NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Én nem akarok bunkó lenni, de mitől "megbízható" egy magyar élelmiszer?

Nem vagyok én magyarellenes meg ilyenek, de ezt sose értettem...StormST
a magyar élelmiszert a magyar hatóságok ellenőrzik, míg az importot a külföldiek, ergo abban lehetsz biztos, ami elméletileg a te hatásköröd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Napi Habony Árpád, magyar hangja Orbán Viktor. Matolcsyt védeni kell, így úgy tűnik, hogy gazd.min. úr nem hülye. PR az egész, nem kell vele szvsz foglalkozni.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem akarok bunkó lenni, de mitől "megbízható" egy magyar élelmiszer?

Nem vagyok én magyarellenes meg ilyenek, de ezt sose értettem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
Komolyan ez a faszi egyre hülyébb.

"az egykulcsos adó bevezetése „teljes mértékben” beváltotta a hozzá fűzött reményeket"

Nem lehetett magasan a léc.


„Mindig is nevetséges, abszurd és káros jelenségnek tartottam azt, hogy a magyar emberek ismeretlen módon és helyen előállított, leggyakrabban silány minőségű és hamisított élelmiszereket fogyasszanak a megbízható magyar élelmiszerek helyett”.

Nála a mindig mit jelent? 20 évet, 5 hónapot, két hetet? Mert a véleménye viszonylag gyorsan és sűrűn cserélődik.


http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/13/orban_otkulcsos_afa_kell/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
''Tetszenek'' ezek az új közúti bírságok. Lassan több büntetést kap az aki telefonál vezetés közben mint aki embert öl.
Mondjuk ilyen üzemanyagárak mellé ilyen büntetések dukálnak.
Három csapás Lázár úr, köszi.Bazzani
Egyik nem zárja ki a másikat...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és, hogy el ne felejtsem! Újra van szégyenlista Vásárhelyen. Már ezer forint tartozással is rá lehet kerülni.
Közben a város háromhavi gázártámogatással tartozik a lakosoknak. Az én esetemben ez 7500 Ft. Én a legalsó sávban vagyok, van akinek ez huszonezer. Ez valahogy nincs fenn a listán.
Én a városomat és az állampolgárokat szolgálom, ugye Lázár úr?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
"A kormányfő közölte, elvárja az EU tagállamaitól, hogy elutasítsák Brüsszel arra tett kísérleteit, hogy politikai feltételeket támasszon a Magyarország által kért hitelkeret megadásához."

Egomániás. Vicc ez a faszi.zinedine5
olyan hülye... mi a faszt vár el? Meg kéne köszönnie, hogy van még valaki aki szóba áll vele... egyébként biztos vagyok benne, hogy lesz 1-2 hülye aki beáll mögé a sorba. pl a lengyelek... ha jártatok már sötét országban, sötét emberek közt....Amadeus91
Befejezhetnéd már ezt a hozzáállást, ahol élből leostobázol embereket, embercsoportokat, újabban egész nemzeteket, pláne úgy, hogy rólad már többször kiderült, hogy féligazságok alapján tudsz igen nagy marhaságokat is állítani. Kicsit szofisztikáltabban is lehet politikáról társalogni, nem tesz nagy világosságról tanúbizonyságot, ha egy ilyen szófordulaton képes vagy ennyire kiakadni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
''Tetszenek'' ezek az új közúti bírságok. Lassan több büntetést kap az aki telefonál vezetés közben mint aki embert öl.
Mondjuk ilyen üzemanyagárak mellé ilyen büntetések dukálnak.
Három csapás Lázár úr, köszi.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"A kormányfő közölte, elvárja az EU tagállamaitól, hogy elutasítsák Brüsszel arra tett kísérleteit, hogy politikai feltételeket támasszon a Magyarország által kért hitelkeret megadásához."

Egomániás. Vicc ez a faszi.zinedine5
olyan hülye... mi a faszt vár el? Meg kéne köszönnie, hogy van még valaki aki szóba áll vele... egyébként biztos vagyok benne, hogy lesz 1-2 hülye aki beáll mögé a sorba. pl a lengyelek... ha jártatok már sötét országban, sötét emberek közt....Amadeus91
Komoly, hogy egy félmondatban sikerült 38 millió embert lesötétezned...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
"A kormányfő közölte, elvárja az EU tagállamaitól, hogy elutasítsák Brüsszel arra tett kísérleteit, hogy politikai feltételeket támasszon a Magyarország által kért hitelkeret megadásához."

