Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
HUF/EUR árfolyam: 2010 év vége: 278 HUF/EUR Ma reggel: 365 HUF/EUR Jön az év vége, lesz itt 380-as is.

A Fidesz 12 éve alatt 31,6%-al változott az árfolyam, egy olyan időszakban, amikor a világpiac helyzet nem indokolta. Számomra olyan fura hogy az emberek többsége bele sem gondol mekkora érvágás ez az országnak, és minden embernek külön-külön is.

Milyen szép kis összeszerelő üzemet hozott létre az Orbán rezsim a német autógyáraknak.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2021/10/26/karsai-daniel-a-feles-alkotmanyozas-paradoxona

Minden szavával egyetértek

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez annyira vásárhelyi fidesz szinvonal, hogy szerintem tuti ők csinálták.
Van itt egykét önjelölt hülye akik bármikor képesek egy ilyen produkcióra.
Bazzani
Éppen ez jutott nekem is eszembe. Az "ügynök akták" nagy része is éppen ugyanilyen volt. Elképesztően primitív, semmitmondó.

(Az enyémet amikor kikértem, szinte szó szerint leesett az állam tőle. Olyasmiket "jelentettek" rólam, hogy például motorral mentem suliba, és délután az iskola udvaron szereltem meg. Tényleg volt egy kis Simsonom, és tényleg mentem vele suliba. Arra nem emlékeztem, hogy az iskola udvaron szereltem volna meg, de a "jelentő" sose ült motoron, lehet, hogy valamit matattam és ő "szerelésnek" nézte. Az illető egyébként a tanárom volt. Az volt ám a jó világ. Egy kiskorú középiskolás diákról aktát vezettek, amibe a diák saját tanára "jelentett". Akkor is WTF, ha az esetek 99.99%-ban a fióknak ment és sose használták semmire. Az enyémet se. Mindenesetre, ettől azért valóban meg akarom védeni a gyerekemet. Az LMBTQ-tól ezzel szemben annyira nem tartok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kilőtt szemmel nem lehet látni a valóságot.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Luxemburgban a jövőben a felnőtt állampolgárok legálisan termeszthetnek és fogyaszthatnak marihuánát.

A kormány pénteki bejelentésében azzal indokolta a teljes legalizálást, hogy a tilalom nem rettentette el a fogyasztókat.
Az új szabályok szerint a 18 évnél idősebbek háztartásonként legfeljebb négy tő marihuánát termeszthetnek saját fogyasztásra. Engedélyezett lesz továbbá a magkereskedelem, tekintet nélkül a növények aktív hatóanyag-tartalmára.

Főzzünk inkább pálinkát. /is/
😉
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 409
1,5 milliárdért gyalogos híd épül a felcsúti kacsaúsztató felett. Beszarás, hogy
Ez Nem Hírcsárda, ez a valóság.

Ivo Sanader volt horvát miniszterelnököt hat, Hernádi Zsolt Mol-vezérigazgatót pedig két év letöltendő börtönbüntetésre ítélte a zágrábi Legfelsőbb Bíróság. A két férfit 2019-ben már elítélték, ám akkor fellebbeztek az ítélet ellen.

"A korrupció és szervezett bűnözés elleni horvát ügyészség még 2013-ban vádat emelt Hernádi Zsolt ellen, miután nyomozásuk arra jutott, hogy a MOL azért vehette át 2009-ben az INA nevű horvát energiacég felett az irányítást, mert Hernádi lefizette Sanader akkori horvát kormányfőt. (...) Hernádi Zsoltot várhatóan nem fogja kiadni Magyarország Horvátországnak."
ozibozi
Hogyha teljes bizonyossággal be tudták bizonyítani, hogy Hernádi bűnös, lehet most el kellene engedni a kezét. Kampány szempontjából nem jön mos jól.
Btw ha nem adják ki, akkor ezután nem is hagyja majd el az országot? Mert szerintem a legtöbb ország Európában simán elfogja majd átadja a horvátoknak ha arra jár. Hogy fog járni a ner horvatba jachtozgatni??!44?
samu09
Idáig sem mert menni sehová, de ha uncsi lesz, majd inkàbb Építenek egy tengert maguknak itthon. Belefér.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Ivo Sanader volt horvát miniszterelnököt hat, Hernádi Zsolt Mol-vezérigazgatót pedig két év letöltendő börtönbüntetésre ítélte a zágrábi Legfelsőbb Bíróság. A két férfit 2019-ben már elítélték, ám akkor fellebbeztek az ítélet ellen.

