NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szerintem Schmitt tipikus esete annak, hogy mi van, ha a bábu életre kel. OV odaültette, kitalálta, hogy legyen egy "szerethető köztársasági elnök", "emberek embere". Erre a Schmitt-nek megtetszik a cím, és rájön, hogy őt nem lehet csak úgy eltávolítani, és elkezd kakaskodni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ha Orbán mozgatja a szálakat ebben az ügyben akkor miért akarja lejáratni magát azzal hogy mesterségesen felszínen tart egy ilyen ügyet? Ha ezzel az a célja hogy elterelje a figyelmet az IMF tárgyalásról azt sem értem, ez az ügy a belföldre nézve sokkal károsabb szvsz.
Már rég lemondatta volna szerintem SP-t ha az ő döntése lenne, minél előbb annál hamarabb merül feledésbe a dolog.

Amúgy azt észrevettétek hogy már 2 SP-je van az országnak aki miatt égünk mint a rongy? 😀 (asszem face-n olvastam)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A helyzet az, hogy jelenleg nagyon rosszul méri fel OV a helyzetet: pont a törzsszavazókat erodálja éppen. És ha lesz egy jobbközép párt, ahova lehet menni átszavazni (lesz), akkor ezek az emberek eddig talán gondolkodtak volna, most nem fognak.

Gyurma Pappa
Ez a jobbközép párt régi illúzió. Orbántól balra, a Maszoptól jobbra nincs tér. A csalódottakat a Jobbik várja tárt karokkal.Dzsokijuing
http://jesz.hu/ 😀 😀 itt a jobbközép.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
A helyzet az, hogy jelenleg nagyon rosszul méri fel OV a helyzetet: pont a törzsszavazókat erodálja éppen. És ha lesz egy jobbközép párt, ahova lehet menni átszavazni (lesz), akkor ezek az emberek eddig talán gondolkodtak volna, most nem fognak.

Gyurma Pappa
Ez a jobbközép párt régi illúzió. Orbántól balra, a Maszoptól jobbra nincs tér. A csalódottakat a Jobbik várja tárt karokkal.

BRÉKING! Az [origo] információi szerint a miniszterelnök azok után távozott a frakcióülésről, hogy egy üzenetet kapott, miszerint Schmitt Pál köztársasági elnök várja a Sándor-palotában.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Pedig nem amiatt az összeokosított két betű miatt lett Palibá Köztársasági Elnök. Súlyosabb szarháziságokkal érdemelte ki.
Nem hiszem, hogy a beismerésen bármi is múlna. Bizonyos körökben alapszabály -és tagadhatatlanul maximálisan hatékony- hogy semmit se ismerj be, amit nem bizonyítanak rád. És tagadj a végsőkig. A konok tagadás sosem súlyosbít annyira, mint egy őszinte beismerő vallomás. Itt van egy közös, személyes pontom a szituval, mert amikor eleddig bármikor is APEH/NAV/vagy egyéb hivatal vizsgálata volt bármelyik cégemnél, hát nemszánom és nembánom, de hiába nézett bármennyire is bíztatóan a kisasszony/úriember, ez sosem inspirált arra, hogy bármi mást is mondjak, mint ami a könyvekben állt. Találják ki, ha olyan okosak.
Sobri Jóska
Szakmába vág, szóval: teljesen más a helyzet. Amikor ott ülsz, elővesznek néhány számlát a pakkból, nézik a gépen az alvállalkozót, minden rendben van vele, minden szép, nem fogsz felállni, és üvölteni "pedig azt a számlát vettem, büntessetek meg!", mert ez baromság lenne. Nyilván: az utolsó utáni pillanatban is tagadni fogsz, és ez így is van jól, hiszen (ahogy ezt a Saints topikban is kifejtettem) az ember egyik erős jellemvonása, hogy igyekszik teljesen elkerülni a büntetést.
Ezzel nincs is gond. De: amikor ott állsz a kezedben az ellopott királyi korona, és nekiállsz mutogatni: hogy én nem loptam el, hanem a rendszer hibás, mert beengedtek, amikor nincs itt semmi keresni valóm. Az megint más. Tovább görgess a Saints bounty ügyet: Sean Payton kiállt, és vállalta a teljes felelősséget a történtekért, hogy mindent elkövet, hogy csökkentse a büntetést? Szintén normális emberi viselkedés.

