Politika
68 feliratkozó
több mint 8 éve
Én csak azt tudom, hogy az ellenforradalmár, nyilas, fasiszta bandát ütni kell!😀
Igor
több mint 8 éve
Azért a Bolshoi/Málenkij megvan.. de szerintem ez nem nyelvfüggő Hiába tanultam angolt/franciát, mégsem értem azt se a liberális/konzervatív mit jelent manapság... 😊Nem csak történelmet kellett volna tanulni, hanem oroszt is! 😊444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
Igor
Azért bolsevik minden ellenzéki, mert ők vannak többen. A fideszesek meg a mensevikek.
Az más kérdés, hogy most a mensevikek vannak hatalmon, nem a bolsevikok, de ez már választójogi csűréscsavarás, vagy ahogy kövérlaci mondaná: felesleges jogászkodás...
Lecsó
Én csak azt tudom, hogy az ellenforradalmár, nyilas, fasiszta bandát ütni kell! De hogy a bolsevikekkel mit kell csinálni, arról senki nem szólt semmit.. 😕
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Nem csak történelmet kellett volna tanulni, hanem oroszt is! 😊444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
Igor
Azért bolsevik minden ellenzéki, mert ők vannak többen. A fideszesek meg a mensevikek.
Az más kérdés, hogy most a mensevikek vannak hatalmon, nem a bolsevikok, de ez már választójogi csűréscsavarás, vagy ahogy kövérlaci mondaná: felesleges jogászkodás...
Szerkesztette: Lecsó
több mint 8 éve
dawyd728
4 265
frontembermegmondja.blogspot.hu/2018/04/szep-ocsem-be-nagy-kar-hogy-apad.htmlEz a csávó egy feketeöves likevadász. Hosszú évek óta erre építi a netes jelenlétét. Mellesleg célszerű lenne valóságbuborékból óbégatás helyett nem a vele azonos buborékban élőket tovább fordítani befelé.
kolok1972
Féligazságok sorát puffogtatja.
Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
frontembermegmondja.blogspot.hu/2018/04/szep-ocsem-be-nagy-kar-hogy-apad.html
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
A határon túliak szavazásáról néhány szám:Elég sokukat bejelentkezett a határmenti vk-kba ide-oda, hogy egyéniben is tudjanak szavazni.
Ha jól tudom kb 1 millióan kaptak állampolgárságot 2011-óta.
Választói névjegyzékben szerepel: 378449
A levélben pártlistára leadott érvényes szavazatok száma: 102557 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/levjkv.html
Tehát a kb 1 millió kettős állampolgártól bejött 102557 érvényes szavazat.
Ha a névjegyzékben szereplőket nézzük, akkor is jóval 50% alatti volt a részvétel, szóval nem mondhatjuk hogy óriási volt az érdeklődés.
Jan

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
A határon túliak szavazásáról néhány szám: Ha jól tudom kb 1 millióan kaptak állampolgárságot 2011-óta.
Választói névjegyzékben szerepel: 378449
A levélben pártlistára leadott érvényes szavazatok száma: 102557 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/levjkv.html
Tehát a kb 1 millió kettős állampolgártól bejött 102557 érvényes szavazat.
Ha a névjegyzékben szereplőket nézzük, akkor is jóval 50% alatti volt a részvétel, szóval nem mondhatjuk hogy óriási volt az érdeklődés.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
szomorú, hogy 2018-ban egy aktuálpolitikai diskurzusban még mindig trianon az egyik érv.Már, elnézést de akinek ez második Trianon, attól pláne el kell venni. Megkaphatja a (szimbolikus) kettős állampolgárságot, de hogy szavazni..Ezzel nagyon nem értek egyet. Fontosabb a magyarság, mint egy-két mandátum. Sztem sem jogos, hogy ide szavaznak, de ha egyszer ez már megtörtént, emberileg borzasztó lenne elvenni tőlük. Élnek a határon túl rokonaim, az elmúlt közel száz év borzasztó volt az ott élőknek, nem azt érdemlik, hogy szavazatokért vitázzanak rajtuk. Meg kell találni a módját, hogy ne csak a fidesz propagandája érje őket.