Egomániás. Vicc ez a faszi.zinedine5
olyan hülye... mi a faszt vár el? Meg kéne köszönnie, hogy van még valaki aki szóba áll vele... egyébként biztos vagyok benne, hogy lesz 1-2 hülye aki beáll mögé a sorba. pl a lengyelek... ha jártatok már sötét országban, sötét emberek közt....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
"A kormányfő közölte, elvárja az EU tagállamaitól, hogy elutasítsák Brüsszel arra tett kísérleteit, hogy politikai feltételeket támasszon a Magyarország által kért hitelkeret megadásához."

Egomániás. Vicc ez a faszi.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
A másik, hogy a hívőknél már gyakori jelenség (én is többször találkoztam vele), hogy persze Viktor a jó király, de a gonosz alattvalók az önkormányzatoknál szétverik azt is, ami még működik. Szóval helyi szinten már elindult a csipadörgölés.Dzsokijuing
Beszélgettünk, szóba került ez a kedves ember. Aztán az illető úgy beszélt róla, hogy a vezérünk.
B+ :rolleyes:

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 848 — Saturday Night Lights
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet ilyen hülye a nép, hogy ezt tűri. . .
Még mindig sok a fanatikus, aki istenként tiszteli ezt a majmot.

Amikor egyre jobban szopatják az átlagembereket és szegényeket, akkor erre a hülye ismerőseim azt mondják, hogy ez kell az országnak. Ó mondom, te barom! De akkor meg, amikor az előző kormány hozta a hülye intézkedéseit, akkor elküldtétek őket a halál faszára. Kérdezem, ez nem furcsa egy kicsit? Ez miben más (most tekintsünk el az intézkedések konkrét tényétől)??? Ha most a fidesz helyett bármi más lenne a kormányon, akkor persze menne a sárga földig szidás. Idiótak. . .


Elnézést a kifakadásért!

Lehet, hogy a dühöngőbe kellett volna. . .polonic
A másik, hogy a hívőknél már gyakori jelenség (én is többször találkoztam vele), hogy persze Viktor a jó király, de a gonosz alattvalók az önkormányzatoknál szétverik azt is, ami még működik. Szóval helyi szinten már elindult a csipadörgölés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet ilyen hülye a nép, hogy ezt tűri. . .
Még mindig sok a fanatikus, aki istenként tiszteli ezt a majmot.

Amikor egyre jobban szopatják az átlagembereket és szegényeket, akkor erre a hülye ismerőseim azt mondják, hogy ez kell az országnak. Ó mondom, te barom! De akkor meg, amikor az előző kormány hozta a hülye intézkedéseit, akkor elküldtétek őket a halál faszára. Kérdezem, ez nem furcsa egy kicsit? Ez miben más (most tekintsünk el az intézkedések konkrét tényétől)??? Ha most a fidesz helyett bármi más lenne a kormányon, akkor persze menne a sárga földig szidás. Idiótak. . .


Elnézést a kifakadásért!

