Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Ha valami csoda folytán mégsem a fidesz nyerne akkor szerintetek mit tenne a fidesz?
Avagy ha csak kisebbsegi kormányra lenne elég a szavazás?
Behuzna maga mellé az mszp-t?
Atadná bekeben a hatalmat avagy irgalmatlan lejaratas kezdődne?
Janek
Ha most nem nyernének, abból még lenne nekik visszaút. Ha nyernek, akkor viszont a következő ciklus végén, (de lehet hogy már közben) olyan csúnyát fognak bukni, hogy abból jó sokáig nem állnak fel. Én is azt gondolom, hogy OV rendszere hosszú távon nem fenntartható. Már most is rezeg a léc, gyakorlatilag már nem rajta múlik hogy mi lesz, hanem az ellenzéken, mert összességében több a változást akaró, mint a fidesz szavazó.

Nyilván ha nyernek, akkor semmin nem fognak változtatni, esetleg még jobban felpörgetik a lopást, és ezzel tovább feszítik a húrt. De azt ők sem tudják hogy meddig lehet feszíteni, és mindíg utólag szokott kiderülni, hogy eddig lehetett...

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=itXe36CDYH4
empty taxi
(Ez a Jurák Kata még mindig minősíthetetlen)
mustaine
Marci nagyon megnyomta ezt a napot. igazából ezekre a meginterjúvolt szerencsétlenekre nem is tudok haragudni, mert annyira naívan egyszerűek, hogy az szomorú. de a vérnarancs ködös nyuggerek a legrosszabbak.
a legfaszább, hogy egyiknek sem esett le, hogy széttrollkodják őket.

Jurák meg tökéletesen beleillik a Bayer féle seggnyaló vagy fasszopózó sorba.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
 www.youtube.com/watch?v=itXe36CDYH4
empty taxi
(Ez a Jurák Kata még mindig minősíthetetlen)

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Teljesen össze vagyok zavarodva Mónika!

A Vezér beszéde után nem tudom már ki az igazi szövetségesünk, és kivel állunk háborúban, ki ellen induljak el felfegyverkezve? Én próbálok lépést tartani, de komolyan a Párttal, az irányvonallal, de nem vagyok eléggé ideológiailag képzett, meg butácska is vagyok kicsit.

Kelet-Ázsia? Eurázsia?

Annyit tudok, hogy áradjon a szeretet!

Minden sorosbérencnek a 101-es szobát! Elégtételt akarok venni!

A háború béke!

A tudatlanság erő!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 481
Én max másfél hónapot adnék a Jamaica-koalíciónak (Juhász adná a trombitát, Fletó meg a koktélt), de hát a pénz az nagy úr. Vagy a nagyúr pénz, más értelmezésben.
Charlie Firpo
Ha sikerül leosztani a pozíciókat és ténylegesen megalakítani a kormányt (ami kétségtelenül nehéz feladat lenne), szerintem simán kihúznák a 2019 őszi önkormányzati választásokig. Magyarországon a kormányok első néhány hónapja általában baromi jó, lehet osztogatni, a divatdrukker mentalitású választók is ideiglenesen átállnak hozzájuk, nagy a népszerűség. Később jönnének a bajok.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Ha valami csoda folytán mégsem a fidesz nyerne akkor szerintetek mit tenne a fidesz?
Avagy ha csak kisebbsegi kormányra lenne elég a szavazás?
Behuzna maga mellé az mszp-t?
Atadná bekeben a hatalmat avagy irgalmatlan lejaratas kezdődne?
Janek
Nevetve kivárnák, míg az összellenzéki koalíció max. másfél év alatt véglegesen lejáratja magát, aztán visszatérnek.
Kampman
Én max másfél hónapot adnék a Jamaica-koalíciónak (Juhász adná a trombitát, Fletó meg a koktélt), de hát a pénz az nagy úr. Vagy a nagyúr pénz, más értelmezésben.
És Janek, biztos nem emlékszel 2002-re, amikoris ezt a patront már ellőtték a Napkelte nevű gennyfolyamban, Népszabiban, MHírlapban, ahol több műsort és cikket is szenteltek a "Mi lesz, ha kikap a Fidesz" témának. aválasz általában polgárháború, katonai pucss, leszámolás, nemadjákát - volt. Sajnos, sokan benyalták.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 481
Ha valami csoda folytán mégsem a fidesz nyerne akkor szerintetek mit tenne a fidesz?
Avagy ha csak kisebbsegi kormányra lenne elég a szavazás?
Behuzna maga mellé az mszp-t?
Atadná bekeben a hatalmat avagy irgalmatlan lejaratas kezdődne?
Janek
Nevetve kivárnák, míg az összellenzéki koalíció max. másfél év alatt véglegesen lejáratja magát, aztán visszatérnek.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Ha valami csoda folytán mégsem a fidesz nyerne akkor szerintetek mit tenne a fidesz?
Avagy ha csak kisebbsegi kormányra lenne elég a szavazás?
Behuzna maga mellé az mszp-t?
Atadná bekeben a hatalmat avagy irgalmatlan lejaratas kezdődne?