Visszakanyarodva Palibácsihoz: ha őt igazán a saját becsülete érdekelné, lemondana, és bírósági úton, vagy akárhogy bizonygatná az igazát. Ha őszintén hinne abban, hogy igaza van, ezt tenné. De erről szó sincs. Ez egy politikai játszma, amiben most Palibácsi az alany és a tárgy. A szálakat OV, a Guru és Viktor hűséges katonái rángatják.
A helyzet az, hogy jelenleg nagyon rosszul méri fel OV a helyzetet: pont a törzsszavazókat erodálja éppen. És ha lesz egy jobbközép párt, ahova lehet menni átszavazni (lesz), akkor ezek az emberek eddig talán gondolkodtak volna, most nem fognak. Közben kvázi militarizálja a baloldalt, azon belül is a LMP erősödik, a MSZP most kezd magához térni, és tudjuk, lejáratásért nem kell a szomszédba menniük, 2002-ben is elég jól ment nekik.

Összefoglalva: a bizottsági jelentés előtt tagadni teljesen normális volt, és akár építő is lehetett volna, de ma már nem az. Rajtakapták, vissza kell vonulni, egyébként baj lesz.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Sobri őszinte sorai elég jól jellemzik azt a pár napja vesézett témát, miszerint társadalmi szemléletváltás nélkül honnan is szeretnénk elitváltást. Mármint olyan elitváltást, amelyben nem csak a nevek és a pártok cserélődnek ki.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
"GRAND HOTEL

Ötórai gabonapálinka
Esténként az úri közönség verekszik"

(Rejtő Jenő/P. Howard: A három testőr Afrikában)Gogo
Pontosan!
A belépés díjtalan! ... A kilépés bizonytalan!
Csak nem Te is odajársz? 😊tomi-tomi
Előfordulok... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
"GRAND HOTEL

Ötórai gabonapálinka
Esténként az úri közönség verekszik"

(Rejtő Jenő/P. Howard: A három testőr Afrikában)Gogo
Pontosan!
A belépés díjtalan! ... A kilépés bizonytalan!
Csak nem Te is odajársz? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
"GRAND HOTEL

Ötórai gabonapálinka
Esténként az úri közönség verekszik"

(Rejtő Jenő/P. Howard: A három testőr Afrikában)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
OV meg örülhet, mert a teszt sikerült, sokba se került, és az eredménye is megnyugtató: a teljes ellenzék, A-tól Z-ig egy nagy kalap szar, mindenféle összefogásra, szervezett fellépésre alkalmatlan, kb. annyi tömeget tud megmozgatni, mint egy ingyenes, de rosszul beharangozott Vastag Csaba koncert, és nem tudom mi a hatékonyság mértékegysége, de a szám elötte egy szép kerek nulla.Sobri Jóska
Amit elfelejtesz, hogy 1. a baloldal utcai mozgósítási képessége 20 éve a jobboldal alatt marad (sok a nyugger), ettől még otthon, a négy fal között mindenki levonta a megfelelő konzekvenciákat és szeret szavazni. 2. A jobboldali értelmiség durván megosztott lett az ügyben, a palotaforradalom első csírái már látszanak. 3. És ez a legfontosabb: a Schmitt-ügy a Fidesz igazi őszödi beszéde. Fletó is azt hitte, megúszhatja és Vitya a végén kétharmadot szerzett. Most Vitya hiszi azt, hogy megúszhatja.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Üdv a fedélzeten! (Unom már, hogy sokadszor kell így kezdenem. 😉 )

