Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Jó volt ez a Bodolai Partizán interjú. Más megvilágításba helyezi azért az egész Dull féle tipik mártírkodo sunyisagat
FLZOLI
Egyszer azért kíváncsi lennék, hogy mit lehetne kihozni egy igazi vitából. Amikor egymásnak ellentmondó emberek a kamera előtt vitáznának. Tudom ez csak álom, de úgy megnézném.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 993 — beers & Packers
Jó volt ez a Bodolai Partizán interjú. Más megvilágításba helyezi azért az egész Dull féle tipik mártírkodo sunyisagat
FLZOLI
Most nézem. Azért bízom benne, hogy eljön majd az idő, amikor péntek este más elfoglaltságom lesz.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó volt ez a Bodolai Partizán interjú. Más megvilágításba helyezi azért az egész Dull féle tipik mártírkodo sunyisagat

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
A Rogán mégis miért tagadja le az asszony másfél milliárdos ingatlanszerzését, ha amúgy már nyilvános szerződés (hirdetményként kifüggesztve)?

( tardona.hu/uploads/hirdetmenyek/Ad%C3%A1sv%C3%A9teli%20szerz%C5%91d%C3%A9s.pdf)

Esküszöm bazmeg, mindenki meghülyült?
Amadeus
Nálam nem található, amit belinkeltél.
nagylaza
Nem mindenki láthatja tesó.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 993 — beers & Packers
A Rogán mégis miért tagadja le az asszony másfél milliárdos ingatlanszerzését, ha amúgy már nyilvános szerződés (hirdetményként kifüggesztve)?

( tardona.hu/uploads/hirdetmenyek/Ad%C3%A1sv%C3%A9teli%20szerz%C5%91d%C3%A9s.pdf)

Esküszöm bazmeg, mindenki meghülyült?
Amadeus
Nálam nem található, amit belinkeltél.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 993 — beers & Packers
Ez az Orbángeci a mániátok 😀 😀 😀
Az a baj a gondolkodásoddal, hogy ha valaki másképp gondolkodik, mint amit a fideszes világnézet megkíván, az rögtön aljas, mocskos, cinikus, hazaáruló, keresztényellenes, magyargyűlőlő, stb-stb.
Így viszonylag tényleg nehéz közös pontokat találni.
Klaci79
Úgy nehéz, hogy olyan démonokkal harcolsz, amik nincsenek.
Én jóideje vagyok itt fideszes, és soha, senkit nem illettem a fenti jelzőkkel, pláne, hogy magam is vallásellenes vagyok, és rám mondják a leginkább a cinikust.
Szóval ez tényszerűen nem igaz.
Ahogy úgy is nehéz, hogy összekevered az SZFE-t a freeszfe mozgalommal.
A második egy politikai mozgalom, semmiköze oktatáshoz, színjátszáshoz, egy politikai szervezet, egy alkotóműhely, önmeghatározásuk szerint.
 www.freeszfe.hu/
Sobri Jóska
Te csak agyhalottazol. Pont ugyanoda süllyedtél már Jóska csak nem veszed észre.
Toca
Amiatt, hogy valaki nem fideszes, nem orbános? Meglepne, ha lett volna egy ilyen alkalom is akár.
De ha valaki nem látja a valóságot, eltorzítja, kiforgatja, kiszemezgeti a számára kedves tényeket, és a politikát egy erkölcsi rendszerként interpretálja, nem pedig hatalomtechnikák terepeként, ha nem reális és logikus következtetésekre jut, ha az önnellentmondásait és a vágyait meg a naív idealizmusát kezeli tényként, akkor valóban, úgy vélem, hogy agyhalott.
De mivel tévedhetek, ezért a végtelenségig és tovább szívesen elolvasom, megválaszolom mindezen érveket még így is.
Sobri Jóska
Az ellenzék szerinted moslékkoalíciót alkot. Ha valaki rájuk szavaz (és nem OV-ra), akkor mi más lehetne maga is: moslék.
A politika szerinted kizárólag hatalomtechnikai terep, ha pedig valaki próbál valamilyen erkölcsiséget is becsempészni a buliba: agyhalott.
Tudom, véletlenül sem sértésnek szánod. Senkit nem akarsz bántani. Egyszerűen késztetést érzel, hogy (naponta átlag ötször) felnyisd a tájékozatlanok szemét. Népünk tanítója vagy.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
„Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk” jelentette ki Orbán Viktor két évvel ezelőtt, 2018. szeptember 11-én.


