Politika
68 feliratkozó
több mint 8 éve
Nem szexelek FideszesselÍrmagjuk se maradjon?
ozibozi
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 8 éve
Mondjuk a kinti szavazatok jól mutatják, mire lenne igény. És a kormányváltó opcióhoz köze nincs sem az mszpnek, sem a dknak.index.hu/belfold/2018/04/11/londonbol_uzenik_rajtuk_nem_mulott_a_ketharmad_ha_toluk_fugg_a_fidesz_be_se_jut_a_parlamentbe/Feri szép lassan fel fogja zabálni a baloldalt. Lesznek ők még egy párt.
Mondjuk qrva nagy meglepetés nem ért, talán annyi, hogy a jobbik az első.
Közben Kunhalmi lehet az mszp új elnöke, aki szerint megújulás kell és közös lista kellett volna gyurcsánnyal. WTF?
gabokocka
Amadeus
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
dawyd728
4 264
A blame game nem áll meg. Célkeresztben továbbra is az LMP. Teddy b+ csak egyszer az életben tartanál önvizsgálatot.
több mint 8 éve
index.hu/belfold/2018/04/11/londonbol_uzenik_rajtuk_nem_mulott_a_ketharmad_ha_toluk_fugg_a_fidesz_be_se_jut_a_parlamentbe/Feri szép lassan fel fogja zabálni a baloldalt. Lesznek ők még egy párt.
Mondjuk qrva nagy meglepetés nem ért, talán annyi, hogy a jobbik az első.
Közben Kunhalmi lehet az mszp új elnöke, aki szerint megújulás kell és közös lista kellett volna gyurcsánnyal. WTF?
gabokocka
több mint 8 éve
Földesiné Ollé Tímea, érdi VB sztori keringA kézzel töltött jegyzőkönyv a választást követő 3 napban megtekinthető a HVI irodán (polgármesteri hivatalban).
sutianap
Az a kérdés, hogy a kitöltött jegyzőkönyv, és a rögzítés között van-e eltérés.
Ha nincs, akkor csak a bizottság hibázhatott/manipulálhatott. (Mondjuk, a jegyzőkönyv kitöltésénél azt diktálják, hogy jobbik 66, a kitöltő meg egy sorral feljebb beírja a 66-ot a NetPártnak. A tömeges érvénytelen meg úgy jön össze, hogy egy tollal a bizottsági tag behúz 1-2 ikszet a jobbikos szavazatok mellé. Nagy ész kell ahhoz, hogy 2-3 szavazatot se hagyjon a jobbiknál. A számlálást azzal kellene kezdeni, hogy el kell pakolni az összes tollat. Akit csaláson kapnak, azt lehetőség van kizárni a további szavazatszámlálásból és azonnal elköszönni tőle.)
Ha van eltérés a jegyzőkönyv és a gépi rögzítés bizonylata (ki kell nyomtatni a rögzítést követően) között, akkor a gépi rögzítő hibázott (2* kell rögzíteni, utána pedig legalább 2 helyen ellenőrzik).
Ha a gépi rögzítés bizonylata okés, de eltér a választási honlaptól, na, az arra bizonyíték, hogy a központ belenyúlt. (Ha én lennék a fideszes ügynök az NVI-ben, ekkora nyerésnél nem tökölnék ilyennel, mert nagy munka és könnyű lebukni.)
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
index.hu/belfold/2018/04/11/londonbol_uzenik_rajtuk_nem_mulott_a_ketharmad_ha_toluk_fugg_a_fidesz_be_se_jut_a_parlamentbe/Mondjuk qrva nagy meglepetés nem ért, talán annyi, hogy a jobbik az első.
Közben Kunhalmi lehet az mszp új elnöke, aki szerint megújulás kell és közös lista kellett volna gyurcsánnyal. WTF?