Amivel egyetértek. Tényleg nem baj, hogy marad. Pontosan azért, amit leírtál. Magam is csalódottság félét éreztem, amikor nagyon úgy nézett ki, hogy nincs más lehetősége, csak lemondani. (Meg is lepődtem magamon elsőre.) Tényleg mindegy teljesítménye szempontjából, hogy ezt doktori címmel vagy anélkül teszi. Tényleg nem ezzel a csalásával vált alkalmassá bármilyen pozícióra. (Bár ő erről mást gondolt, de majd később.) Mi tényleg utolsónak megyünk be a forgóajtón és elsőnek jövünk ki. Csak azt nem tudjuk, hogy emiatt minket gátlástalannak és nem szemfülesnek gondolnak. Istenem, nálunk máshová esik a kettő közötti határ. Hívhatjuk ezt téves én-képnek is, s akkor rá tudok térni, hogy mivel nem értek egyet, illetve mit látok másképp.
Szerintem most az ippeg aktuális hatalommal azonosulók közül bizony (a hatalmon lévők számára túl) sokan felvették a baj van sapkát. Éppen ezért Viktort nem vigasztalja az a tudat, hogy pártpolitikai szinten sikerült a kísérlete. Ez a dolog jellegénél fogva nem ott játszódik, hanem civil szinten. Nem gondolom véletlennek, hogy ebben a szférában az eddig kőkeményen kitartó "jobb oldali" réteg sem képes beleállni ebbe az ügybe. Sőt, Tulassay (ne felejtsük, a Nemzeti Konzultációnak hívott esztrádműsor vezéralakja volt!) szimbolikus lemondása azt mutatja, hogy éppen az ellenkező oldalon készülnek beleállni.
Mi valóban le sem szarjuk Fehéroroszországot, ránk meg tényleg szarnak a nyugatiak, az amerikaiak. Csak Palibá isten segedelmével arra a szintre jutott, hogy ez nem számít. A döntéshozóknak számít, hogy 1. Magyarország Köztársasági Elnöke csalt-e? (Ez a legkevésbé.) 2. Kiderült róla, hogy csalt-e? 3. Ennek a szintnek a szabályai szerint igen válasz esetén le kell mondania. Megtette? A kovácsok maguk közül azt fogják kizárni, aki csörömpölésével eljutott odáig, hogy a szomszédok szólnak érte.
Ez egy játék. Mi azt kérjük a politikusainktól, hogy ne hazudjanak, ne csaljanak, ne legyenek hatalommániások stb. Tudjuk, hogy nem teljesíthetők az elvárásaink, a politikusok is tudják, de így igazán izgalmas. Már is van egy ki nem mondott, de tudott szabályunk: Nem baj, ha hazudsz, de csináld ügyesen, ne kapjunk rajta, s akkor mi elismerjük a Te nagyszerűséged, ami egyben és egyből a mi nagyszerűségünket szimbolizálja. Minél fejletlenebb, éretlenebb egy demokrácia, annál nyersebben, pőrébben jelenik meg ez a játszma, annál kevésbé szofisztikált rendszer próbálja megakadályozni a játszma kialakulását.
Szóval nem erkölcsi kérdés, hogy lemond-e, nem álszent kérés, hogy mondjon le. Ez a játékszabály. Ha elkapunk, lemondasz. Mi nyertünk, mi továbbra is nagyszerűek vagyunk (őrizhetjük tovább ezt a (téves) én-képet magunkról), te lebuktál, te már nem vagy képes szimbolizálni a mi nagyszerűségünket.
(A beismerés pedig igenis a játék része, ha már lebuktál. A Te APEH-os példád azért nem stimmel, mert ott még nem volt lebukás. Vizsgálati szakaszban tagadjon is a politikus - ezt is várjuk el tőle!)
S ezért téved Viktor ebben az ügyben. Pártpolitikai eszközökkel próbál megoldani köz- (civil) kérdést. Vagy én tévedek, és ott tartunk (ismét, újra és újra, 150 év alatt negyedszer), hogy már ezt meg lehet tenni sikeresen.

(SP 92-ben nem csak azt studírozta, hogy Darnyi hány aranyat nyer. Például azon is merengett, hogyan lehetne ő NOB elnök. Samaranch egyik kedvenc lakájának az agyában megszülethet ilyen gondolat. Nézegette a névtáblákat, és azt kellett látnia, hogy szinte egyedül van, akinek a tábláján nincs dr. rövidítés. Ebben a kampányban a berni nagykövetséget volt sokkal nehezebb megszerezni, kibulizni, mint a doktori címet. Szíve szerint a képünkbe is vágná.)

