Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vegas-ban "buli" van
Negritis
Olvasva a történeteket azért az így elég gázos hozzászólás...
A k.anyját az ilyen idiótának, túl rendesek voltak a zsaruk, hogy lelőtték. Ennél sokkal nagyobb büntetést érdemelne!
NB2
igen a kurva anyját minden ilyen idiótának, és azoknak a hülyéknek is akik 2 perc hírnévért kompromitálják h a rendőrök merre járnak
amúgy legalább 1 fő öngyilkos lett a merénylők közül

és igen morbid lett, mikor írtam még nem tudtam hogy fesztiválról indult a balhé
Negritis
A legujabb hírek szerint, egy merénylő volt és amikor a swat rárobbantotta az ajtót, agyonlőtte magát. Milyen bátor!
Eddig több mint 50 halott, 400(!) felett a sebesültek száma.
Cowboykarcsi90
A nyugati kultúra sebezhetősége, az előrelátás és a társadalmi önvédelemre való képtelenség újabb szomorú mementója.
Sobri Jóska
Kicsit OFF de nem tudom láttátok hallottátok e, ott volt Dan Bilzarian is. Ráadásul ha minden igaz, eléggé a dolgok közepében. Tudva, hogy egyébként Ő is mekkora fegyver buzi, mennyire lett lett volna irónikus az élettől, ha pont egy ilyen félőrült géppuskázza le, Las Vegas utcáin.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Vegas-ban "buli" van
Negritis
Olvasva a történeteket azért az így elég gázos hozzászólás...
A k.anyját az ilyen idiótának, túl rendesek voltak a zsaruk, hogy lelőtték. Ennél sokkal nagyobb büntetést érdemelne!
NB2
igen a kurva anyját minden ilyen idiótának, és azoknak a hülyéknek is akik 2 perc hírnévért kompromitálják h a rendőrök merre járnak
amúgy legalább 1 fő öngyilkos lett a merénylők közül

és igen morbid lett, mikor írtam még nem tudtam hogy fesztiválról indult a balhé
Negritis
A legujabb hírek szerint, egy merénylő volt és amikor a swat rárobbantotta az ajtót, agyonlőtte magát. Milyen bátor!
Eddig több mint 50 halott, 400(!) felett a sebesültek száma.
Cowboykarcsi90
A nyugati kultúra sebezhetősége, az előrelátás és a társadalmi önvédelemre való képtelenség újabb szomorú mementója.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Botka kiszáll.........
dande
Láthatóan -az oldschool szociktól eltérően- hosszú távon gondolkodik, akkor pedig abszolút a jó döntést hozta.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vegas-ban "buli" van
Negritis
Olvasva a történeteket azért az így elég gázos hozzászólás...
A k.anyját az ilyen idiótának, túl rendesek voltak a zsaruk, hogy lelőtték. Ennél sokkal nagyobb büntetést érdemelne!
NB2
igen a kurva anyját minden ilyen idiótának, és azoknak a hülyéknek is akik 2 perc hírnévért kompromitálják h a rendőrök merre járnak
amúgy legalább 1 fő öngyilkos lett a merénylők közül

és igen morbid lett, mikor írtam még nem tudtam hogy fesztiválról indult a balhé
Negritis
A legujabb hírek szerint, egy merénylő volt és amikor a swat rárobbantotta az ajtót, agyonlőtte magát. Milyen bátor!
Eddig több mint 50 halott, 400(!) felett a sebesültek száma.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
 444.hu/2017/10/02/szombathely-puspoke-vendegul-latna-az-ocsenybol-eluldozott-menekult-gyerekeket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Vegas-ban "buli" van
Negritis
Olvasva a történeteket azért az így elég gázos hozzászólás...
A k.anyját az ilyen idiótának, túl rendesek voltak a zsaruk, hogy lelőtték. Ennél sokkal nagyobb büntetést érdemelne!
NB2
igen a kurva anyját minden ilyen idiótának, és azoknak a hülyéknek is akik 2 perc hírnévért kompromitálják h a rendőrök merre járnak
amúgy legalább 1 fő öngyilkos lett a merénylők közül

és igen morbid lett, mikor írtam még nem tudtam hogy fesztiválról indult a balhé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Botka kiszáll.........
dande
Szanyi Tibor, az MSZP EP-képviselője a Tumblr-oldalán azt írta: „Szerintem egy vezető nem attól vezető, hogy összeszarja magát, és harc helyett hazaköpköd.” -- index