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Még el is hinném, ha nem lett volna már olyan anno, hogy minisztériumi vezető a saját beosztottjainak a kopogtatócéduláit gyűjtötte be...Tehát ha kicsi a település, nincs ellenzéki szavazatszámláló, akkor az a csalás melegágya (vagy maga a csalás) ? Az önkormányzati dolgozó, aki akármilyen pártállású (jobbos körzetekben is van balos, mily meglepő) kirugatja magát, ráadásul büntetőeljárás is indul ellene, így a közférából röpül, el is ítélik, mindez azért, mert a választáson erre van esély??? Jól értem, hogy nem értem?Már bocsánat, nekem egy lényegi kérdésem van? Ki a tököm akadályozta az ellenzéket abban, hogy minden szavazatszámlálásnál legyen legalább egy emberük? Nem tudom van e ennek bármi törvényi korlátozása, de úgy sejtem nincsen. Ha igen, akkor nem szóltam.Például az, hogy 11 ezer választókörzetbe kellene találni embert. Egy kisebb pártnak nincs ennyi tagja, aktivistája összesen. De a nagyobb pártoknál sincs egyébként. A Fidesz a létszám és a körzetek száma alapján 30-40 ezer embert ültetett be vasárnap bizottságokba. Ennyi aktivistájuk - aki be is ültethető ilyen bizottságba, mert annak is van feltétele - még nekik sincs. Az itteni "fideszesek" pl. mind önkormányzati dolgozók - adminisztrátor, ügyintéző, stb. - voltak. Egyetlen egy fidesz tag sem volt közöttük. A jegyző, aki a folyosókon sétált, na ő viszont az... (Mondom, én itt nálunk nem feltételezek visszaélést, csak a helyzetet írom le. Helyezd át ezt a helyzetet egy "olyanabb" környékre.)
dande
peterk2005
Charlie Firpo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
A szombati tüntetésre megy a jobbik is. Remélem ott lesz a teljes baloldal is és sikerül összeverekdni 😀A Jobbik megy, de a Fradis kopaszok és ultrák (akik nagy magyarok) erre most speciel nem fognak elmenni gondolom 😀
Imádom ezt az országot.
gabokocka
De most amúgy akkor nagymagyar és nagymagyar között is van különbség vagy ők ilyenkor csak egyszerű katonák? "Tudod, hogy van ez Józsikám, valamiből nekem is meg kell élni"?
több mint 8 éve
valami leszFöldesiné Ollé Tímea, érdi VB sztori kering
-ez vagy hivatalból lesz eljárás
-vagy személyiségi jogokkal visszaélés, ha fake

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Na, közben végighallgattam Puzsér választás értékelését. Ma (tegnap?) egész normálisan nyomta. 😊Mert ott volt mellette FAM 😊
peterk2005

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Brazilia! Formás picsák | én most a női hátsókra célzok, de kinek mi az ingere ugye | szamba, és ott a gurulos foci is müködőképes. Azon csodálkozok, hogy már nem évekkel ezelőtt indultak el.A választások másnapján erős forgalom növekedést érzékeltek a kivándorlási témájú (külföldi munka, letelepedés, stb.) oldalak. Ezzel kapcsolatban megkérdezték az egyik cég vezetőjét:Brazíliába... szóval egy olyan országból, ahol azzal riogatnak, hogy HA nem figyelnek a bevándorlásra, akkor leHETnek no-go zónák elmenne egy olyanba, ami tele van no-go zónával.
"Azt, hogy milyen eltérő okokból dönthetnek magyarok a külföldre költözés mellett, pompásan illusztrálják a Tucanoprod alapítójának tapasztalatai. Zákonyi, aki saját magát "nemzetközi migrációs, adózási, banki, cégalapítási és outsourcing tanácsadó"-ként mutatja be, elmesélte, hogy a hozzá 2017-ben tanácsért forduló magyar ügyfelek nagyjából fele a tervezett migráció okai között a migránsveszélyt is megemlítette.
További furcsaság, hogy ezen emberek jelentős része Brazíliába menne, ami az egész Föld egyik legnagyobb bevándorlóországa, tele feketékkel és arabokkal."
