Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...
peach
ugye annak idején kiveséztük, hogy a "nem itt fizet adót" nem feltétlenül releváns szűrő, mivel itt is sokan vannak, akik nem fizetnek adót, aztán mégis szavaznak. (lásd például az összes 18. életévét a szavazás napjáig betöltő, de munkaviszonyban még nem álló állampolgárok, és még sokan mások)
slowmotion
Pedig de. Sztem öreg hiba összemosni a 18-at betöltő "diákot" a határon túli szavazóval. Előbbi után a szülei igenis sok adót fizettek be, ezért cserébe lehetett ráhatásuk, hogy a gyerekükben is a nekik tetsző politikai felfogás alakuljon ki ami egy választásnál plusz szavazatot jelent az általuk preferált irányvonalnak. De legrosszabb esetben is a demokráciának és a felelős szavazásnak a lényegét tovább tudták adni. Ugyanez egy másik országból saját magukra tekintettel zéró következménnyel járó szavazónál elképzelhetetlen. valószínűleg szarik is rá, mert akármi is lesz a szavazatának a hozadéka leszarja, hogy abban segít, hogy levágják a szomszéd fejős tehenét azért cserébe, hogy aznap kapjon belőle egy dkg koncot, mert nem érdekli, hogy ebbe pár hét alatt éhen döglik az egész szomszédság.
peach
gyerek után szvsz ritkán fizetnek adót a szülők, lényeglben a gyerekholmik áfáját.
a gyes/gyed csak többszörösen elvesz a kasszából, a családi pótlék nevetséges. elvileg a családi adójóváírást lehetne felhozni, de az meg nem adóbefizetés, hanem adónembefizetés.
arról meg nem is beszélve, hogy a kétkeresős háztartásoknak nulla gyerekkel két szavazati joguk van, egy tizennyolc éven felülivel meg három?

és különben is, még el sem jutottunk az "és még sokan mások"-ig 😊
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Pedig szerintem óriási lenne a kereslet egy normális híroldalért,
Igor
Lószart. Lásd pl Politis...
Lecsó
Mondjuk Politis szerintem itt nem nem jelent semmit. Nem tudom már hol, de pár pontban összeszedték a híroldal készítésben valamelyest jártas újságírók, h miért volt halott ötlet. Ott tipikusan nagy fába vágták a fejszét történet sikeredett.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...
peach
ugye annak idején kiveséztük, hogy a "nem itt fizet adót" nem feltétlenül releváns szűrő, mivel itt is sokan vannak, akik nem fizetnek adót, aztán mégis szavaznak. (lásd például az összes 18. életévét a szavazás napjáig betöltő, de munkaviszonyban még nem álló állampolgárok, és még sokan mások)
slowmotion
Pedig de. Sztem öreg hiba összemosni a 18-at betöltő "diákot" a határon túli szavazóval. Előbbi után a szülei igenis sok adót fizettek be, ezért cserébe lehetett ráhatásuk, hogy a gyerekükben is a nekik tetsző politikai felfogás alakuljon ki ami egy választásnál plusz szavazatot jelent az általuk preferált irányvonalnak. De legrosszabb esetben is a demokráciának és a felelős szavazásnak a lényegét tovább tudták adni. Ugyanez egy másik országból saját magukra tekintettel zéró következménnyel járó szavazónál elképzelhetetlen. valószínűleg szarik is rá, mert akármi is lesz a szavazatának a hozadéka leszarja, hogy abban segít, hogy levágják a szomszéd fejős tehenét azért cserébe, hogy aznap kapjon belőle egy dkg koncot, mert nem érdekli, hogy ebbe pár hét alatt éhen döglik az egész szomszédság.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Ma meséltem az ikreknek gyermeknyelven a szocialista rendszerről ... kérdezték,hogy miért lehettek itt ennyit az oroszok ha ilyen rossz volt?
na ez nem jut eszébe Vityának?

a történelem ismétli önmagát csak a politikusok ezt nem ismerik fel....

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Pedig szerintem óriási lenne a kereslet egy normális híroldalért,
Igor
Lószart. Lásd pl Politis...
Lecsó
merész ötlet volt egy ilyen árérzékeny piacon ebbe belefogni. Minden szimpátiám az övé, de itt még nem tart a magyar társadalom.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Pedig szerintem óriási lenne a kereslet egy normális híroldalért,
Igor
Lószart. Lásd pl Politis...
Lecsó
Ezt nem én írtam, ne adj szavakat a számba.. mi vagy te politikus? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Pedig szerintem óriási lenne a kereslet egy normális híroldalért,
Igor
Lószart. Lásd pl Politis...
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
csóró embereknek mennyire átmosták az agyát ott 😕
Kenny
Vagy inkább arról van szó, hogy a fidesz annyira rákészül az ilyen eseményekre, hogy már egy 2500 fős településen sem tud egy ellenzéki jelölt úgy fórumot tartani, hogy néhány tök idegen ember ne kiabáljon be és ne trollkodja szét az egészet. Nyilván aktivisták, akiket odaküldenek.