És meg lehet tenni, csak kell hozzá egy 50%+ balos kormány (ami nagyon sokáig nem lesz)... eddig se szavaztak a bal oldalra, ha elveszed tőlük, nem érné a bal oldalt nagy veszteség..
Igor
gabokocka
több mint 8 éve
Nekem is vannak nyugdíjas rokonaim, de nem támogatom a nyugdíjemelést csak ezért...Már, elnézést de akinek ez második Trianon, attól pláne el kell venni. Megkaphatja a (szimbolikus) kettős állampolgárságot, de hogy szavazni..Ezzel nagyon nem értek egyet. Fontosabb a magyarság, mint egy-két mandátum. Sztem sem jogos, hogy ide szavaznak, de ha egyszer ez már megtörtént, emberileg borzasztó lenne elvenni tőlük. Élnek a határon túl rokonaim, az elmúlt közel száz év borzasztó volt az ott élőknek, nem azt érdemlik, hogy szavazatokért vitázzanak rajtuk. Meg kell találni a módját, hogy ne csak a fidesz propagandája érje őket.
És meg lehet tenni, csak kell hozzá egy 50%+ balos kormány (ami nagyon sokáig nem lesz)... eddig se szavaztak a bal oldalra, ha elveszed tőlük, nem érné a bal oldalt nagy veszteség..
Igor
gabokocka
És ezt most már 10+ év után nagyon nehezen (értsd sehogy) nem fogod elválasztani attól a Fidesztől, amely korábban is a mestere volt annak, hogyan sajátítson ki bármilyen szót vagy ideológiai puzzledarabkát saját céljaira (kezdve ugye a "polgárral" anno)
Szóval, igenis el kell(ene) venni a szavazati jogot.. és meghagyni a kettős állampolgárságot. Csodálkozom hogy erre nincs hatályos EU jog, ami ezt tiltaná...
Ettől semmivel sem lesznek ezek az emberek kevésbé magyarok.
Tudom, hogy ez ma radikális véleménynek minősül a témában... és ez korunk egyik legnagyobb politikai filozófusának idézetével élve: SAD!
Egy normális világban, amit fentebb leírtam, szerintem teljesen középutas véleménynek kellene tűnnie (adunk valamit ami jogos, de nem lövünk túl a célon)
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
én úgy emlékszem Károlyit és a bolsikat Vix és a románok büntették meg, nem a magyarok..arcpálmaRáklikkeltem, elolvastam kétszer, de még mindig nem értem.. ugyanis MZP-nek semmi köze se a Szovjet Kommunista Párthoz, se a bolsevizmushoz, ahhoz meg pláne ami 1918-19-ben folyt Magyarországon (pedig hajjaj, akkor aztán volt minden) - így ez a kapcsolat eléggé a levegőbe lóg még mindig, Lázár úr villámsebességgel cikázó gondolatmenetéhez minden bizonnyal lassú vagyok...Megmagyarázom.444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
Igor
Azzal, hogy bekopizom a cikkből, hogy szó szerint mi hangzott el:
Ahhoz lehet hasonlítani a tevékenységét, amit Károlyi Mihály és a bolsevikok követtek el ebben az országban 1918-ban és 1919-ben. Ez a hazaárulás kategóriájába tartozik.
Márki-Zay Péter a választási kampányban elárulta a városát, és elárulta a hazáját. Ez megbocsáthatatlan bűn, a magyarok megbüntették Károlyit és a bolsevikokat, és ez a polgármester sem számíthat másra.
Te is a felületesség és a clickbait áldozata lettél. Úgy, hogy nem is klikkeltél rá...
Sobri Jóska
Igor
több mint 8 éve
Már, elnézést de akinek ez második Trianon, attól pláne el kell venni. Megkaphatja a (szimbolikus) kettős állampolgárságot, de hogy szavazni..Ezzel nagyon nem értek egyet. Fontosabb a magyarság, mint egy-két mandátum. Sztem sem jogos, hogy ide szavaznak, de ha egyszer ez már megtörtént, emberileg borzasztó lenne elvenni tőlük. Élnek a határon túl rokonaim, az elmúlt közel száz év borzasztó volt az ott élőknek, nem azt érdemlik, hogy szavazatokért vitázzanak rajtuk. Meg kell találni a módját, hogy ne csak a fidesz propagandája érje őket.