Kifittyent a kultúra. 😀
Mikey
ostoba az összes.
Kenny
1-2 értelmes előfordul, mondjuk ők ki is szálltak, pl.: Schiffer, vagy Ángyán.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Botka kiszáll.........
dande
Szanyi Tibor, az MSZP EP-képviselője a Tumblr-oldalán azt írta: „Szerintem egy vezető nem attól vezető, hogy összeszarja magát, és harc helyett hazaköpköd.” -- index

Kifittyent a kultúra. 😀
Mikey
ostoba az összes.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Botka kiszáll.........
dande
Szanyi Tibor, az MSZP EP-képviselője a Tumblr-oldalán azt írta: „Szerintem egy vezető nem attól vezető, hogy összeszarja magát, és harc helyett hazaköpköd.” -- index

Kifittyent a kultúra. 😀
Mikey
Torgyán doktor sajnálatos visszavonulása óta a Kapitány és dajcstomi maradtak a magyar politika két utolsó karaktere, akiken még őszintén lehet nevetni.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Botka kiszáll.........
dande
Szanyi Tibor, az MSZP EP-képviselője a Tumblr-oldalán azt írta: „Szerintem egy vezető nem attól vezető, hogy összeszarja magát, és harc helyett hazaköpköd.” -- index

Kifittyent a kultúra. 😀
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Botka kiszáll.........
dande
...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Vegas-ban "buli" van
Negritis
Olvasva a történeteket azért az így elég gázos hozzászólás...
A k.anyját az ilyen idiótának, túl rendesek voltak a zsaruk, hogy lelőtték. Ennél sokkal nagyobb büntetést érdemelne!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Vegas-ban "buli" van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Botka kiszáll.........
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
S a nagy szabadságpárti Nyugat, néma csönd............................
dande
vállalhatatlan, hogy mindenki csöndben hallgat most. Épp most adnak egy lovat az eu-szkepticizmus alá.
Amadeus
Arra nem gondolsz, hogy az eu-szkepticizmus, meg a nyugat töketlensége, életképtelensége a valóság, amit mások régebb óta látnak, és ez csak egy újabb megnyilvánulása, nem pedig egy ló, vagy táptalaj, ahonnan szárbaszökik?
Sobri Jóska
dehogynem és őszintén félek tőle, hogy igaz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Szégyen, ami Katalóniában zajlik. Megnéztem 1-2 videót. SZÉGYEN.

Ilyennek nem szabadna megtörténnie. Teljességgel elfogadhatatlan, hogy az egyik legalapvetőbb politikai jogodat nem gyakorolhatod egy demokratikus országban.

Tényleg így kell reagálni arra, hogy amúgy be lett tiltva az egész?

Hosszabb távon így sokkal jobban el fog mérgesedni a viszony, még jobban mélyülnek majd az árkok.
Vrij6
Ha esetleg beállnak mögéjük a baszkok abból pedig semmi jó nem fog származni. Mindenki tudja mi/kik vannak baszk földön.
Kenny
Nagyon kíváncsi vagyok mit reagálnak majd az eseményekre a baszkok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Szégyen, ami Katalóniában zajlik. Megnéztem 1-2 videót. SZÉGYEN.

Ilyennek nem szabadna megtörténnie. Teljességgel elfogadhatatlan, hogy az egyik legalapvetőbb politikai jogodat nem gyakorolhatod egy demokratikus országban.

Tényleg így kell reagálni arra, hogy amúgy be lett tiltva az egész?

Hosszabb távon így sokkal jobban el fog mérgesedni a viszony, még jobban mélyülnek majd az árkok.
Vrij6
Ha esetleg beállnak mögéjük a baszkok abból pedig semmi jó nem fog származni. Mindenki tudja mi/kik vannak baszk földön.
Kenny
Te lo lis ták ul is ten nav var ra visz sza vág


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
LMP: Újragombolt, és gondolt, némileg nyitott fővárosi értelmiség, SZDSZ ver2.0. Eddig ami kijött belőlük az a jószándékú dilettantizmus, de a jószándék végtére is sokhelyütt meg van, a dilettantizmus meg nem igazán erény.

Sobri Jóska
A dilettantizmusról az ne értekezzen, aki szerint az LMP szdsz 2.0, ez a legsötétebb kurucinfos faszság, a valósághoz nincs köze.
Egyébként minden mérvadó megmondóember szerint az ötfős lmp fraki végezte a legjobb munkát a parlamentben.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Szégyen, ami Katalóniában zajlik. Megnéztem 1-2 videót. SZÉGYEN.

Ilyennek nem szabadna megtörténnie. Teljességgel elfogadhatatlan, hogy az egyik legalapvetőbb politikai jogodat nem gyakorolhatod egy demokratikus országban.

