Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kósa Laja szerint az összeg egy német örökség nyomán került a magyar hölgyhöz. Talán ennyi pénz érdekelné a német adó(és/vagy pénzmosás elleni)hatóságot is, amennyiben igazat szólt.
Atari
Utánanéztek; tokkal-vonoval 6 nő volt akkor Németországban ekkora vagyonnal. Egyik örököse sem Kósa 😕
Amadeus
Ebben az esetben viszont gyurcsánysorosmigránsokensz!!!
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Kósa Laja szerint az összeg egy német örökség nyomán került a magyar hölgyhöz. Talán ennyi pénz érdekelné a német adó(és/vagy pénzmosás elleni)hatóságot is, amennyiben igazat szólt.
Atari
Utánanéztek; tokkal-vonoval 6 nő volt akkor Németországban ekkora vagyonnal. Egyik örököse sem Kósa 😕
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Srácok, én azt nem értem, hogy eddig miért nem vette még észre senki a valódi összefüggést...

 www.forbes.com/sites/afontevecchia/2014/03/06/how-george-soros-made-4b-in-2013-short-the-yen-bet-against-bill-ackman/#23a882b2c765

4 milliárd... véletlen lenne?
Nem hinném.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kósa Laja szerint az összeg egy német örökség nyomán került a magyar hölgyhöz. Talán ennyi pénz érdekelné a német adó(és/vagy pénzmosás elleni)hatóságot is, amennyiben igazat szólt.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
NB2
tudok egyet, de ő nem fog emlékezni rá, hogy megkérted
slowmotion
 mno.hu/belfold/kosa-lajos-mert-nagyot-almodni-2453256

kezdik irkálni, hogy az elsikkasztott manyup vagyont errefelé kell majd keresni, ha egyszer hiányozni fog. Jó eséllyel a magyar politika történetének legnagyobb sikkasztását nyomták le Orbánék.
Amadeus
Nagyobb az esélye, hogy ez a G-nap környéki vagyon pakolgatás eredménye, és ez a pártkassza "borítékos" része. Az MSZP-nek elég volt egy kisebb páncél a székházban, hogy kipakoljanak 50 misit Zuchslagnak, a Fidesznek kicsit nagyobb hely kell már. 😊

Hol van már a Simon Gábor féle 250 millió...
Gyurma Pappa
2013?
Amadeus
15-ös a papír elvileg

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
NB2
tudok egyet, de ő nem fog emlékezni rá, hogy megkérted
slowmotion
 mno.hu/belfold/kosa-lajos-mert-nagyot-almodni-2453256

kezdik irkálni, hogy az elsikkasztott manyup vagyont errefelé kell majd keresni, ha egyszer hiányozni fog. Jó eséllyel a magyar politika történetének legnagyobb sikkasztását nyomták le Orbánék.
Amadeus
Nagyobb az esélye, hogy ez a G-nap környéki vagyon pakolgatás eredménye, és ez a pártkassza "borítékos" része. Az MSZP-nek elég volt egy kisebb páncél a székházban, hogy kipakoljanak 50 misit Zuchslagnak, a Fidesznek kicsit nagyobb hely kell már. 😊

Hol van már a Simon Gábor féle 250 millió...
Gyurma Pappa
2013?
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
NB2
tudok egyet, de ő nem fog emlékezni rá, hogy megkérted
slowmotion
 mno.hu/belfold/kosa-lajos-mert-nagyot-almodni-2453256

kezdik irkálni, hogy az elsikkasztott manyup vagyont errefelé kell majd keresni, ha egyszer hiányozni fog. Jó eséllyel a magyar politika történetének legnagyobb sikkasztását nyomták le Orbánék.
Amadeus
Nagyobb az esélye, hogy ez a G-nap környéki vagyon pakolgatás eredménye, és ez a pártkassza "borítékos" része. Az MSZP-nek elég volt egy kisebb páncél a székházban, hogy kipakoljanak 50 misit Zuchslagnak, a Fidesznek kicsit nagyobb hely kell már. 😊