És meg lehet tenni, csak kell hozzá egy 50%+ balos kormány (ami nagyon sokáig nem lesz)... eddig se szavaztak a bal oldalra, ha elveszed tőlük, nem érné a bal oldalt nagy veszteség..
Igor
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Ráklikkeltem, elolvastam kétszer, de még mindig nem értem.. ugyanis MZP-nek semmi köze se a Szovjet Kommunista Párthoz, se a bolsevizmushoz, ahhoz meg pláne ami 1918-19-ben folyt Magyarországon (pedig hajjaj, akkor aztán volt minden) - így ez a kapcsolat eléggé a levegőbe lóg még mindig, Lázár úr villámsebességgel cikázó gondolatmenetéhez minden bizonnyal lassú vagyok...Megmagyarázom.444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
Igor
Azzal, hogy bekopizom a cikkből, hogy szó szerint mi hangzott el:
Ahhoz lehet hasonlítani a tevékenységét, amit Károlyi Mihály és a bolsevikok követtek el ebben az országban 1918-ban és 1919-ben. Ez a hazaárulás kategóriájába tartozik.
Márki-Zay Péter a választási kampányban elárulta a városát, és elárulta a hazáját. Ez megbocsáthatatlan bűn, a magyarok megbüntették Károlyit és a bolsevikokat, és ez a polgármester sem számíthat másra.
Te is a felületesség és a clickbait áldozata lettél. Úgy, hogy nem is klikkeltél rá...
Sobri Jóska
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabo ki vagyok én, hogy elvenném 😊 nekem is van kvázi a család másik részről szlovákiai magyarok. csak elméletben teszem fel, mert valakinek őket is fel kell vállalni az ellenzék közül, nem csak Orbánnak. ezért volt Fletó nagy kretén ezzel a videóval, még ha sokan így is gondolják. mint mondtam, csak a szavazati jog szűnne meg, attól még magyar lehetne. de ehhez is 2/3 kell az ellenzéknek, ami nem lesz egy darabig.nekem a másik sarkalatos pont az új ellenzéknél, hogy mi lesz a HT-kkal..nagyon kényes téma. hiába nem számottevő a szavazatuk, de 2 mandátum fix a Fidesznek és eldönthet 2/3-ot, mint most. ha elvennék a szavazti jogukat, akkor azt nem tennék zsebre, és azzal ellenük fordulnának sokan. ezzel kiba nagyot húzott O1G.Sztem nem lehet megtenni, hogy elveszed tőlük, az kb második trianon lenne nekik. Nem érzem igazságosnak, hogy onnan ide szavaznak, de ez egy ilyen dolog, le kell nyelni a békát. Lehet sopánkodni vagy odamenni kampányolni a szavazatokért. És itt megint nem a fletó szoci tengely lehetne esélyes, mert őket ott rühellik, mint a szart.
petey
gabokocka
több mint 8 éve
Már, elnézést de akinek ez második Trianon, attól pláne el kell venni. Megkaphatja a (szimbolikus) kettős állampolgárságot, de hogy szavazni..nekem a másik sarkalatos pont az új ellenzéknél, hogy mi lesz a HT-kkal..nagyon kényes téma. hiába nem számottevő a szavazatuk, de 2 mandátum fix a Fidesznek és eldönthet 2/3-ot, mint most. ha elvennék a szavazti jogukat, akkor azt nem tennék zsebre, és azzal ellenük fordulnának sokan. ezzel kiba nagyot húzott O1G.Sztem nem lehet megtenni, hogy elveszed tőlük, az kb második trianon lenne nekik. Nem érzem igazságosnak, hogy onnan ide szavaznak, de ez egy ilyen dolog, le kell nyelni a békát.
petey
gabokocka
És meg lehet tenni, csak kell hozzá egy 50%+ balos kormány (ami nagyon sokáig nem lesz)... eddig se szavaztak a bal oldalra, ha elveszed tőlük, nem érné a bal oldalt nagy veszteség..