Akkor egy Mvásárhely méretű városban majd hagyják a Vonát zavartalanul grasszálni? Ugyanmár.
Jan
Ennyi...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
na, jön a húvéti nyuszika Erzsébet utalvány.
csak még a választások előtt odaérjen, nehogy a bolondok átszavazzanak a zellenzékhez.

mondjuk én rezsicsökkentést vártam, de a számlákon egy újabb narancssárga szövegdoboz valószínűleg kevésbé lenne érthető és átlátható, mint a borítékban a kvázipénz.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
geci fidesz. Ennyi a véleményem az elmúlt8évről.
Amadeus
én legrosszabb esetben egy szimultán csattanást szeretnék hallani (mármint ha nyer a rablóbanda, akkor a szavazóik köpjenek felfelé egy nagyot, és álljanak alá), de hát nyilván nem fogok.
slowmotion
 444.hu/2018/03/06/a-gyerekek-szerint-soros-gyorgy-az-ordog

jut eszembe: a kurva anyjukat.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet valamiről csúnyán lemaradtam, de már régóta nem értem, a Jobbik mitől ilyen gyenge a határon túli magyarok körében? Azt értem, h a baloldal miért van olyan helyzetben amilyenben, de a Jobbik egyszerűen nem fér a fejembe mitől marginális. Volt olyan jellegzetes pillanat, amikor öngólt lőttek? Valaki felhomályosítana?
dawyd728
A Fidesz-agymosás sosem értékekről szólt. Az értékek csak Habonyi eszközök. Az ideológiai alapja ennek az, amit Orbán 2002-ben meghirdtetett: a nemzet nem lehet kisebbségben. Ahol a nemzet ő. Tök mindegy, hogy éppen mit képvisel. Ha az ENSZ-ben ő maga javasolja a migráns kvótákat akkor is ő a nemzet, és akkor is ő a nemzet ha kiplakátolja az országot ugyanazon kvóták ellen, amit ő maga javasolt.

Annak a 2 milliónak - annyinak talán nem, de mondjuk felének biztosan -, aki ennek az ideológiának/agymosásnak a csapdájába esett, ilyen fehér-fekete a világ. Ha most Orbán a migránsok betelepítését támogatná, akkor ugyanezek az emberek azért szednék le Vona fejét, mert ő ellenezte. Ez a kétmillió lazán rábólint ma Putyinra és az oroszokra. Gondolja bárki is, hogy a migránsra nem bólintana, ha Orbán azt mondaná? Csak tessék meghallgatni mit mondanak ezek az emberek a betelepedési kötvényekről...

Szomorú az egész. Vonát viszont nem sajnálom. A legutóbbi időkig ő is nyakig benne volt abban, hogy ugyanígy hiszterizeálja az embereket. Amit évek óta jogtalanul megkap mondjuk Szél Bernadett, abból most ő is kap egy ízelítőt. Tanuljon belőle.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
geci fidesz. Ennyi a véleményem az elmúlt8évről.
Amadeus
én legrosszabb esetben egy szimultán csattanást szeretnék hallani (mármint ha nyer a rablóbanda, akkor a szavazóik köpjenek felfelé egy nagyot, és álljanak alá), de hát nyilván nem fogok.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Ez egész addig így lesz, amíg a határon túliak stabilan a fideszre szavaznak. Amint bármi változás történne ebben, a fidesz rögtön rendkívül aggályosnak tartaná, hogy olyanok szavazzanak, akik nem élnek itt. Ez gondolom egyértelmű. 😊
Jan
ja, hát ez nyilvánvaló.
lásd Áder pre-2004 és Fidesz poszt-2004.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...
peach
ugye annak idején kiveséztük, hogy a "nem itt fizet adót" nem feltétlenül releváns szűrő, mivel itt is sokan vannak, akik nem fizetnek adót, aztán mégis szavaznak. (lásd például az összes 18. életévét a szavazás napjáig betöltő, de munkaviszonyban még nem álló állampolgárok, és még sokan mások)

