NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Igen tokeletesen beszelnek tovabbra is a semmirol ezen mar nem csodalkozom. De az oktatas leepitese meg sokaknak fog fajni. Megha az elozo lepesekkel sokban egyetertek(annak ellenere hogy en is beszoptam) , ha az egyetemek baszogatasat nem hagyjak abba akkor abbol ok jol nem fognak kijonniToca
És bazdmeg milliókat elvittek népszavazni a tandíjról, akik közül most sokan azt mondják, hogy hát sajnos nincs pénz és azért csinálja ezt szegény Viktor.
Komolyan ki a tököm szavazna jelenleg a Fideszre? Esküszöm nem értem.zinedine5
Pl én.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
90 milliárdos kiigazítás. Nem megszorítás.
Rendszeresebben megy ez mint a menstruáció.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 194 — Vikings fan
 tagokvagyunk.postr.hu/magyarorszag-nelkul-zarkozik-fel-kozep-europaAmadeus91
Mert mi most sunyin osonunk aztan majd jol midnenkit ott hagyunk es mindenki minket fog majd masolni. Meglett mondva mert ertetlenkedtek ?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
 tagokvagyunk.postr.hu/magyarorszag-nelkul-zarkozik-fel-kozep-europa

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
[
És bazdmeg milliókat elvittek népszavazni a tandíjról, akik közül most sokan azt mondják, hogy hát sajnos nincs pénz és azért csinálja ezt szegény Viktor.
Komolyan ki a tököm szavazna jelenleg a Fideszre? Esküszöm nem értem.zinedine5
Miért ki szavazna most az MSZP-re? Identitásalapon megy általában a pártválasztás Magyarországon, de ez szerintem már rohadt nagy közhely.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Igen tokeletesen beszelnek tovabbra is a semmirol ezen mar nem csodalkozom. De az oktatas leepitese meg sokaknak fog fajni. Megha az elozo lepesekkel sokban egyetertek(annak ellenere hogy en is beszoptam) , ha az egyetemek baszogatasat nem hagyjak abba akkor abbol ok jol nem fognak kijonniToca
És bazdmeg milliókat elvittek népszavazni a tandíjról, akik közül most sokan azt mondják, hogy hát sajnos nincs pénz és azért csinálja ezt szegény Viktor.
Komolyan ki a tököm szavazna jelenleg a Fideszre? Esküszöm nem értem.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 194 — Vikings fan
Igen tokeletesen beszelnek tovabbra is a semmirol ezen mar nem csodalkozom. De az oktatas leepitese meg sokaknak fog fajni. Megha az elozo lepesekkel sokban egyetertek(annak ellenere hogy en is beszoptam) , ha az egyetemek baszogatasat nem hagyjak abba akkor abbol ok jol nem fognak kijonni
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Viszont amiket mond azok igazak.

pl:
Londoni ismerőseim is ezt kérdezik, hogyan éltük túl a gyilkos támadást, ami tavaly érte a kormányt. Mondtam nekik, kell hozzá egy miniszterelnök, egy frakció, egy kormány, egy nemzet, egy nép egy békemenet és még néhány egyéb dolog. Matolcsy
Nem igaz? De. Pont ezek kellenek hozzá. Főleg néhány egyéb dolog.

Vagy:
Ha a világ átveszi majd a módszereinket, ez macska-egér harc lesz, ahol mi leszünk a macskaMatolcsy
Ha a világ átveszi. Mi más lenne akkor?

Vagy:
azt akartam mondani, hogy sokszor mások többet tudnak rólunk, mint mi magunkMatolcsy
Cáfolhatatlan.

Vagy:
Ha nem engedik be a libamájat, majd idejönnek és megeszik ittMatolcsy
Hol máshol ennék meg, ha nem engedik be? Alapigazság.

Vagy:
a kormány a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség segítségével megmozdítja a “dermedt milliárdokat”, méghozzá “itt vagy ott, így vagy úgy”Matolcsy
Vagy amott és amúgy, de ez csak szőrszálhasogatás.

Minden szava mélyen igaz, és aranyat ér. Ennek, annak.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
😀 Ez kurvanagy, komolyan valamelyik tv-be állandó showt kellene kapnia. 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Természetesen nem arra gondoltam, ha mondjuk felemelnék az áfát 50%-ra,...Schleck
29%-ra. Annyi lesz jövőre.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És itt a másik opció: 😂
 youtu.be/KwnNxAMv_Lg?t=37s

