neki oda Horthy feher lovat, hatha megnyugszik.
csebi
milyen lovaglás?
Amadeus
mar megint arrol beszelt vhol, hogy megint kerekedjen fel mki a lora.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
mar megint ez a lovaglas ... komolyan adja mar neki oda Horthy feher lovat, hatha megnyugszik.
csebi
milyen lovaglás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
mar megint ez a lovaglas ... komolyan adja mar neki oda Horthy feher lovat, hatha megnyugszik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Szegény Mink Hazánk alól is jól kihúzták a talajt amikor elment a Covid nyaralni. Kb a teljes programjuk a "Ne legyen kötelező az oltás!" volt.
Szerintem ők szurkoltak legjobban, hogy a vírus kihúzza a választásokig.
(Tudom, hogy van még mindig vírus.)
Bazzani
most mondhatják tovább azt, amit a fidesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegény Mink Hazánk alól is jól kihúzták a talajt amikor elment a Covid nyaralni. Kb a teljes programjuk a "Ne legyen kötelező az oltás!" volt.
Szerintem ők szurkoltak legjobban, hogy a vírus kihúzza a választásokig.
(Tudom, hogy van még mindig vírus.)

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Rohadt sokan vannak...
NB2
És milyen sokba kerül ez nekünk 😢
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
 hvg.hu/itthon/20220315_Menczer_Tamas_1848_orosz_ukran_haboru

A 2 neuronja sikeresen összekapcsolódott, és megszülte a választ.
Vrij6
Az ember, aki még az M1 sportkommentátorai közül is lefelé lógott ki, ezt produkálja a Fideszben is, ami egy Németh Szilárddal, Varga Judittal, Szargyártóval, Farkas Flóriánnal dúsított mezőnyben még nagyobb teljesítmény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézve a Partizán élőben Iványit azért meg tudom érteni, hogy Orbán bögyében van.
Én rühellem Iványit, mivel vallási agyhalottnak tartom, így nem követem a megnyilvánulásait direktbe, de most így elcsípve kőkemény pártpolitikai propagandát nyom, vagyis ha objektíven nézzük, akkor egy sima ellenzéki beszélő fej, akit meg miért babusgasson Orbán, vagy miért ne úgy viselkedjen vele, mint egy random ellenzéki hangadóval?
Sobri Jóska
Csak nehogy erre a következtetésre jusson egy okos, pragmatikus ellenzéki politikus ha kormányra jutna a Sobri Jóskával kapcsolatban. Osztán bekopogtasson hozzád a NAV.

Ez a hozzászólásod volt az eddigi bowl.hu-s karriered legalja.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)