"A korrupció és szervezett bűnözés elleni horvát ügyészség még 2013-ban vádat emelt Hernádi Zsolt ellen, miután nyomozásuk arra jutott, hogy a MOL azért vehette át 2009-ben az INA nevű horvát energiacég felett az irányítást, mert Hernádi lefizette Sanader akkori horvát kormányfőt. (...) Hernádi Zsoltot várhatóan nem fogja kiadni Magyarország Horvátországnak."
ozibozi
Hogyha teljes bizonyossággal be tudták bizonyítani, hogy Hernádi bűnös, lehet most el kellene engedni a kezét. Kampány szempontjából nem jön mos jól.
Btw ha nem adják ki, akkor ezután nem is hagyja majd el az országot? Mert szerintem a legtöbb ország Európában simán elfogja majd átadja a horvátoknak ha arra jár. Hogy fog járni a ner horvatba jachtozgatni??!44?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ez annyira vásárhelyi fidesz szinvonal, hogy szerintem tuti ők csinálták.
Van itt egykét önjelölt hülye akik bármikor képesek egy ilyen produkcióra.
Bazzani
Simán kinézem.

Itt Pécsett is a helyi hülyék teljesen agyhalottak.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Ivo Sanader volt horvát miniszterelnököt hat, Hernádi Zsolt Mol-vezérigazgatót pedig két év letöltendő börtönbüntetésre ítélte a zágrábi Legfelsőbb Bíróság. A két férfit 2019-ben már elítélték, ám akkor fellebbeztek az ítélet ellen.

"A korrupció és szervezett bűnözés elleni horvát ügyészség még 2013-ban vádat emelt Hernádi Zsolt ellen, miután nyomozásuk arra jutott, hogy a MOL azért vehette át 2009-ben az INA nevű horvát energiacég felett az irányítást, mert Hernádi lefizette Sanader akkori horvát kormányfőt. (...) Hernádi Zsoltot várhatóan nem fogja kiadni Magyarország Horvátországnak."

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Már tuti készült 3-4 olyan forgatókönyv amivel a NER újra dob egy követ a csőcselék mocsarába, hogy aztán a hullámokon újra szörföljön a gyűlölet kampány.

Tippre ez az elszabaduló energiaárak mentén valami reszis hülyeség lesz szorosan a pedofil/homofób vonal mellett. A melegek elveszik a meleget jeligére
FLZOLI
az elkúrtuk az egyik ilyen csont
Negritis
az is elég fingszagú lett, csúfos bukta. a stop kampány sem mozgatta meg a zembereket. kíváncsi vagyok mi lenne az a 3-4 téma.
a dagadt se mondott újat, brüsszelsorosgyúrcsánylmbtq meg népszavazás. ennyi.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Már tuti készült 3-4 olyan forgatókönyv amivel a NER újra dob egy követ a csőcselék mocsarába, hogy aztán a hullámokon újra szörföljön a gyűlölet kampány.

Tippre ez az elszabaduló energiaárak mentén valami reszis hülyeség lesz szorosan a pedofil/homofób vonal mellett. A melegek elveszik a meleget jeligére
FLZOLI
az elkúrtuk az egyik ilyen csont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már tuti készült 3-4 olyan forgatókönyv amivel a NER újra dob egy követ a csőcselék mocsarába, hogy aztán a hullámokon újra szörföljön a gyűlölet kampány.

Tippre ez az elszabaduló energiaárak mentén valami reszis hülyeség lesz szorosan a pedofil/homofób vonal mellett. A melegek elveszik a meleget jeligére

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Remélem lesz valami kormányzati kesztyűbáb aki elmondja, hogy a DK nem volt jogosult átadni MZP-nek az iratokat 😀

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez annyira vásárhelyi fidesz szinvonal, hogy szerintem tuti ők csinálták.
Van itt egykét önjelölt hülye akik bármikor képesek egy ilyen produkcióra.

több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A stratégia az alábbi: Erase- Improve- Destroy.
Helmut Zimmer
Nem örülök, hogy itt meg a sorrendet rontottad el 😊


r.baggio
Tudom, hogy téged ez meg fog lepni..... Kérlek Robi ülj le....nehéz lesz...... ez egy ciklus....
Sajnálom....!
😛
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A stratégia az alábbi: Erase- Improve- Destroy.
Helmut Zimmer
Nem örülök, hogy itt meg a sorrendet rontottad el 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ahelyett, hogy örülnétek, hogy van egy ellenzéki politikus, aki képes hipnotikusan tematizálni.
Ha ez így marad, akkor a Fidesznek rohadt sokba fog kerülni, hogy magára vonja a figyelmet.... Békement nem lehet minden hétvégén, vagy mégis?! Meg ki a faszt fog érdekelni, ha nem lesz adblue, vagy más?!
Gyün a vihar, a Péter meg üti a vasat.