Éppen két évvel rá, 2020. szeptember 11-én a csak fideszes tagokból álló Médiatanács bejelentette, hogy elhallgattatja a Klubrádiót, elveszi a frekvenciáját.
A Médiatanács hazug indokokra hivatkozva próbálja megsemmisíteni az egyik utolsó szabad és független rádiót.
Időközben megszűnt a Népszabadság, elrabolták az Indexet, uralmuk alá hajtották a megyei sajtót, a tévék egy részét, hetilapokat és folyóiratokat, közpénzek százmilliárdjaiból felfejlesztettek egy kormánypárti, hazug propaganda médiát.

És a zorbán nem egy geci, ez csak fóbia, mert igazából sokkal rosszabb.
Egy Gonosz hazug vlm. Milliónyi rajtakapott hazugságával, ami a lényéből fakad.
ozibozi
Oké, ha erre jutottál rendben, nem vitázom.
De érdekelne, hogy mi következik ebből?
Mi a reveláció?
Áruld el, ha nem csak fröcsögésre futja.
Sobri Jóska
A tények azok nem a fröcsögés kategória. Az a fröcsögés kategória mikor a tényeket nem veszem figyelembe, csak klasszik fröcsögsz.
A tények azok a qrva makacs kis dolgok. 😉
Nincs lassan olyan hét amikor nem jön szembe egy büdös nagy hazugság.
Minden hétre jut vlm.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Ez az Orbángeci a mániátok 😀 😀 😀
Az a baj a gondolkodásoddal, hogy ha valaki másképp gondolkodik, mint amit a fideszes világnézet megkíván, az rögtön aljas, mocskos, cinikus, hazaáruló, keresztényellenes, magyargyűlőlő, stb-stb.
Így viszonylag tényleg nehéz közös pontokat találni.
Klaci79
Úgy nehéz, hogy olyan démonokkal harcolsz, amik nincsenek.
Én jóideje vagyok itt fideszes, és soha, senkit nem illettem a fenti jelzőkkel, pláne, hogy magam is vallásellenes vagyok, és rám mondják a leginkább a cinikust.
Szóval ez tényszerűen nem igaz.
Ahogy úgy is nehéz, hogy összekevered az SZFE-t a freeszfe mozgalommal.
A második egy politikai mozgalom, semmiköze oktatáshoz, színjátszáshoz, egy politikai szervezet, egy alkotóműhely, önmeghatározásuk szerint.
 www.freeszfe.hu/
Sobri Jóska
Te csak agyhalottazol. Pont ugyanoda süllyedtél már Jóska csak nem veszed észre.
Toca
Amiatt, hogy valaki nem fideszes, nem orbános? Meglepne, ha lett volna egy ilyen alkalom is akár.
De ha valaki nem látja a valóságot, eltorzítja, kiforgatja, kiszemezgeti a számára kedves tényeket, és a politikát egy erkölcsi rendszerként interpretálja, nem pedig hatalomtechnikák terepeként, ha nem reális és logikus következtetésekre jut, ha az önnellentmondásait és a vágyait meg a naív idealizmusát kezeli tényként, akkor valóban, úgy vélem, hogy agyhalott.
De mivel tévedhetek, ezért a végtelenségig és tovább szívesen elolvasom, megválaszolom mindezen érveket még így is.
Sobri Jóska
Ugyanezt csinálod.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 960
A Rogán mégis miért tagadja le az asszony másfél milliárdos ingatlanszerzését, ha amúgy már nyilvános szerződés (hirdetményként kifüggesztve)?

( tardona.hu/uploads/hirdetmenyek/Ad%C3%A1sv%C3%A9teli%20szerz%C5%91d%C3%A9s.pdf)

Esküszöm bazmeg, mindenki meghülyült?

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
„Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk” jelentette ki Orbán Viktor két évvel ezelőtt, 2018. szeptember 11-én.


Éppen két évvel rá, 2020. szeptember 11-én a csak fideszes tagokból álló Médiatanács bejelentette, hogy elhallgattatja a Klubrádiót, elveszi a frekvenciáját.
A Médiatanács hazug indokokra hivatkozva próbálja megsemmisíteni az egyik utolsó szabad és független rádiót.
Időközben megszűnt a Népszabadság, elrabolták az Indexet, uralmuk alá hajtották a megyei sajtót, a tévék egy részét, hetilapokat és folyóiratokat, közpénzek százmilliárdjaiból felfejlesztettek egy kormánypárti, hazug propaganda médiát.

