Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
@undisputedly

Hogy is van akkor most? Nagyon várom, hogy most hogy akkor ez egy speciális elhatárolódás volt a náciktól? 😂

Egyébként a 4 évvel ezelőtti vitákat sikerült alulmúlni, kb. semmi érdekes nem történt. Kiabáltak, oszt ennyi.
Gyurma Pappa
Sztem már az érdekes h Biden h tűnhetett értelmes gondolkozó embernek és nem vmi leszedalt new yorki nyugdíjasnak aki miután lekoltozik Miamiba megszólalni sem tud.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
@undisputedly

Hogy is van akkor most? Nagyon várom, hogy most hogy akkor ez egy speciális elhatárolódás volt a náciktól? 😂

Egyébként a 4 évvel ezelőtti vitákat sikerült alulmúlni, kb. semmi érdekes nem történt. Kiabáltak, oszt ennyi.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
belenéztem 5 percig birtam 😀
mintha két kisgyerek vitatkozna
briareos
Én is.
Biden szokatlanul gyorsan és érthetően beszél, Donald pedig elég agresszív, viszont folyamatosan egymás szavába vágnak.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
belenéztem 5 percig birtam 😀
mintha két kisgyerek vitatkozna

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze ha ezen múlna, most Clinton lenne az elnök neve...
Klaci79
az establishmentnek teljesen mindegy
r.baggio
Nem teljesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Persze ha ezen múlna, most Clinton lenne az elnök neve...
Klaci79
az establishmentnek teljesen mindegy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Szerintem csak azért nem engedi megnézni, amiért Trump nem engedi az adóbevallását. Ha nyilvánosságra hozza, y idén is engedi, hogy a fülébe nézzenek.

Félretéve a viccet, ezek a viták nem Trump játékszabályai szerint folynak, szerencsére és ha Biden engedne ilyen szánalmas probalkozasnak, akkor ezeket a “játékszabályokat” fogadná el.
Minden más csak a politikai boszorkánykonyha műve...
Klaci79
A problema ott van, hogy orabban beleegyeztek, de ma visszavontak 😀

Mindenki tudja Trump miert nem adja ki az adobevallasat. Azert mert optimalizalt es kb. semmit nem fizetett szovetsegi szinten.

Ha Biden nem lenne bedrotozva, mert ket ertelmes mondatot nem tud mar osszetenni drogok meg teleprompter nelkul, akkor siman belemenne, hogy megnezzek.

Szerk: Most nezem, hogy meg 5 ora mire kezdodik. Akkor nemkem eselytelen 😊
undisputedly
Beleegyezni Is faszság volt, ha ez tényleg igaz!
De ugyanúgy, mint megértem azt is, hogy Trump miért nem mond olyat, hogy persze átadom a hatalmat, mert ő számára ilyen eredmény nem létezhet, Bident is megértem.
Mindattól függetlenül, hogy mit gondolok a két jelöltről, undorító, hogy arról szól, hogy Biden meg tud e szólalni vagy sem, mert ezek után, ha mégis jó lenne, úgyse fogják/fogod elismerni.
Persze ha ezen múlna, most Clinton lenne az elnök neve...
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Biztos épületes lesz 😊
Kb mint a South Park-ban a Terrance és Philip: te vagy fasz, nem, te vagy fasz 😀
warr_b
Szerintem televízió történeti esemény lesz. 😊 A te vagy fasz, nem, te vagy fasz megvolt négy éve, az már nem elég. 😊
peterk2005
Ezt várom, csak élesben:

 youtu.be/jkghtyxZ6rc
Sobri Jóska
émmegeszt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Szerintem csak azért nem engedi megnézni, amiért Trump nem engedi az adóbevallását. Ha nyilvánosságra hozza, y idén is engedi, hogy a fülébe nézzenek.

Félretéve a viccet, ezek a viták nem Trump játékszabályai szerint folynak, szerencsére és ha Biden engedne ilyen szánalmas probalkozasnak, akkor ezeket a “játékszabályokat” fogadná el.
Minden más csak a politikai boszorkánykonyha műve...
Klaci79
A problema ott van, hogy orabban beleegyeztek, de ma visszavontak 😀

Mindenki tudja Trump miert nem adja ki az adobevallasat. Azert mert optimalizalt es kb. semmit nem fizetett szovetsegi szinten.