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Megmagyarázom.444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
Igor
Azzal, hogy bekopizom a cikkből, hogy szó szerint mi hangzott el:
Ahhoz lehet hasonlítani a tevékenységét, amit Károlyi Mihály és a bolsevikok követtek el ebben az országban 1918-ban és 1919-ben. Ez a hazaárulás kategóriájába tartozik.
Márki-Zay Péter a választási kampányban elárulta a városát, és elárulta a hazáját. Ez megbocsáthatatlan bűn, a magyarok megbüntették Károlyit és a bolsevikokat, és ez a polgármester sem számíthat másra.
Te is a felületesség és a clickbait áldozata lettél. Úgy, hogy nem is klikkeltél rá...
több mint 8 éve
hát ezzel kurvára mellélőtt Lézer, mert jelen esetben ők a bolsevikok, a szó amit szerintem keresett az a mensevik 😀 vagy mint Kósa Laller a tuszik és hutuk...Istenem szegény hazám...444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
Igor
több mint 8 éve
nekem a másik sarkalatos pont az új ellenzéknél, hogy mi lesz a HT-kkal..nagyon kényes téma. hiába nem számottevő a szavazatuk, de 2 mandátum fix a Fidesznek és eldönthet 2/3-ot, mint most. ha elvennék a szavazti jogukat, akkor azt nem tennék zsebre, és azzal ellenük fordulnának sokan. ezzel kiba nagyot húzott O1G.Sztem nem lehet megtenni, hogy elveszed tőlük, az kb második trianon lenne nekik. Nem érzem igazságosnak, hogy onnan ide szavaznak, de ez egy ilyen dolog, le kell nyelni a békát. Lehet sopánkodni vagy odamenni kampányolni a szavazatokért. És itt megint nem a fletó szoci tengely lehetne esélyes, mert őket ott rühellik, mint a szart.
petey
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Angliában aki született angol de már 12 éve nem él otthon az nem szavazhat....az más, mint a határontúliak esete. arról nem tehetnek., hogy Trianon kibaszott velük, de arról tehetnek, hogy az ölükbe pottyant állampolgárságtól egyből rohanjanak is szavazni egy olyan pártra, aki először nemmel szavazott, aztán pedig keblükre ölelte őket a szavazatukért. kvázi fingjuk sincs mi van itt, csak látják hogy Orbán lemegy kockás ingben hozzájuk és belengi a lózungokat, meg oda költi a pénzünket.
Jó de ez MO tudom.
Janek
szóval a damage is done, ha valaki ezt meg akarja piszkálni. az eredménye a még jobb befeszülés lenne.
több mint 8 éve
444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraValaki magyarázza már meg nekem, manapság mit jelent a "bolsevik" - mindenki, aki nem fideszes?