Hol van már a Simon Gábor féle 250 millió...
Gyurma Pappa
Kb Mikor összecsap a gokartos a Forma 1-el
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
NB2
tudok egyet, de ő nem fog emlékezni rá, hogy megkérted
slowmotion
 mno.hu/belfold/kosa-lajos-mert-nagyot-almodni-2453256

kezdik irkálni, hogy az elsikkasztott manyup vagyont errefelé kell majd keresni, ha egyszer hiányozni fog. Jó eséllyel a magyar politika történetének legnagyobb sikkasztását nyomták le Orbánék.
Amadeus
Nagyobb az esélye, hogy ez a G-nap környéki vagyon pakolgatás eredménye, és ez a pártkassza "borítékos" része. Az MSZP-nek elég volt egy kisebb páncél a székházban, hogy kipakoljanak 50 misit Zuchslagnak, a Fidesznek kicsit nagyobb hely kell már. 😊

Hol van már a Simon Gábor féle 250 millió...

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Ezért káros OV, mert az általa generált gyűlöleten alapuló vallással szembe is egy hasonló anti-Orban vallás épül ki. Orbán már rég szét lesz rohadva a föld alatt, amikor nyögni fogja az ország ennek a jelenségnek a következményeit.
Amadeus
Amellett h valóban káros OV is árokásásban, Gyurcsány ebből a szemszögből pont ugyanezt csinálta mikor ő volt hatalmon.
empty taxi
És én ezzel mit kezdjek? Miert mindig ez a kibaszott Gyurcsány a válasz?
Amadeus
Mert nincs jobb?
peterk2005
whataboutism

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
NB2
tudok egyet, de ő nem fog emlékezni rá, hogy megkérted
slowmotion
 mno.hu/belfold/kosa-lajos-mert-nagyot-almodni-2453256

kezdik irkálni, hogy az elsikkasztott manyup vagyont errefelé kell majd keresni, ha egyszer hiányozni fog. Jó eséllyel a magyar politika történetének legnagyobb sikkasztását nyomták le Orbánék.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
NB2
tudok egyet, de ő nem fog emlékezni rá, hogy megkérted
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Nagyobb összegben szeretnék állampapírt venni, kontaktot esetleg tudtok?😀
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 444.hu/2018/03/11/orban-jatszmaja-feltarul-a-putyinnal-kiepitett-kapcsolat-titkos-tortenete
Amadeus
Hát igen... Megmondta lajos, hogy ha valahol megvannak az akták viktorról, akkor az moszkva.
Én osztom azt az ellenzéki nézetet, hogy a legnagyobb nemzetbiztonsági kockázat ma Mo-n maga OV.
És ezen a ponton vitáznék Peterkkel, mert ha kapnak még 4 évet, akkor paks2-vel, és a ki tudja még mivel megfűszerezett országdúlás, és a putyinhoz dörgölőzés a világpolitikai kilátások fényében már esélyessé teszi ov-t egy kádárral való összevetésben, már ami a károkozást illeti.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 444.hu/2018/03/11/orban-jatszmaja-feltarul-a-putyinnal-kiepitett-kapcsolat-titkos-tortenete
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/tul-kemenyek-voltak-az-orszag-elnokevel-a-palyan-borton-lett-a-vege-2623419
gabokocka
mi se mertük faltolni anno szijjártó petikét
eaglesmcnabb
a Rubeola FC -ből bárki bármikor szanaszét rugdalta egy osztályozón pl😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk ez a kérdés, hogy "Miert mindig ez a kibaszott Gyurcsány a válasz?" kb. annyira egyszerű, mint az ötvenes években a nyilasok, vagy a kilencvenesben a Kádár-rendszer bűneit előcitálni.
Kibaszottul adja magát, mivel Gyurcsány (és tevékenysége) ugyanúgy feldolgozatlan traumánk, ahogy a fent említett két példa is.
Sőt! Amikor az Orbán-rendszer egyszer véget ér, utána ugyanúgy feldolgozatlan marad az is, és még jóideig megy majd az Orbánozás a 30-as, 40-es években is, meglásd.
Sobri Jóska
Hát azért a Gyurcsány időszakot a Kádár rendszerhez hasonló feldolgozatlan traumának nevezni.... Kádár ugye rögtön indított egy 56'-os megtorlással, ami önmagában másik polcre helyezi. Aztán erre jöttek hatvanas évek, a három T, ésatöbbi. És eltartott 33 évig. És nem lehetett feldolgozni, és nem lehetett lezárni sem rendesen. Az ötvenhatos eseményekben 1-1 kirakat ügyön kívül nem lehetett igazságot tenni ilyen távolból. És a Kádár rendszer is jól átmentette magát. Az a katonai ügyész aki engem 1987-ben négy hónap zárkára ítélrt márc. 15 miatt, az a kétezres években is komoly pozíciót töltött be az ügyészségen (mindkét színű kormány alatt, bár itt inkább a főügyész szerepe talán fontosabb). Szóval nem lett lezárva semmi.