PS. Képzeld, minden további nélkül, ban fenyegetettség nélkül leírhatod, hogy Tom Brady kiégett! Csak nyitnod kell előtte egy altopic-ot - akár ezzel a címmel! 😀 😉

szerk. Tulassay a szimbolikus lemondása mellett egyáltalán nem szimbolikusan fontosnak tartotta meghazudtolni SP-t. Ez egy nagyon fontos üzenet (mert az egyik informális alvezértől jött - eredetileg ő volt kigondolva Réthelyi helyére): A saját törvényeinket, szabályainkat sem tartjátok be ott fent, én sem fogom, sőt senkit sem köteleznek ezek. Arra is képtelenre váltatok, hogy megvédjetek, sőt rám támadtatok. Nem vagyunk egy család.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sobri, ez az érvelés bennem is végigment, és részben igazat is tudok adni. Ha OV lenne ebben a helyzetben, akkor még egyet is értenék. De a köztársasági elnöknek egyetlen funkciója, hogy reprezentáljon, elismert legyen. Egy ilyen folt után ezt a funkciót képtelen ellátni, ezért kéne távozzon. Egy képviselőre ez nem lenne feltétlenül igaz, de ő jelképes közszereplő, így egy jelképes botrány árt neki a legjobban.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
vissza Sobrit!Jakehomer
Erre kell visszaérkeznem...
Az álszentség buja tobzódása...
Persze, hogy mindenkinek tele a töke a kormánnyal, a fidesszel, az egész politikával a 21.század Magyarországában, ahogy a sok hazug, öntelt, magát érinthetetlennek képzelő politikussal, és az agyhalott siserehadukkal is, és nem is szólnék, ha nem érezném úgy, hogy ezt a Palibá-ügyet bizony most mindenki jól benézi.
Nem hiszem én, hogy ezzel lehetne elégtételt venni, rúgni egyet a pökhendi és arrogáns fideszes bagázson, mivel akik azonosulni tudnak az ippeg aktuális hatalommal, azok fel se veszik a bajvan-sapkát. Nem az övék, mennek tovább.
Nem hiszem, hogy oszt-szoroz külföldön ez az egész országunk megítélése szempontjából, hisz még minket innen a "szomszédból" se érdekel ami a világ általunk lenézett felén, pl. Fehéroroszországban vagy a Balkánon történik, úgyanígy szarnak ránk kvázi nyugatabbról, pláne Amerikából.
Nem hiszem, hogy erkölcsi kérdésekben bárki is ítélkezhetne, hiszen ott van ugye a gerenda, a szálka, és ha én felteszem magamnak a kérdést, hogy csaltam e valaha, hát nem nehéz igennel válaszolnom. És akinek az elmúlt napokban feltettem, nekik se esett nehezükre.
De mindenki jön azzal, hogy le "kell" mondani. Ugyanmár! Miért kellene? Én biztos nem mondanék le. Ahogy nem adom fel a pingpongmeccset 3-20-nál, vagy a pókerpartit amíg van elöttem zseton. Méltatlan is lenne egy sportolóhoz. Pláne egy olyanhoz, aki átnyergelt a politikára.
De attól még az álszentség tobzódik.
Nem hiszem, hogy számít, hogy Palibá hazudott. Persze, hogy hazudott, hisz politikus. Mit csináljon, mondjon igazat?? Pont most? Pont egy ilyen személyes ügyben? Ugyan miért? Nem lenne önazonos. És rettentően álszentnek tartom azokat, akik a hazugságot kérik rajta számon, nem azért, mert mindenki hazudott már kis és nagy dolgokban egyaránt -emberek vagyunk -, hanem azért, mert miért most kérik számon egy politikuson, hogy hazudik?