Ha Biden nem lenne bedrotozva, mert ket ertelmes mondatot nem tud mar osszetenni drogok meg teleprompter nelkul, akkor siman belemenne, hogy megnezzek.

Szerk: Most nezem, hogy meg 5 ora mire kezdodik. Akkor nemkem eselytelen 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Szerintem csak azért nem engedi megnézni, amiért Trump nem engedi az adóbevallását. Ha nyilvánosságra hozza, y idén is engedi, hogy a fülébe nézzenek.

Félretéve a viccet, ezek a viták nem Trump játékszabályai szerint folynak, szerencsére és ha Biden engedne ilyen szánalmas probalkozasnak, akkor ezeket a “játékszabályokat” fogadná el.
Minden más csak a politikai boszorkánykonyha műve...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tulajdonképpen mindegy, mert adó ügyön kívül van ott bőven más is (pl. szélhámosság, megtévesztés, stb.), de mindegy is, mert ő "csak" négyzetre emelte azt, ami egyébként előtte is bőven megtörtént (ifjabb Bush, Clintonék és az alapítványaik satöbbi), és mindegyiknek elég jók voltak az ügyvédeik. Tumppal sem ez az igazi baj, csak történetesen pont üzletember, így ezt is besodorta az ár 😊

(A postommal az elit vs társadalom - szerintem - felbomlóban levő, krízis felé zakatoló helyzetére akartam rámutatni. Éppen Trump példáján keresztül, és nem is a személyes adóügyei miatt, ez csak az apropó volt, hanem azzal, hogy ő ezt az elitet képviseli extremitásig menően. Sok mindent újra kell értelmeznie az USA-nak, mert ha nem, eltűnik mint vezető hatalom, ahogy a BajerZsótiék jósolták. 😊 Csak nem a dekadencia miatt, hanem a megbomlott belső jóléti viszonyok miatt. Azt az országot nem arra találták ki, hogy egy dél-amerikai v. kelet-ejrópai típusú ország legyen, és nem is arra, hogy a nyugat Kínája. Én pozitív beállítottságú vagyok egyébként, szerintem meg is fogják ezeket lépni. Bár abban azért nem vagyok biztos, hogy azelőtt, mielőtt minden lépéselőnyük elveszne Kínával szemben.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Pontosan.
Vádolják Trumpot adócsalással?
Ha el is ítelik, akkor béna smucig pöcs, miből állt volna befizetnie, marad anélkül is elég.
Ha nem, akkor ő csinálja jól, sikeresen, hasznosan, okosan a profitmaximalizálást.
Respekt.
Sobri Jóska
Szóval számodra úgy néz ki a vállalkozó világ, hogy ha XY-t - tök mindegy kicsoda, legyen az Gyurcsány, Bajnai, Simicska, Farkas Flórián, devizás Mici - csaláson kapják akkor smucig pöcsök, de ha nem, akkor sikeres fasza gyerekek? Hát bravó.


peterk2005
Nem számomra, a vállalkozói réteg számára.
És nem csaláson, hanem adócsaláson.
Az adóelkerülés kvázi vállalkozó sport.
Én ezügyben nem vagyok jó vállalkozó, én mindig inkább túl óvatos vagyok.
Sobri Jóska
Ne mossuk össze az adócsalást és az adóelkerülést, a kettő nem ugyanaz. Jelenleg KATAba átrakni az értékesítőket nem volt törvénytelen, csak nem egyezett a törvényalkotó szándékával, így adóelkerülésként kell rá tekinteni.

Most nincs időm, de röviden: Trump nem adócsaló, hanem egy pitiáner kisvárosi nepper szintjén rafinált adóelkerülő. Neki nagyobb termékek jutottak. Ezért nem akarta, hogy kikerüljön az adóbevallása.

