Politika
63 feliratkozó
több mint 6 éve
Amúgy vki nyilatkozta is tegnap a tüntetésen h akkor megint kénytelenek lesznek létrehozni alternatív színházakat mint a hetvenes években.Nincs.
Btw: a jelenlegi kormánypárt által írt Alaptörvényben ez szerepel:
Vállaljuk hogy ... a magyar kultúrát ... ápoljuk és megovjuk.
Itt szó sincsen arról h a politikus szabja meg h mi a magyar kultúra.
csebi
De arról sincs, hogy miképp ápolnak és óvnak.
Ők így óvnak.
Majd ha megint a Gyurcsány lesz, ők majd máshogy óvnak.
Mi ezzel a gond?
Csak az a szakszerű ápolás, ami szerinted és a liberálbolsik szerint az?
Ez probléma.
Vagy később:Ez a szabad akarat lényege, hogy akár a korábbi döntésedet is megmásíthatod.
... a kulturális értékek a nemzet közös örökségét képezik, amelynek védelme, fenntartása és a jövő nemzedékek számára való megőrzése az állam és mindenki kötelessége.
Itt sincsen erről szó. Szóval még a saját hitvallasaval is szépen szembe mennek.
csebi
Te még új infók ismeretében sosem változtattál meg véleményt, döntést? Ne mondd már...
Valamint ők így védenek. Nem az ellenzéknek vagy a hőbörgőknek van automatice igazuk. Miért ez az alapvetésed? Mert elkötelezett vagy a nemzetietlen oldalra.
Liberálisok paradoxonja meg nem így van. Aki úgy gondolkozik ahogy fent leírtad az nem liberális. Csak a demagógok szeretik ezt ilyenre kisarkitani.Akkor akinek nem tetszik a kormányzat máshogygondolkodása és tüntizik meg picsog az nem liberális? Ez az állításod?
csebi
több mint 6 éve
Vagy ha akkora faszagyerekek, akkor lázadjanak, ne fogadjanak elÍgy van, ez a baj ezekkel a liberálisokkal. Ez a kettős mérce.államiEU-s pénzeket, ne követeljék, hogy nekik az jár, érvényesüljenek piaci alapon, vagy politizáljanak aktívan, foglaljanak állást, harcoljanak, ha olyan fontos nekik, hogy bele akarnak szólni a politikába. De a beugatás, hogy "ez se jó, az se jó, csak adjatok lóvét, de azt csinálunk vele amit akarunk, titeket fikázunk" nem kell, hogy tetszen az EU-s kormányzatnak.
Sobri Jóska
Piaci alapon működve szabad akaratomból elmegyek színházba, ahol tudom, hogy mocskos liberális, sorosista, migránssimogató, zaklató dramaturgok fogják szidni a kormányt (hisz köztudott, ezek ilyenek, kellene is valami törvény a korlátozásra), erre fel tényleg szidják. Nincs joguk állami támogatásra? A fidesz szavazókon kívül más is hozzátartozik az országhoz, nekik ez az igényük. Bár Pécsett láttam és dramaturg felvezetése nélkül, nekem tetszett a 12 dühös ember. Az állam feladata nem csak a "jó magyarok" hanem mindannyiunk ellátása minden téren és ebbe beletartozik a kultúra, szórakozás is, még ha nekik nem is tetszik. Kivéve a diktatúra és a cenzúra. Bár pont demokrácia megítélésben nem ő a legjobb példa, de a "nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig harcolni fogok azért, hogy mondhasd" mondata Voltairenek a polgári alapjogok kvinteszenciája és magát demokratának valló politikusnak ehhez kellene tartania.
Ezzel szemben az én adóforintomból is működtetett közmédiában annak ellenére, hogy nem akarom, csak a kormánypropagandát okádják rám és folyamatosnak hülyének néznek.
Szerkesztette: diverdoc

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Amúgy vki nyilatkozta is tegnap a tüntetésen h akkor megint kénytelenek lesznek létrehozni alternatív színházakat mint a hetvenes években.Nincs ebben naivitás.Mea culpa a megbízást nem olvastam el. Módosítom a kérdést: minden ellenzéki képviselőt kitilt a Kövér a benn maradó kormánypártiak meg nem fogadjak el a megbízást. Milyen demokrácia ez?Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.De az átadott szavazati joggal csak úgy lehet szavazni, ahogy az átadó rendelkezik. Nem a jogot megkapó dönti el, hogy miként használja fel.
csebi
Ennek a szabályozásnak nem a szavazat elvétele a célja (kétharmadnál gyakorlatilag irreleváns az ellenzéki szavazat, hiszen a Fidesz egységesen szavaz, nem ügyek mentén "összevissza") ,hanem csak egy sima csicskalángos, egy demonstráció, hogy ez is kivitelezhető.
Egyébként az nem érdekes, hogy a "visszafoglalt" fővárosban egy zaklató színházi embert fedező kulturszcéna mellett ezrek tüntetnek egy olyan ágazatban, ami a világon mindenhol piaci alapon működik, de Magyarországon még mindig állami támogatásokkal jó szocialista módon, de ha a kapitalista állam racionalizálni vagy feltételekhez akarja kötni a támogatásokat, akkor a szcéna magát liberálisnak gondoló része felháborodik és hőbörög 30!! évvel a rendszerváltás után?
Sobri Jóska
Nem kapitalista állam ez Jóska innentől a kérdésed alapjaiban rokkan meg ... (btw mielőtt atforditod: ilyen ember ellen vadat kell emelni nem védeni) viszont felteszem a kérdést h miért éppen most változtatnak ezen? 13 év kormányzás alatt nagyon jól el volt az összes Orbán kormány ezzel a módszerrel. Nem racionalitásról van itt szó, nem szoktál te ilyen naiv lenni h ilyeneket írj.
csebi
Orbán tavaly meghirdette a kultúrharcot. Mit gondoltál, vagy még inkább, mit gondoltak a nyíltan (kormányellenesen) politizáló színházak, hogy őket nem érinti? Vagy ők valami olyan kaszt, akik törvényen felül állnak? Vannak ilyen csoportok, és régebben a színészek, színházak is beletartoztak, de mint látható, már nem.
Vagy akkor legalább legyen annyi eszük, hogy nem követnek el hibákat, nem tusolnak el zaklatási ügyet, nem adnak muníciót a propagandamédiának.
Egyébként személyes tapasztalat, idén néztem meg a 12 dühös embert az Átriumban. Az, hogy konkrétan idétlen helyzetkomikumra épülő vígjátékot csináltak a kedvenc filmemből már eleve rettenetes volt, de az, hogy az előadás előtt! az ezt művelő dramaturgot hallgattuk 5 percig, amint a kormányt és a kulturtao elvételét szídja nekem belefér (ha ilyen hülye, hát tárja nyilvánosság elé, ő dolga), de az, hogy az autentikusnak megtartott díszletbe, karakterekbe, időbe kábé 10-szer szuszakolta bele a migránsozást (ugye az eredetiben a vádlott latin származású, amit a darabban nagyvonalúan migránsként kommunikáltak) az még a vígjátékká ergyasztott közegben is gáz volt. Ciki és kínos. És mégis, szerintem bármekkora idétlen fos is volt így, mindez belefér a művészi szabadság kategóriába. Csak akkor ne lepődjön meg, ha a most történő törvénymódosítások meg beleférnek a politikusi szabadság kategóriába. (Ráadásul ugye egy választott képviselő felhatalmazással bír a tetteire, egy művésznél meg működik az alaptolerancia, és elfogadjuk, mert végülis belefér.)
A liberálisok örök paradoxonja ugye: nekik mindent lehet, mindent szabad, minden felefér, de más ne tegyen mindent, mert az nekik nem tetszik. Régen ezt hívták kettős mércének.
Vagy ha akkora faszagyerekek, akkor lázadjanak, ne fogadjanak el állami pénzeket, ne követeljék, hogy nekik az jár, érvényesüljenek piaci alapon, vagy politizáljanak aktívan, foglaljanak állást, harcoljanak, ha olyan fontos nekik, hogy bele akarnak szólni a politikába. De a beugatás, hogy "ez se jó, az se jó, csak adjatok lóvét, de azt csinálunk vele amit akarunk, titeket fikázunk" nem kell, hogy tetszen a kormányzatnak.
