NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc,....... ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.Rajna
1. Nem értem. A tökös arc a faszfej szinonimája? 😊
2. Szerintem a nyelvtudást nem kell misztifikálni. Persze előny, ha van, de messze nem a legfontosabb paraméter, lásd Helmut Kohl.vadibandi
Azért nálunk fontosabb a nyelvtudás, mint egy német kancellár esetében, mivel a mi nyelvünket más nem beszéli... 😊StormST
Utánanézve mégis volt Kohlnak nyelvismerete. Erre valahogy másképp emlékeztem.




több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc,....... ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.Rajna
1. Nem értem. A tökös arc a faszfej szinonimája? 😊
2. Szerintem a nyelvtudást nem kell misztifikálni. Persze előny, ha van, de messze nem a legfontosabb paraméter, lásd Helmut Kohl.vadibandi
Azért nálunk fontosabb a nyelvtudás, mint egy német kancellár esetében, mivel a mi nyelvünket más nem beszéli... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc,....... ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.Rajna
1. Nem értem. A tökös arc a faszfej szinonimája? 😊
2. Szerintem a nyelvtudást nem kell misztifikálni. Persze előny, ha van, de messze nem a legfontosabb paraméter.




több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Az az érdekes, hogy a Meggyes Tamás is simán megbukottGyurma Pappa
Ez csak a látszat, az esztergomi Meggyes-vezette fideszes többség sikeresen blokkolja a polgármester munkáját és parlamenti törvények adta lehetőséggel szervezi ki az intézményeket az önkormányzat alól. Ráadásul a Tétényi érdekében kiírt népszavazás is elbukott. Esztergom afféle forráskivonási kísérleti labor a Fidesz számára.Dzsokijuing
Meggyes, mint egyén megbukott. Láttál róla képeket mostanában? Egy összetört emberi roncs, kikészítették teljesen. Tétényi pedig egy teljesen öntörvényű feminista, aki nem hallgat senkire, ezért tudja őt blokkolni a helyi Fidesz. Ha hallgatna azokra az emberekre, akik odaültették (a teljes média kampányt szépen, helyi vállalkozók támogatják hátulról), akkor jobban járt volna, de ő még mindig azt hiszi, hogy azért lett polgármester, mert annyira kiváló. A Meggyes nem vezet semmit már, ha a Fidesz többség egyszer feloldná a mentelmi jogát, akkor nagyon hosszú évekre be lehetne zárni őt, gyakorlatilag több komplett anyag van róla összerakva a sikkasztástól, a hivatali visszaélésen keresztül, az asszonyverésig.

Esztergom mögötti pénzelvonást ugyanaz a kör végezte, aki a Pécsi EKF mögött is mozgatta a Fideszes szálakat (mondjuk itt nálunk szép, egyetértésben ment a pénzkivonás, az egyetemről, a városból, mindenhonnan). A Bánki-Puch vonal szép, egyetértésben dolgozik továbbra is, bár mostanában nem igazán van mit elvinni. Mit gondoltok, miért nem olyan egyszerű a PTE sikkasztási ügy? Miért csak szerencsétlen Imhoff van még mindig bent?

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
Az az érdekes, hogy a Meggyes Tamás is simán megbukottGyurma Pappa
Ez csak a látszat, az esztergomi Meggyes-vezette fideszes többség sikeresen blokkolja a polgármester munkáját és parlamenti törvények adta lehetőséggel szervezi ki az intézményeket az önkormányzat alól. Ráadásul a Tétényi érdekében kiírt népszavazás is elbukott. Esztergom afféle forráskivonási kísérleti labor a Fidesz számára.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
http://youtu.be/OLmaFaOgG7U

ezt csak azért ajánlom, mert jó leletet ad, az ügy legnagyobb veszteséről, Obersovszkyról 😀Gyurma Pappa
Azért súlyozzunk: Obersovszky még sokat fog manipulálni és sok segget fog fényesre nyalni csúcsgázsiért. Ellenben Tulassay tudományos renoméját csúnyán megtépázta a Fidesz, egy LMP-tag szociális munkást pedig kirúgott a Máltai Szeretetszolgálat, mert beszédet mondott egy Schmitt-ellenes tüntetésen.Dzsokijuing
Ironizáltam.