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.youtube.com/watch?v=itXe36CDYH4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
hát minden nemzeti ünnepen prájszlesszek a videók. nem tudom eldönteni, hogy ez most a valóság, vagy valami kibaszott vicc, vagy valami sorozat...abból viszont ez a legjobb évad eddig.

 444.hu/2018/03/15/mi-az-a-liberalfasizmus-on-is-latja-hogy-mi-folyik-a-mediaban

az ellenzék mocskolódása..plakát letép mert nem tetszik 😀 a néni érvrendszere is jó..ÉS? ÉS? meg: miből van a Simicskánaka ekkora vagyona??????? 😀😀😀DDDDD ikszdé bazdmeg

de az kurva jó hogy valaki egy narancssárga esernyővel vonult, rajta FOX - The walking dead 😀 meg valaki a napirajzos Szecső-Tibortelepes táblával ment. Zseniális trollok.

Orbán beszédét meg a 888.hu írta. ott lehet ilyeneket olvasni.
petey
Ilyenkor nehéz a döntés: sírjak vagy nevessek?
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Egyébként Viktor kurva gyenge volt, kis történelemhamisítás Gyuribácsival megspékelve, ennél többet érdemelt volna a tömeg. Érezte szerintem ő is, hogy gagyi a szövege és nem is tudta beleélni magát.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
ozibozi
Elveszik a magyarok munkáját...
Jakehomer
ő egy rettegő svéd állampolgár aki magyarországra jött, mert svédben fél...oh wait

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
ozibozi
Elveszik a magyarok munkáját...

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Orbán beszédét meg a 888.hu írta. ott lehet ilyeneket olvasni.
petey
aszittem a mandiner.
nagyjából visszamentünk 16 évet az időben, csak most nem a level 1-es pályán kell legyőzni Vityát, hanem kb level 46-on.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
és így is megnyerik.

Ez a gond.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721


több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2018/03/15/csak-a-fenyegetes-maradt

NO COMMENT.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
hát minden nemzeti ünnepen prájszlesszek a videók. nem tudom eldönteni, hogy ez most a valóság, vagy valami kibaszott vicc, vagy valami sorozat...abból viszont ez a legjobb évad eddig.

 444.hu/2018/03/15/mi-az-a-liberalfasizmus-on-is-latja-hogy-mi-folyik-a-mediaban

az ellenzék mocskolódása..plakát letép mert nem tetszik 😀 a néni érvrendszere is jó..ÉS? ÉS? meg: miből van a Simicskánaka ekkora vagyona??????? 😀😀😀DDDDD ikszdé bazdmeg

de az kurva jó hogy valaki egy narancssárga esernyővel vonult, rajta FOX - The walking dead 😀 meg valaki a napirajzos Szecső-Tibortelepes táblával ment. Zseniális trollok.

Orbán beszédét meg a 888.hu írta. ott lehet ilyeneket olvasni.

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
az a mi legnagyobb problémánk, hogy mindenkit olyan posztra nevezünk ki, amihez nem ért.
ez a dagadt főtolvaj értelmes rendszerben például maximum földmunkaügyi államtitkár, mert csak az árokásáshoz ért.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Gyurcsány most csinálta meg a következő Fidesz-győzelmet, leül tárgyalni a Jobbikkal.

 static.origos.hu/s/img/i/1802/20180221vona-gabor-evertekelo-felbeszakitottak-gif7.gif?w=644&h=242
Sobri Jóska
Csak akar 😁
petey
Hát ez az.
Akire Gyurcsány rákeni magát, annak lefőtt a kávé.
Sobri Jóska
nem is volt hülye Vona, el is zavarta a vérbe.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/13ptpx

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Gyurcsány most csinálta meg a következő Fidesz-győzelmet, leül tárgyalni a Jobbikkal.

 static.origos.hu/s/img/i/1802/20180221vona-gabor-evertekelo-felbeszakitottak-gif7.gif?w=644&h=242
Sobri Jóska
Csak akar 😁
petey
Hát ez az.
Akire Gyurcsány rákeni magát, annak lefőtt a kávé.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Gyurcsány most csinálta meg a következő Fidesz-győzelmet, leül tárgyalni a Jobbikkal.

 static.origos.hu/s/img/i/1802/20180221vona-gabor-evertekelo-felbeszakitottak-gif7.gif?w=644&h=242
Sobri Jóska
Csak akar 😁

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Gyurcsány most csinálta meg a következő Fidesz-győzelmet, leül tárgyalni a Jobbikkal.

 static.origos.hu/s/img/i/1802/20180221vona-gabor-evertekelo-felbeszakitottak-gif7.gif?w=644&h=242

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár