Politika

44 feliratkozó

több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2023/04/04/valami-bugris-videki-tuskonak-allitanak-be

Szürreális, hogy mennyire sok hülyeséget beszél. Olyan, mint egy életre kelt Facebook feed
Gyurma Pappa
sztem ez is ki van merve az o buborekjaban. jo ez a kb 7% nekik.
csebi
Ja, így saccolom én is. De azért ritkán látni ilyet úgy, hogy nem szakítja meg egy-egy ilyen


több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Történelmi bűne hogy elnökként engedett a belpesti értelmiségnek és a szadesz média maradványának nyomására és visszavitte a dékát a maszop hátán a parlamentbe, amikor még csak a küszöb alatt mozogtak és sanszosan nem jutottak volna be.
A budai rakparton a gyűlésen pedig már akkor szervezett nyugger kommandó köpködte saját tagságnak álcázva. Abból az étteremből szervezték éjszaka, ahol azóta is ülésezik a déká felső vezetése a Bartók Béla úton mind a mai napig.
Megbánta már százszor azóta saját elmondása szerint is.
Klasszik sztori a békáról és a skorpióról a folyó parton.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
 telex.hu/belfold/2023/04/04/mesterhazy-attila-mszp-kilepes-uj-part

lassan tobb ellenzeki part lesz, mint ellenzeki valaszto.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
 444.hu/2023/04/04/valami-bugris-videki-tuskonak-allitanak-be

Szürreális, hogy mennyire sok hülyeséget beszél. Olyan, mint egy életre kelt Facebook feed
Gyurma Pappa
sztem ez is ki van merve az o buborekjaban. jo ez a kb 7% nekik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2023/04/04/valami-bugris-videki-tuskonak-allitanak-be

Szürreális, hogy mennyire sok hülyeséget beszél. Olyan, mint egy életre kelt Facebook feed

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
“Az orosz pénzügyminisztérium és az orosz külügyminisztérium kezdeményezte a barátságtalan országokkal kötött, kettős adóztatás elkerüléséről szóló megállapodások felfüggesztését. A barátságtalan országok listáján Magyarország is szerepel, miután az Európai Unió összes szankcióját megszavazta a magyar kormány, amelyeket az ukrajnai háború miatt vetettek ki Moszkvára. “

Pávatáncunk vége az lesz, hogy Washington után Moszkva is kirak minket adóügyileg?

Gratulálok
Amadeus von Dollárbaloldal
két szék között a padlóra estünkba csapódtunk, de mink így szoktunk leszállni a bringáról.
mit is szokott mondani Barbrady örmester?
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Amúgy a Fidesz aki ilyen ügyesen használja az Amerikából importált identitáspolitikát, hogy nem vette észre, hogy az egész woke kultúra egyetlen sikeres terméke Trump és az ellenpólus szélre tolása? Hiába nincs tömegbázisuk, ha rá lehet mutatni az ellenfélre és azt mondani náci, akkor akár egy Bident is meg lehet választani, főleg ha a másik oldal tényleg egész nap a buzilobbiról meg meg a zsidó-néger összeesküvésről beszél. Nyilván ez itthon pluszos dolog, de a külpolitikát nem áldoznám be azért, hogy a fenékig merüljek benne.
andree
Miért?

A külpolitikát akkor áldozta be, amikor Peti lett a miniszter. Ráadásul saját magad meg is válaszolod - itthon plusszos (vastagon) akkor miért ne csinálja? Amíg nem kap egy rohadt nagy pofont az USA-tól vagy nem lesz itthon értelmezhető ellenzéke, nem fog mást csinálni. High risk, high reward. (És rengeteg bukta)
MC12
És mi az a high reward? Nem az országnak, hanem saját magának (saját körének)? Én már jó ideje nem látom.
peterk2005 udvari bolond
Egyrészt nem tudjuk, mert nem látjuk a dealeket a háttérben és hàt valószínűleg más a high reward neki mint nekünk 😊

De egyébként mivel neki kvázi tét nélküli már ez a külpolitikásdi - a fentebb említett határokig - ezért miért ne pakolhatná a zsetonjait mindig a fekete 35-re? Még csúnyábbat twittel az USA nagykövet? Még morcosabb lesz Scholz? Komolyan, néha az hiszem, hogy ez már szándékos trollkodás részükről a trollkodás kedvéért és még annyi sincs mögötte, hogy HR-HR.