Mintha a szomszéd házban dolgozó kovácsnak ottléte 20. évében szólnánk, hogy "szomszéd, nem lehetne kcisit halkabban? hangos a kopácsolás".
Nem hiszem, hogy számít, hogy lopott Palibá. Ő annak az országnak az egyébként teljesen jelentéktelen elnöke, amelynek határai mentén a környező városokban magyarul van kiírva 30 éve a "Magyar ne lopj!" felszólítás. Ez egy ilyen brigád. Augsburghoz se kérni mentünk, a legendárium is ravaszul, furmánnyal elcsent anyaföldről szól, és amikor meg egy furmányos magyarnak sikerül, teljesen alkalmatlanul puszta ambícióval a csúcsra jut, akkor a sajátjai húznák vissza, ejnye.
Aztán lehet itt hasonlítgatni, hogy a mi csalásainknak nem egy magas hivatal lett a jutalma, dehát Palibánál sem ezen múlott.
(Valaki látja maga elött a jelenetet, hogy Palibá üldögél otthon 92-ban, töpreng, hogy meg lesz e Darnyinak a duplázás Barcelonában, vagy hogy most neki, mint NOB alelnöknek jó e az, hogy Butrosz Gáli lett az ENSZ főtitkár, és egyszercsak belehasít a felismerés, majd felkiállt: Katinkám, doktor leszek! Megcsinálom! ?
Hát én nem látom.
Palibá egy vívó, urambocsá ügyesen tud dörgölőzni. Mi a fenének akarna ő doktor lenni? Regényíró vagy slágerlistás popzenész se akar lenni, doktor meg igen? Hogy megígérte a mamának? Hát ki nem ígér bármit szeretetből?
Én nem hiszem az egész ötlet, hogy doktor legyen egyszercsak 50 évesen kipattant a fejéből. Ismerve az akkori viszonyokat, valami cimbi mondhatta, hogy "próbáld meg Palika, le van tutizva, megoldjuk okosba, itt a cucc, gépeltesd át, meg írd hozzá, hogy 'ebből következik' és valami okosat, majd átmegy Gyuri és segít", ennek meg nehéz ellenállni, hiszen már Gömbös Gyula síremlékét avatják, és a csehszlovákok is úgy döntenek, hogy mennek kétfelé, változik a világ, és ugye miért ne, ingyé' van.)
Pedig nem amiatt az összeokosított két betű miatt lett Palibá Köztársasági Elnök. Súlyosabb szarháziságokkal érdemelte ki.
Nem hiszem, hogy a beismerésen bármi is múlna. Bizonyos körökben alapszabály -és tagadhatatlanul maximálisan hatékony- hogy semmit se ismerj be, amit nem bizonyítanak rád. És tagadj a végsőkig. A konok tagadás sosem súlyosbít annyira, mint egy őszinte beismerő vallomás. Itt van egy közös, személyes pontom a szituval, mert amikor eleddig bármikor is APEH/NAV/vagy egyéb hivatal vizsgálata volt bármelyik cégemnél, hát nemszánom és nembánom, de hiába nézett bármennyire is bíztatóan a kisasszony/úriember, ez sosem inspirált arra, hogy bármi mást is mondjak, mint ami a könyvekben állt. Találják ki, ha olyan okosak.
Nem hiszem, hogy Palibá most, hogy nem doktor már, rosszabb köztársasági elnök lenne, mint egy hete, amikor még az volt. Egykutya. Pont annyit tesz hozzá a világegyetemhez, azon belül is Magyarországhoz.
És azt sem hiszem, hogy le kellett volna mondania. Az kvázi azt szimbolizálná, támasztaná alá, hogy amúgy minden oké, de most apró hiba került a gépezetbe, de már korrigáltuk is. Pali el, Laci be.
Nem nem. Aki ideszart az asztalra, az szépen itt is marad. Nem megy sehova, se mea culpa, se szánombánom, marad, és kész. Eszi amit alkotott.
Az álszenteskedés és az elhatárolódás ettől a teljesen emberi szerencsétlentől meg tobzódhat tovább.