Tényleg így kell reagálni arra, hogy amúgy be lett tiltva az egész?

Hosszabb távon így sokkal jobban el fog mérgesedni a viszony, még jobban mélyülnek majd az árkok.
Vrij6
Ha esetleg beállnak mögéjük a baszkok abból pedig semmi jó nem fog származni. Mindenki tudja mi/kik vannak baszk földön.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
S a nagy szabadságpárti Nyugat, néma csönd............................
dande
vállalhatatlan, hogy mindenki csöndben hallgat most. Épp most adnak egy lovat az eu-szkepticizmus alá.
Amadeus
Arra nem gondolsz, hogy az eu-szkepticizmus, meg a nyugat töketlensége, életképtelensége a valóság, amit mások régebb óta látnak, és ez csak egy újabb megnyilvánulása, nem pedig egy ló, vagy táptalaj, ahonnan szárbaszökik?

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Szégyen, ami Katalóniában zajlik. Megnéztem 1-2 videót. SZÉGYEN.

Ilyennek nem szabadna megtörténnie. Teljességgel elfogadhatatlan, hogy az egyik legalapvetőbb politikai jogodat nem gyakorolhatod egy demokratikus országban.

Tényleg így kell reagálni arra, hogy amúgy be lett tiltva az egész?

Hosszabb távon így sokkal jobban el fog mérgesedni a viszony, még jobban mélyülnek majd az árkok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
S a nagy szabadságpárti Nyugat, néma csönd............................
dande
vállalhatatlan, hogy mindenki csöndben hallgat most. Épp most adnak egy lovat az eu-szkepticizmus alá.
Amadeus
Elég vékony jég ez, szigorúan véve ez belügy, abba meg ha beleszól az EU, azzal is az EU-szkeptikusok egy tábora alá adja a lovat, akik azt mondják, hogy az EU elveszi a tagállamok szuverenitását a belügyeire nézve...
StormST
Értem én ezt. Csak ugyanez az eu-s rendesen bedumál a lengyelek és magyarok ügyeibe - szerintem am gyakran jogos kritikát fogalmazva meg -, hogy a jogállam így, a jogállam úgy. Most, hogy Katalóniában azonosító nélküli rohamrendőrök verik a civileket és megakadályoznak egy népszavazást - ami meg bűncselekmény ... -, meg csöndben van mindenki és senki nem szól be, hogy hát a spanyol jogállam, meg ilyenek...

ez így nem működik.
Amadeus
A rendőri túlkapások ellen valóban fel lehetne szólalni, bár akkor gondolom a spanyol állam rákeni majd a rendőrökre magukra...

A népszavazás magában egy érdekes helyzet elé állít mindenkit az EU-ban szerintem, ilyen még nem volt az EU történetében szerintem, hogy az állam egy ilyet ne engedjen (még a UK is engedte szavazni a skótokat)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
majd mondják hogy ez van ha nem szólunk bele
aztán akkor beleszólhatnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
S a nagy szabadságpárti Nyugat, néma csönd............................
dande
vállalhatatlan, hogy mindenki csöndben hallgat most. Épp most adnak egy lovat az eu-szkepticizmus alá.
Amadeus
Elég vékony jég ez, szigorúan véve ez belügy, abba meg ha beleszól az EU, azzal is az EU-szkeptikusok egy tábora alá adja a lovat, akik azt mondják, hogy az EU elveszi a tagállamok szuverenitását a belügyeire nézve...
StormST
Értem én ezt. Csak ugyanez az eu-s rendesen bedumál a lengyelek és magyarok ügyeibe - szerintem am gyakran jogos kritikát fogalmazva meg -, hogy a jogállam így, a jogállam úgy. Most, hogy Katalóniában azonosító nélküli rohamrendőrök verik a civileket és megakadályoznak egy népszavazást - ami meg bűncselekmény ... -, meg csöndben van mindenki és senki nem szól be, hogy hát a spanyol jogállam, meg ilyenek...

ez így nem működik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
S a nagy szabadságpárti Nyugat, néma csönd............................
dande
vállalhatatlan, hogy mindenki csöndben hallgat most. Épp most adnak egy lovat az eu-szkepticizmus alá.
Amadeus
Elég vékony jég ez, szigorúan véve ez belügy, abba meg ha beleszól az EU, azzal is az EU-szkeptikusok egy tábora alá adja a lovat, akik azt mondják, hogy az EU elveszi a tagállamok szuverenitását a belügyeire nézve...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!