Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
Hanni
Sokat ne várj tőle 😊
 www.vporn.com/voyeur/prostitu-lt-home-vide-ja-egy-magyar-politikussal/2368074/
NB2
Ez már tényleg a legalja amit elértünk “kampány” alatt.
petey
Erős a verseny, mert ez sem gyenge:
 index.hu/belfold/2019/09/29/karacsony_gergely_hangfelvetel_lehallgatas_onkormanyzati_kampany_2019/

" egy nemzetbiztonságilag védett intézményben képviselőket hallgatnak le, készítenek felvételeket, és hozzák azt nyilvánosságra."
Jan
Ezt bizonyítani lehetetlen amíg vmeik titkosszolga ki nem ugrik aki ebben benne volt.
csebi
Ha azt be tudják bizonyítani, hogy az adott szöveg a képviselői irodaházban hangzott el (ami nem lehetetlen, hiszen jegyzőkönyvek vannak az ülésekről) akkor be van bizonyítva az állítás, nem?
Jan
Nem hiszen h szó szerinti jkonyv lenne, azt nyilatkoztak h nincs saját hangfelvételuk

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
Hanni
Sokat ne várj tőle 😊
 www.vporn.com/voyeur/prostitu-lt-home-vide-ja-egy-magyar-politikussal/2368074/
NB2
Ez már tényleg a legalja amit elértünk “kampány” alatt.
petey
Erős a verseny, mert ez sem gyenge:
 index.hu/belfold/2019/09/29/karacsony_gergely_hangfelvetel_lehallgatas_onkormanyzati_kampany_2019/

" egy nemzetbiztonságilag védett intézményben képviselőket hallgatnak le, készítenek felvételeket, és hozzák azt nyilvánosságra."
Jan
Ezt bizonyítani lehetetlen amíg vmeik titkosszolga ki nem ugrik aki ebben benne volt.
csebi
Ha azt be tudják bizonyítani, hogy az adott szöveg a képviselői irodaházban hangzott el (ami nem lehetetlen, hiszen jegyzőkönyvek vannak az ülésekről) akkor be van bizonyítva az állítás, nem?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
Hanni
Sokat ne várj tőle 😊
 www.vporn.com/voyeur/prostitu-lt-home-vide-ja-egy-magyar-politikussal/2368074/
NB2
Ez már tényleg a legalja amit elértünk “kampány” alatt.
petey
Erős a verseny, mert ez sem gyenge:
 index.hu/belfold/2019/09/29/karacsony_gergely_hangfelvetel_lehallgatas_onkormanyzati_kampany_2019/

" egy nemzetbiztonságilag védett intézményben képviselőket hallgatnak le, készítenek felvételeket, és hozzák azt nyilvánosságra."
Jan
Ezt bizonyítani lehetetlen amíg vmeik titkosszolga ki nem ugrik aki ebben benne volt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Lehet prosti, de ő nem fizetett.
Elcsábították.
És csak szopatott, nem?

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
Hanni
Sokat ne várj tőle 😊
 www.vporn.com/voyeur/prostitu-lt-home-vide-ja-egy-magyar-politikussal/2368074/
NB2
Ez már tényleg a legalja amit elértünk “kampány” alatt.
petey
Erős a verseny, mert ez sem gyenge:
 index.hu/belfold/2019/09/29/karacsony_gergely_hangfelvetel_lehallgatas_onkormanyzati_kampany_2019/

" egy nemzetbiztonságilag védett intézményben képviselőket hallgatnak le, készítenek felvételeket, és hozzák azt nyilvánosságra."