OV meg örülhet, mert a teszt sikerült, sokba se került, és az eredménye is megnyugtató: a teljes ellenzék, A-tól Z-ig egy nagy kalap szar, mindenféle összefogásra, szervezett fellépésre alkalmatlan, kb. annyi tömeget tud megmozgatni, mint egy ingyenes, de rosszul beharangozott Vastag Csaba koncert, és nem tudom mi a hatékonyság mértékegysége, de a szám elötte egy szép kerek nulla.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet troll(gyanús személy)-allergiám van és így ütközik ki...StormST
Jó, hát Sobri barátunkkal ennyi időt egy topicban eltölteni... szóval nyomot hagy az emberben 😀

Amadeus: Még szép, nehogymár engem is támadónak érzékeljen, főleg hogy ő focizik én meg nem, tehát félő, hogy könnyedén lebírkózna ha balhéra kerül a sor 😀fetomy
Hát akkor olvass vissza te talpignyuszifül, 😂 még siratót is hoztam Sobrinak, galalaxisok Uraim mondom galaxisok távolsága, tuggyák az mekkora az időbe és térben....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Lehet troll(gyanús személy)-allergiám van és így ütközik ki...StormST
Jó, hát Sobri barátunkkal ennyi időt egy topicban eltölteni... szóval nyomot hagy az emberben 😀

Amadeus: Még szép, nehogymár engem is támadónak érzékeljen, főleg hogy ő focizik én meg nem, tehát félő, hogy könnyedén lebírkózna ha balhéra kerül a sor 😀fetomy
Hát, az utóbbi pár hónap nem tett jót ilyen szempontból, Sobritól függetlenül se... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tiszteletben tartom a meglátasaidat!
Valóban virág nyelven szóltam, de ahhoz akkor is tartom magam, hogy a lerohanást nem én kezdtem, az elmérgesedésben pedig annyira tartom magam hibásnak, hogy nem szálltam ki ebből az elején, vagy nem mondtam azt, hogy á, amit eddig gondoltam, hülyeség, és nektek van igazatok!ancsika
Mindezt én teljesen megértem, a probléma ott van, hogy a kurvanyád' és az "a kedves édesanyádat tegnap a rákóczi téren láttam térdepelni egy majdnem elegáns kocsmatöltelék előtt" az igazából teljesen ugyanaz. Nem érezhető lerohanásnak, de ez egy szép módja annak, hogy úgy csikarj ki lerohanást, hogy azt hiszed majdnem tudod majd fedezni magad, ha nem elég értelmesek, hogy te semmit nem tettél, ezáltal jó kis érv lehet az igazad bizonyítása helyett, hogy bezony betámadtak. Csak sajnos mint mondtam, itt már hamar levágják a virágnyelvű "lerohanást" 😊fetomy
hát te micsoda választékos úriember vagy. 😀Amadeus91
Mr. Wolfe: Azért ne szopjuk le egymás faszát! (in Q. Tarantino: Pulp Fiction (Miramax, 1994) kb. 114. perc) 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet troll(gyanús személy)-allergiám van és így ütközik ki...StormST
Jó, hát Sobri barátunkkal ennyi időt egy topicban eltölteni... szóval nyomot hagy az emberben 😀

Amadeus: Még szép, nehogymár engem is támadónak érzékeljen, főleg hogy ő focizik én meg nem, tehát félő, hogy könnyedén lebírkózna ha balhéra kerül a sor 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
URAK!
Mivel nemsokára kelnem kell, és mennem kell dolgozni, ezért megköszönök mindenkinek mindent! Azt hiszem sikerült ezekből profitálnom, és tanulnom!
Jó éjt mindenkinek!
(Mostmár tényleg.)
Üdv.ancsika
Jóéjszakát! Örvendek, hogy megoldottuk. S ez mindenkire vonatkozik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Nem szokásom ok nélkül kiakadni, ahogy láthatod...StormST
Rendben, elfogadom, ezt most bebuktam!
De akkor sem volt korrekt egyből trollozni, meg fociból keresztkérdést feltenni szerintem, mert ez egyből ellenszenvet váltott ki.ancsika
Storm kollega meg vehetett volna egy nagy levegőt mondjuk a magyarfoci csevegőjében.sutianap
😊