És a zorbán nem egy geci, ez csak fóbia, mert igazából sokkal rosszabb.
Egy Gonosz hazug vlm. Milliónyi rajtakapott hazugságával, ami a lényéből fakad.
ozibozi
Oké, ha erre jutottál rendben, nem vitázom.
De érdekelne, hogy mi következik ebből?
Mi a reveláció?
Áruld el, ha nem csak fröcsögésre futja.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ez az Orbángeci a mániátok 😀 😀 😀
Az a baj a gondolkodásoddal, hogy ha valaki másképp gondolkodik, mint amit a fideszes világnézet megkíván, az rögtön aljas, mocskos, cinikus, hazaáruló, keresztényellenes, magyargyűlőlő, stb-stb.
Így viszonylag tényleg nehéz közös pontokat találni.
Klaci79
Úgy nehéz, hogy olyan démonokkal harcolsz, amik nincsenek.
Én jóideje vagyok itt fideszes, és soha, senkit nem illettem a fenti jelzőkkel, pláne, hogy magam is vallásellenes vagyok, és rám mondják a leginkább a cinikust.
Szóval ez tényszerűen nem igaz.
Ahogy úgy is nehéz, hogy összekevered az SZFE-t a freeszfe mozgalommal.
A második egy politikai mozgalom, semmiköze oktatáshoz, színjátszáshoz, egy politikai szervezet, egy alkotóműhely, önmeghatározásuk szerint.
 www.freeszfe.hu/
Sobri Jóska
Te csak agyhalottazol. Pont ugyanoda süllyedtél már Jóska csak nem veszed észre.
Toca
Amiatt, hogy valaki nem fideszes, nem orbános? Meglepne, ha lett volna egy ilyen alkalom is akár.
De ha valaki nem látja a valóságot, eltorzítja, kiforgatja, kiszemezgeti a számára kedves tényeket, és a politikát egy erkölcsi rendszerként interpretálja, nem pedig hatalomtechnikák terepeként, ha nem reális és logikus következtetésekre jut, ha az önnellentmondásait és a vágyait meg a naív idealizmusát kezeli tényként, akkor valóban, úgy vélem, hogy agyhalott.
De mivel tévedhetek, ezért a végtelenségig és tovább szívesen elolvasom, megválaszolom mindezen érveket még így is.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
„Mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk” jelentette ki Orbán Viktor két évvel ezelőtt, 2018. szeptember 11-én.


Éppen két évvel rá, 2020. szeptember 11-én a csak fideszes tagokból álló Médiatanács bejelentette, hogy elhallgattatja a Klubrádiót, elveszi a frekvenciáját.
A Médiatanács hazug indokokra hivatkozva próbálja megsemmisíteni az egyik utolsó szabad és független rádiót.
Időközben megszűnt a Népszabadság, elrabolták az Indexet, uralmuk alá hajtották a megyei sajtót, a tévék egy részét, hetilapokat és folyóiratokat, közpénzek százmilliárdjaiból felfejlesztettek egy kormánypárti, hazug propaganda médiát.

És a zorbán nem egy geci, ez csak fóbia, mert igazából sokkal rosszabb.
Egy Gonosz hazug vlm. Milliónyi rajtakapott hazugságával, ami a lényéből fakad.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Kiderült az is, hogy rogyán Tóni nincs is. Bolsevik propaganda. Meg a letelepedési kötvény meg a többi is max zsidó wirtschaft.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician


lehet inkább a viccekbe kén e mondjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
Ez az Orbángeci a mániátok 😀 😀 😀
Az a baj a gondolkodásoddal, hogy ha valaki másképp gondolkodik, mint amit a fideszes világnézet megkíván, az rögtön aljas, mocskos, cinikus, hazaáruló, keresztényellenes, magyargyűlőlő, stb-stb.
Így viszonylag tényleg nehéz közös pontokat találni.
Klaci79
Úgy nehéz, hogy olyan démonokkal harcolsz, amik nincsenek.
Én jóideje vagyok itt fideszes, és soha, senkit nem illettem a fenti jelzőkkel, pláne, hogy magam is vallásellenes vagyok, és rám mondják a leginkább a cinikust.
Szóval ez tényszerűen nem igaz.
Ahogy úgy is nehéz, hogy összekevered az SZFE-t a freeszfe mozgalommal.
A második egy politikai mozgalom, semmiköze oktatáshoz, színjátszáshoz, egy politikai szervezet, egy alkotóműhely, önmeghatározásuk szerint.
 www.freeszfe.hu/
Sobri Jóska
Te csak agyhalottazol. Pont ugyanoda süllyedtél már Jóska csak nem veszed észre.
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Autóban?
😉
ozibozi
Nincs okostelód?
Sobri Jóska
Kocsiban minek?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Autóban?
😉
ozibozi
Nincs okostelód?