De egyébként már Esztergomban is borzasztó volt az ember. Az az érdekes, hogy a Meggyes Tamás is simán megbukott, most a Schmitt is. Szóval ő nem jó ómen. Létező kifejezés az olyan színészekre, akik rendszeresen elkaszált sorozatban játszanak: sorozat pestisek. Na, Obersovszky igazi politikus pestisnek bizonyult 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem az nem számít, ki mit csinált 20-30 éve. OV igényei/szempontjai a következők lesznek: legyen lojális, elkötelezett jobboldali, legyen valamennyi tekintélye itthon és külföldön, és legyen nagy OV fan. Boross ilyen szempontból tökéletes választás lenne. Plusz mindig képes töri leckéket adni arról, miért alapból káros a baloldaliság Magyarországon ami biztos nagy pluszpont V számára...

A törvények nagy részét, amit akart, már úgyis elfogadtatta, szóval még csak olyan sok szentesíteni valója se lesz valószínűleg.iktriad
A Ratkó-javaslatát senki sem támogatta tudtommal.

De ő egyrészt már a '90-es évek elején is elég nagy barom volt, vénségére meg tovább hülyült. Nyelvtudása még papír szintjén sincs. Továbbra is tudom, hogy az ilyen racionális szempontok nem játszanak, de az én ellenérzéseim mégis ilyen alapon fognak állni.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha nem ezek a szempontok döntöttek a köztársasági elnöki posztnál. Mivel minden látszat ellenére (Sólyom aktivizmusa) egy valódi politikai súly nélküli pozícióról van szó, Kövérhez hasonló figurákat ne is képzelj oda. Valami tudós vagy művész lesz, 60+os, agyilag Orbánra kötve. Max. lesz benne annyi tartás, hogy nem írja alá a vécépapírt is, ha elétolják.Dzsokijuing
Nyilván nem a Fidesz agyán végigmenő szempontokról beszéltem, ott ez szimpla hatalmi játszma, én csak a végeredmény hatásairól polemizáltam. És az én tippem is Pálinkás, bár ez az "alkotmányozó" kitétel azért fura. Remélem Pozsgay még csak fel sem merül, Boross még kevésbé, elvégre ők is ott alkotmányozgattak.Rajna
Boross érdekes választás lenne, bár a Kádár-rendszert vezető vendéglátósként szolgálta végig, ma is az ő kezében van a fél Ráday utca.Dzsokijuing
Szerintem az nem számít, ki mit csinált 20-30 éve. OV igényei/szempontjai a következők lesznek: legyen lojális, elkötelezett jobboldali, legyen valamennyi tekintélye itthon és külföldön, és legyen nagy OV fan. Boross ilyen szempontból tökéletes választás lenne. Plusz mindig képes töri leckéket adni arról, miért alapból káros a baloldaliság Magyarországon ami biztos nagy pluszpont V számára...

A törvények nagy részét, amit akart OV, már úgyis elfogadtatta, szóval még csak olyan sok szentesíteni valója se lesz valószínűleg.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc, aki szembemegy bárkivel, és köztársasági elnökként végleg elhihetné magáról, hogy ő itt a jani, szóval egyfajta ellenpont lenne. Csak pont mivel egy ilyen konfrontatív hülye, ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.Rajna
Soha nem ezek a szempontok döntöttek a köztársasági elnöki posztnál. Mivel minden látszat ellenére (Sólyom aktivizmusa) egy valódi politikai súly nélküli pozícióról van szó, Kövérhez hasonló figurákat ne is képzelj oda. Valami tudós vagy művész lesz, 60+os, agyilag Orbánra kötve. Max. lesz benne annyi tartás, hogy nem írja alá a vécépapírt is, ha elétolják.Dzsokijuing
Nyilván nem a Fidesz agyán végigmenő szempontokról beszéltem, ott ez szimpla hatalmi játszma, én csak a végeredmény hatásairól polemizáltam. És az én tippem is Pálinkás, bár ez az "alkotmányozó" kitétel azért fura. Remélem Pozsgay még csak fel sem merül, Boross még kevésbé, elvégre ők is ott alkotmányozgattak.Rajna
Boross érdekes választás lenne, bár a Kádár-rendszert vezető vendéglátósként szolgálta végig, ma is az ő kezében van a fél Ráday utca.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc, aki szembemegy bárkivel, és köztársasági elnökként végleg elhihetné magáról, hogy ő itt a jani, szóval egyfajta ellenpont lenne. Csak pont mivel egy ilyen konfrontatív hülye, ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.Rajna
Soha nem ezek a szempontok döntöttek a köztársasági elnöki posztnál. Mivel minden látszat ellenére (Sólyom aktivizmusa) egy valódi politikai súly nélküli pozícióról van szó, Kövérhez hasonló figurákat ne is képzelj oda. Valami tudós vagy művész lesz, 60+os, agyilag Orbánra kötve. Max. lesz benne annyi tartás, hogy nem írja alá a vécépapírt is, ha elétolják.Dzsokijuing
Nyilván nem a Fidesz agyán végigmenő szempontokról beszéltem, ott ez szimpla hatalmi játszma, én csak a végeredmény hatásairól polemizáltam. És az én tippem is Pálinkás, bár ez az "alkotmányozó" kitétel azért fura. Remélem Pozsgay még csak fel sem merül, Boross még kevésbé, elvégre ők is ott alkotmányozgattak.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc, aki szembemegy bárkivel, és köztársasági elnökként végleg elhihetné magáról, hogy ő itt a jani, szóval egyfajta ellenpont lenne. Csak pont mivel egy ilyen konfrontatív hülye, ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.Rajna
Soha nem ezek a szempontok döntöttek a köztársasági elnöki posztnál. Mivel minden látszat ellenére (Sólyom aktivizmusa) egy valódi politikai súly nélküli pozícióról van szó, Kövérhez hasonló figurákat ne is képzelj oda. Valami tudós vagy művész lesz, 60+os, agyilag Orbánra kötve. Max. lesz benne annyi tartás, hogy nem írja alá a vécépapírt is, ha elétolják.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
http://youtu.be/OLmaFaOgG7U

ezt csak azért ajánlom, mert jó leletet ad, az ügy legnagyobb veszteséről, Obersovszkyról 😀Gyurma Pappa
Azért súlyozzunk: Obersovszky még sokat fog manipulálni és sok segget fog fényesre nyalni csúcsgázsiért. Ellenben Tulassay tudományos renoméját csúnyán megtépázta a Fidesz, egy LMP-tag szociális munkást pedig kirúgott a Máltai Szeretetszolgálat, mert beszédet mondott egy Schmitt-ellenes tüntetésen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kövér egyébként belpolitikailag nyilván elég jó lenne, mert egy tökös arc, aki szembemegy bárkivel, és köztársasági elnökként végleg elhihetné magáról, hogy ő itt a jani, szóval egyfajta ellenpont lenne. Csak pont mivel egy ilyen konfrontatív hülye, ráadásul nyelveket sem beszél, külföldön totálisan lejáratna minket, ennyit nem ér az egész belpolitikai színjáték.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Neki se örülnék, egy kicsit se, de nála legalàbb azt megértem, amikor magyarul beszél... 😛StormST
Én még azt sem 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Kövér vs Áder?!Amadeus91
Áder, az lenne a világ vicce, ennyiből a takarítónőt is odatehetnénk.....StormST
Kövér kb. ugyanannyira beszél bármilyen nyelvet...Rajna
Neki se örülnék, egy kicsit se, de nála legalàbb azt megértem, amikor magyarul beszél... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kövér vs Áder?!Amadeus91
Áder, az lenne a világ vicce, ennyiből a takarítónőt is odatehetnénk.....StormST
Kövér kb. ugyanannyira beszél bármilyen nyelvet...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
http://youtu.be/OLmaFaOgG7U

ezt csak azért ajánlom, mert jó leletet ad, az ügy legnagyobb veszteséről, Obersovszkyról 😀