Nekem amúgy néha az az érzésem, hogy MZP nem feltétlenül akar még most 22-ben kormányt-váltani- akárhogy is mondja. Főleg, ha tényleg córesz lesz. Szerintem előbb meg akarja szerezni a jelenlegi ellenzék "lelkét"
A stratégia az alábbi: Erase- Improve- Destroy.
Szóval szerintem asszimilálni akar ő előbb. Cimbijóta 😀

Mibe, hogy a DK szervezete elkezdi megdolgozni a kistelepüléseket nagyon nagyon hamar!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ez a diktafonos jó ötlet, má én is agyaltam rajta, fosnak tőle mint a tűztől, mer összevissza locsognak, aztán meg hirtelen hú de érzékenyek lesznek, azt lehazugoznak - viszont ha van fonod rögtön befeszül a végbelük


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A NERóziót legjobban az mutatja, hogy Semjén Zsoca együtt menetelt Nagy Feróval.
Amadeus
Várj, mert ezek legalább fideszesek voltak 11 éve is, de most az első sorban menetelt fásy ádám...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 409
El van terelve a közbeszéd máris az 5000 fős rendezvényről.
Bárhova behívják lezárja egy mondattal, és 20 percet beszél amiről ő akar,
Ha a fidesz csináta hasonlóan akkor itt azt mondták rá idáig, hogy ügyes, pragmatikus és bravó.


#Jueszéj strikes back
😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Én csak gyorsan átpörgettem ezt a jelentést, elolvasni senkinek nem ajánlom, kurva unalmas. 😀 Szerintem amúgy tényleg fideszes anyag lehet, nem kamu-leleplezés, bár ez sosem fog kiderülni. 😀
balintbaba
Max egy lelkes fidesznyik rászakadt a guglira, mert ez egy sima (és bőlére eresztett) adatgyűjtés, semmi más.
Ilyet kb. minden cégvezető csinál egy fontosabb megbeszélés előtt, ha kiváncsi típus, legeljebb a találatokat nem másolja össze egy fileba.
Vagy mintha a14 éves unokaöcsémnek mondanám, hogy játszunk magánnyomozósat, és szerdára rakjon össze egy anyagot MZP-ről.
Sobri Jóska
Fordítsuk meg: MZP elébe ment a történetnek, hogy az általa gyengének vélt pontjait lefedje ezzel a kamu jelentéssel. Mostantól minden ilyen témákban érkező támadást lehet diszkreditálni azzal, hogy a fidesz megfigyel, targetál, stb.

Meglepően intelligens húzás lenne a részéről.
Amadeus
Pedig szerintem ezt történt, összeszedették vlmelyik megbízható fiatal aktivistával a szabadidejében ezeket, majd letesztelték a DK-t. /azok levágták hogy kamu/ vissza adták neki.
Ezeket meg már kár lesz feszegetni, és családi ügyek is benne.
Egy üzenet hogy ne ebbe az irányba menjünk, akkor ős se mennek tovább a meleg fiú felé stb.
ozibozi
az a baj, hogy MZP menni fog a meleg fiú fele.
Amadeus
Megmérik akkor már, mert addigra lesz pénz is. Ha hoz akkor majd megy. Ahol fát vágnak ott hullik a forgács. Nem ő hozta létre ezt a homofób közeget 12 év alatt.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 335 — #NoStress
Én csak gyorsan átpörgettem ezt a jelentést, elolvasni senkinek nem ajánlom, kurva unalmas. 😀 Szerintem amúgy tényleg fideszes anyag lehet, nem kamu-leleplezés, bár ez sosem fog kiderülni. 😀
balintbaba
Max egy lelkes fidesznyik rászakadt a guglira, mert ez egy sima (és bőlére eresztett) adatgyűjtés, semmi más.
Ilyet kb. minden cégvezető csinál egy fontosabb megbeszélés előtt, ha kiváncsi típus, legeljebb a találatokat nem másolja össze egy fileba.
Vagy mintha a14 éves unokaöcsémnek mondanám, hogy játszunk magánnyomozósat, és szerdára rakjon össze egy anyagot MZP-ről.
Sobri Jóska
Fordítsuk meg: MZP elébe ment a történetnek, hogy az általa gyengének vélt pontjait lefedje ezzel a kamu jelentéssel. Mostantól minden ilyen témákban érkező támadást lehet diszkreditálni azzal, hogy a fidesz megfigyel, targetál, stb.