Megmondom őszintén, én azt hittem amikor OV ennyire beleállt az ukránokba, akkor jön egy USA elnök közeli akárki, aki elmondja, hogy eddig volt a bohóckodás kispajtás és most usgyi vissza a sorba. De láthatóan ez nem történt meg, nyilván lehet egy csomó ok miatt, amit boncolgattunk itt már eleget, de nekem személy szerint továbbra is meglepő. Valamiért átlépnek OV-n (lásd NATO-ukrán csúcs) de nem akarják visszaállítani a sorba. Hogy ez most azért van, mert szerintük - veled ellentétben (csak piszkállak no offense 😊 ) - nem jobb bárki OV-helyett vagy azért mert tökéletesen jelentéktelenek vagyunk vagy valami másért, hát ez jó kérdés.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Szerintem egy visszafogottabb politikával, sok előnyt tudna kiharcolni az országnak(Ahogy 2015 előtt is tette sokszor), könnyebben tartaná egyenesben a gazdaságot, választást akkor se veszítene.
andree
De ezeket a kritikákat már 2015 előtt megkapta. Akkor is minden ellene szólt elvileg. Az európai nagy formátumú és kormányzó konzervatívokkal (Merkel, Cameron) nem volt túl jóban, Olaszországban Berlusconi bukott, Franciaországban Le Penék örök 2-3. helyen ragadtak, az USÁ-ban Obama volt, a Fehér Házba soha nem hívták meg, Putyin kezdett lassan páriává válni.
Kampman
Igen de a csendes békeidős közös prosperálásban ennek őrült nagy tétje nem volt. Merkel még védte is a seggét a gazdasági kapcsolatok miatt. Azóta a reward a kizúgás a néppártból, befagyasztott EU-s források, és adóegyezmény elbukása az USA-val. Tehát a kritikáknak már akkor is igaza volt, mert az ország szinte semmit nem profitált ebből a műveletből. Igazából a NER se, azon kívül, hogy minden normát félretéve szilárdítgathatja a rendszert, de ez se fog sokat érni, ha az üzemanyagként szolgáló pénz fogyni kezd.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Nagy Márton megint bedobta a reptérbombát....év végéig visszaveszik
„A magyar kormány sokkal jobban tudná fejleszteni a repülőteret, a befektetők is látják, hogy a kormány másfajta szemléletben többet tud ebből kihozni” – mondta a gazdaságfejlesztési miniszter.

Persze, hogy jobban tudnák fejleszteni, mert maguknak nyilván adnának építési engedélyt, amit most szándékosan nem adnak meg semmire, pedig fejlesztés lenne bőven.
Klaci79
Egyrészt LOL. Másrészt csak csinálják már hátha akkor értelmes repulesuzemi tiszti vizsgarendszert alakítanak ki amin át is lehet menni.
Nemes samu09
én átmentem anno 😛
Klaci79
Melyik évben? Tavaly átvette az NKH és semmilyen tematikát nem adtak ki. Több ezer kérdés amit random dob fel a program. Több olyan kérdés amire nincs jó válasz megadva (ezt fellebbezni lehet de csak ha tudod hogy ott nincs jó válasz megadva). Én még a régi rendszerben vizsgáztam ami sima volt de június óta háromból egy új versenyző tudott levizsgázni.
Nemes samu09
2005 óta volt jó pár alkalom, amikor előteres majd DAM "szakszót" kellett csinálom, de tavaly a havas is már problémás volt...csak arra megy az egész, hogy pénzt szedjenek be, miközben igazi gazdája nincs semminek és csak azon röhögünk, hogy pár havonta megváltozik a caa@XXX.gov.hu aláírás a különböző minisztériumok között...
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy a Fidesz aki ilyen ügyesen használja az Amerikából importált identitáspolitikát, hogy nem vette észre, hogy az egész woke kultúra egyetlen sikeres terméke Trump és az ellenpólus szélre tolása? Hiába nincs tömegbázisuk, ha rá lehet mutatni az ellenfélre és azt mondani náci, akkor akár egy Bident is meg lehet választani, főleg ha a másik oldal tényleg egész nap a buzilobbiról meg meg a zsidó-néger összeesküvésről beszél. Nyilván ez itthon pluszos dolog, de a külpolitikát nem áldoznám be azért, hogy a fenékig merüljek benne.
andree
Miért?

A külpolitikát akkor áldozta be, amikor Peti lett a miniszter. Ráadásul saját magad meg is válaszolod - itthon plusszos (vastagon) akkor miért ne csinálja? Amíg nem kap egy rohadt nagy pofont az USA-tól vagy nem lesz itthon értelmezhető ellenzéke, nem fog mást csinálni. High risk, high reward. (És rengeteg bukta)
MC12
És mi az a high reward? Nem az országnak, hanem saját magának (saját körének)? Én már jó ideje nem látom.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Nagy Márton megint bedobta a reptérbombát....év végéig visszaveszik
„A magyar kormány sokkal jobban tudná fejleszteni a repülőteret, a befektetők is látják, hogy a kormány másfajta szemléletben többet tud ebből kihozni” – mondta a gazdaságfejlesztési miniszter.