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
Hanni
Sokat ne várj tőle 😊
 www.vporn.com/voyeur/prostitu-lt-home-vide-ja-egy-magyar-politikussal/2368074/
NB2
Ez már tényleg a legalja amit elértünk “kampány” alatt.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
Hanni
Sokat ne várj tőle 😊
 www.vporn.com/voyeur/prostitu-lt-home-vide-ja-egy-magyar-politikussal/2368074/
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
NB2
Kéne a link egy haveromnak.. : D
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
Wittinghoff milyen igénytelen prostival dugott már😊
Ennyire nem volt pénz?😊
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Bírom Marci videóit. De hogy ezzel nálam még inkább jó pontot adott Tarlósnak, és nem rosszat...

 www.youtube.com/watch?v=lLjw7zA_U80
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Fantasztikus minden emelkedés, köszönjük a pártnak, de azért azt nem árt tudni, hogy Szófia az a főváros egyedül, ahol még a magyarnál is olcsóbban lehet vásárolni ingatlant az unión belül. A piac beáraz általában mindent. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
Duff
Ha pl. bedőlne a lakáshitel-piac.
empty taxi
Max akkor tudna bedőlni, ha a kínálat jóval meghaladná a keresletet. Vagyis ha a sok külföldi, aki zsákszámra tárazza be a belső pesti és budai ingatlanokat valamiért pánikszerűen eladná a lakásállományát. De még akkor sem lesz olyan mint az USA-ban, hogy az emberek inkább otthagyták rohadni a hitellel terhelt házaikat, mert itt a "gondos" előrelátásnak hála nincs elsétálási jog....
flzoli
Recessziós időszakban azért nem ez az egyetlen opció.
Ugrásszerűen növekvő munkanélküliség esetén pl. sok hiteles lesz fizetésképtelen -> szigorodnak a hitelnyújtási feltételek -> kisebb lesz a lakáspiaci kereslet -> csökken a lakáspiaci ár


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 985 — The Mathematician
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
Duff
Ha pl. bedőlne a lakáshitel-piac.
empty taxi
Max akkor tudna bedőlni, ha a kínálat jóval meghaladná a keresletet. Vagyis ha a sok külföldi, aki zsákszámra tárazza be a belső pesti és budai ingatlanokat valamiért pánikszerűen eladná a lakásállományát. De még akkor sem lesz olyan mint az USA-ban, hogy az emberek inkább otthagyták rohadni a hitellel terhelt házaikat, mert itt a "gondos" előrelátásnak hála nincs elsétálási jog....
flzoli
rengeteg balhé van az új lakásoknál és elég sok "mega" project lesz kész hamarosan az problémás lesz imo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
Duff
Ha pl. bedőlne a lakáshitel-piac.
empty taxi
Max akkor tudna bedőlni, ha a kínálat jóval meghaladná a keresletet. Vagyis ha a sok külföldi, aki zsákszámra tárazza be a belső pesti és budai ingatlanokat valamiért pánikszerűen eladná a lakásállományát. De még akkor sem lesz olyan mint az USA-ban, hogy az emberek inkább otthagyták rohadni a hitellel terhelt házaikat, mert itt a "gondos" előrelátásnak hála nincs elsétálási jog....

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
Duff
Ha pl. bedőlne a lakáshitel-piac.
empty taxi
Amikor legutóbb bedőlt, (2009-től a konszolidációig), akkor volt a legdurvább emelkedés.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
Duff
Én két esetben látom, hogy visszaesés történhet:
1. Épül kb. 50ezer állami bérlakás. Az lenyomja az albérletárakat, csökken a csak kiadásra vásárolt ingatlanok hozama, a befektetők kiszállnak, a lakások visszakerülnek a piacra, és “menekülőárakon” (ami a piaci alatt lesz, de még a bekerülési, a vételi ár fölött jócskán) értékesítik.
2. Törvény születik a tulajdonos által nem lakott, vagy második, passzív ingatlantulajdon durva megadóztatására, ami annyival csökkentheti a befektetők hozamát, hogy az 1. pontban leírt módon kiszállnak.
Egyébként Budapest fennállása óta az ingatlanok ára 15 éves periódusokat nézve csak folyamatosan emelkedik.
Persze ha mondjuk eldurranna Paks vagy valami kalkulálhatatlan esemény történne az ebbe bezavarhatna.
Szóval röviden, összegezve a fenti 2 pontot: majd Orbán eldönti mi lesz.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
Duff
Ha pl. bedőlne a lakáshitel-piac.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
Toca
Nem hinném, hogy valaha is vissza fog esni. Emelkedik, egyszer majd megáll, aztán stagnálni fog. Mitől esne vissza?
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
Évvégéig kb. biztos h emelkedni fog az árfolyam, sztem pont kb. jövő májustól várható h visszamenjen olyan 320 környékére jó esetben.
empty taxi
Akkor most asszondod vegyek annyi jurót amennyi a csövön kifér?
peach
Már 8 éve ezt kellene csináld.
Vagy euro vagy arany.
Az arany több, mint 20 százalékot emelkedett az elmúlt egy évben.
De a legeslegjobb, ha eleszed. Azt senki se veheti el tőled. 😉
Sobri Jóska
Apicsába 😣