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Autóban?
😉
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
...
ozibozi
Most mondta Bolgár úr, hogy 23515-en hallgatjuk épp most.
Te hallgattad valaha rádiókészüléken?
Nekem szerintem 10-12 éve nincs is.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Karas Monika szerint „a magyar médiapiac szabad, sokszínű és változatos” és ő „jogászként hisz a jogállamiságban”.

Hisztériakeltés folyik, hiszen azorbàn az EU Parlament ülésén is elmondta, hogy soha nem vetemednének arra, hogy bezárjanak olyan orgánumot csak azért mert más a véleménye.
Zorbán fóbiás aki elhiszi és komolyan veszi egy regnáló Miniszterelnök szavait.
Qrva fóbia. Mert van Qrva TV meg qrva internet, ami nem felejt.

 telex.hu/belfold/2021/02/11/klubradio-hiszteriakeltesrol-ir-a-mediatanacs-elnoke
ozibozi
Nálam szól:
hu-stream04.klubradio.hu:8080/bpstream

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Karas Monika szerint „a magyar médiapiac szabad, sokszínű és változatos” és ő „jogászként hisz a jogállamiságban”.

Hisztériakeltés folyik, hiszen azorbàn az EU Parlament ülésén is elmondta, hogy soha nem vetemednének arra, hogy bezárjanak olyan orgánumot csak azért mert más a véleménye.
Zorbán fóbiás aki elhiszi és komolyan veszi egy regnáló Miniszterelnök szavait.
Qrva fóbia. Mert van Qrva TV meg qrva internet, ami nem felejt.

 telex.hu/belfold/2021/02/11/klubradio-hiszteriakeltesrol-ir-a-mediatanacs-elnoke

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ez az Orbángeci a mániátok 😀 😀 😀
Az a baj a gondolkodásoddal, hogy ha valaki másképp gondolkodik, mint amit a fideszes világnézet megkíván, az rögtön aljas, mocskos, cinikus, hazaáruló, keresztényellenes, magyargyűlőlő, stb-stb.
Így viszonylag tényleg nehéz közös pontokat találni.
Klaci79
Úgy nehéz, hogy olyan démonokkal harcolsz, amik nincsenek.
Én jóideje vagyok itt fideszes, és soha, senkit nem illettem a fenti jelzőkkel, pláne, hogy magam is vallásellenes vagyok, és rám mondják a leginkább a cinikust.
Szóval ez tényszerűen nem igaz.
Ahogy úgy is nehéz, hogy összekevered az SZFE-t a freeszfe mozgalommal.
A második egy politikai mozgalom, semmiköze oktatáshoz, színjátszáshoz, egy politikai szervezet, egy alkotóműhely, önmeghatározásuk szerint.
 www.freeszfe.hu/

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Egy velkovics vilmos oktatni fog. Van még kérdés??? 😊 😊 😊
egy velkovics
Beszarás komolyan
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Azért ez finoman szólva sem elegáns, csúnyán szólva pedig semmiben nem különbözik ner módszereitől. Máshogy szólván pontosan látszik, hogy egy kormány váltás csak kormány váltás lenne, mindenféle jogállamiságot meg egyéb bullshiteket nyugodtan felejtsen el mindenki, a módszerek maradnak.

