Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio
Negritis, a vajda
Ja. 😀
somoskovig
de érted b+, nincs megnevezve senki
megint

de ők egyből szabadkoznak, ha tényleg nem Semjén az akkor nem kurva mind1?
ha meg igen akkor úgyis kiderül nemsoká akkor megint tök felesleges

ezzel csak erősítik a narratívát hogy megint az ájtatos vallásos szarházi a pedofil ragadozó
Negritis, a vajda
Amúgy a kontroll mi a faszt szarakodik személyiségi jogokkal? A fidess/kdnp bármikor foglalkozott ilyesmivel? Ha tudják adják ki a nevét és majd a saját szavai fogják keresztre feszíteni
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio
Negritis, a vajda
Ja. 😀
somoskovig
de érted b+, nincs megnevezve senki
megint

de ők egyből szabadkoznak, ha tényleg nem Semjén az akkor nem kurva mind1?
ha meg igen akkor úgyis kiderül nemsoká akkor megint tök felesleges

ezzel csak erősítik a narratívát hogy megint az ájtatos vallásos szarházi a pedofil ragadozó
Negritis, a vajda
Érdekes, hogy mi a motivációja (oka) egy ilyen megnyilvánulásnak, az általad levezetett logika miatt.
De izgibb, hogy ki a célcsoportja (mi a célja), hiszen nem lesz most választás, nem tud politikusként nyomást gyakorolni se nyomozóhatóságra, se tanúkra, se médiumokra, nem tudja most befolyásolni a közvéleményt, hiszen mindenki tudja, sejti, hogy Semjén az, a kevéske fidesz-szavazók meg kiváncsian várjak ki az a Zsolti bácsi vagy ki nem, hiszen ezügyben, egy pedofil erőszaktevő ügyében ők is 100 százalékban elítélőek. Rejtély. Ok, cél egyaránt.
Én könnyen azonosulok somoskovig alapállításával, hogy megint, vagyis még mindig simán csak agyhalottak.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio
Negritis, a vajda
Ja. 😀
somoskovig
de érted b+, nincs megnevezve senki
megint

de ők egyből szabadkoznak, ha tényleg nem Semjén az akkor nem kurva mind1?
ha meg igen akkor úgyis kiderül nemsoká akkor megint tök felesleges

ezzel csak erősítik a narratívát hogy megint az ájtatos vallásos szarházi a pedofil ragadozó
Negritis, a vajda
Akinek nem inge, az nem veszi magára. 😀
kittli
Az egész tetves, mocskos kdnp mehet a szemétdombra/sittre/pokolba, ahová valók.

Közben Hatvanpusztán is pakolják a kamionokat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez nem így megy. OV összerakja, hogy ki megy be, és ehhez a listához passzintjàk az official listát. Teljesen mindegy, hogy most ki hányadik. Nem lepődök meg, ha nagyon hátulról jönnek majd be full ismeretlen lányok - fiúk.
MC12
Eddig kb. 10 műsort hallgattam erről szakértőktől és szerintük te rosszul tudod. A lista már nem variálható, akik bekerülnének, azok lemondhatnak a helyükről, de nem kötelezhetőek rá. Behozhatják Pócsot a 122. helyről, csak akkor 80 másiknak előtte le kell mondani a helyéről és persze lehet azt mondani, hogy majd a pártfegyelem, stb. stb., de akinek nincs más megélhetése, azok jelen esetben nem biztos, hogy önként-dalolva lemondanak a helyről, amikor omlik össze a palota és nem látszik, hogy lesz bármilyen húsosfazék, amihez közel lehet kerülni...
StormST
Te leírtad mi a jogszabály. Én meg hogy hogy szokott ez menni.
MC12
Szokott...

Amikor volt még 150 államtitkári, helyettes-államtitkári, stb. pozíció, amiket lehetett érte ajánlani, most azért nem ugyanaz a helyzet...
StormST
Hát akkor várjuk a lázadó Vitályos Esztert, Fónagy Jánost és Tasó Lászlót 😊 (a Fidesz minden kieső képviselőnek ajánlott nem 1, hanem 3 különböző lehetőséget, amiből választhat, főleg kamuállások a gazdasági háttér szektorban 4 évre, értsd. akiknek le kell mondani a helyről, azok vagy már kárpótolva vannak, vagy majd lesznek. De amúgy őszintén, ki a fenének lenne kedve ebbe a parlamentbe beülni fideszesként? Hát nem jobb kapni pár 10 milliót négy évig, közben meg kitalálni mi lesz? De. Én a választás estéje óta nem zárok ki semmit (mondjuk akkor se zártam) de hogy ezt a listát még OV fogja összerakni, ahogy akarja, abban szinte biztos vagyok)
MC12
Meglátjuk, én nem lepődnék meg, ha lenne pár renitens...

A gazdasági hátország is jól hangzik, csak kérdés abból mennyi marad, amikor már most szedik ki a pénzeket a cégekből, pár hónapra elég kp-t hagyva bent, persze lehet találni pár ilyen állást, de én azokat se érezném biztosabbnak, mint egy parlamenti mandátumot...
StormST
Ehh, azért néhány tucat képviselőt simán finanszíroznak. Nem az a nagyságrend, ahol majd esetleg gondjaik lesznek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio
Negritis, a vajda
Ja. 😀
somoskovig
de érted b+, nincs megnevezve senki
megint

de ők egyből szabadkoznak, ha tényleg nem Semjén az akkor nem kurva mind1?
ha meg igen akkor úgyis kiderül nemsoká akkor megint tök felesleges

ezzel csak erősítik a narratívát hogy megint az ájtatos vallásos szarházi a pedofil ragadozó
Negritis, a vajda
Akinek nem inge, az nem veszi magára. 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio
Negritis, a vajda
Ja. 😀
somoskovig
de érted b+, nincs megnevezve senki
megint

de ők egyből szabadkoznak, ha tényleg nem Semjén az akkor nem kurva mind1?
ha meg igen akkor úgyis kiderül nemsoká akkor megint tök felesleges

ezzel csak erősítik a narratívát hogy megint az ájtatos vallásos szarházi a pedofil ragadozó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Súlyos beszéd!