Tisztára mint a kamaszgyerek, aki elküldi a faszba a szüleit, hogy kispolgárok meg megalkuvók és szaremberek, és neki ne mondják meg, és ő azt csinál, oda megy ahova, és azzal akivel csak akar, majd duzzogva, ajtótbebaszva elmegy otthonról, este meg jön haza és kérdezi, hogy mi a vacsi, és mikor lesz töltöttkápi.
Sobri Jóska
Btw: a jelenlegi kormánypárt által írt Alaptörvényben ez szerepel:
Vállaljuk hogy ... a magyar kultúrát ... ápoljuk és megovjuk.
Itt szó sincsen arról h a politikus szabja meg h mi a magyar kultúra.
Vagy később:
... a kulturális értékek a nemzet közös örökségét képezik, amelynek védelme, fenntartása és a jövő nemzedékek számára való megőrzése az állam és mindenki kötelessége.
Itt sincsen erről szó. Szóval még a saját hitvallasaval is szépen szembe mennek.
Liberálisok paradoxonja meg nem így van. Aki úgy gondolkozik ahogy fent leírtad az nem liberális. Csak a demagógok szeretik ezt ilyenre kisarkitani.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Nincs ebben naivitás.Mea culpa a megbízást nem olvastam el. Módosítom a kérdést: minden ellenzéki képviselőt kitilt a Kövér a benn maradó kormánypártiak meg nem fogadjak el a megbízást. Milyen demokrácia ez?Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.De az átadott szavazati joggal csak úgy lehet szavazni, ahogy az átadó rendelkezik. Nem a jogot megkapó dönti el, hogy miként használja fel.
csebi
Ennek a szabályozásnak nem a szavazat elvétele a célja (kétharmadnál gyakorlatilag irreleváns az ellenzéki szavazat, hiszen a Fidesz egységesen szavaz, nem ügyek mentén "összevissza") ,hanem csak egy sima csicskalángos, egy demonstráció, hogy ez is kivitelezhető.
Egyébként az nem érdekes, hogy a "visszafoglalt" fővárosban egy zaklató színházi embert fedező kulturszcéna mellett ezrek tüntetnek egy olyan ágazatban, ami a világon mindenhol piaci alapon működik, de Magyarországon még mindig állami támogatásokkal jó szocialista módon, de ha a kapitalista állam racionalizálni vagy feltételekhez akarja kötni a támogatásokat, akkor a szcéna magát liberálisnak gondoló része felháborodik és hőbörög 30!! évvel a rendszerváltás után?
Sobri Jóska
Nem kapitalista állam ez Jóska innentől a kérdésed alapjaiban rokkan meg ... (btw mielőtt atforditod: ilyen ember ellen vadat kell emelni nem védeni) viszont felteszem a kérdést h miért éppen most változtatnak ezen? 13 év kormányzás alatt nagyon jól el volt az összes Orbán kormány ezzel a módszerrel. Nem racionalitásról van itt szó, nem szoktál te ilyen naiv lenni h ilyeneket írj.
csebi
Orbán tavaly meghirdette a kultúrharcot. Mit gondoltál, vagy még inkább, mit gondoltak a nyíltan (kormányellenesen) politizáló színházak, hogy őket nem érinti? Vagy ők valami olyan kaszt, akik törvényen felül állnak? Vannak ilyen csoportok, és régebben a színészek, színházak is beletartoztak, de mint látható, már nem.
Vagy akkor legalább legyen annyi eszük, hogy nem követnek el hibákat, nem tusolnak el zaklatási ügyet, nem adnak muníciót a propagandamédiának.