A vállalkozók elenyésző része adócsaló, 20% akinek megéri az adóoptimalizálás (elkerülés), még 30, akiknek nem, de ettől ő jobban érzi magát, ezért csinálja, s közel a fele "túl óvatos". Tudom, jön az "én úgy látom a környezetem" típus komment, de 15 év szakmával, 600 feletti adószakértéssel és közel 1000 ügyféllel a hátam mögött, ezt látom.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Biztos épületes lesz 😊
Kb mint a South Park-ban a Terrance és Philip: te vagy fasz, nem, te vagy fasz 😀
warr_b
Szerintem televízió történeti esemény lesz. 😊 A te vagy fasz, nem, te vagy fasz megvolt négy éve, az már nem elég. 😊
peterk2005
Ezt várom, csak élesben:


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Biztos épületes lesz 😊
Kb mint a South Park-ban a Terrance és Philip: te vagy fasz, nem, te vagy fasz 😀
warr_b
Szerintem televízió történeti esemény lesz. 😊 A te vagy fasz, nem, te vagy fasz megvolt négy éve, az már nem elég. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Biztos épületes lesz 😊
Kb mint a South Park-ban a Terrance és Philip: te vagy fasz, nem, te vagy fasz 😀
warr_b
Mivel ez a leghatékonyabb és legtöbbek számára érthető politikai üzenet. A VV-t is többen nézik, mint az Dunán a kulturműsort.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Biztos épületes lesz 😊
Kb mint a South Park-ban a Terrance és Philip: te vagy fasz, nem, te vagy fasz 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Joe simán el fog aludni egy Donald monológ közben, úgyhogy ugyanmindegy.
Kampman
és a vita után mind2 oldal kijelenti hogy nyert
Negritis
ez alap, de most Biden aligha nyerhet, olyan szinten leépült már.
Kampman
Egy-egy etupra siman adnak valami mesterseges loketet. Szerintem nem fog elaludni 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Joe simán el fog aludni egy Donald monológ közben, úgyhogy ugyanmindegy.
Kampman
és a vita után mind2 oldal kijelenti hogy nyert
Negritis
ez alap, de most Biden aligha nyerhet, olyan szinten leépült már.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Joe simán el fog aludni egy Donald monológ közben, úgyhogy ugyanmindegy.
Kampman
és a vita után mind2 oldal kijelenti hogy nyert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
undisputedly
Joe simán el fog aludni egy Donald monológ közben, úgyhogy ugyanmindegy.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nezzetek este az elnoki vitat. Sokat mond, hogy a Biden kampany nem ment bele abba, hogy fuggetlen ellenor csekkolja, van-e barmilyen radios adovevo a jeloltek fuleben 😀

Vejon miert nem engedik megnezni? 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
A politika mindig is jellemzően a gusztustalan szar alakokat fogja vonzani, aki meg nem olyan, az gyorsan kibukik. De aki évtizedek óta pozíciót visel, az már biztosan romlott, így vagy úgy.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Pontosan.
Vádolják Trumpot adócsalással?
Ha el is ítelik, akkor béna smucig pöcs, miből állt volna befizetnie, marad anélkül is elég.
Ha nem, akkor ő csinálja jól, sikeresen, hasznosan, okosan a profitmaximalizálást.
Respekt.
Sobri Jóska
Szóval számodra úgy néz ki a vállalkozó világ, hogy ha XY-t - tök mindegy kicsoda, legyen az Gyurcsány, Bajnai, Simicska, Farkas Flórián, devizás Mici - csaláson kapják akkor smucig pöcsök, de ha nem, akkor sikeres fasza gyerekek? Hát bravó.

Egyébként sikerült ismét kikaparnod a lényegtelent a postomból. Kezdve ott, hogy sehol nem írtam, hogy Trump adót csalt.
peterk2005
erről szól magyarország 70 éve...
Negritis
Ezzel tisztában vagyok, de - most átmegyek Jóskába - mire mész azzal, hogy ezt újra meg újra leírod? Nem kéne egyszer már elítélni az ilyesmit? Csak úgy egyszerűen kijelenteni, hogy ez nem jó? Ha nem tesszük meg, mégis mi a fenének írjuk tele a közéleti topicokat postokkal?
peterk2005
2-3 órája linkeltem be egy marcis videót, javaslom
szerintem is gáz, én is elítélem
amit tudnánk tenni az az hogy olyan politikusokat választunk akiknek van gerince hogy ilyen ne történhessen
mert amerika jól mutatja mi történik ha a cégek különböző könyvelési megoldások miatt 0 adót fizetnek