A magyar furfang. Ha a migráns idejön, akkor kicselezzük, és mi meg oda megyünk. 😊
peterk2005
gondolom a favelákról meg azt hiszik, hogy az a fuvola, csak valami helyi dialektusban.
slowmotion
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
a választási rendszerek és eredmények elfogadásával kapcsolatban kérem keresse fel a us election recounts fedőnevű google keresés találatokat

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
A választások másnapján erős forgalom növekedést érzékeltek a kivándorlási témájú (külföldi munka, letelepedés, stb.) oldalak. Ezzel kapcsolatban megkérdezték az egyik cég vezetőjét:Brazíliába... szóval egy olyan országból, ahol azzal riogatnak, hogy HA nem figyelnek a bevándorlásra, akkor leHETnek no-go zónák elmenne egy olyanba, ami tele van no-go zónával.
"Azt, hogy milyen eltérő okokból dönthetnek magyarok a külföldre költözés mellett, pompásan illusztrálják a Tucanoprod alapítójának tapasztalatai. Zákonyi, aki saját magát "nemzetközi migrációs, adózási, banki, cégalapítási és outsourcing tanácsadó"-ként mutatja be, elmesélte, hogy a hozzá 2017-ben tanácsért forduló magyar ügyfelek nagyjából fele a tervezett migráció okai között a migránsveszélyt is megemlítette.
További furcsaság, hogy ezen emberek jelentős része Brazíliába menne, ami az egész Föld egyik legnagyobb bevándorlóországa, tele feketékkel és arabokkal."
A magyar furfang. Ha a migráns idejön, akkor kicselezzük, és mi meg oda megyünk. 😊
peterk2005
gondolom a favelákról meg azt hiszik, hogy az a fuvola, csak valami helyi dialektusban.
több mint 8 éve
A szombati tüntetésre megy a jobbik is. Remélem ott lesz a teljes baloldal is és sikerül összeverekdni 😀Imádom ezt az országot.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Már bocsánat, nekem egy lényegi kérdésem van? Ki a tököm akadályozta az ellenzéket abban, hogy minden szavazatszámlálásnál legyen legalább egy emberük? Nem tudom van e ennek bármi törvényi korlátozása, de úgy sejtem nincsen. Ha igen, akkor nem szóltam.Néha például saját maguk. Szóval én nem feltétlenül hiszek még mindig az olyan konteókban, hogy a fidesz álellenzéket üzemeltet maga ellen (mellett?), de van olyan ismerősöm, aki a Párbeszéd nevű "párttal" szimpatizál, jelentkezett is náluk, hogy szívesen segítene biztosként. Ez hónapokkal azelőtt történt, hogy jelenteni kellett volna a szavazóbiztosokat, majd egy sablon válaszlevelet kapott, hogy köszönik szépen az érdeklődést, majd jelentkeznek telefonon. Senki nem hívta fel. Az MSZP-Párbeszéd 10000+ szavazókörből ha jól tudom, 698-ba tudott (akart?) embert küldeni.
dande
Szerkesztette: mustaine
több mint 8 éve
A választások másnapján erős forgalom növekedést érzékeltek a kivándorlási témájú (külföldi munka, letelepedés, stb.) oldalak. Ezzel kapcsolatban megkérdezték az egyik cég vezetőjét:"Azt, hogy milyen eltérő okokból dönthetnek magyarok a külföldre költözés mellett, pompásan illusztrálják a Tucanoprod alapítójának tapasztalatai. Zákonyi, aki saját magát "nemzetközi migrációs, adózási, banki, cégalapítási és outsourcing tanácsadó"-ként mutatja be, elmesélte, hogy a hozzá 2017-ben tanácsért forduló magyar ügyfelek nagyjából fele a tervezett migráció okai között a migránsveszélyt is megemlítette.
További furcsaság, hogy ezen emberek jelentős része Brazíliába menne, ami az egész Föld egyik legnagyobb bevándorlóországa, tele feketékkel és arabokkal."
