Politika

44 feliratkozó

3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Igazán szép, ahogyan Orbán (férfiasan) benne hagyta a szarban a fülbevalós Katit. Ebből azért látszik, hogy mit mutatnak a "mérések".
nagylaza, főpohárnok
Voltak.
Engem is hívtak a minap a szokásos körökkel, hogy kiről mit gondolok, kire szavaztam, kire fogok és aztán jött a svéd kérdés, hogy tisztelniük kellene minket meg h hallottam-e arról, hogy vmi csoportok csúnya videót készítettek Magyarországról Svédországban, aztán bedobták Katikát, ahol biztos kijött az eléggé h monnyjon le.

H ez kormányzati vagy ellenzéki megrendelés volt-e azt nem tudom, de futtatják a dolgot.
Lúdas Solymi
Közben kiderült:
Telefonos közvélemény-kutatással mérik, hogy a pedofilügyben elítélt K. Endrének adott köztársasági elnöki kegyelem mennyit rontott Novák Katalin és Varga Judit megítélésén.
 hvg.hu/itthon/20240208_Kozvelemenykutatok_monitorozzak_hogy_mennyit_artott_Novak_Katalin_es_Varga_Judit_nepszerusegenek_a_pedofilugyben_adott_kegyelem?s=hk
3 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Legalább azt a szánalmas bábjátékot abba lehetne hagyni, hogy itt orbánon kívül bárkinek van bármibe komoly beleszólása, minek ezt pl eljátszani a svédek nato-csatlakozásánál? Ma egy napon belül két fontos ügynél bizonyosodott be a nyilvánvaló


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Azért azt minden fideszesnek vagy velük szimpatizálónak a figyelmébe ajánlom, hogy ez az ő politikai közösségük.
Ez a csapat akiben bíznak, akire szavaznak, akik szerintük jó irányba kormányozzák ezt az országot.
3 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Nem Novák felelősségét mentve, de azt érdemes azért mindenképp elmondani, hogy nyilván ebben az esetben is kizárólag egy ember felelőssége áll fenn: Orbáné.

Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen súlyú ügyben nincs az az Isten, hogy ne Orbánt keresték volna meg azzal, hogy K. Endre-t részesítsék kegyelembe.

Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen súlyú ügyben Orbán tudta nélkül döntött volna úgy Varga Judit, hogy XY által forszírozott kegyelmi kérvényt fel kell terjeszteni Nováknak, és azt sem tudom elképzelni, hogy Novák teljes szuverenitással mérlegelte volna azt, hogy vajon kegyelmet adjunk-e K. Endrének.

Ebben a sztoriban Orbánon kívül mindenki egy egyszerű kesztyűbáb, annyi önállósággal, mint egy töltőtoll.

De még egyszer: ez egyiküket sem menti fel semmilyen felelősség alól, hanem csak egy háttérmagyarázata ennek az ügynek.
FuckYoElonMusk
Itt valaki hibázott, nem kicsit, nagyot, valszeg az ig. helyettes és az ügyvédje vagy az akinek szólnia kellett volna neki, hogy kushadjon...

 444.hu/2024/02/02/novak-katalin-kegyelmet-adott-a-bicskei-gyerekotthon-pedofil-exigazgatojat-fedezo-buntarsnak

„Időközben, 2023. április 27. napján a Köztársasági Elnök a kegyelmi kérelem elbírálásáról szóló KEH/2787-6/2023. számú határozatával a II. rendű terhelttel szemben a jelen ügyben kiszabott szabadságvesztés büntetés hátralévő részének végrehajtását kegyelemből 5 évi próbaidőre felfüggesztette, a foglalkozástól eltiltás büntetés és a közügyektől eltiltás mellékbüntetés hátralévő részének végrehajtását kegyelemből elengedte, valamint az ítélet vonatkozásában a büntetett előélethez fűződő hátrányok alól kegyelemből mentesítette.”

"mindez nem derült volna ki, ha az igazgatóhelyettes a kegyelmi kérvénnyel párhuzamosan nem próbálkozik harmadfokon is megtámadni a börtönbüntetését."

3 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Igazán szép, ahogyan Orbán (férfiasan) benne hagyta a szarban a fülbevalós Katit. Ebből azért látszik, hogy mit mutatnak a "mérések".
nagylaza, főpohárnok
Voltak.
Engem is hívtak a minap a szokásos körökkel, hogy kiről mit gondolok, kire szavaztam, kire fogok és aztán jött a svéd kérdés, hogy tisztelniük kellene minket meg h hallottam-e arról, hogy vmi csoportok csúnya videót készítettek Magyarországról Svédországban, aztán bedobták Katikát, ahol biztos kijött az eléggé h monnyjon le.