Egyébként személyes tapasztalat, idén néztem meg a 12 dühös embert az Átriumban. Az, hogy konkrétan idétlen helyzetkomikumra épülő vígjátékot csináltak a kedvenc filmemből már eleve rettenetes volt, de az, hogy az előadás előtt! az ezt művelő dramaturgot hallgattuk 5 percig, amint a kormányt és a kulturtao elvételét szídja nekem belefér (ha ilyen hülye, hát tárja nyilvánosság elé, ő dolga), de az, hogy az autentikusnak megtartott díszletbe, karakterekbe, időbe kábé 10-szer szuszakolta bele a migránsozást (ugye az eredetiben a vádlott latin származású, amit a darabban nagyvonalúan migránsként kommunikáltak) az még a vígjátékká ergyasztott közegben is gáz volt. Ciki és kínos. És mégis, szerintem bármekkora idétlen fos is volt így, mindez belefér a művészi szabadság kategóriába. Csak akkor ne lepődjön meg, ha a most történő törvénymódosítások meg beleférnek a politikusi szabadság kategóriába. (Ráadásul ugye egy választott képviselő felhatalmazással bír a tetteire, egy művésznél meg működik az alaptolerancia, és elfogadjuk, mert végülis belefér.)
A liberálisok örök paradoxonja ugye: nekik mindent lehet, mindent szabad, minden felefér, de más ne tegyen mindent, mert az nekik nem tetszik. Régen ezt hívták kettős mércének.
Vagy ha akkora faszagyerekek, akkor lázadjanak, ne fogadjanak el állami pénzeket, ne követeljék, hogy nekik az jár, érvényesüljenek piaci alapon, vagy politizáljanak aktívan, foglaljanak állást, harcoljanak, ha olyan fontos nekik, hogy bele akarnak szólni a politikába. De a beugatás, hogy "ez se jó, az se jó, csak adjatok lóvét, de azt csinálunk vele amit akarunk, titeket fikázunk" nem kell, hogy tetszen a kormányzatnak.
Tisztára mint a kamaszgyerek, aki elküldi a faszba a szüleit, hogy kispolgárok meg megalkuvók és szaremberek, és neki ne mondják meg, és ő azt csinál, oda megy ahova, és azzal akivel csak akar, majd duzzogva, ajtótbebaszva elmegy otthonról, este meg jön haza és kérdezi, hogy mi a vacsi, és mikor lesz töltöttkápi.
több mint 6 éve
Mea culpa a megbízást nem olvastam el. Módosítom a kérdést: minden ellenzéki képviselőt kitilt a Kövér a benn maradó kormánypártiak meg nem fogadjak el a megbízást. Milyen demokrácia ez?Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.De az átadott szavazati joggal csak úgy lehet szavazni, ahogy az átadó rendelkezik. Nem a jogot megkapó dönti el, hogy miként használja fel.
csebi
Ennek a szabályozásnak nem a szavazat elvétele a célja (kétharmadnál gyakorlatilag irreleváns az ellenzéki szavazat, hiszen a Fidesz egységesen szavaz, nem ügyek mentén "összevissza") ,hanem csak egy sima csicskalángos, egy demonstráció, hogy ez is kivitelezhető.
Egyébként az nem érdekes, hogy a "visszafoglalt" fővárosban egy zaklató színházi embert fedező kulturszcéna mellett ezrek tüntetnek egy olyan ágazatban, ami a világon mindenhol piaci alapon működik, de Magyarországon még mindig állami támogatásokkal jó szocialista módon, de ha a kapitalista állam racionalizálni vagy feltételekhez akarja kötni a támogatásokat, akkor a szcéna magát liberálisnak gondoló része felháborodik és hőbörög 30!! évvel a rendszerváltás után?
Sobri Jóska
Nem kapitalista állam ez Jóska innentől a kérdésed alapjaiban rokkan meg ... (btw mielőtt atforditod: ilyen ember ellen vadat kell emelni nem védeni) viszont felteszem a kérdést h miért éppen most változtatnak ezen? 13 év kormányzás alatt nagyon jól el volt az összes Orbán kormány ezzel a módszerrel. Nem racionalitásról van itt szó, nem szoktál te ilyen naiv lenni h ilyeneket írj.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
De ez 29 éve így megy.Piti húzás, csak a szokásos.Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.De az átadott szavazati joggal csak úgy lehet szavazni, ahogy az átadó rendelkezik. Nem a jogot megkapó dönti el, hogy miként használja fel.
csebi
Ennek a szabályozásnak nem a szavazat elvétele a célja (kétharmadnál gyakorlatilag irreleváns az ellenzéki szavazat, hiszen a Fidesz egységesen szavaz, nem ügyek mentén "összevissza") ,hanem csak egy sima csicskalángos, egy demonstráció, hogy ez is kivitelezhető.
Sobri Jóska
Ezért kár demokráciát bohóckodni, adják át a Parlamentet a turistaközpontnak, a törvényeket meg minden nap reggel függesszék ki a Karmelita falára azt annyi.
FLZOLI
Vagy mondj ellenzéki javaslatot bármelyik kormány bármelyik ciklusából, amikor -a te szavaiddal élve- nem "bohóckodták" a demokráciát, és megszavaztak ellenzéki javaslatot, vagy mondj olyat, hogy leszavaztak volna kormánypártit.
Ez nem újkeletű dolog.
több mint 6 éve
Piti húzás, csak a szokásos.Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.De az átadott szavazati joggal csak úgy lehet szavazni, ahogy az átadó rendelkezik. Nem a jogot megkapó dönti el, hogy miként használja fel.
csebi
Ennek a szabályozásnak nem a szavazat elvétele a célja (kétharmadnál gyakorlatilag irreleváns az ellenzéki szavazat, hiszen a Fidesz egységesen szavaz, nem ügyek mentén "összevissza") ,hanem csak egy sima csicskalángos, egy demonstráció, hogy ez is kivitelezhető.
Sobri Jóska
Ezért kár demokráciát bohóckodni, adják át a Parlamentet a turistaközpontnak, a törvényeket meg minden nap reggel függesszék ki a Karmelita falára azt annyi.
több mint 6 éve
Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.De az átadott szavazati joggal csak úgy lehet szavazni, ahogy az átadó rendelkezik. Nem a jogot megkapó dönti el, hogy miként használja fel.
csebi
Ennek a szabályozásnak nem a szavazat elvétele a célja (kétharmadnál gyakorlatilag irreleváns az ellenzéki szavazat, hiszen a Fidesz egységesen szavaz, nem ügyek mentén "összevissza") ,hanem csak egy sima csicskalángos, egy demonstráció, hogy ez is kivitelezhető.
Egyébként az nem érdekes, hogy a "visszafoglalt" fővárosban egy zaklató színházi embert fedező kulturszcéna mellett ezrek tüntetnek egy olyan ágazatban, ami a világon mindenhol piaci alapon működik, de Magyarországon még mindig állami támogatásokkal jó szocialista módon, de ha a kapitalista állam racionalizálni vagy feltételekhez akarja kötni a támogatásokat, akkor a szcéna magát liberálisnak gondoló része felháborodik és hőbörög 30!! évvel a rendszerváltás után?
Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
több mint 6 éve
Amúgy milyen érdekes ez az új szankciórendszer. Elvileg Kövér az összes ellenzéki képviselőt kitilthatna így szavazati jogot kormánypártinak tudnak átadni. Szép magyar demokrácia.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Valakinek ez a neve?!Okostelefon, génterápiaGabe és a steam? 😀Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
vpi
Negritis
FLZOLI
több mint 6 éve
Okostelefon, génterápiaGabe és a steam? 😀Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
vpi
Negritis
több mint 6 éve
Olvasott egy könyvet az antigravitációról, és le se bírta tenni.Did I hear “antigravitáció”?Többféle innováció létezik.Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
vpi
Pl. Orbán is innovátor, ha hatalomtechnikailag, profitmaximalizálás, maffiaállam vagy kliensmenedzsment, közvéleményanalitika vagy marketingkommunikáció, és ezek a hazai közeghez passzítása szempontjából nézzük, de egyébként nem talált fel semmi gyökeresen eredetit.
Ahogy Musk is zseniálisan vont össze és aknázott ki már meglévő, de ilyen formában nem összeillesztett részeket.
Az elmúlt 20 évben, mondjuk a dotkom lufi kipukkanása óta a leginkább neki sikerült ennyi helyről ennyi pénzt behúzni, ez is módfelett innovatív.