Lehet, hogy a dühöngőbe kellett volna. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 312 — Ajmo Vatreni
Nem értem mi bajotok Kína a példa ott nincs nyugdíj , itt sem lesz . Nem kell túlmisztifikálni.Toca
persze, Kínában kutyának sem tűnik fel ha elhullik 1-2 csóró vidéken...Amadeus91
Csípős-savanyú levesbe jó lesz.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Nem értem mi bajotok Kína a példa ott nincs nyugdíj , itt sem lesz . Nem kell túlmisztifikálni.Toca
persze, Kínában kutyának sem tűnik fel ha elhullik 1-2 csóró vidéken...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Nem értem mi bajotok Kína a példa ott nincs nyugdíj , itt sem lesz . Nem kell túlmisztifikálni.
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/12/matolcsy_tanulnunk_kell_a_kinai_sikerbol/
Oké, ez egy kínai konferencia megnyitója, de akkor is. Nem szóltak a kormánynak, hogy azok ott kommunisták?Gyurma Pappa
Heim Péter (Századvég Gazdaságkutató) még tavaly kb. aszonta, hogy vegyünk példát Kínáról, ott pl. nincsen nyugdíj, a fiatalok a munkájuk mellett az időseket is gondozzák. Csak hogy mire számítsunk több kormányciklus esetén.Dzsokijuing
Ha ide ipar kell, meg Kína a példa, akkor nemsokára indul a pl. "Mao Terv": építsen mindenki a kertjében vaskohót!
Ráadásul vidéken megoldja a munkanélküliek gondját. Utána majd irtjuk a verebeket stb. stb.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
a megállapítással egyetértek én is, de hogy ez Magyarországon valaha megvalósuljon érdemi mennyiségben.... az adózási morál mint olyan nem létezik. (jogosan, mert a magyar ember arányosan kb. semmit nem kap vissza az adójáért)Amadeus91
Miiiiicsodaaaaa? 😀

Kapunk jó minőségű utakat, olcsó, minőségi tömegközlekedést, jól működő egészségügyet, magas szintű politikusokat, túlfizetett oktatási rendszert és minden szépet és jót... 😀StormST
Meg úgy látom jó minőségű legális füvet, mert jól beszívhattál.. 😀apeszos
😀

Ááááááá, inkább csak a legális otthoni pálinkafőzés előnyeit próbálom élvezni... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Aha tök jó mert ezzel az adóval véletlen sem fog megnőni a mar amugy is eleg nagy felig feketen kapjuk a penzunket dolog.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
általános megállapítás volt, de egyébként igen.Gyurma Pappa
a megállapítással egyetértek én is, de hogy ez Magyarországon valaha megvalósuljon érdemi mennyiségben.... az adózási morál mint olyan nem létezik. (jogosan, mert a magyar ember arányosan kb. semmit nem kap vissza az adójáért)Amadeus91
Miiiiicsodaaaaa? 😀

Kapunk jó minőségű utakat, olcsó, minőségi tömegközlekedést, jól működő egészségügyet, magas szintű politikusokat, túlfizetett oktatási rendszert és minden szépet és jót... 😀StormST
Meg úgy látom jó minőségű legális füvet, mert jól beszívhattál.. 😀
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/11/akar_10_munkanappal_is_csokkentheto_a_szabadsag/


"1. erkölcsösebb állampolgárok több adót vallanak be"

MO-n?Amadeus91
általános megállapítás volt, de egyébként igen.Gyurma Pappa
a megállapítással egyetértek én is, de hogy ez Magyarországon valaha megvalósuljon érdemi mennyiségben.... az adózási morál mint olyan nem létezik. (jogosan, mert a magyar ember arányosan kb. semmit nem kap vissza az adójáért)Amadeus91
Miiiiicsodaaaaa? 😀

Kapunk jó minőségű utakat, olcsó, minőségi tömegközlekedést, jól működő egészségügyet, magas szintű politikusokat, túlfizetett oktatási rendszert és minden szépet és jót... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/11/akar_10_munkanappal_is_csokkentheto_a_szabadsag/


"1. erkölcsösebb állampolgárok több adót vallanak be"

MO-n?Amadeus91
általános megállapítás volt, de egyébként igen.Gyurma Pappa
a megállapítással egyetértek én is, de hogy ez Magyarországon valaha megvalósuljon érdemi mennyiségben.... az adózási morál mint olyan nem létezik. (jogosan, mert a magyar ember arányosan kb. semmit nem kap vissza az adójáért)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de úgy értelmezem, hogy az adózott fizetésemet adóztatják megint, hogy egyáltalán hozzájussak. Megadóztatják a befizetett adót is. Függetlenül a gazdag/szegény kérdéstől, csak én érzem ezt aljasnak?apeszos
Már rég nem az a kérdés, hogy mi az aljas.
Hanem az, hogy meddig tűrjük el.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de úgy értelmezem, hogy az adózott fizetésemet adóztatják megint, hogy egyáltalán hozzájussak. Megadóztatják a befizetett adót is. Függetlenül a gazdag/szegény kérdéstől, csak én érzem ezt aljasnak?