Persze, hogy jobban tudnák fejleszteni, mert maguknak nyilván adnának építési engedélyt, amit most szándékosan nem adnak meg semmire, pedig fejlesztés lenne bőven.
Klaci79
Egyrészt LOL. Másrészt csak csinálják már hátha akkor értelmes repulesuzemi tiszti vizsgarendszert alakítanak ki amin át is lehet menni.
Nemes samu09
én átmentem anno 😛
Klaci79
Melyik évben? Tavaly átvette az NKH és semmilyen tematikát nem adtak ki. Több ezer kérdés amit random dob fel a program. Több olyan kérdés amire nincs jó válasz megadva (ezt fellebbezni lehet de csak ha tudod hogy ott nincs jó válasz megadva). Én még a régi rendszerben vizsgáztam ami sima volt de június óta háromból egy új versenyző tudott levizsgázni.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
 444.hu/2023/04/03/szili-katalin-egy-honap-alatt-137-millio-forintnyi-tanaccsal-latta-el-a-kormanyt

És leszarom hány kézzel kapott utána.
Tactful Cactus
A Magyar Polip
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Nagy Márton megint bedobta a reptérbombát....év végéig visszaveszik
„A magyar kormány sokkal jobban tudná fejleszteni a repülőteret, a befektetők is látják, hogy a kormány másfajta szemléletben többet tud ebből kihozni” – mondta a gazdaságfejlesztési miniszter.

Persze, hogy jobban tudnák fejleszteni, mert maguknak nyilván adnának építési engedélyt, amit most szándékosan nem adnak meg semmire, pedig fejlesztés lenne bőven.
Klaci79
Egyrészt LOL. Másrészt csak csinálják már hátha akkor értelmes repulesuzemi tiszti vizsgarendszert alakítanak ki amin át is lehet menni.
Nemes samu09
én átmentem anno 😛
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Nagy Márton megint bedobta a reptérbombát....év végéig visszaveszik
„A magyar kormány sokkal jobban tudná fejleszteni a repülőteret, a befektetők is látják, hogy a kormány másfajta szemléletben többet tud ebből kihozni” – mondta a gazdaságfejlesztési miniszter.

Persze, hogy jobban tudnák fejleszteni, mert maguknak nyilván adnának építési engedélyt, amit most szándékosan nem adnak meg semmire, pedig fejlesztés lenne bőven.
Klaci79
Egyrészt LOL. Másrészt csak csinálják már hátha akkor értelmes repulesuzemi tiszti vizsgarendszert alakítanak ki amin át is lehet menni.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Szerintem egy visszafogottabb politikával, sok előnyt tudna kiharcolni az országnak(Ahogy 2015 előtt is tette sokszor), könnyebben tartaná egyenesben a gazdaságot, választást akkor se veszítene.
andree
De ezeket a kritikákat már 2015 előtt megkapta. Akkor is minden ellene szólt elvileg. Az európai nagy formátumú és kormányzó konzervatívokkal (Merkel, Cameron) nem volt túl jóban, Olaszországban Berlusconi bukott, Franciaországban Le Penék örök 2-3. helyen ragadtak, az USÁ-ban Obama volt, a Fehér Házba soha nem hívták meg, Putyin kezdett lassan páriává válni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Maradj rajta, Viktor!

Viktor pedig rajta marad:


Zsellértelkes Vrij
Bolsanaronak is kuldhetnenk mar valami hasonlo kedvesseget, fontos lenne jelezni a vilag fele hogy mi kozosen hugyozunk szembe.
JéBé
Amúgy a Fidesz aki ilyen ügyesen használja az Amerikából importált identitáspolitikát, hogy nem vette észre, hogy az egész woke kultúra egyetlen sikeres terméke Trump és az ellenpólus szélre tolása? Hiába nincs tömegbázisuk, ha rá lehet mutatni az ellenfélre és azt mondani náci, akkor akár egy Bident is meg lehet választani, főleg ha a másik oldal tényleg egész nap a buzilobbiról meg meg a zsidó-néger összeesküvésről beszél. Nyilván ez itthon pluszos dolog, de a külpolitikát nem áldoznám be azért, hogy a fenékig merüljek benne.
andree
Miért?

A külpolitikát akkor áldozta be, amikor Peti lett a miniszter. Ráadásul saját magad meg is válaszolod - itthon plusszos (vastagon) akkor miért ne csinálja? Amíg nem kap egy rohadt nagy pofont az USA-tól vagy nem lesz itthon értelmezhető ellenzéke, nem fog mást csinálni. High risk, high reward. (És rengeteg bukta)
MC12
Azért mert a high reward kizárólag Orbán Viktor világpolitikai ambícióiról szól. Vannak bőven konzervatív pártok, akikkel együtt tudnának működni, a pénzcsap nyitva lenne, a biznisz akadálytalan lenne, és lenne legalább minimális szavuk az asztalnál. Nekem úgy tűnik a kelet felé húzó radikáljobbos dolog nem kapott akkora támogatást az utóbbi években, hogy megérje ennyit szívni érte. Persze ott Viktor lehetett volna komoly tényező, de szerintem azért ott se ő lett volna a központi figura. Salvini mellékszereplő, Le Pen kikapott, Trump nem áll túl jól. Putyin alapból belefosott ebbe az egészbe tavaly. Lehet, hogy rosszul látom, de nagyon kicsi az esélye, hogy még Viktor aktív éveiben összeálljon újra ez. A konzervatív pártok viszont jól szerepelnek, szinte minden fontos országban tűzközelben vannak, az ő szalonjukból viszont kijátszotta magát ennek a hintapolitikának meghirdetett végtelenített szopófesztivállal.

Szerintem egy visszafogottabb politikával, sok előnyt tudna kiharcolni az országnak(Ahogy 2015 előtt is tette sokszor), könnyebben tartaná egyenesben a gazdaságot, választást akkor se veszítene. Most mindenkivel harcban áll, elmegy a falig, és tökéletes alkalmat kínált a politikai ellenfeleinek, hogy partvonalon kívülre tegyék és a saját országában is nehezebb helyzetbe hozzák.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
De kis hópihe lett mindenki. Vityát nonstop gecizzük, dagadtozzuk és mindenki alig várja koleszterin kapitány kritikus találatát, erre egy félkarú rablótól mindenki ejnyebejnyézik.

@r.baggio én jót nevettem.
Hanni
Különösen engem sem zavar, csak általában a ballib közeg szokott látványosan felháborodni az ilyeneken, aztán gondoltam szóvá teszem 😀
Kampman
És ez is igaz.
MC12
Bezzeg a népi konzervatív oldal ugye. Deák Dani meg a Bayer Zsóti is h tűri ezeket.
Eléggé félre viszi sztem ha úgy állítjuk be h egyik oldal háborodik fel ezeken miközben mindkét oldalon vannak akik igen.
csebi
Az egyik oldalon évtizedes szokás a hiszti, a felháborodás és a megsértődés az ilyen dolgokon (szokták ezt morális érzékenységnek meg pc-nek is mondani, idehaza nagyjából a demokratikus charta óta viszi ebben a ballib elit a prímet) a másik oldalon meg pár éve van ez a hópihéskedés - és habár szerintem ennek 95%-a sima trollkodás Bayertől meg Deáktól, de ugyanolyan mértékűnek beállítani azért aránytévesztés. (Mégha egyébként valóban, az én szememben ugyanazon szinten van bármelyik oldal aktora ebben a kérdésben - elég alacsonyan)
MC12
Ez olyan mint amikor a 444-re azt mondjuk, hogy ugyanolyan propaganda mint az origo.
zinedine5
Nem olyan.
MC12
Akkor jó.
A 444 olyan mint az origo, viszont a balos hiszti az nem olyan mint a jobbos hiszti
zinedine5
aham olyan a 444. mondd csak hany helyreigazitasi pert veszitett el az utobbi mondjuk 5-6 evben a 444 es hanyat az origo?
csebi
Az origó szerintem is a jelenlegi magyar média legalja (az all time legalja természetesen az RTL Klub), de olyat azért nem csináltak, hogy egy még el sem hangzott Novák Katalin-beszédre érkező külföldi reakciókat találtak ki a szerkesztőségben 😊

Kicsit mint Winston Smith és Ogilvy elvtárs. A komplett semmiből valamit kreálni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Maradj rajta, Viktor!

Viktor pedig rajta marad:


Zsellértelkes Vrij
Bolsanaronak is kuldhetnenk mar valami hasonlo kedvesseget, fontos lenne jelezni a vilag fele hogy mi kozosen hugyozunk szembe.
JéBé
Amúgy a Fidesz aki ilyen ügyesen használja az Amerikából importált identitáspolitikát, hogy nem vette észre, hogy az egész woke kultúra egyetlen sikeres terméke Trump és az ellenpólus szélre tolása? Hiába nincs tömegbázisuk, ha rá lehet mutatni az ellenfélre és azt mondani náci, akkor akár egy Bident is meg lehet választani, főleg ha a másik oldal tényleg egész nap a buzilobbiról meg meg a zsidó-néger összeesküvésről beszél. Nyilván ez itthon pluszos dolog, de a külpolitikát nem áldoznám be azért, hogy a fenékig merüljek benne.
andree
Miért?

A külpolitikát akkor áldozta be, amikor Peti lett a miniszter. Ráadásul saját magad meg is válaszolod - itthon plusszos (vastagon) akkor miért ne csinálja? Amíg nem kap egy rohadt nagy pofont az USA-tól vagy nem lesz itthon értelmezhető ellenzéke, nem fog mást csinálni. High risk, high reward. (És rengeteg bukta)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Maradj rajta, Viktor!

Viktor pedig rajta marad:


Zsellértelkes Vrij
Nem tudom, hogy mi a f@szt képzel Amerika, hogy már megint beleszól a magyar választásokba....
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Nagy Márton megint bedobta a reptérbombát....év végéig visszaveszik
„A magyar kormány sokkal jobban tudná fejleszteni a repülőteret, a befektetők is látják, hogy a kormány másfajta szemléletben többet tud ebből kihozni” – mondta a gazdaságfejlesztési miniszter.

Persze, hogy jobban tudnák fejleszteni, mert maguknak nyilván adnának építési engedélyt, amit most szándékosan nem adnak meg semmire, pedig fejlesztés lenne bőven.
több mint 1 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Maradj rajta, Viktor!

Viktor pedig rajta marad:


Zsellértelkes Vrij
Bolsanaronak is kuldhetnenk mar valami hasonlo kedvesseget, fontos lenne jelezni a vilag fele hogy mi kozosen hugyozunk szembe.
JéBé
Amúgy a Fidesz aki ilyen ügyesen használja az Amerikából importált identitáspolitikát, hogy nem vette észre, hogy az egész woke kultúra egyetlen sikeres terméke Trump és az ellenpólus szélre tolása? Hiába nincs tömegbázisuk, ha rá lehet mutatni az ellenfélre és azt mondani náci, akkor akár egy Bident is meg lehet választani, főleg ha a másik oldal tényleg egész nap a buzilobbiról meg meg a zsidó-néger összeesküvésről beszél. Nyilván ez itthon pluszos dolog, de a külpolitikát nem áldoznám be azért, hogy a fenékig merüljek benne.

Szerkesztette: andree
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Maradj rajta, Viktor!

Viktor pedig rajta marad:


Zsellértelkes Vrij
Bolsanaronak is kuldhetnenk mar valami hasonlo kedvesseget, fontos lenne jelezni a vilag fele hogy mi kozosen hugyozunk szembe.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
“Az orosz pénzügyminisztérium és az orosz külügyminisztérium kezdeményezte a barátságtalan országokkal kötött, kettős adóztatás elkerüléséről szóló megállapodások felfüggesztését. A barátságtalan országok listáján Magyarország is szerepel, miután az Európai Unió összes szankcióját megszavazta a magyar kormány, amelyeket az ukrajnai háború miatt vetettek ki Moszkvára. “

Pávatáncunk vége az lesz, hogy Washington után Moszkva is kirak minket adóügyileg?

Gratulálok
Amadeus von Dollárbaloldal
Orban egy zseni. Csakúgy, mint a gazdája. Mindketten rendkivul kifinomult erzekkel emelik fel nemzetuket es oregbítik jó hírnevüket nap, mint nap.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Nacsa Oli, mondja bocsi…én csak annyit mondok, tényleg nem késő belátni, ha f@szságokat beszélsz.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
“Az orosz pénzügyminisztérium és az orosz külügyminisztérium kezdeményezte a barátságtalan országokkal kötött, kettős adóztatás elkerüléséről szóló megállapodások felfüggesztését. A barátságtalan országok listáján Magyarország is szerepel, miután az Európai Unió összes szankcióját megszavazta a magyar kormány, amelyeket az ukrajnai háború miatt vetettek ki Moszkvára. “

Pávatáncunk vége az lesz, hogy Washington után Moszkva is kirak minket adóügyileg?

Gratulálok
Amadeus von Dollárbaloldal
Min lepődsz meg? Méltó a magyar külpolitika legszebb hagyományaihoz.
Lesz min búslakodni, kompországozni, 1000 éves átkozni, zsidózni, NewYork Tel-Aviv (Brüsszel) tengelyezni, Rózsadombi paktumozni stb. a következő 100 évben is 3 pálinka után. Abban erősek vagyunk.