H ez kormányzati vagy ellenzéki megrendelés volt-e azt nem tudom, de futtatják a dolgot.

3 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy ennyire biztosak benne hogy nem lesz még egy fideszes gennyputtony aki pedofiliaba keveredik, hogy alkotmányt módosítanak inkább, mint hogy katkát leváltsák?
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Az öreg megint meghúzta. Megérkezett fehérlovon, a gyermekek megmentője, aki még a gránitszilárdságú mindent is megváltoztatja. Áldassék a magasságos géniusz ORBÁNVIKTOR neve holiholiholi ORBÁNVIKTOR.


| reméleméhenhalezakurvaországasap |
Hanni
itt is ugye miután akit kell az megmentik majd jön a törvény
lásd kaleta

de hány pedofil botrány kell hogy ténylegesen csináljanak is valamit?
Negritis, a vajda
Majd ha valamelyik gyerekét cumiztatja egy ilyen, akkor. Várj, akkor sem.

3 hónapja
csipkelli 3 337
Aszongya Katika, hogy jó szívvel fogja aláírni az alkotmánymódosítást. Ok, köszi…

Csak 2 gondolat:
- miért, eddig volt, amit nem úgy írt alá? Melyik volt az, miért nem szólt és miért írta akkor alá? (Költői kérdések nyilván)
- nem neki kéne azt már aláírni alapból
StormST
Nem azt mondták, Kati!
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
Aszongya Katika, hogy jó szívvel fogja aláírni az alkotmánymódosítást. Ok, köszi…

Csak 2 gondolat:
- miért, eddig volt, amit nem úgy írt alá? Melyik volt az, miért nem szólt és miért írta akkor alá? (Költői kérdések nyilván)
- nem neki kéne azt már aláírni alapból
StormST
Ez a nő még OV szaros WC papirjat is aláírna. Bár szerintem inkább tisztára nyalná.
3 hónapja
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Aszongya Katika, hogy jó szívvel fogja aláírni az alkotmánymódosítást. Ok, köszi…

Csak 2 gondolat:
- miért, eddig volt, amit nem úgy írt alá? Melyik volt az, miért nem szólt és miért írta akkor alá? (Költői kérdések nyilván)
- nem neki kéne azt már aláírni alapból



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
 24.hu/belfold/2024/02/08/novak-katalin-kozvelemeny-kutatas-lemondas/

Az asszonyt epp ma hivtak vasarlas kozben, egybol spamet mutatott a telefon 😀
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
Ha Kati lemond, legyen Lázár a Jani 😀
csipkelli
Amugy Lazival az lenne a baj, hogy sokat gondolkodik es ellen tud mondani a foninek.
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
Ha Kati lemond, legyen Lázár a Jani 😀
csipkelli
Basszus nekem is ő jutott eszembe vagy a Romlott Gulyás vagy az Én megoldom a pénzeket Navracsics
KB23
dehogy
Pacal Kapitány!!!
Negritis, a vajda
Vagy ha szempont, hogy egyre hülyébbeket válasszanak, akkor Kósa Lalikam is szerintem megér egy megfontolást. Mondjuk nehezen tudnék relációt felállítani közte meg Pacal Kapitány között.
somoskovig
Annak a kettonek csodalom, hogy van annyi agysejtje, hogy lelegezni tudnak. Bar az teny, hogy a pacalosnak ugy csattog a nyelve, mint senkinek se.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
Az öreg megint meghúzta. Megérkezett fehérlovon, a gyermekek megmentője, aki még a gránitszilárdságú mindent is megváltoztatja. Áldassék a magasságos géniusz ORBÁNVIKTOR neve holiholiholi ORBÁNVIKTOR.


| reméleméhenhalezakurvaországasap |
Hanni
itt is ugye miután akit kell az megmentik majd jön a törvény
lásd kaleta

de hány pedofil botrány kell hogy ténylegesen csináljanak is valamit?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
haverral nemrég beszéltünk a Demszky-Tarlós váltásról és relációról
itt is előkerült 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ha Kati lemond, legyen Lázár a Jani 😀
csipkelli
Basszus nekem is ő jutott eszembe vagy a Romlott Gulyás vagy az Én megoldom a pénzeket Navracsics
KB23
dehogy
Pacal Kapitány!!!
Negritis, a vajda
Vagy ha szempont, hogy egyre hülyébbeket válasszanak, akkor Kósa Lalikam is szerintem megér egy megfontolást. Mondjuk nehezen tudnék relációt felállítani közte meg Pacal Kapitány között.