Csodás világ vár ránk.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
...hanem mert egy megszorítás vagy idióta gazdaságpolitika rövid és középtávon árt az országnak...Schleck
abszolút függetlenként, de ezt honnan tudod?sapka
Természetesen nem arra gondoltam, ha mondjuk felemelnék az áfát 50%-ra, hanem arra, hogy ami ma megy az rossz, de nem érzem visszafordíthatatlanul rossznak. Ha viszont sikerül annyira ellehetetleníteniük az oktatást, hogy a tudósok, tanárok az eddiginél is nagyobb mennyiségben indulnak el külföldre, azt nem tudják egy-két törvénnyel megfordítani mások.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
...hanem mert egy megszorítás vagy idióta gazdaságpolitika rövid és középtávon árt az országnak...Schleck
abszolút függetlenként, de ezt honnan tudod?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/belfold/2012/11/16/szenszunetre_kenyszerulnek_az_egyetemek/

nincs megszorítás, éljen soká Hoffmann Rózsa!zinedine5
Nyilván senkit nem érdekel, de ezzel a buziságukkal, hogy a felsőoktatástól ilyen mennyiségben vonják el a pénzt érték el nálam, hogyha ma lenne a választás Bajnaiékra szavazzak. Pedig ez nagyon kemény feladat volt. És ezt nem csak azért mondom, mert érint személyesen is, hanem mert egy megszorítás vagy idióta gazdaságpolitika rövid és középtávon árt az országnak, amíg az oktatás szétverése hosszútávon teszi tönkre annak jövőjét.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Eddig azt hittem ez a Balog Zoltán egy viszonylag normális Fideszes, de ez a kijelentése azért sokat elárul a hozzáállásáról.

Jó nagy parasztnak kell lenni ehhez.

 magyarinfo.blog.hu/2012/11/15/a_miniszter_szerint_a_tanarok_nem_akarnak_tanitani?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_15&utm_campaign=index

zinedine5
nyilván tisztelet a kivételnek, de teljesen igaza van. még ha vezető politikus nem is igen engedhet meg magának ilyet.

gabtsi
Ahogy te is megjegyzed, nincs jelentősége annak, hogy igaza van-e.

Azt sem mondhatja mondjuk Fónagy, hogy a sok léhütő Máv-os menjen amerre lát.

Eleve az esetek 80%-t elbaltázzák és akkor még ez a kommunikáció. Borzalmas. (Kövér is a multkori "komolytalan Bajnaiékkal".)

98-ban az Mszp, 02-ben a Fidesz is elbukta a választás, részben az ilyen típusú elbizakodottságuk miatt.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Engem már csak az érdekel, hogy japán tudósok mikor kerültek magyar csecsemők fenekének a közelébe, és pontosan mit is csináltak ott. 4 hónapos a gyermekem, minket nem kerestek meg japán tudósok ezzel a kérdéssel, szóval várom a jelentkezőket, akinél jártak japánok.

(A többi, "komoly" része nem igazán érdekes. A legszebb, hogy a "technikai recesszió" kifejezést úgy használja Matolcsy, mintha az nem lenne igazi recesszió, csak valami móka és kacagás. Már nem tudom eldönteni, hogy szándékosan vagy véletlenül érti-e félre.)

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Most mi a baj? Ő már tudja, hogy mennyi lóvét kap az MNB-től 😀apeszos
Ez a fotó külön:
Dzsokijuing
Na igen, Lázár már azt is tudja hová megy el... 😛
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Most mi a baj? Ő már tudja, hogy mennyi lóvét kap az MNB-től 😀apeszos
Ez a fotót érdemes külön, már Lázár se bírja:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Most mi a baj? Ő már tudja, hogy mennyi lóvét kap az MNB-től 😀
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Eddig azt hittem ez a Balog Zoltán egy viszonylag normális Fideszes, de ez a kijelentése azért sokat elárul a hozzáállásáról.

Jó nagy parasztnak kell lenni ehhez.

 magyarinfo.blog.hu/2012/11/15/a_miniszter_szerint_a_tanarok_nem_akarnak_tanitani?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_15&utm_campaign=index

zinedine5
nyilván tisztelet a kivételnek, de teljesen igaza van. még ha vezető politikus nem is igen engedhet meg magának ilyet.

egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közoktatásban hány olyan tanárom volt, aki valóban hivatásának érezte a storyt, és nem csak arról volt szó, hogy a tanárképzőre volt a legkevesebb a felvételi ponthatár, és ugye van nyári szünet meg kettőkor vége (tudom h nem).
mintapéldája a fizika tanárom, aki 4 éven keresztül mondta, hogy ő ezt a kísérletet ugyan meg nem csinálja, mert már 40 éve csinálja és kurvára unja.

tényleg tisztelet a kivételnek, de nem igen vagyok jó véleménnyel róluk. ajánlom a detachement c. filmet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"somoskovig
Hogy lehet ez a faszi jobb bármilyen konzervatívnak, mondjuk az Oszkónál?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2012/11/16/matolcsy/

Ezt két szóval tudnám kommentelni:
"Úristen, bazmeg!"

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 index.hu/belfold/2012/11/16/szenszunetre_kenyszerulnek_az_egyetemek/

nincs megszorítás, éljen soká Hoffmann Rózsa!zinedine5
Mindenhol zárthelyi.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2012/11/16/szenszunetre_kenyszerulnek_az_egyetemek/

nincs megszorítás, éljen soká Hoffmann Rózsa!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Eddig azt hittem ez a Balog Zoltán egy viszonylag normális Fideszes, de ez a kijelentése azért sokat elárul a hozzáállásáról.

Jó nagy parasztnak kell lenni ehhez.

 magyarinfo.blog.hu/2012/11/15/a_miniszter_szerint_a_tanarok_nem_akarnak_tanitani?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_11_15&utm_campaign=index