NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Elvesztettük Torgyán doktort, elvesztettük Medgyessyt, elvesztettük Palikát. Hullanak a géniuszaink, pöcsök.füligjimmy
Nagystílű lemondás után eddig csak Fletónak és Pokorninak volt visszaútja a nagypolitikába. Szomorú.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elvesztettük Torgyán doktort, elvesztettük Medgyessyt, elvesztettük Palikát. Hullanak a géniuszaink, pöcsök.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Semjén (a már emlegetett esküvőn, egy asztalra ült tőlem, igazából egy mosolygós, kedves ember benyomását keltette.. persze nem vert át!) tökéletes választás lenne. Ő nem csak hogy gyenge, de súlytalan pártja minden bizonnyal haldoklik, neki előrelépés lenne egy ilyen pozíció, és onnan még hatékonyan tudná a keresztény oktatás és családpolitikát is képviselni.Gyurma Pappa
Ja, még valami! Habony újfent bebizonyította, hogy egy méretes balfasz. 72 órára előre képtelen látni, nem véletlen lehet miniszterelnöki tanácsadó.
Sz@r van a palacsintában Semjénnél! 😀 😕 Ez a szerencsétlen is írt kisdoktorit, vagy valamit 97-ben. A 97-es önéletrajza szerint kisdoktori a Hittudományi Akadémián (Főiskolán?) (http://www.mkogy.hu/kepviselo/elet/s323.htm) A friss kormányzati önéletrajza szerint PhD-je van, a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen szerezte. (http://www.kormany.hu/hu/miniszterelnokseg/miniszterelnok-helyettesek/semjen-zsolt-eletrajza) 😂 😂 😂
Akkor kezdjék vele a tudományos élet megtisztítását célzó vizsgálatokat!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
De utálom ezt a Lázárt.
JC6
Ma ő vitte a bankot! ...
Az erős embereknek ez a pozíció felfelé bukás; Kövér nem akarhatja, Lázár OV szempontjából jó lenne, de ő sem akarhatja. Akinek esze van, az sem. Semjénről el tudom képzelni, hogy nem tudna ellenállni egy ilyen felkérésnek. Nem túl erős, szóval gyenge, butaságát hiúsággal kompenzálja.tomi-tomi
Ott az igazság, ez visszalépés lenne Kövérnek.

Semjén (a már emlegetett esküvőn, egy asztalra ült tőlem, igazából egy mosolygós, kedves ember benyomását keltette.. persze nem vert át!) tökéletes választás lenne. Ő nem csak hogy gyenge, de súlytalan pártja minden bizonnyal haldoklik, neki előrelépés lenne egy ilyen pozíció, és onnan még hatékonyan tudná a keresztény oktatás és családpolitikát is képviselni.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De utálom ezt a Lázárt.
JC6
Ma ő vitte a bankot! Egy kis gondolatrendőrség - ki mit gondolhat SP értelmi képességeiről. Ezek alapján Egerszegi, mint ötszörös olimpiai bajnok Nobel-díjas. Egy kis plágium a Hyppolit-ból. Neeem, végig fogja nézni a felmondási idő alatt, hogy ingujjban fogjuk kézzel enni a parasztkolbászt, kedves Tulassay!!! Egy kis vadászatra meghívó - vizsgálják csak ki a tudomány elmúlt ötven évének a visszásságait. Na, ha van tökük, akkor a képviselőkön kezdik, felkészül Tompika.
Vazze, spekuláltok itt, hogy ki áll jobbra OV-től! Ott voltatok? Mi van, ha konkrétan a tőle elsőnek jobbra állóra gondolt?
Az erős embereknek ez a pozíció felfelé bukás; Kövér nem akarhatja, Lázár OV szempontjából jó lenne, de ő sem akarhatja. Akinek esze van, az sem. Semjénről el tudom képzelni, hogy nem tudna ellenállni egy ilyen felkérésnek. Nem túl erős, szóval gyenge, butaságát hiúsággal kompenzálja.


Ezzel nem mondott semmit, Schmitt oda állt mindig, ahová állították. Bizonyos értelemben az összes eddigi köztársasági elnök jobbra volt tőle 😊atapapa
Írjátok fel a napot fekete betűkkel a kéménybe! ata ugyanazt mondja a Politika-topic-ban, amit én, és én ugyanazt mondom, mint ata! 😊 Érdemes volt ma felkelnem! (Tényleg.)


Szerintem is Kövér lesz, bár én nagyon nem szeretném őt. Amúgy nyelvekkel hogy ő hogy áll? Előítéletes vagyok, de kb. áderi szintet képzelek el róla. 😀Schleck
Szégyentelen! 96 végi önéletrajza szerint van neki angol nyelvvizsgája! Alapfokú.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Szerintem legyen Gyurcsány a KE. Priceless lenne OV mellé 😀fetomy
- Írd alá, Feri.
- Nem írom.
- Miért nem?
- CSAK!