Ehhez képest Gyurcsánynak volt kb. 4 vagy 5 éve. És azon kívül, hogy ma is mérgezi a baloldali esélyeket, azon kívül tárdasalmi, gazdasági hatása elmúlt. Rég volt, hogy is volt. A 2006-os októberi szemkilövetős sztori az emblematikus bélyege, de az mára döntően le lett rendezve, az elítélhető rendőröket elítélték, a nem elítélhetők meg messze vannak az uniformistól. Annak az időnek a politikai (és részben gazdasági elitje is) eltűnt, le lett cserélve a legalsó szintekig a fidesz sleppel. Se média, se közigazgatás, se közbeszerzések, se semmi. El lettek zavarva. Gazdaságilag egyedül a devizahiteles történetnek van máig húzódó hatása, de mára már inkább a forintosítás az ami a fejfájást okozza (ami kb. mindenkinek rossz volt, kivéve az MNB-nek, amelyik viszont kurvajól járt). Ez utóbbi meg már az Orbáni idők gyöngyszeme.

Orbán nyolc éve van hatalmon, de ha még 4 évet marad, akkor se tud megközelítőleg sem annyi kárt okozni, mint a Kádár rendszer tudott. Több kárt fog, mint Gyurcsány, mert most nem csak egyszerűen egy vadbarom miniszterelnökről van szó, de már rendszer szinten is el-orbánosodtunk. Ezt hosszabb lesz lebontani, de ez sincs a kanyarba sem a Kádár rendszerhez viszonyítva. Orbán miatt csak mondjuk a szomszédoktól maradunk le egy évtizednyivel, de azt egy jó évtizeddel be lehet majd hozni. Ha a Kádár rendszer nem lett volna, akkor viszont ma Ausztriával összemérhető lenne az életszínvonalunk. Ami egy másik univerzum, azt fél évszázad alatt se nagyon hozzuk be...

Egyébként abban egyetértünk, hogy Gyurcsány - főleg így, hogy még a levegőt is itt rontja - teljesen kézenfekvő. Ahogy a komcsizás vagy nyilasozás is az volt. Szóval ebben a tekintetben igazad van. De erre mondtam, hogy ez akkor jön amikor nincs más, elfogytak a jobb érvek, a célok, jövőképek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/tul-kemenyek-voltak-az-orszag-elnokevel-a-palyan-borton-lett-a-vege-2623419
gabokocka
mi se mertük faltolni anno szijjártó petikét
eaglesmcnabb
Pedig ha annó véletlen kitöröd a gigáját véletlenül egy felugrásnál....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Ezért káros OV, mert az általa generált gyűlöleten alapuló vallással szembe is egy hasonló anti-Orban vallás épül ki. Orbán már rég szét lesz rohadva a föld alatt, amikor nyögni fogja az ország ennek a jelenségnek a következményeit.
Amadeus
Amellett h valóban káros OV is árokásásban, Gyurcsány ebből a szemszögből pont ugyanezt csinálta mikor ő volt hatalmon.
empty taxi
És én ezzel mit kezdjek? Miert mindig ez a kibaszott Gyurcsány a válasz?
Amadeus
Mert nincs jobb?
peterk2005
Mondjuk ez a kérdés, hogy "Miert mindig ez a kibaszott Gyurcsány a válasz?" kb. annyira egyszerű, mint az ötvenes években a nyilasok, vagy a kilencvenesben a Kádár-rendszer bűneit előcitálni.
Kibaszottul adja magát, mivel Gyurcsány (és tevékenysége) ugyanúgy feldolgozatlan traumánk, ahogy a fent említett két példa is.
Sőt! Amikor az Orbán-rendszer egyszer véget ér, utána ugyanúgy feldolgozatlan marad az is, és még jóideig megy majd az Orbánozás a 30-as, 40-es években is, meglásd.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezért káros OV, mert az általa generált gyűlöleten alapuló vallással szembe is egy hasonló anti-Orban vallás épül ki. Orbán már rég szét lesz rohadva a föld alatt, amikor nyögni fogja az ország ennek a jelenségnek a következményeit.
Amadeus
Amellett h valóban káros OV is árokásásban, Gyurcsány ebből a szemszögből pont ugyanezt csinálta mikor ő volt hatalmon.
empty taxi
És én ezzel mit kezdjek? Miert mindig ez a kibaszott Gyurcsány a válasz?
Amadeus
Mert nincs jobb?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 447 — je suis poloska
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/tul-kemenyek-voltak-az-orszag-elnokevel-a-palyan-borton-lett-a-vege-2623419
gabokocka
mi se mertük faltolni anno szijjártó petikét