Talán, bár oda nem járok... 😊

Lehet troll(gyanús személy)-allergiám van és így ütközik ki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
Tiszteletben tartom a meglátasaidat!
Valóban virág nyelven szóltam, de ahhoz akkor is tartom magam, hogy a lerohanást nem én kezdtem, az elmérgesedésben pedig annyira tartom magam hibásnak, hogy nem szálltam ki ebből az elején, vagy nem mondtam azt, hogy á, amit eddig gondoltam, hülyeség, és nektek van igazatok!ancsika
Mindezt én teljesen megértem, a probléma ott van, hogy a kurvanyád' és az "a kedves édesanyádat tegnap a rákóczi téren láttam térdepelni egy majdnem elegáns kocsmatöltelék előtt" az igazából teljesen ugyanaz. Nem érezhető lerohanásnak, de ez egy szép módja annak, hogy úgy csikarj ki lerohanást, hogy azt hiszed majdnem tudod majd fedezni magad, ha nem elég értelmesek, hogy te semmit nem tettél, ezáltal jó kis érv lehet az igazad bizonyítása helyett, hogy bezony betámadtak. Csak sajnos mint mondtam, itt már hamar levágják a virágnyelvű "lerohanást" 😊fetomy
hát te micsoda választékos úriember vagy. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Jogos...
Kiment a fejemből, hogy ott használtam először.
Emiatt bocsánatot kérek tőled!ancsika
Nem szokásom ok nélkül kiakadni, ahogy láthatod...StormST
Rendben, elfogadom, ezt most bebuktam!
De akkor sem volt korrekt egyből trollozni, meg fociból keresztkérdést feltenni szerintem, mert ez egyből ellenszenvet váltott ki.ancsika
Storm kollega meg vehetett volna egy nagy levegőt mondjuk a magyarfoci csevegőjében.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tiszteletben tartom a meglátasaidat!
Valóban virág nyelven szóltam, de ahhoz akkor is tartom magam, hogy a lerohanást nem én kezdtem, az elmérgesedésben pedig annyira tartom magam hibásnak, hogy nem szálltam ki ebből az elején, vagy nem mondtam azt, hogy á, amit eddig gondoltam, hülyeség, és nektek van igazatok!ancsika
Mindezt én teljesen megértem, a probléma ott van, hogy a kurvanyád' és az "a kedves édesanyádat tegnap a rákóczi téren láttam térdepelni egy majdnem elegáns kocsmatöltelék előtt" az igazából teljesen ugyanaz. Nem érezhető lerohanásnak, de ez egy szép módja annak, hogy úgy csikarj ki lerohanást, hogy azt hiszed majdnem tudod majd fedezni magad, ha nem elég értelmesek, hogy te semmit nem tettél, ezáltal jó kis érv lehet az igazad bizonyítása helyett, hogy bezony betámadtak. Csak sajnos mint mondtam, itt már hamar levágják a virágnyelvű "lerohanást" 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értem, ez alapján tényleg nincs itt semmi keresni valóm, hiszen ha nem fogadom el amit ti mondtok, vagy nem azon az állásponton vagyok, amin ti, akkor mehetek a levesbe...ancsika
Nem érted. Szuverén gondolat = önálló, értékes, figyelemreméltó. A mit tudom én milyen Vitézi Rend idézett közleményében hol találsz ilyet? Mások véleményére reagáló = a válaszodban valamilyen szinten tükröződik, hogy a másik véleménye hatással volt Rád, a gondolkodásodra, a véleményedre. Te ebben addig jutottál, hogy (azóta már csak fele)barátodat arra kérted elegánsan körülírva, hogy nyalja ki a seggedet. Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
Nyugtáztam!ancsika
Örülök!

Megyek gombot varrni, sutinek is csak harmadjára sikerült. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
URAK!
Mivel nemsokára kelnem kell, és mennem kell dolgozni, ezért megköszönök mindenkinek mindent! Azt hiszem sikerült ezekből profitálnom, és tanulnom!
Jó éjt mindenkinek!
(Mostmár tényleg.)
Üdv.
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Értem, ez alapján tényleg nincs itt semmi keresni valóm, hiszen ha nem fogadom el amit ti mondtok, vagy nem azon az állásponton vagyok, amin ti, akkor mehetek a levesbe...ancsika
Nem érted. Szuverén gondolat = önálló, értékes, figyelemreméltó. A mit tudom én milyen Vitézi Rend idézett közleményében hol találsz ilyet? Mások véleményére reagáló = a válaszodban valamilyen szinten tükröződik, hogy a másik véleménye hatással volt Rád, a gondolkodásodra, a véleményedre. Te ebben addig jutottál, hogy (azóta már csak fele)barátodat arra kérted elegánsan körülírva, hogy nyalja ki a seggedet. Ez így, ennél az úri közönségnél édeskevés.tomi-tomi
Nyugtáztam!