gyeek
Ilyen egy jó populista, nemzeti hívószavakra épít fel rövid egysorosokat, mint anno Bruce Willis az Utolsó cserkészben. A mondandója tartalma inkább Dredd bírós, de az abrakot adagolni kell folyamatosan!
VanillaSky
Nahát, remek hasonlat! Magyar beszédéhez is simán elfért volna NIN aláfestés. Fuck 'em!

 youtu.be/Q8JZm_7a3z8?t=21

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio
Negritis, a vajda
Ja. 😀

2 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ilyen egy jó populista, nemzeti hívószavakra épít fel rövid egysorosokat, mint anno Bruce Willis az Utolsó cserkészben. A mondandója tartalma inkább Dredd bírós, de az abrakot adagolni kell folyamatosan!
VanillaSky
Ez a politikai kommunikációs rész, ezt jól nyomja.
Annál nagyobb lehet a kontraszt, ha később az asztalra csak Simonka meg Somlai Bálint szintű arcokat tudnak majd letenni.
Őszentsége Sobri Jóska
Pénzt is illene, sőt az a fontosabb. Aki a harácsolók közül menekül, magát köpi be.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
KDNP megint okos.
somoskovig
erre gondolsz?
 hvg.hu/itthon/20260425_kdnp-nek-zsolti-bacsi-reakcio

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
Kampman
Én most az Egységes Magyarország vagy a Republikánus Párt Magyarországi Tagszervezete névre tennék
Gyurma Pappa
Előbbinek ugye vannak hazai hagyományai.
Kampman
Akármi lesz is, szerintem tuti, hogy "Nemzeti" lesz benne...
StormST
Puskas Akademia Nemzeti Mozgalom.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
KDNP megint okos.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 901
ezért nem ül be a főni a parlamentbe, mer már rég izraelbe vagy vmi hasonló tróger országba lesz ahonnan nem kell kiadatástól félni
Negritis, a vajda
Repülőrajt Mozgalom.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 994 — The Mathematician
ezért nem ül be a főni a parlamentbe, mer már rég izraelbe vagy vmi hasonló tróger országba lesz ahonnan nem kell kiadatástól félni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Ilyen egy jó populista, nemzeti hívószavakra épít fel rövid egysorosokat, mint anno Bruce Willis az Utolsó cserkészben. A mondandója tartalma inkább Dredd bírós, de az abrakot adagolni kell folyamatosan!
VanillaSky
Ez a politikai kommunikációs rész, ezt jól nyomja.
Annál nagyobb lehet a kontraszt, ha később az asztalra csak Simonka meg Somlai Bálint szintű arcokat tudnak majd letenni.

2 hónapja
VanillaSky 1 696
Súlyos beszéd!

gyeek
Ilyen egy jó populista, nemzeti hívószavakra épít fel rövid egysorosokat, mint anno Bruce Willis az Utolsó cserkészben. A mondandója tartalma inkább Dredd bírós, de az abrakot adagolni kell folyamatosan!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
Kampman
Én most az Egységes Magyarország vagy a Republikánus Párt Magyarországi Tagszervezete névre tennék
Gyurma Pappa
Előbbinek ugye vannak hazai hagyományai.
Kampman
Akármi lesz is, szerintem tuti, hogy "Nemzeti" lesz benne...
StormST
A Horthy-korszak monolit pártja ugye először Keresztény Nemzeti Egyesülés Pártja néven futott, aztán volt millió névváltoztatásuk, de csak Egységes Párt néven maradtak meg a köztudatban és az emlékezetben. Szóval igen, van kb. 4-5 hívószó, aztán ezeket lehet tetszés szerint kombinálni.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Túlgondoljatok.
Nem kell bonyolítani. Simán: Orbán Párt.


2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 053 — zászló zászló szív
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
Kampman
Én most az Egységes Magyarország vagy a Republikánus Párt Magyarországi Tagszervezete névre tennék
Gyurma Pappa
Előbbinek ugye vannak hazai hagyományai.
Kampman
Akármi lesz is, szerintem tuti, hogy "Nemzeti" lesz benne...
StormST
Egységes Nemzeti Türk Orosz Magyarország?

2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
Kampman
Én most az Egységes Magyarország vagy a Republikánus Párt Magyarországi Tagszervezete névre tennék
Gyurma Pappa
Előbbinek ugye vannak hazai hagyományai.
Kampman
Akármi lesz is, szerintem tuti, hogy "Nemzeti" lesz benne...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Súlyos beszéd!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
Kampman
Én most az Egységes Magyarország vagy a Republikánus Párt Magyarországi Tagszervezete névre tennék
Gyurma Pappa
Előbbinek ugye vannak hazai hagyományai.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 053 — zászló zászló szív
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
Kampman
Én most az Egységes Magyarország vagy a Republikánus Párt Magyarországi Tagszervezete névre tennék

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Akkor ha jól számolom a mai napon 4 helyet adtak vissza, így már a 46. helyezett is bejutónak számít, amiben a nagyobb baj, hogy a 47. az már Németh Balázs, a 48. meg Vitályos...
StormST
Ez csak jó. Mindkettő fogyatékos.

Szvsz szerintem Orbán elengedte a Fideszt, szerintem 2 éven belül jön a Nemzeti Patrióta Párt Koalíció.
resistance is futile
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!