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Orbán Viktor azt mondta, hogy mindenki vegye tudomásul: ha Schmitt Pál lemond, akkor csakis tőle "jobbra álló elnököt" jelöl majdDzsokijuing
Ezzel nem mondott semmit, Schmitt oda állt mindig, ahová állították. Bizonyos értelemben az összes eddigi köztársasági elnök jobbra volt tőle 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem legyen Gyurcsány a KE. Priceless lenne OV mellé 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Szerintem is Kövér lesz, bár én nagyon nem szeretném őt. Amúgy nyelvekkel hogy ő hogy áll? Előítéletes vagyok, de kb. áderi szintet képzelek el róla. 😀Schleck
Semjénnél még ő is jobb lenne...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem is Kövér lesz, bár én nagyon nem szeretném őt. Amúgy nyelvekkel hogy ő hogy áll? Előítéletes vagyok, de kb. áderi szintet képzelek el róla. 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
csak ne a Semjén, Morvai agyhalott vonal jöjjön....

Lászlóné for prezident!

"A fideszesek szerint Orbán délelőtti, a frakcióülésen elhangzott kritériumai alapján akár Kövér Lászlóból is köztársasági elnök lehet: a házelnök alkotmányozó, körön belüli, és Orbántól jobbra áll. Parlamenti helyszíni tudósítónk jelentése szerint akár még hétfőn lezavarhatják a köztársaságielnök-választást"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabigSzesze
Még az ügynök ügy hozhatja ezt...apeszos
Ugyanmár, hol élsz te, hogy a törvényhozási döntések befolyásolják a közvéleményt? Max akkor ha meghetvenszereződnek az egy emberre jutó terhek és ezt nem sikerül valami épületes baromsággal lekommunikálni.Rajna
Most viszont Te nézed be az otthon ülő végtelenül csendben levő szavazókat. Nekik kellene villantani valamit, de ha elmismásolják (ezt is), nem csak bennem merül fel, hogy ugyan mit takargatnak?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabigSzesze
Még az ügynök ügy hozhatja ezt...apeszos
Ugyanmár, hol élsz te, hogy a törvényhozási döntések befolyásolják a közvéleményt? Max akkor ha meghetvenszereződnek az egy emberre jutó terhek és ezt nem sikerül valami épületes baromsággal lekommunikálni.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabigSzesze
Még az ügynök ügy hozhatja ezt...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De utálom ezt a Lázárt.

szerk.: ha valaki jogtalanul felvesz valamilyen juttatást, akkor általában vissza szokták fizettetni ha kiderül...? Lásd Pali áldoktor.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én Pálinkásra tippelek/szavazok. Kövér semmiképp, annyi protokollhibát vétene, hogy jajj. Pálinkás/Martonyi/Vizy szerintem, esetleg Semjén.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Én eddig Martonyit hallottam, mint legesélyesebb jelöltet, de ez még a mostani események előtt volt....StormST
És akkor ki lesz a külügyminiszter? 😮

Egyébként ha jobbra nézünk, akkor még Semjén is jöhet 😀 Na, az lenne valami 😊

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én eddig Martonyit hallottam, mint legesélyesebb jelöltet, de ez még a mostani események előtt volt....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
😕 Kitarthatott volna még pár napig/hétig.. ez a napi -1% bukó jól jött volna még egy darabig
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Gyanús, hogy jobban járt volna az mszp ha Plagi bá marad az elnök.
Most majd megválasztják helyette Kövér Lacit és bármi is lesz a köv. választásokon csak a komcsikat fogja nyírni.kittli
Kövér gyanúsan balra van Viktortól, de még Palibácsitól is. Kizárt, hogy ő legyen a következő köztársasági elnök, azzal gyakorlatilag OV le is mondhatna.

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 202 — Steelers fan
Gyanús, hogy jobban járt volna az mszp ha Plagi bá marad az elnök.
Most majd megválasztják helyette Kövér Lacit és bármi is lesz a köv. választásokon csak a komcsikat fogja nyírni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
na de ki az a "tőlem csak jobbra" álló lehetséges jelölt?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hála az égnek!!!!!!

Pedig azt hittem, hogy megint csak sírni fog végig...

Úgy látom nem szóltak neki, hogy az Akkreditációs Bizottság közleménye szerint jogosan járt el az egyetem, ő még mindig azt szajkózta, hogy jogellenes volt. Biztos túlzottan el volt merülve a lemondó nyilatkozat megírásában...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mesterházy azért jól mondja.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Na, elkezdhetünk végre érdemi dolgokkal foglalkozni.