A magyar furfang. Ha a migráns idejön, akkor kicselezzük, és mi meg oda megyünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Ez is ugyanolyan logikusan hangzik, mint az enyém. És ugyanannyira is gondoltuk komolyan, de ezek szerint nem jött át. 😊 A sok értelmetlen találgatás ra reagáltam, meg arra, hogy miért nem voltak ott mindenhol... Azért mert nem és ennyi. Ezzel vállalták azt is, hogy elcsalnak pár szavazatot, de az már nem az ő bajuk, hogy úgy tűnik ezt se sikerült jól csinálni. 😀Mi van, ha az ellenzék azért nem képviseltette magát mindenhol, hogy utána a gyanús esetekre (amelyek az embereket ismerve azért várhatók voltak, kontroll nélkül) rá foghassa, hogy csalás, így pedig a kudarc elemzése helyett tudnak valamibe kapaszkodni?Sőt, az is lehet, hogy azért nem képviseltették magukat, mert pereputtyostul az egész banda levonult a déli határhoz ollóval a kezében, hogy amíg az ország a választásokra figyel, suttyomban lebontsák a kerítést. És, hogy ők mutyizták meg azt is, hogy 19 óra helyett 22 órakor legyen eredményhirdetés, hogy több idejük legyen.
Jughead
peterk2005
több mint 8 éve
Na, közben végighallgattam Puzsér választás értékelését. Ma (tegnap?) egész normálisan nyomta. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Nem szexelek Fideszessel
több mint 8 éve
Mi van, ha az ellenzék azért nem képviseltette magát mindenhol, hogy utána a gyanús esetekre (amelyek az embereket ismerve azért várhatók voltak, kontroll nélkül) rá foghassa, hogy csalás, így pedig a kudarc elemzése helyett tudnak valamibe kapaszkodni?Sőt, az is lehet, hogy azért nem képviseltették magukat, mert pereputtyostul az egész banda levonult a déli határhoz ollóval a kezében, hogy amíg az ország a választásokra figyel, suttyomban lebontsák a kerítést. És, hogy ők mutyizták meg azt is, hogy 19 óra helyett 22 órakor legyen eredményhirdetés, hogy több idejük legyen.
Jughead


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Gáz, hogy rámutattam az eredeti állításigaz.Fölösleges, mert abba fog belekötni, hogy a konkrét faszit ott konkrétan nem videózták le. Az mindegy, hogy száz másik helyen ugyenezekkel a fazonokkal viszont készültek rólük közös videók. Többek között a Fidesz székházban is. Jóska csak Juhász Péterről tudja azonnal, az első hír hallatán elhinni, hogy megverte az asszonyt. Ezeket a kopaszokat nem fogja tudni összerakni több videóból. Ez túl bonyolult. 😉ebbe mondjuk szerintem ne menj bele, mert erről videofelvétel is vanVálasztás napján is ugyanaz az országban élünk, mint akkor, amikor népszavazási kezdeményezést akadályoznak meg sikeresen gyilkosságért elítélt kopasz fradistákkal.Abban az országban, ahol én élek nem is történt ilyen.
peterk2005
Melyik kopasz fradistára gondolsz, aki melyik népszavazást akadályozta meg?
Vagy csak a szokásos félinformációk és csúsztatás?
Sobri Jóska
slowmotion
peterk2005
mondjuk ha kiderülne, hogy az elítélt - mint valami vezérféle - rendelte oda őket, tehát technikailag beleérthető a megakadályozók közé, akkor meg a tobbesszámon problémázna.
slowmotion
Választás napján is ugyanaz az országban élünk, mint akkor, amikor népszavazási kezdeményezést akadályoznak meg sikeresen gyilkosságért elítélt kopasz fradistákkal.valótlan voltára?
peterk2005
Bocs.
Végtére is John Lennon meg kínai taxisofőr volt.
Csak nem John Lennon és nem taxisofőr.