Fun fact: a fővárosi önkormányzatnak több 100 ingatlan van a tulajdonában de pont ez kellett, sajnos egyetlen másik sem volt jó. Inkább basszunk ki 600 gyerekkel.
Az szfe-s reakció pedig tanítható a cinizmus témakörén belül 😊

 index.hu/belfold/2021/02/12/a-freeszfe-egyesulet-kapta-az-epuletet-kiborultak-a-zeneiskolasok/
MC12
Bárcsak ez lenne a legnagyobb baj a fidesszel is. Ez amúgy vihar egy kanál vízben. A korábbi városvezetés megígérte nekik, az új meg inkább más célra használta. Erzsébetvárosiakat nem ért kár ha jól tudom. Sőt, havi két millió bevétel ínséges időkben.
Klaci79
Te se vagy kevésbé cinikus mint az szfe-sek 😊 amúgy igen sok erzsébetvárosi gyerek van a tanulók között szóval érte kár őket.
A 2 millió pedig röhej, nevetséges ha már üzleti alapot akarsz ide keverni. Egy ekkora fullra felújított épület bérleti díja 10 milliós nagyságrend szóval de, itt is éri kár az Erzsébetvarosiakat mert piaci alapon jóval többért lehetne kiadni.
MC12
Egyáltalán nem vagyok cinikus ebben a témában. A zene iskolának hosszú ideje nincs igazi otthona, de azt tudod amúgy, hogy mennyi erzsébetvárosi gyerek jár oda? Szerintem fogalmad sincs valójában. Amúgy az intézményeket az állam átvette szinte mindenhol az országban. Ehhez az intézményhez azonban nem nyújtott segítséget. Sajnálom az iskolát, de nem vitatom, hogy ez a szervezet is jogosan kapott egy intézményt. Pályáztak érte, megkapták. A zeneiskolának is csak egy ígérete volt.
Remelem találnak számukra is valami intézményt, de furcsa nekem ez a “világbotrány”, meg a következtetések amiket most leszűrnek a fideszesek.
Klaci79
Egész konkrétan 2 gyermeket közvetlenül, barátom gyerekei, ha már ez ennyire releváns, ők ebbe a suliba járnak. És erzsébetvárosiak (én is itt éltem 5 évig egyébként, habár ez is mindegy). Nekik több barátjuk is idejár, de ezt már valóban nem tudom megmondani hány fő 😊

Gazdasági érdekre hívatkozni netó cinizmus. mégegyszer:

"A 2 millió pedig röhej, nevetséges ha már üzleti alapot akarsz ide keverni. Egy ekkora fullra felújított épület bérleti díja 10 milliós nagyságrend, szóval de, itt is éri kár az Erzsébetvarosiakat mert piaci alapon jóval többért lehetne kiadni."

Nyílt pályázat, aha:

"Egyetlen országos napilapban sem került meghirdetésre, csupán a kerületi honlapon lehetett megtalálni, de ott is csak keresés után. Mindez pedig szembemegy a kerületi 2012-es vagyonrendelettel is, amiben szintén szerepel, hogy országos elérésű orgánumokban is kötelező meghirdetni a pályáztatni kívánt ingatlant."

Nem mellesleg, január 13-án írták ki a pályázatot ....... január 28-i beadási határidővel 😊 A Free szfe egyesület pedig, ha jól olvasom január 19-én alapult.

Tehát, egy alig pár napja alapult, nulla bevételű egyesület megpályáz egy több száz millió forint értékben felújított épületet, és azt gombokért megakapja, de ebben nincs semmi különös haladjunk tovább 😊 😊 😊 ugyanilyenek miatt szoktatok napjában háromszor teliszájjal orbánegygecizni, de itt ez nem érdekes. Hát, oké.
MC12
Ez az Orbángeci a mániátok 😀 😀 😀
Az a baj a gondolkodásoddal, hogy ha valaki másképp gondolkodik, mint amit a fideszes világnézet megkíván, az rögtön aljas, mocskos, cinikus, hazaáruló, keresztényellenes, magyargyűlőlő, stb-stb.
Így viszonylag tényleg nehéz közös pontokat találni.

Egyébként erzsébetvárosi iskolaként gondolom ők sem voltak kizárva a pályázatból, de ha jól tudom nem is erre hivatkoztak, hanem arra, hogy mivel Vattamány megígérte nekik, nem is indultak el.
Remélem rövidesen találnak valamilyen megoldást számukra, ugyanakkor én megértem az SZFE-seket is. Simán kigolyózták őket, mert nem tetszett a hatalomnak a működésük. Nem tetszett egy olyan országban ahol elvileg szabad oktatás van. De persze ők fogadják el a sorsukat...

Szóval összességében furcsa nekem, pont tőled hallani, hogy az ellenzék mit csinál az oktatásban, miközben nap mint nap látom, hogy mi történik nagyban. Mi történik az egyetemeken, hogyan neveznek ki haverokat igazgatónak a tantestület akarata ellenére, vagy éppen mi van a nemzeti alaptantervvel, mert az erő velünk van.