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Francnak tanultam történelmet, ha ezek minden szót kisajátítanak maguknak... vagy valaki adjon ki egy fidesz-kompatibilis magyar-magyar szótárat, pls.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kormánytisztviselő nem végezhet politikai aktivista munkát a kttv szerint, ráadásul ez azért kimeríti a hivatallal történő visszaélést, ami szintén büntetőjogi kategória...A kopogtatóról mindenki szabadon dönt, a szavazólapról jegyzőkönyv készül büntetőjogi felelősséggel. Különbség.apparátEnnek meg mi köze a szavazókörökhöz?Még el is hinném, ha nem lett volna már olyan anno, hogy minisztériumi vezető a saját beosztottjainak a kopogtatócéduláit gyűjtötte be...Tehát ha kicsi a település, nincs ellenzéki szavazatszámláló, akkor az a csalás melegágya (vagy maga a csalás) ? Az önkormányzati dolgozó, aki akármilyen pártállású (jobbos körzetekben is van balos, mily meglepő) kirugatja magát, ráadásul büntetőeljárás is indul ellene, így a közférából röpül, el is ítélik, mindez azért, mert a választáson erre van esély??? Jól értem, hogy nem értem?Már bocsánat, nekem egy lényegi kérdésem van? Ki a tököm akadályozta az ellenzéket abban, hogy minden szavazatszámlálásnál legyen legalább egy emberük? Nem tudom van e ennek bármi törvényi korlátozása, de úgy sejtem nincsen. Ha igen, akkor nem szóltam.Például az, hogy 11 ezer választókörzetbe kellene találni embert. Egy kisebb pártnak nincs ennyi tagja, aktivistája összesen. De a nagyobb pártoknál sincs egyébként. A Fidesz a létszám és a körzetek száma alapján 30-40 ezer embert ültetett be vasárnap bizottságokba. Ennyi aktivistájuk - aki be is ültethető ilyen bizottságba, mert annak is van feltétele - még nekik sincs. Az itteni "fideszesek" pl. mind önkormányzati dolgozók - adminisztrátor, ügyintéző, stb. - voltak. Egyetlen egy fidesz tag sem volt közöttük. A jegyző, aki a folyosókon sétált, na ő viszont az... (Mondom, én itt nálunk nem feltételezek visszaélést, csak a helyzetet írom le. Helyezd át ezt a helyzetet egy "olyanabb" környékre.)
dande
peterk2005
Charlie Firpo
empty taxi
Charlie Firpo
sutianap
Charlie Firpo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
444.hu/2018/04/11/lazar-janos-szerint-marki-zay-hazaarulo-bolsevik-aki-szegyent-hozott-a-varosraA vásárhelyi választás után volt egy Cilvil a Pályán az ATVn, és Tétényi Éva volt az egyik vendég, szóba került MZP, és valami olyat mondott, hogy MZP még sikere előtt megkereste őt, sőt lement hozzá Vásárhelyre, és figyelmeztette, hogy ne szálljon be az országos politikába, foglalkozzon csak helyi ügyekkel, mert ha beszáll a nagyok játékába, az országos pártok cserben fogják hagyni. És azt érezte, nem vette őt komolyan MZP.
akkor most mehet a kilövési engedély MZP-re? ha jövőre megválasztják ezt a getzit polginak akkor Mo tényleg megérett a piros gombra...
petey
Szerkesztette: Tony Adams
több mint 8 éve
Angliában aki született angol de már 12 éve nem él otthon az nem szavazhat....Jó de ez MO tudom.
több mint 8 éve
Itt dumáltok aztán holnap Trumpli kirobbantja a 3. vh-t és mehetünk a levesbe😊
több mint 8 éve
nekem a másik sarkalatos pont az új ellenzéknél, hogy mi lesz a HT-kkal..nagyon kényes téma. hiába nem számottevő a szavazatuk, de 2 mandátum fix a Fidesznek és eldönthet 2/3-ot, mint most. ha elvennék a szavazti jogukat, akkor azt nem tennék zsebre, és azzal ellenük fordulnának sokan. ezzel kiba nagyot húzott O1G.Erre az elvi megoldás megvan, csak nem tudom gyakorlatban hogy lehetne kivitelezni? Nem kell elvenni a szavazati jogukat, hanem akinek több állampolgársága van, az nyilatkozzon hogy melyik 1 ország parlamentjére szeretne szavazni. A szavazati jog jár az állampolgároknak, de az nem alapjog hogy valaki 2 (vagy több) országban is szavazhasson. Nyilatkozzanak, és aki pl erdélyiként úgy dönt hogy a magyar parlamentre akar szavazni, az szavazzon arra, de ezt csak akkor tudom elfogadni, ha közben nem szavaz a románra is. Szvsz ez lehet egy megoldás.
petey
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
nekem a másik sarkalatos pont az új ellenzéknél, hogy mi lesz a HT-kkal..nagyon kényes téma. hiába nem számottevő a szavazatuk, de 2 mandátum fix a Fidesznek és eldönthet 2/3-ot, mint most. ha elvennék a szavazti jogukat, akkor azt nem tennék zsebre, és azzal ellenük fordulnának sokan. ezzel kiba nagyot húzott O1G.