A többi végülis stimmel.
több mint 8 éve
igaz.Fölösleges, mert abba fog belekötni, hogy a konkrét faszit ott konkrétan nem videózták le. Az mindegy, hogy száz másik helyen ugyenezekkel a fazonokkal viszont készültek rólük közös videók. Többek között a Fidesz székházban is. Jóska csak Juhász Péterről tudja azonnal, az első hír hallatán elhinni, hogy megverte az asszonyt. Ezeket a kopaszokat nem fogja tudni összerakni több videóból. Ez túl bonyolult. 😉ebbe mondjuk szerintem ne menj bele, mert erről videofelvétel is vanVálasztás napján is ugyanaz az országban élünk, mint akkor, amikor népszavazási kezdeményezést akadályoznak meg sikeresen gyilkosságért elítélt kopasz fradistákkal.Abban az országban, ahol én élek nem is történt ilyen.
peterk2005
Melyik kopasz fradistára gondolsz, aki melyik népszavazást akadályozta meg?
Vagy csak a szokásos félinformációk és csúsztatás?
Sobri Jóska
slowmotion
peterk2005
mondjuk ha kiderülne, hogy az elítélt - mint valami vezérféle - rendelte oda őket, tehát technikailag beleérthető a megakadályozók közé, akkor meg a tobbesszámon problémázna.
több mint 8 éve
Az Atya, a Fiú - vagy ha az nincs akkó jó lesz a vej - és a Szentjánoslélek nevében. Ja és Kossuthéban .... vagy ő csak temprorary? nehéz kiigazodni.VárgyáCommon sense.Választás napján is ugyanaz az országban élünk, mint akkor, amikor népszavazási kezdeményezést akadályoznak meg sikeresen gyilkosságért elítélt kopasz fradistákkal.Abban az országban, ahol én élek nem is történt ilyen.
peterk2005
Melyik kopasz fradistára gondolsz, aki melyik népszavazást akadályozta meg?
Vagy csak a szokásos félinformációk és csúsztatás?
Sobri Jóska
peterk2005
"Exoricizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestans, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congre gatio, et secta diabolica. Perditions venenum propigare. Vade,satana, inventor et magister omnis fallaciae, hostis humanae salutis. Humiliare sub potenti manu dei, contremisce et effuge, invokato a nobis sancto et terribili nomine, quem inferi termunt. Ab insidiis diaboli, libera nos, domine. Ut facias libertate servire, te fecias libertate servire, te rogamus, audi nos. Te rogamus audi. Dominicos sanctae ecclesiae. Terrogamus audi nos."
Ez majd távol tartja, mint egyszeri migránst a disznóól.
sutianap


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Mi van, ha az ellenzék azért nem képviseltette magát mindenhol, hogy utána a gyanús esetekre (amelyek az embereket ismerve azért várhatók voltak, kontroll nélkül) rá foghassa, hogy csalás, így pedig a kudarc elemzése helyett tudnak valamibe kapaszkodni?
több mint 8 éve
VárgyáCommon sense.Választás napján is ugyanaz az országban élünk, mint akkor, amikor népszavazási kezdeményezést akadályoznak meg sikeresen gyilkosságért elítélt kopasz fradistákkal.Abban az országban, ahol én élek nem is történt ilyen.
peterk2005
Melyik kopasz fradistára gondolsz, aki melyik népszavazást akadályozta meg?
Vagy csak a szokásos félinformációk és csúsztatás?
Sobri Jóska
peterk2005
"Exoricizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestans, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congre gatio, et secta diabolica. Perditions venenum propigare. Vade,satana, inventor et magister omnis fallaciae, hostis humanae salutis. Humiliare sub potenti manu dei, contremisce et effuge, invokato a nobis sancto et terribili nomine, quem inferi termunt. Ab insidiis diaboli, libera nos, domine. Ut facias libertate servire, te fecias libertate servire, te rogamus, audi nos. Te rogamus audi. Dominicos sanctae ecclesiae. Terrogamus audi nos."
Ez majd távol tartja, mint egyszeri migránst a disznóól.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