Meglepően intelligens húzás lenne a részéről.
Amadeus
Pedig szerintem ezt történt, összeszedették vlmelyik megbízható fiatal aktivistával a szabadidejében ezeket, majd letesztelték a DK-t. /azok levágták hogy kamu/ vissza adták neki.
Ezeket meg már kár lesz feszegetni, és családi ügyek is benne.
Egy üzenet hogy ne ebbe az irányba menjünk, akkor ős se mennek tovább a meleg fiú felé stb.
ozibozi
az a baj, hogy MZP menni fog a meleg fiú fele.
Amadeus
Ha túl közel megy, akkor meg is lesz baszva.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Én csak gyorsan átpörgettem ezt a jelentést, elolvasni senkinek nem ajánlom, kurva unalmas. 😀 Szerintem amúgy tényleg fideszes anyag lehet, nem kamu-leleplezés, bár ez sosem fog kiderülni. 😀
balintbaba
Max egy lelkes fidesznyik rászakadt a guglira, mert ez egy sima (és bőlére eresztett) adatgyűjtés, semmi más.
Ilyet kb. minden cégvezető csinál egy fontosabb megbeszélés előtt, ha kiváncsi típus, legeljebb a találatokat nem másolja össze egy fileba.
Vagy mintha a14 éves unokaöcsémnek mondanám, hogy játszunk magánnyomozósat, és szerdára rakjon össze egy anyagot MZP-ről.
Sobri Jóska
Fordítsuk meg: MZP elébe ment a történetnek, hogy az általa gyengének vélt pontjait lefedje ezzel a kamu jelentéssel. Mostantól minden ilyen témákban érkező támadást lehet diszkreditálni azzal, hogy a fidesz megfigyel, targetál, stb.

Meglepően intelligens húzás lenne a részéről.
Amadeus
Igazad lenne, ha ezek már nem mentek volna le a sajtóban. Ehhez a taktikához az kellett volna, hogy 2-3 olyan ügyet kenjen szét, amiről még nem hallottunk de itt két topik van összesen, a felesége ügye amit annó szarrá szedett a ner sajtó tehát olyan nagy újdonság és lehetőség már nincs benne, meg ez az mlm-es sztori ami minimum vérszegény és 20 éves - ettől még fel lehet rá húzni ezt azt, de maximum olda-témaként. Ennél azért a Fidesznek több eszköz van a kezében, minthogy ennyi legyen a tarsolyban.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Én csak gyorsan átpörgettem ezt a jelentést, elolvasni senkinek nem ajánlom, kurva unalmas. 😀 Szerintem amúgy tényleg fideszes anyag lehet, nem kamu-leleplezés, bár ez sosem fog kiderülni. 😀
balintbaba
Max egy lelkes fidesznyik rászakadt a guglira, mert ez egy sima (és bőlére eresztett) adatgyűjtés, semmi más.
Ilyet kb. minden cégvezető csinál egy fontosabb megbeszélés előtt, ha kiváncsi típus, legeljebb a találatokat nem másolja össze egy fileba.
Vagy mintha a14 éves unokaöcsémnek mondanám, hogy játszunk magánnyomozósat, és szerdára rakjon össze egy anyagot MZP-ről.
Sobri Jóska
Fordítsuk meg: MZP elébe ment a történetnek, hogy az általa gyengének vélt pontjait lefedje ezzel a kamu jelentéssel. Mostantól minden ilyen témákban érkező támadást lehet diszkreditálni azzal, hogy a fidesz megfigyel, targetál, stb.

Meglepően intelligens húzás lenne a részéről.
Amadeus
Pedig szerintem ezt történt, összeszedették vlmelyik megbízható fiatal aktivistával a szabadidejében ezeket, majd letesztelték a DK-t. /azok levágták hogy kamu/ vissza adták neki.
Ezeket meg már kár lesz feszegetni, és családi ügyek is benne.
Egy üzenet hogy ne ebbe az irányba menjünk, akkor ős se mennek tovább a meleg fiú felé stb.
ozibozi
az a baj, hogy MZP menni fog a meleg fiú fele.

criminal lawyer or criminal lawyer?