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Kövér vs Áder?!Amadeus91
Áder, az lenne a világ vicce, ennyiből a takarítónőt is odatehetnénk.....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Kövér vs Áder?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 662 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!

Itt emlegettétek Lázárt, mint lehetséges utódot, de ő szvsz nem lehet. Bár most utána néztem, 37 éves, így kora alapján lehetne, de Kövér mellett szerintem a leginkább utálatos tagja a FIDESZ-nek.
Martonyi szakmailag jó választás lehetne, de az ügynökmúlt ott is felsejlik, az igazi tudósok ezek után nem vállalhatják, így marad maga OV..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Elvesztettük Torgyán doktort, elvesztettük Medgyessyt, elvesztettük Palikát. Hullanak a géniuszaink, pöcsök.füligjimmy
Nagystílű lemondás után eddig csak Fletónak és Pokorninak volt visszaútja a nagypolitikába. Szomorú.Rajna
Fletó? Hova? 😊

Pokorni is inkább a párton belül maradt erős, azért hogy a súlytalan KDNP kibulizta az oktatást, mindent elárul...Gyurma Pappa
Azért harmadik maradt az MSZP listáján, most meg ugye saját pártja van, nem mondhatni, hogy felszívódott volna.

Dávid egy már kb. nemlétező pártból távozott, Lendvai még úgy-ahogy ok, ő kimaradt, csak az igazából föl se tűnt akkor.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 287 — capitaine du château de Vienne 1487
Elvesztettük Torgyán doktort, elvesztettük Medgyessyt, elvesztettük Palikát. Hullanak a géniuszaink, pöcsök.füligjimmy
Csurkapistabácsi smafu mi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Elvesztettük Torgyán doktort, elvesztettük Medgyessyt, elvesztettük Palikát. Hullanak a géniuszaink, pöcsök.füligjimmy
Nagystílű lemondás után eddig csak Fletónak és Pokorninak volt visszaútja a nagypolitikába. Szomorú.Rajna
Talán még egy-két pártvezér(nő) volt elegáns a bukott választások után, mint Lendvai Ildikó és Dávid Ibolya.




több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Hála az égnek!!!!!!

Pedig azt hittem, hogy megint csak sírni fog végig...

Úgy látom nem szóltak neki, hogy az Akkreditációs Bizottság közleménye szerint jogosan járt el az egyetem, ő még mindig azt szajkózta, hogy jogellenes volt. Biztos túlzottan el volt merülve a lemondó nyilatkozat megírásában...StormST
magamat idézem újra: BOSS című sorozat, 6. rész
nézzétek meg és tanuljatok

nem azért mondott le ma Schmitt, mert hirtelen megbánta bűneit, hanem PR okok miatt, ilyen szempontból mindig a hétvége a legkritikusabb, ha az ügy ekkor nem "halkul el", akkor nincs menekvés, amennyiben jött volna egy másik csont, amin a média cuppoghat volna, akkor lehet másképp alakulnak a dolgok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Elvesztettük Torgyán doktort, elvesztettük Medgyessyt, elvesztettük Palikát. Hullanak a géniuszaink, pöcsök.füligjimmy
Nagystílű lemondás után eddig csak Fletónak és Pokorninak volt visszaútja a nagypolitikába. Szomorú.Rajna
Fletó? Hova? 😊

Pokorni is inkább a párton belül maradt erős, azért hogy a súlytalan KDNP kibulizta az oktatást, mindent elárul...