viszont a tömeg politika idejében erre nem sok esélyt látok, így marad az hogy a "rendes értelmiség/elit" elgondolása mentén az elefántcsont toronyból okoskodunk
Negritis
A politikus, és a gernces kizárja egymást.
bcsarli
pont ez a sztereotípia a probléma és lenne jó ha ki lehet gyomlálni
Negritis
Vagy a politikusokat kellene kigyomlálni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Pontosan.
Vádolják Trumpot adócsalással?
Ha el is ítelik, akkor béna smucig pöcs, miből állt volna befizetnie, marad anélkül is elég.
Ha nem, akkor ő csinálja jól, sikeresen, hasznosan, okosan a profitmaximalizálást.
Respekt.
Sobri Jóska
Szóval számodra úgy néz ki a vállalkozó világ, hogy ha XY-t - tök mindegy kicsoda, legyen az Gyurcsány, Bajnai, Simicska, Farkas Flórián, devizás Mici - csaláson kapják akkor smucig pöcsök, de ha nem, akkor sikeres fasza gyerekek? Hát bravó.

Egyébként sikerült ismét kikaparnod a lényegtelent a postomból. Kezdve ott, hogy sehol nem írtam, hogy Trump adót csalt.
peterk2005
erről szól magyarország 70 éve...
Negritis
Ezzel tisztában vagyok, de - most átmegyek Jóskába - mire mész azzal, hogy ezt újra meg újra leírod? Nem kéne egyszer már elítélni az ilyesmit? Csak úgy egyszerűen kijelenteni, hogy ez nem jó? Ha nem tesszük meg, mégis mi a fenének írjuk tele a közéleti topicokat postokkal?
peterk2005
2-3 órája linkeltem be egy marcis videót, javaslom
szerintem is gáz, én is elítélem
amit tudnánk tenni az az hogy olyan politikusokat választunk akiknek van gerince hogy ilyen ne történhessen
mert amerika jól mutatja mi történik ha a cégek különböző könyvelési megoldások miatt 0 adót fizetnek

viszont a tömeg politika idejében erre nem sok esélyt látok, így marad az hogy a "rendes értelmiség/elit" elgondolása mentén az elefántcsont toronyból okoskodunk
Negritis
A politikus, és a gernces kizárja egymást.
bcsarli
pont ez a sztereotípia a probléma és lenne jó ha ki lehet gyomlálni
Negritis
Ha lenne egy gerinces politikus akkor el lehetne kezdeni kigyomlálni.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Pontosan.
Vádolják Trumpot adócsalással?
Ha el is ítelik, akkor béna smucig pöcs, miből állt volna befizetnie, marad anélkül is elég.
Ha nem, akkor ő csinálja jól, sikeresen, hasznosan, okosan a profitmaximalizálást.
Respekt.
Sobri Jóska
Szóval számodra úgy néz ki a vállalkozó világ, hogy ha XY-t - tök mindegy kicsoda, legyen az Gyurcsány, Bajnai, Simicska, Farkas Flórián, devizás Mici - csaláson kapják akkor smucig pöcsök, de ha nem, akkor sikeres fasza gyerekek? Hát bravó.

Egyébként sikerült ismét kikaparnod a lényegtelent a postomból. Kezdve ott, hogy sehol nem írtam, hogy Trump adót csalt.
peterk2005
erről szól magyarország 70 éve...
Negritis
Ezzel tisztában vagyok, de - most átmegyek Jóskába - mire mész azzal, hogy ezt újra meg újra leírod? Nem kéne egyszer már elítélni az ilyesmit? Csak úgy egyszerűen kijelenteni, hogy ez nem jó? Ha nem tesszük meg, mégis mi a fenének írjuk tele a közéleti topicokat postokkal?
peterk2005
2-3 órája linkeltem be egy marcis videót, javaslom
szerintem is gáz, én is elítélem
amit tudnánk tenni az az hogy olyan politikusokat választunk akiknek van gerince hogy ilyen ne történhessen
mert amerika jól mutatja mi történik ha a cégek különböző könyvelési megoldások miatt 0 adót fizetnek

viszont a tömeg politika idejében erre nem sok esélyt látok, így marad az hogy a "rendes értelmiség/elit" elgondolása mentén az elefántcsont toronyból okoskodunk
Negritis
A politikus, és a gernces kizárja egymást.
bcsarli
pont ez a sztereotípia a probléma és lenne jó ha ki lehet gyomlálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!