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
Évvégéig kb. biztos h emelkedni fog az árfolyam, sztem pont kb. jövő májustól várható h visszamenjen olyan 320 környékére jó esetben.
empty taxi
Akkor most asszondod vegyek annyi jurót amennyi a csövön kifér?
peach
Már 8 éve ezt kellene csináld.
Vagy euro vagy arany.
Az arany több, mint 20 százalékot emelkedett az elmúlt egy évben.
De a legeslegjobb, ha eleszed. Azt senki se veheti el tőled. 😉

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
Évvégéig kb. biztos h emelkedni fog az árfolyam, sztem pont kb. jövő májustól várható h visszamenjen olyan 320 környékére jó esetben.
empty taxi
Akkor most asszondod vegyek annyi jurót amennyi a csövön kifér?
peach
Asse rossz biznyák ha most veszel és eladod decemberben, de a legjobb az h ha most van EUR-ód és azt akkor váltod be 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
Évvégéig kb. biztos h emelkedni fog az árfolyam, sztem pont kb. jövő májustól várható h visszamenjen olyan 320 környékére jó esetben.
empty taxi
Akkor most asszondod vegyek annyi jurót amennyi a csövön kifér?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
ez azért most nem dob fel.
Amadeus
tömören: beb...na 😊
NB2
Én szurkolok Józsinak h most kivételesen igaza legyen. Itt úgyis euró van, a két szamlam között ingyen mozgatom napi középárfolyam szerint a pénzt euróról forintra.
Már csak az kellene h megint beessenek az ingatlan árak és akkor szépen meg tudnám alapozni nyugdíjas eveimet.
csebi
1.5-2év és jó lesz neked akkor (sajnos)
Negritis
Vagy visszaáll . Majd kiderül. Majd választások után megfogják lépni amit meg kell csak addig nem lehet.
Toca
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀
Negritis
Lakásár csökkenés kb 5 éve visszafog esni a következő 1,5 -2 évben.
Kormály láthatóan akarja még pumpálni, szóval én nem hiszek ebben a két évben.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
Évvégéig kb. biztos h emelkedni fog az árfolyam, sztem pont kb. jövő májustól várható h visszamenjen olyan 320 környékére jó esetben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 985 — The Mathematician
Tud valaki olcsón eurot?
gordon
Tudok, 350-ért.
Ha retrospektív nézed jövő májusból, akkor olcsó, hidd el. 😉
Sobri Jóska
ez azért most nem dob fel.
Amadeus
tömören: beb...na 😊
NB2
Én szurkolok Józsinak h most kivételesen igaza legyen. Itt úgyis euró van, a két szamlam között ingyen mozgatom napi középárfolyam szerint a pénzt euróról forintra.
Már csak az kellene h megint beessenek az ingatlan árak és akkor szépen meg tudnám alapozni nyugdíjas eveimet.
csebi
1.5-2év és jó lesz neked akkor (sajnos)
Negritis
Vagy visszaáll . Majd kiderül. Majd választások után megfogják lépni amit meg kell csak addig nem lehet.
Toca
jaa én nem az euróról beszélek hanem a lakásárakról 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!