3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
Ha Kati lemond, legyen Lázár a Jani 😀
csipkelli
Basszus nekem is ő jutott eszembe vagy a Romlott Gulyás vagy az Én megoldom a pénzeket Navracsics
KB23
dehogy
Pacal Kapitány!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
Ha Kati lemond, legyen Lázár a Jani 😀
csipkelli
Basszus nekem is ő jutott eszembe vagy a Romlott Gulyás vagy az Én megoldom a pénzeket Navracsics
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 427 — The Mathematician
Egyszer bízták rá az ország választópolgáraira, ki legyen a miniszterelnök-jelöltjük és amikor nem a saját emberük nyert, politikailag ellehetetlenítették.
És ennek semmi köze nem volt MZP politikai teljesítményéhez vagy személyiségéhez
Dzsokijuing
mi a faszért kell mosdatni valakit aki odament nagy fasszal és kiderült hogy csak kis kuki és fel se áll neki?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
csipkelli 3 337
Ha Kati lemond, legyen Lázár a Jani 😀
3 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
Gyerekek innen már csak egy lépés az amit Hitler megcsinált a hatalomba kerülése után. A kis köpcös egyesíti a ME posztot és a KE posztot és O lesz a mindenható
KB23
Dehát gyakorlatban már minimum a G-Day óta mindenható (de nyilván, lehet hogy korábban elérte ezt a szintet): nincs semmilyen olyan politikai-közbeszerzési-gazdaságpolitikai-külügyi... stb. döntés, amelyben ne Orbáné lenne a végső szó. Minden miniszter, képviselő, hivatalvezető, polgármester köztársasági elnök, alkotmánybíró, stb. azt csinálja, amit ő mond és eljátszanak egy szerepet ebben az egész patyomkin-demokráciában (és ez az ő felelősségük alapja). Orbánnak tejhatalma van már most is két hatalmi ágban: jogalkotás és kormányzás. Valaha bárki is emlékszik arra, hogy valami akarata, szándéka, mondata ne csont nélkül ment volna át a jogalkotáson, kormányzáson (a svéd NATO tagságon kívül)? A bírói hatalom még viszonylag jól kitart, de azért az ő súlyuk sohasem volt akkora, mint a másik kettőé, hiszen nincs olyan releváns bírósági per, amelyet ne lehetne évekig elhúzni, így viszont abszolút who cares? a bíróságok évekkel később hogyan is döntenek. Meg hát, még ellenük döntenének, akkor is majd legfeljebb hoznak egy törvényt, hogy miért van úgy, ahogy ők akarják, 'zt kész.
FuckYoElonMusk
Persze, tudom, hogy már minden az ő egyetlen kis kacsójában egyesül, de lassan már a látszatát se kell fenttartani, hogy egy KE ott lihegjen és nyalja minden szavát.
3 hónapja
FuckYoElonMusk New England Patriots 130
Gyerekek innen már csak egy lépés az amit Hitler megcsinált a hatalomba kerülése után. A kis köpcös egyesíti a ME posztot és a KE posztot és O lesz a mindenható
KB23
Dehát gyakorlatban már minimum a G-Day óta mindenható (de nyilván, lehet hogy korábban elérte ezt a szintet): nincs semmilyen olyan politikai-közbeszerzési-gazdaságpolitikai-külügyi... stb. döntés, amelyben ne Orbáné lenne a végső szó. Minden miniszter, képviselő, hivatalvezető, polgármester köztársasági elnök, alkotmánybíró, stb. azt csinálja, amit ő mond és eljátszanak egy szerepet ebben az egész patyomkin-demokráciában (és ez az ő felelősségük alapja). Orbánnak tejhatalma van már most is két hatalmi ágban: jogalkotás és kormányzás. Valaha bárki is emlékszik arra, hogy valami akarata, szándéka, mondata ne csont nélkül ment volna át a jogalkotáson, kormányzáson (a svéd NATO tagságon kívül)? A bírói hatalom még viszonylag jól kitart, de azért az ő súlyuk sohasem volt akkora, mint a másik kettőé, hiszen nincs olyan releváns bírósági per, amelyet ne lehetne évekig elhúzni, így viszont abszolút who cares? a bíróságok évekkel később hogyan is döntenek. Meg hát, még ellenük döntenének, akkor is majd legfeljebb hoznak egy törvényt, hogy miért van úgy, ahogy ők akarják, 'zt kész.

Szerkesztette: FuckYoElonMusk
3 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nahát, így úszott el az újabb lehetőség.


Utálom azt a szót, hogy "tematizálni", de nyilván ez a kulcs, és pontosan ez az, ami az elmúlt 13-14 évben - pár kivételtől eltekintve, amilyen pl. a netadós, a NOlimpiás vagy az előválasztási időszak volt - nem működött az ellenzéknél.
nagylaza, főpohárnok
Vicc nélkül: a politikai kommunikáció egy mocskos műfaj. Már három napja pörögni kellene az undorító "a Fidesz visszaakarja engedni a pedofilokat a társadalomba, hogy ezzel is a baloldalt támadja" szintű üzeneteknek. Gusztustalanul össze kéne most a klérusban lévő pedofilokkal, okádni a tartalmat, hogy Fidesz = pedofil hálózat.

Ehhez képest nem nehéz belátni, hogy a sándorpalotás flashmob vagy egy petíció lényegesen gyengébb.

És a sajnálatos tény, hogy az előző működik, az utóbbi meg nem.
Gyurma Pappa
Igen, meg az, hogy az elsőhöz jóval több pénz kell, az meg a közelébe sincs a fidesznél levő pénz mennyiségéhez, így a sokkal nagyobb zaj úgy is elnyomná a kisebbet. Meg szvsz most már a választásokra tartalékolják a meglévő pénzt az ellenzéki pártoknál.
ender1112
Egy ilyen üzenethez kb. 200 Ft egy kattintás a FB-on. Nincs senkinek az ellenzéki pártok közül 200 milliója 1m kattintásra? Ugyan
Gyurma Pappa
Lenni biztos lenne, de mit érnének el vele? Megdöntik Orbán rendszerét? Nyilván 😀 Ha a választásokra költik, lesz belőle valami hasznuk.
ender1112
Amikor utoljára néztem, akkor választási év van, szóval technikailag oda költötték volna 😅

3 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nahát, így úszott el az újabb lehetőség.


Utálom azt a szót, hogy "tematizálni", de nyilván ez a kulcs, és pontosan ez az, ami az elmúlt 13-14 évben - pár kivételtől eltekintve, amilyen pl. a netadós, a NOlimpiás vagy az előválasztási időszak volt - nem működött az ellenzéknél.
nagylaza, főpohárnok
Vicc nélkül: a politikai kommunikáció egy mocskos műfaj. Már három napja pörögni kellene az undorító "a Fidesz visszaakarja engedni a pedofilokat a társadalomba, hogy ezzel is a baloldalt támadja" szintű üzeneteknek. Gusztustalanul össze kéne most a klérusban lévő pedofilokkal, okádni a tartalmat, hogy Fidesz = pedofil hálózat.

Ehhez képest nem nehéz belátni, hogy a sándorpalotás flashmob vagy egy petíció lényegesen gyengébb.

És a sajnálatos tény, hogy az előző működik, az utóbbi meg nem.
Gyurma Pappa
Igen, meg az, hogy az elsőhöz jóval több pénz kell, az meg a közelébe sincs a fidesznél levő pénz mennyiségéhez, így a sokkal nagyobb zaj úgy is elnyomná a kisebbet. Meg szvsz most már a választásokra tartalékolják a meglévő pénzt az ellenzéki pártoknál.
ender1112
Egy ilyen üzenethez kb. 200 Ft egy kattintás a FB-on. Nincs senkinek az ellenzéki pártok közül 200 milliója 1m kattintásra? Ugyan
Gyurma Pappa
Lenni biztos lenne, de mit érnének el vele? Megdöntik Orbán rendszerét? Nyilván 😀 Ha a választásokra költik, lesz belőle valami hasznuk.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerekek innen már csak egy lépés az amit Hitler megcsinált a hatalomba kerülése után. A kis köpcös egyesíti a ME posztot és a KE posztot és O lesz a mindenható
KB23
Epedve várjuk, hogy befagyjon a Duna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta