NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/04/10/orban_szavai_oltek_meg_hofi_gezat?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_04_10&utm_campaign=index

Jézus ereje...zinedine5
Hofi népszerűségét összekapcsolni az Orbán-gyűlölettel a legalja populizmus. legalább tudjuk, hogy mire számíthatunk tőlük a kampányban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
http://kepviselofunky.blog.hu/2012/04/10/orban_szavai_oltek_meg_hofi_gezat?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_04_10&utm_campaign=index

Jézus ereje...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
A kereszténység emlegetése a Fidesznél is eszköz, és ők az egyház szócsöveként működő KDNP értékrendje szerint keresztények, nem az én értékrendem szerint.Gyurma Pappa
Szerintem a kereszténység ilyen értékrend szerinti "szektorokra" osztása éppen olyan, mint amikor egyesek mások hazafiasságának "minőségét" kérdőjelezik meg, így próbálva magukat azoktól elhatárolni, más platformra helyezni, megkülönböztetni, azokat rosszabbaknak vagy nem olyan jónak beállítani.
Magát a politikai (pártokhoz való) elkötelezettséget ezért is szoktam a valláshoz hasonlítani, és ezért is igyekszem az embereket elsősorban nem a politikai véleményük vagy vallásuk alapján megítélni.
Ami egy politika-topicban elég nehéz, de IRL a legtöbb értelmes, az enyémtől eltérő közéleti véleménnyel bíró emberrel könnyű olyan pontokat találni, ahol ez feloldható.atapapa
+1, egyébként a Fidesz keresztény lelkületéről egy jellemző történet: http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=537977

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Magát a politikai (pártokhoz való) elkötelezettséget ezért is szoktam a valláshoz hasonlítani, és ezért is igyekszem az embereket elsősorban nem a politikai véleményük vagy vallásuk alapján megítélni.
atapapa
Ha nem így tennék, akkor a legjobb barátommal soha többet nem kéne találkoznom 😊 Nem elég, hogy kálomista (ezt öreganyám tudja valami borzasztóan komoly hangsúllyal kimondani 😀), de még annyira jobboldali (néha kissé fasiszta), hogy rendszeresen lex taliozik, halál büntetésezik, meg elképesztő dolgokat is mondd néha gazdaság politikáról (kicsit ittasan meg zsidózik szépen). Ettől még közel 15 éve az egyik legjobb barátom, sokat beszélgetünk a közös hobbinkról a főzésről, a borokról, nagyon érdekesnek találom a munkáját (mérnök, ami tőlem elég messze van), és sokat szoktam kérdezgetni a villamosenergia titkairól, amihez tényleg nem értek, meg mivel neki már megszületett a kislánya, ezért ő róla is sokat beszélgetünk (néha mesél a horgászatról, de az nem érdekel 😀 ).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
A kereszténység emlegetése a Fidesznél is eszköz, és ők az egyház szócsöveként működő KDNP értékrendje szerint keresztények, nem az én értékrendem szerint.Gyurma Pappa
Szerintem a kereszténység ilyen értékrend szerinti "szektorokra" osztása éppen olyan, mint amikor egyesek mások hazafiasságának "minőségét" kérdőjelezik meg, így próbálva magukat azoktól elhatárolni, más platformra helyezni, megkülönböztetni, azokat rosszabbaknak vagy nem olyan jónak beállítani.
Magát a politikai (pártokhoz való) elkötelezettséget ezért is szoktam a valláshoz hasonlítani, és ezért is igyekszem az embereket elsősorban nem a politikai véleményük vagy vallásuk alapján megítélni.
Ami egy politika-topicban elég nehéz, de IRL a legtöbb értelmes, az enyémtől eltérő közéleti véleménnyel bíró emberrel könnyű olyan pontokat találni, ahol ez feloldható.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A másik két gondolatban egyetértünk, én is ezt mondtam. A kereszténység emlegetése a Fidesznél is eszköz, és ők az egyház szócsöveként működő KDNP értékrendje szerint keresztények, nem az én értékrendem szerint. (BTW: én minden nap imádkozom)Gyurma Pappa
Nem vagy ezzel egyedül. Elég megnézni, hogyan bánik ez a kormány a testi és szellemi fogyatékosokal. Eddig se tehettük ki az ablakba a teljesítményünket ezen a téren se, de ami most zajlik, az szégyen. És egy egyházi vezető se állt fel decemberben, hogy köszönjük ezt a plusz ötmilliárd forintot (amit valami olyasmi indokkal kaptak, hogy már nem ér annyit a forint), ebből kettőt odaadunk mondjuk a Vakok Intézeténet. Ettől az álszent, képmutató, ajtatos viselkedéstől okádni tudnék.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Lehet hogy vannak olyan absztrakt, távoli célok, amelyek az USA-val, Kínával való versenyben minden tagállam számára teljesen közösek, de az addig vezető út is sokfajta lehet és ezt az utat az egyes államok a saját érdekeiknek legmegfelelőbben szeretnék bejárni.
atapapa
Igazad van. Kissé elvesztettem a realitásérzékemet mostanában. Kimondottan nem akarok elköltözni Magyarországról, mert minden látszat ellenére szeretem a hazámat. De mostanában nem látom, hogy hova is megyünk (mint ország), és egyre többször vagyok én is hajlamos arra, hogy túlmisztifikáljak dolgokat. Erre nyilván rájátszik az is, hogy várom az első gyermekünk születését, és sok mindent nem tudok elfogadni, és nem tudom megemészteni, hogy nem csak politikai színtéren, de lassan már a saját mikorszintemen is egyre homályosabb a jövőkép.

Alapvetően kimondottan realistán látom a dolgokat, de mostanában, úgy tűnik, hogy nem. Egy-egy arcátlan hazugságokkal, csúsztatásokkal teli kommunikációs manőver is felbasz (bocs, de a bosszant, mérgesít és társai nem elég kifejezőek), hogy nem tudom a hazai helyzetet érzelmek nélkül értékelni.

A másik két gondolatban egyetértünk, én is ezt mondtam. A kereszténység emlegetése a Fidesznél is eszköz, és ők az egyház szócsöveként működő KDNP értékrendje szerint keresztények, nem az én értékrendem szerint. (BTW: én minden nap imádkozom)

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Kis ellentmondást érzek a két gondolat között
atapapa
Én nem. Gyurma Pappa
Az USA-ban még ma is az emberek többsége napi szinten imádkozik, a politikusi beszédekben nem csak szófordulatként szerepel Isten vagy a vallás. A nem éppen vaskalapos kaliforniai nagybátyám minden további nélkül olyan katolikus magániskolába járatta a gyerekeit, ahol apácák tanítottak, mert a környékükön az volt az egyik legjobb és legfelkapottabb (fogalmazhatok úgy is hogy legdivatosabb) suli.
Az USA-ban ha éppen olyan szelek fújnak, Orbán mostani habitusánál is konzervatívabb dumával lehet választást nyerni.


Ez így van. Csak nem emlegetik orrba-szájba, hanem így élnek. A svédeknél mindenki H&M ruhákat hord, és Ikea még az utolsó csavar is. Gyurma Pappa
Ők így élnek. Nálunk meg ha egy forinttal olcsóbb a külföldi, már nincs vevő a magyarra, legyen az akár jobb minőségű is. Számomra nem az a probléma, ha valaki a hazaszeretetét úton-útfélen emlegeti, hanem az, ha ez mögött nincs tartalom, vagy ha ez arra szolgál csak, hogy a politikai ellenfél jogos észrevételeit annak vélt vagy valós kisebb volumenű hazaszeretetével (rosszabb esetben lehazaárulózásával) próbálják elfedni.

De ettől még tudják, hogy Európa fontos, és a nemzeti érdek nem ellentétes az európai érdekkel. Gyurma Pappa
Egy ilyen mondatot lehet hogy Barroso is csak erősen elfojtott mosolygás árán tudna kisajtolni magából.
A nemzeti érdek rengetegszer ütközik EU-s érdekekbe, sőt, azt se ártana tisztázni hogy mi is az az EU-s érdek.
Lehet hogy vannak olyan absztrakt, távoli célok, amelyek az USA-val, Kínával való versenyben minden tagállam számára teljesen közösek, de az addig vezető út is sokfajta lehet és ezt az utat az egyes államok a saját érdekeiknek legmegfelelőbben szeretnék bejárni.
Az EU érdeke ma Németország és Franciaország érdeke, de leginkább Németországé.
Amikor Németország ellen kellett volna túlzottdeficit-eljárást indítani olyan szankciókkal, amelyekkel mostanában minket fenyegetnek, akkor nem volt fontos hogy betű szerint ragaszkodjanak a szabályokhoz.
Amikor arról van szó, hogy Németországnak kell fizetnie a számlát más államok pénzügyi rendetlenségei miatt, akkor Merkel követeli hogy minden EU-s állam tegye be azt a GDP-arányos államadóssági plafont az alkotmányába, amit mi is beleszövegeztünk most.
Az EU érdeke elvileg a protekcionizmus lebontása a belső piacon, ahogy jött a válság, a legnagyobb tagállamok próbálták ezt megkerülni.
Ha az EU és a tagállamok érdeke azonos lenne, akkor nem lenne több száz kötelezettségszegési eljárás folyamatban a tagállamok ellen. De van.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ezért nem leszünk soha versenyképesek az összetartó USA-val (ahol a vallás, Istenbe vetett hit fontossága sem veszett el, lásd God Bless America), vagy az egységes Kínával.
Gyurma Pappa
Ez az elborult keresztény értékek túlhangsúlyozása nem igazán menő, nem csak Európában, de az egész világon.Gyurma Pappa
Kis ellentmondást érzek a két gondolat között
atapapa
Én nem. De nagyon mérges lettem, amikor olvastam a cikket, főleg azért, mert hazug, csúsztat, nekem fontos témában, így lehet hogy elragadtattam magam...
a nemzet, Európában sokkal inkább negatív töltetű kifejezés a második világháború vagy akár a Balkán polgárháborúk óta. Gyurma Pappa
Én Nyugat-Európában járva nem ezt tapasztaltam, leszámítva Németországot. Dániában minden négyzetcentiméteren ott volt a zászló, kérdem a szállodában recepcióst: milyen nemzeti ünnep van? Mire ő: nincs semmilyen, miből gondoltam ezt?atapapa
Ez így van. Csak nem emlegetik orrba-szájba, hanem így élnek. A svédeknél mindenki H&M ruhákat hord, és Ikea még az utolsó csavar is. De ettől még tudják, hogy Európa fontos, és a nemzeti érdek nem ellentétes az európai érdekkel.

Mindegy, nyilván kevesebbet kellene foglalkoznom vele, emiatt:
Próbál olyan mögöttes szándékokat belemagyarázni a hétköznapi történésekbe, amellyel a kormány kudarcaira választ adhat a "hívőknek". Gyarmatosítás, szabadságharc, mindenki a keresztények ellen, stb.
A retorikát tekintve néha úgy érzem, a Jobbik a vezető kormánypártatapapa

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
nemrég szó volt itt 2014-ről és a vincentet olvasva ez a szerintem találó rész volt benne:

"...lesz két opció:

1. Amorális, tehetségtelen faszok, akik 100%-os megosztásban lopják ki a szemünket, nem hagynak élni és prédikálnak.

2. Amorális, tehetségtelen faszok, akik 70%-30% megosztásban lopják ki a szemünket, időnként hagynak élni és nem prédikálnak."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Atanák igazat adva, én is inkább az mellett vagyok, hogy megy a parasztvakítás a saját tábornak.
Nekem az a fura, hogy a bizonytalanok meggyőzését gyakorlatilag feladta.zinedine5
Most könnyen megteheti, mert nincs senki, aki az ottani voksokat be tudná gyűjteni.
Kérdés hogy a választások előtti évben mi lesz a helyzet ezen a fronton és mennyire fog enyhülni a retorika.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
Atanák igazat adva, én is inkább az mellett vagyok, hogy megy a parasztvakítás a saját tábornak.
Nekem az a fura, hogy a bizonytalanok meggyőzését gyakorlatilag feladta.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
az a baj, hogy összekeverik sokan a nacionalizmust a patriotizmussal.Amadeus91
Meg a sovinizmussal.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Ezért nem leszünk soha versenyképesek az összetartó USA-val (ahol a vallás, Istenbe vetett hit fontossága sem veszett el, lásd God Bless America), vagy az egységes Kínával.
Gyurma Pappa
Ez az elborult keresztény értékek túlhangsúlyozása nem igazán menő, nem csak Európában, de az egész világon.Gyurma Pappa
Kis ellentmondást érzek a két gondolat között

a nemzet, Európában sokkal inkább negatív töltetű kifejezés a második világháború vagy akár a Balkán polgárháborúk óta. Gyurma Pappa
Én Nyugat-Európában járva nem ezt tapasztaltam, leszámítva Németországot. Dániában minden négyzetcentiméteren ott volt a zászló, kérdem a szállodában recepcióst: milyen nemzeti ünnep van? Mire ő: nincs semmilyen, miből gondoltam ezt?
Az amerikaiak (demokraták) között is ott a nacionalizmus, de amikor fenyegetett Orbán hatalomra kerülése, ment a távirat haza hogy ez mennyire nem lesz jó, mert Orbán nacionalistaként kiáll a határon túli magyarok mellett, amiből feszültség lesz. Ők lehetnek nacionalisták, ha más az, akkor attól óvakodni kell (és most nem a sovinizmusról beszélek).

A konkrét cikkhez hozzászólva: a szememben ez tökéletesen illeszkedik Orbán azon próbálkozásainak sorába, amikor ideológiai síkra próbálja terelni a politikai küzdelmet olyan területekről, ahol az álláspontja sokkal könnyebben verhető. Próbál olyan mögöttes szándékokat belemagyarázni a hétköznapi történésekbe, amellyel a kormány kudarcaira választ adhat a "hívőknek". Gyarmatosítás, szabadságharc, mindenki a keresztények ellen, stb.
A retorikát tekintve néha úgy érzem, a Jobbik a vezető kormánypártatapapa
az a baj, hogy összekeverik sokan a nacionalizmust a patriotizmussal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ezért nem leszünk soha versenyképesek az összetartó USA-val (ahol a vallás, Istenbe vetett hit fontossága sem veszett el, lásd God Bless America), vagy az egységes Kínával.
Gyurma Pappa
Ez az elborult keresztény értékek túlhangsúlyozása nem igazán menő, nem csak Európában, de az egész világon.Gyurma Pappa
Kis ellentmondást érzek a két gondolat között

a nemzet, Európában sokkal inkább negatív töltetű kifejezés a második világháború vagy akár a Balkán polgárháborúk óta. Gyurma Pappa
Én Nyugat-Európában járva nem ezt tapasztaltam, leszámítva Németországot. Dániában minden négyzetcentiméteren ott volt a zászló, kérdem a szállodában recepcióst: milyen nemzeti ünnep van? Mire ő: nincs semmilyen, miből gondoltam ezt?
Az amerikaiak (demokraták) között is ott a nacionalizmus, de amikor fenyegetett Orbán hatalomra kerülése, ment a távirat haza hogy ez mennyire nem lesz jó, mert Orbán nacionalistaként kiáll a határon túli magyarok mellett, amiből feszültség lesz. Ők lehetnek nacionalisták, ha más az, akkor attól óvakodni kell (és most nem a sovinizmusról beszélek).

A konkrét cikkhez hozzászólva: a szememben ez tökéletesen illeszkedik Orbán azon próbálkozásainak sorába, amikor ideológiai síkra próbálja terelni a politikai küzdelmet olyan területekről, ahol az álláspontja sokkal könnyebben verhető. Próbál olyan mögöttes szándékokat belemagyarázni a hétköznapi történésekbe, amellyel a kormány kudarcaira választ adhat a "hívőknek". Gyarmatosítás, szabadságharc, mindenki a keresztények ellen, stb.
A retorikát tekintve néha úgy érzem, a Jobbik a vezető kormánypárt

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
http://index.hu/belfold/2012/04/07/orban_europa_hanyatlasarol_beszelt/

Az a baj, pontosan emiatt a gondolkodás miatt tart ott Európa, ahol tart. Ezért nem leszünk soha versenyképesek az összetartó USA-val (ahol a vallás, Istenbe vetett hit fontossága sem veszett el, lásd God Bless America), vagy az egységes Kínával.

"Most dől el, hogy kimaradhat-e egy ország a szekuláris, családellenes és a nemzetet meghaladottnak tekintő európai szellemi törekvések hatálya alól, építheti-e jövőjét az azokkal ellentétes értékekre"

Ez pl. konkrétan hazugság. Mi köze van a szekularitásnak a családellenességhez vagy ahhoz, hogy a nemzet, Európában sokkal inkább negatív töltetű kifejezés a második világháború vagy akár a Balkán polgárháborúk óta. Sőt, annyira nem új keletű az egész elgondolás, hogy a felvilágosodás koráig visszanyúlnak ennek a gyökerei. Ez az elborult keresztény értékek túlhangsúlyozása nem igazán menő, nem csak Európában, de az egész világon. Kanyarodjunk csak vissza a repi előválasztásig: ott sem a Santorum lesz a befutó, nem véletlenül. Mondom mindezt úgy, hogy hithű katolikus vagyok, de szent meggyőződésem, hogy ennek semmi köze nem szabadna, hogy legyen az állam törvénykezéshez, mert így, semmivel nem jobb a kereszténység, mint a kommunizmus: csak akkor tiltották, most kötelezővé teszik, pedig szerintem ez egy tiszta magánügy.