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/tul-kemenyek-voltak-az-orszag-elnokevel-a-palyan-borton-lett-a-vege-2623419

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Kiderült Svédorszag is szar hely...
Pofam leszakad

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Nem számít hogy a cigány vagy a bolond van hatalmon, mert a lényeg az hogy egészségtelen ha a mögöttük garázdálkodó rablóbanda túl sok ideig harácsolhat, halmoz hat fel, és ezért az egyensúly annyira eltolódik gazdaságilag, hogy visszafordíthatatlan lesz a szitu. Engem az sem érdekelne ha bármilyen agyhalott kerül is hatalomra, csak ne kerüljön 'egykézbe' egy komplett ország.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Amellett h valóban káros OV is árokásásban, Gyurcsány ebből a szemszögből pont ugyanezt csinálta mikor ő volt hatalmon.
empty taxi
Sőt, ő azt a bravúrt is végrehajtja, hogy ellenzékben is rettentő káros.
gabokocka
Voltak ennek legendás mesterei a 90-es években is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Egyébként fantasztikus, ahogy a balos kommentelők a kurucinfós konteósok szintjén tök komolyan fejtegetik, hogy biztosan a magyar kormány tervelte ki.

Bőven beteges az ellenzékünk is.
Kampman
Én amennyire csak tudom minden felületen visszavettem közéleti kommentek olvasásából, de barlangba nem vonulhatok. Mostanában engem ami a legjobban zavar, h kb a legtöbb hardcore antiorbánista ismerősöm az élet területén úgy határozza meg magát, h amiben csak tud ellentmond a Fidesznek, OV-nak és mindennek, amit ez a brancs állít a világról.
Legutolsó eset, a stadionokban pirotechnika kérdése. Érvelhetsz neki, h van akinek tetszik OV iránymutatásától függetlenül a piro a stadionokban, de nála csak az van meg OV kultuszát akarva, akaratlanul is építed, ez rossz, hibás, csírájában el kell fojtani és különben is tilos normális országokban.. Az érvek másodlagossá válnak. Ez engem hihetetlenül fel tud b...
Azon még véletlenül se gondolkodik el, lehet 10-ből 1 x nem mond hülyeséget a csúti g. Főleg így a hajrában őrül meg mindenki. Egy árva piroval szimpatizálás már azt a képzetet ébresztheti, h én most éppen ácsolom a Fidesz győzelmét.
A Fidesz hívő tagozatnak és az antiorbánista ugyancsak hívő tagozatnak is jó lenne leszokni az OV központú világképről. Mérhetetlenül KÁ-ROS!
dawyd728
Ezért káros OV, mert az általa generált gyűlöleten alapuló vallással szembe is egy hasonló anti-Orban vallás épül ki. Orbán már rég szét lesz rohadva a föld alatt, amikor nyögni fogja az ország ennek a jelenségnek a következményeit.
Amadeus
Amellett h valóban káros OV is árokásásban, Gyurcsány ebből a szemszögből pont ugyanezt csinálta mikor ő volt hatalmon.
empty taxi
És én ezzel mit kezdjek? Miert mindig ez a kibaszott Gyurcsány a válasz?
Amadeus
Csak jeleztem h ez nem OV innovációja.
Gyakorlatilag eddig az egész évezred erről szól a magyar közéletben.
empty taxi
és ki ütött vissza először?