És van olyan innováció, mint mondjuk egy antigravitációs utazókapszula vagy egy személyes betegségdiagnosztizáló kezeslábas szkenner lenne.
Ugyanazon szót használjátok két teljesen mást lefedő fogalomra.
Így nehéz lesz konszenzusra jutni.
Sobri Jóska
vpi
több mint 6 éve
Did I hear “antigravitáció”?Többféle innováció létezik.Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
vpi
Pl. Orbán is innovátor, ha hatalomtechnikailag, profitmaximalizálás, maffiaállam vagy kliensmenedzsment, közvéleményanalitika vagy marketingkommunikáció, és ezek a hazai közeghez passzítása szempontjából nézzük, de egyébként nem talált fel semmi gyökeresen eredetit.
Ahogy Musk is zseniálisan vont össze és aknázott ki már meglévő, de ilyen formában nem összeillesztett részeket.
Az elmúlt 20 évben, mondjuk a dotkom lufi kipukkanása óta a leginkább neki sikerült ennyi helyről ennyi pénzt behúzni, ez is módfelett innovatív.
És van olyan innováció, mint mondjuk egy antigravitációs utazókapszula vagy egy személyes betegségdiagnosztizáló kezeslábas szkenner lenne.
Ugyanazon szót használjátok két teljesen mást lefedő fogalomra.
Így nehéz lesz konszenzusra jutni.
Sobri Jóska
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
Többféle innováció létezik.Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
vpi
Pl. Orbán is innovátor, ha hatalomtechnikailag, profitmaximalizálás, maffiaállam vagy kliensmenedzsment, közvéleményanalitika vagy marketingkommunikáció, és ezek a hazai közeghez passzítása szempontjából nézzük, de egyébként nem talált fel semmi gyökeresen eredetit.
Ahogy Musk is zseniálisan vont össze és aknázott ki már meglévő, de ilyen formában nem összeillesztett részeket.
Az elmúlt 20 évben, mondjuk a dotkom lufi kipukkanása óta a leginkább neki sikerült ennyi helyről ennyi pénzt behúzni, ez is módfelett innovatív.
És van olyan innováció, mint mondjuk egy antigravitációs utazókapszula vagy egy személyes betegségdiagnosztizáló kezeslábas szkenner lenne.
Ugyanazon szót használjátok két teljesen mást lefedő fogalomra.
Így nehéz lesz konszenzusra jutni.
több mint 6 éve
Gabe és a steam? 😀Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
vpi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Nevezz már meg légyszi 2 innovátort az elmúlt 20 évből, csakhogy képbe legyek! KösziOk, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
Hát valóban nem lehet mindenki olyan mint Mr Garisson aki megújította a közlekedést... 😊Ok, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
Lecsó
több mint 6 éve
A 22 éves kiscsaj meg egy egyszerű marketing fogás, nyitás a fiatalok felé. Ha bejön a fidesznek, plusz 2-3 ciklust jelenthet. Ahogy Hont írta, az ellenzék legnagyobb baja, hogy nem érti a NER logikáját. Ezért ők Vágó Istvánokat meg Vásárhelyi Máriákat neveznek ki egy 22 éves fiatal helyett. Mind a kettő klientúra építés, csak ez egyikben van perspektíva, a másikban nincs.Gyurcsány Feri igazán nyit a fiatalok felé, messenger, YouTube és találkozók, de szerintem senki se lenne olyan hülye fiatal aki rá szavazna, csak akkor ha biztosan esélye sincs a DK-nak és akkor is poénból.
Lecsó
KariGeri meg Pizzakat szállít ki
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Ok, igazad adok neked. Per definitionem Muskot nevezhetjük innovatívnak. A lényegen nem változtat, hogy amit csinál az SZERINTEM parasztvakítás, reklám, marketing, nem pedig az autógyártás reformja, és az autó mint közlekedési eszköz megújítása. Az ő terméke nem az autó, hanem a név. Nem a termék teszik naggyá a nevét, hanem a neve a terméket. Ettől a Tesla szexi, sokan megveszik a környezettudatosság zászlóját lobogtatva, de autónak szar.Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
Toca
több mint 6 éve
Szóval nem érted az innováció fogalmát te sem, olvass utána és akkor rájössz miért innovatív mégis Musk vagy miért volt Jobs.az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
Röviden: az innovátor nem csak azt jelenti, hogy feltalál valamit. Ennek gazdasági / marketing és egyéb részei is vannak.
Az alapján amit Lecsó írt Jobs se inovátor volt már korábban érintően telefon ahogy elektromos autó is.
több mint 6 éve
Az első rész oké, abban egyetértek.Tehát szerinted amit az ellenzék csinált trükközés, vagyis nem demokratikus, mert nem a többségi választók véleményét tükrözi, mert gyakorlatilag független köntösbe bújva hekkelik a rendszert (javíts ki ha nem így értetted, de nekem így jött le).Trükközés.
roberto23
És egyben demokratikus is. Demokráciában lehet trükközni.
De a rá adott válasz is demokratikus. Hiszen demokráciában lehet a trükközésre reagálni.
Na most, ilyen alapon nem ugyan olyan antidemokratikus lépés, amikor olyan választási rendszert alkotunk, amivel 49%-os eredménnyel 2/3-at lehet szerezni? Ez nem a többi 51% akaratának a semmibe vétele (ami ha jól számolom a választók többsége)? Vagy az, hogy kényünk kedvünk szerint rajzolgatjuk a választási körzetek határát az alapján, ahogy nekünk tetszik és kedvez?Ezt már többször leírtam.
Nem nagyon szoktam politikai témákhoz hozzászólni, de ez a fidesz védi a demokrációt összefüggés számomra kimondottan vicces.
roberto23
Attól, hogy a drukkerek 49%-a Pats drukker, és 51% nem Pats drukker, még a Pats a legtámogatottabb/legszeretettebb franchise. És önmagában nem érzi mindenki magát nyertesnek, ha épp nem a Pats nyeri a SB-t.
Hiszen az 51% megoszlik egy csomó csapat között. És ha ez alapján lenne mondjuk vezetőválasztás, akkor a Pats jelöltje nyerne. Hiszen indulna Cowboys, Packers, Broncos, Jets és mindenféle egyéb is.
A választáskor hatályos törvény szerint volt egy szavazatértékelési módszer, amiről vélheted, hogy andtidemokratikus, de sokkal jobban tükrözi a választói akaratot, mint mondjuk az angol, vagy amerikai.
Pl. Coloradóban a legutóbbi választáskor mind a 9 szenátori helyet a demokraták kapták, miközben a szavazatok 48,15%-át kapták csak meg. De az USA-ban "a győztes mindent visz" rendszer van. Vagy pl. Floridában mind a 29 szenátor (vagyis képviselő) republikánus lett, holott 4,5 millióan szavaztak a demokratákra.
Nincs tökéletes választási rendszer. Ha nem tetszik ami van, ne indulj el. Ha elindulsz, azzal elfogadod a "versenykiírást", vagyis részvételeddel legitimizálod.
És ha majd újra Gyurcsány lesz kormányon, akkor ha akarja megváltoztatja a jelenlegi választási rendszert. De kötve hiszem.
Sobri Jóska
Az is okés, hogy 49%-al a fidesz nyer. Szerintem nem is vitatja ezt senki. Hanem az arányokat. Oké, hogy Amerikában pl. sokkal "durvább", de ez számomra irreleváns. Nem ott élek, nem ott szavazok, erről max véleményem lehet, hogy szar/nem szar, de mélyebben nem érint (ami mondjuk nem feltétlen igaz, de az egyszerűség kedvéért legyen így). De ez abból a szempontból parttalan vita, hogy ez van, ehhez kell alkalmazkodni. Az, hogy az ellenzék eddig erre alkalmatlan volt az nem a választási rendszer hibája.
Ezért engem ezek az új szabályozások ebből a szempontból nemigen hatnak meg. Ha az egy listán indulók ezentúl 1 frakcióban ülhetnek, akkor ehhez kell alkalmazkodni mindenkinek. Találjanak ki valamit, oldják meg (ami teszem hozzzá annyira nem nehéz, legalább 2 ötletem is van amivel az ellenzék ezt a problémát át tudná hidalni, de nagy összegben fogadnék rá, hogy nem fogják).
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
rokaur
876
Es ott mit innovalt az Apple? Az erintokepernyot nem ok talaltak ki, csak talaltak modot a felhasznalasra - csak, hogy kotekedjek kicsit en is 😊az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
Negritis
több mint 6 éve
az hogy elővesz régi ötleteket és megpróbálja megcsinálni nem innovációSzerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
vpi
az iPhone innováció volt, a galaxy fold nem az
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Szerintem a mindent lefikázok attitűd nagyon rossz úgyhogy kvittek vagyunk. Nem érvelsz, hanem kinyilvánítasz. Ennyi erővel a nyugdíjas szüleimmel is beszélgethetnék a migrációról.Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Lecsó
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 6 éve
Nagyon rossz hasonlat.Neked mint műszaki embernek ezek szerint semmi sem innovatív, hisz minden a fizikai világ törvényei szerint működik.Elismerem Muskot, mint zseniális vállalkozót. De nekem, mint műszaki embernek az innováció mást jelent.Ez mind igaz de ez nálam nem meríti ki az innováció fogalmát. Ez megcsinálni nem ötlet, hanem pénz és akarat (mondjuk úgy inkább: egy kisebb ország GDP-jével megegyező pénzmennyiség és ahhoz társuló kísérletező kedv) kérdése.Semmi gond ha neked nem innováció. Eltudom fogadni.
Lecsó
Nekem az innoválás ha van egy egy termék amit alapból drágának és nem fontosnak ítélnek , valaki felkarolja és aztán szexivé teszi.
Innováció hogy a Tesla az első önvezető autó ami forgalomba került és bárki megvehette.
Innováció a spacex mert olyan dolgot csináltak amit eddig még nem.
Innováció az ahogy az autó gyártást próbálják forradalmasítani.
Persze emellett még akár kurvasok szabadalmat amit csináltak is mondhatnám, amit Ausztráliában csinálnak is innováció.
Toca
Mivel elég sokat kutyázom, azt mondanám, ő a műszaki/tech vonal Cesar Millan-ja. CM ért a kutyákhoz, de nem foglalkozik velük sem verseny vonalon, sem szolgálati vonalon, semmilyen komolyabb szinten. Megmaradt a lakossági "parasztvakító" vonalon, és abból geci sok pénzt csinált, és bár a laikusoknak újszerű, amit mond, vagy mutat, de nem talált fel/ki semmi újat. Egy kurva ügyes vállalkozó.
Lecsó
Szarakodnak a fúziós reaktorral, pedig csak egy ügyes vállalkozó kell, aki kicsiben lemásolja a napot.
vpi
Musk nem talált fel semmit, amit előtte ne jutott volna másnak eszébe.
Elektromos hajtás, visszatérő űrjármű? Volt már. Visszatérő hordozó rakéta? Ok, nem volt. A kérdés nem az, hogy meg lehet-e csinálni (ugye nem gondoljuk, hogy az összes NASA mérnök a fejére csapott, hogy "mekkora ötlet bazmeg"), hanem hogy megéri-e egy halom elektronikát, vezérlést, stb-t belerakni egy üres csőbe, ami arra való, hogy a szilárd hajtóanyagot összetartsa. De ha neki ez tetszik, csinálja...
Megéri-e plug-in elektromos autót gyártani? Neki igen, de ha kicsit megkapargatjuk a felszínt, nem biztos. Valaki kiszámolja majd egyszer, hogy egy ilyen elektromos jármű energia mérlege pozitív vagy negatív. Mindent egybevéve, a nyersanyag előállításától a szemét megsemmisítéséig. Ki fog derülni, hogy jó-e vagy sem. De addig szexi, és megveszik.
Az innováció nálam az, amikor a versenytársaid azt mondják, " hogy ez miért nem nekünk nem jutott eszünkbe"
Szerkesztette: Lecsó