Tudom, hogy egy keresztény újságban ilyeneket kell mondani a OV-nek, de sajnos ez nem jó. Lásd, a korábban linkelt Tóta W. cikk...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elnézést, ha volt már, lehet nem is illik ide...

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407031_310149375690014_100000848624121_916510_896718654_n.jpgJC6
Emlékszem ezeket a sorokat 2006-tól használták előszeretettel.zinedine5
És már akkor kiderült, hogy nem Széchenyitől származik az idézet.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
Elnézést, ha volt már, lehet nem is illik ide...

JC6
Emlékszem ezeket a sorokat 2006-tól használták előszeretettel.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elnézést, ha volt már, lehet nem is illik ide...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
már várom az első cikket az Áder ft. Huligánok sztoriról. Ez már viccnek is rossz....Amadeus91
Amikor protokolláris szerepben volt (házelnök 98-02 között) a láthatatlanságával tündökölt. Aztán jött a kampányfőnökség.

Kövér a Hírlap-interjúban a "pártkatona"-vádra előre szétkeni a szart az előző elnökökön, csak azt felejti el hozzátenni, hogy az eddigi államfők a politikán kívüli világban is letettek valamit az asztalra (még Schmitt is). A fideszes alapító atyák (és a többi párt prominensei) semmit.Dzsokijuing
Tudok vicces történetet Áderről: azért ült 30 napig a katonaságban fogdában mert "ellenálló" volt. Konkrétan a felső ágyról részegen lehányta a körletszemlére érkező ezredes elvtársat. Csak a rendszer logikája akkoriban ez ellenállásnak vette 😊

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
már várom az első cikket az Áder ft. Huligánok sztoriról. Ez már viccnek is rossz....Amadeus91
Amikor protokolláris szerepben volt (házelnök 98-02 között) a láthatatlanságával tündökölt. Aztán jött a kampányfőnökség.

Kövér a Hírlap-interjúban a "pártkatona"-vádra előre szétkeni a szart az előző elnökökön, csak azt felejti el hozzátenni, hogy az eddigi államfők a politikán kívüli világban is letettek valamit az asztalra (még Schmitt is). A fideszes alapító atyák (és a többi párt prominensei) semmit.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
már várom az első cikket az Áder ft. Huligánok sztoriról. Ez már viccnek is rossz....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
1. életszerű méretű adók.
2. ezen adóbevételek kontrollált, hatékony felhasználása.Sobri Jóska
1. ezt nehéz megmondani, hogy mennyi, amíg "kuka" cégekkel, stróman hegyekkel, kitöltik a lyukakat
2. Na, ez már sokkal fontosabb lenne. Ha látná a gazdag, hogy az adója nem segélyre/korrupcióra/felesleges látvány beruházásokra megy el, akkor "szívesebben" adóznának. Ez az adómorál állami része. Hozzáteszem: ha az adóhatóság nem bűnözőként kezelni mindenkit és a szolgáltató hatóság valóság lenne, szintén sokat dobna a lakossága adómorálján.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
ez sem lett rossz: http://hvg.hu/w/20120406_vilagositsdSzobi22
Tótawé elfelejti, hogy ezt a tábort CSAK a hit és a közös ellenségkép tartja össze. Ha Orbán visszafordulna a saját útján és nekiállna értelmes dolgokat eladni, azzal leszállna a szakrális magasságokból a földre (egy polgár lenne közülük), azaz vitát generálna. A vita széthúzást és az egész felépítmény recsegve-ropogva dőlne össze.

A legfigyelemreméltóbb az elmúlt két évben a jobboldali-konzervatív értelmiség mélységes hallgatása. Egészen a Schmitt-ügyig, ahol tömegnyi frusztrációt tudtak visszazúdítani Orbán nertárs fejére.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/06/az_ostobasag_mintapeldaja/

Fátol az erdő.