Inkább be is fejezem azzal a reménnyel, hogy rövidesen Niedermüllerék megoldják a zenei suli problémáját (bár ez a Klik feladata is lenne), hogy hosszú idő után ismét legyen igazi intézményük.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 810
Azért ez finoman szólva sem elegáns, csúnyán szólva pedig semmiben nem különbözik ner módszereitől. Máshogy szólván pontosan látszik, hogy egy kormány váltás csak kormány váltás lenne, mindenféle jogállamiságot meg egyéb bullshiteket nyugodtan felejtsen el mindenki, a módszerek maradnak.

Fun fact: a fővárosi önkormányzatnak több 100 ingatlan van a tulajdonában de pont ez kellett, sajnos egyetlen másik sem volt jó. Inkább basszunk ki 600 gyerekkel.
Az szfe-s reakció pedig tanítható a cinizmus témakörén belül 😊

 index.hu/belfold/2021/02/12/a-freeszfe-egyesulet-kapta-az-epuletet-kiborultak-a-zeneiskolasok/
MC12
Bárcsak ez lenne a legnagyobb baj a fidesszel is. Ez amúgy vihar egy kanál vízben. A korábbi városvezetés megígérte nekik, az új meg inkább más célra használta. Erzsébetvárosiakat nem ért kár ha jól tudom. Sőt, havi két millió bevétel ínséges időkben.
Klaci79
Te se vagy kevésbé cinikus mint az szfe-sek 😊 amúgy igen sok erzsébetvárosi gyerek van a tanulók között szóval érte kár őket.
A 2 millió pedig röhej, nevetséges ha már üzleti alapot akarsz ide keverni. Egy ekkora fullra felújított épület bérleti díja 10 milliós nagyságrend szóval de, itt is éri kár az Erzsébetvarosiakat mert piaci alapon jóval többért lehetne kiadni.
MC12
Egyáltalán nem vagyok cinikus ebben a témában. A zene iskolának hosszú ideje nincs igazi otthona, de azt tudod amúgy, hogy mennyi erzsébetvárosi gyerek jár oda? Szerintem fogalmad sincs valójában. Amúgy az intézményeket az állam átvette szinte mindenhol az országban. Ehhez az intézményhez azonban nem nyújtott segítséget. Sajnálom az iskolát, de nem vitatom, hogy ez a szervezet is jogosan kapott egy intézményt. Pályáztak érte, megkapták. A zeneiskolának is csak egy ígérete volt.
Remelem találnak számukra is valami intézményt, de furcsa nekem ez a “világbotrány”, meg a következtetések amiket most leszűrnek a fideszesek.
Klaci79
Egész konkrétan 2 gyermeket közvetlenül, barátom gyerekei, ha már ez ennyire releváns, ők ebbe a suliba járnak. És erzsébetvárosiak (én is itt éltem 5 évig egyébként, habár ez is mindegy). Nekik több barátjuk is idejár, de ezt már valóban nem tudom megmondani hány fő 😊

Gazdasági érdekre hívatkozni netó cinizmus. mégegyszer:

"A 2 millió pedig röhej, nevetséges ha már üzleti alapot akarsz ide keverni. Egy ekkora fullra felújított épület bérleti díja 10 milliós nagyságrend, szóval de, itt is éri kár az Erzsébetvarosiakat mert piaci alapon jóval többért lehetne kiadni."

Nyílt pályázat, aha:

"Egyetlen országos napilapban sem került meghirdetésre, csupán a kerületi honlapon lehetett megtalálni, de ott is csak keresés után. Mindez pedig szembemegy a kerületi 2012-es vagyonrendelettel is, amiben szintén szerepel, hogy országos elérésű orgánumokban is kötelező meghirdetni a pályáztatni kívánt ingatlant."

Nem mellesleg, január 13-án írták ki a pályázatot ....... január 28-i beadási határidővel 😊 A Free szfe egyesület pedig, ha jól olvasom január 19-én alapult.

Tehát, egy alig pár napja alapult, nulla bevételű egyesület megpályáz egy több száz millió forint értékben felújított épületet, és azt gombokért megakapja, de ebben nincs semmi különös haladjunk tovább 😊 😊 😊 ugyanilyenek miatt szoktatok napjában háromszor teliszájjal orbánegygecizni, de itt ez nem érdekes. Hát, oké.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.