de azt támogatnám, ha lenne olyan uniós kezdeményezés, hogy mindenki kiválaszthatja, hogy melyik egy ország parlamenti választásain szavaz (ha több országban is jogosult lenne), illetve hogy az európai parlamenti választáson a bejelentett állandó lakcíme, vagy ha különbözik, akkor a bejelentett tartózkodási helye szerinti országban szavazhasson.
slowmotion
mennyire abszurd tudod az, hogy ha feliratod magad nemzetiségi szavazónak, miközben törvénytisztelő, adózó állampolgár vagy, akkor azzal megfosztod magad attól, hogy a pártok listájára szavazhass az országgyűlési választáson, de egy random Székely Jóska minden további nélkül voksolhat ugyanezen a választáson, pedig ő két ország választásán is szavaz, úgy, hogy ide egy kurva fillér adót nem fizetett, sőt, jó eséllyel sosem járt ebben az országban. Nem a HT magyarok ellen akarok beszélni - nincs velük különösebb bajom - az elv nem tetszik.
Amadeus
Ez egész addig így lesz, amíg a határon túliak stabilan a fideszre szavaznak. Amint bármi változás történne ebben, a fidesz rögtön rendkívül aggályosnak tartaná, hogy olyanok szavazzanak, akik nem élnek itt. Ez gondolom egyértelmű. 😊
Jan
geci fidesz. Ennyi a véleményem az elmúlt8évről.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...
peach
ugye annak idején kiveséztük, hogy a "nem itt fizet adót" nem feltétlenül releváns szűrő, mivel itt is sokan vannak, akik nem fizetnek adót, aztán mégis szavaznak. (lásd például az összes 18. életévét a szavazás napjáig betöltő, de munkaviszonyban még nem álló állampolgárok, és még sokan mások)

de azt támogatnám, ha lenne olyan uniós kezdeményezés, hogy mindenki kiválaszthatja, hogy melyik egy ország parlamenti választásain szavaz (ha több országban is jogosult lenne), illetve hogy az európai parlamenti választáson a bejelentett állandó lakcíme, vagy ha különbözik, akkor a bejelentett tartózkodási helye szerinti országban szavazhasson.
slowmotion
mennyire abszurd tudod az, hogy ha feliratod magad nemzetiségi szavazónak, miközben törvénytisztelő, adózó állampolgár vagy, akkor azzal megfosztod magad attól, hogy a pártok listájára szavazhass az országgyűlési választáson, de egy random Székely Jóska minden további nélkül voksolhat ugyanezen a választáson, pedig ő két ország választásán is szavaz, úgy, hogy ide egy kurva fillér adót nem fizetett, sőt, jó eséllyel sosem járt ebben az országban. Nem a HT magyarok ellen akarok beszélni - nincs velük különösebb bajom - az elv nem tetszik.
Amadeus
Ez egész addig így lesz, amíg a határon túliak stabilan a fideszre szavaznak. Amint bármi változás történne ebben, a fidesz rögtön rendkívül aggályosnak tartaná, hogy olyanok szavazzanak, akik nem élnek itt. Ez gondolom egyértelmű. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...
peach
ugye annak idején kiveséztük, hogy a "nem itt fizet adót" nem feltétlenül releváns szűrő, mivel itt is sokan vannak, akik nem fizetnek adót, aztán mégis szavaznak. (lásd például az összes 18. életévét a szavazás napjáig betöltő, de munkaviszonyban még nem álló állampolgárok, és még sokan mások)

de azt támogatnám, ha lenne olyan uniós kezdeményezés, hogy mindenki kiválaszthatja, hogy melyik egy ország parlamenti választásain szavaz (ha több országban is jogosult lenne), illetve hogy az európai parlamenti választáson a bejelentett állandó lakcíme, vagy ha különbözik, akkor a bejelentett tartózkodási helye szerinti országban szavazhasson.
slowmotion
mennyire abszurd tudod az, hogy ha feliratod magad nemzetiségi szavazónak, miközben törvénytisztelő, adózó állampolgár vagy, akkor azzal megfosztod magad attól, hogy a pártok listájára szavazhass az országgyűlési választáson, de egy random Székely Jóska minden további nélkül voksolhat ugyanezen a választáson, pedig ő két ország választásán is szavaz, úgy, hogy ide egy kurva fillér adót nem fizetett, sőt, jó eséllyel sosem járt ebben az országban. Nem a HT magyarok ellen akarok beszélni - nincs velük különösebb bajom - az elv nem tetszik.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...
peach
ugye annak idején kiveséztük, hogy a "nem itt fizet adót" nem feltétlenül releváns szűrő, mivel itt is sokan vannak, akik nem fizetnek adót, aztán mégis szavaznak. (lásd például az összes 18. életévét a szavazás napjáig betöltő, de munkaviszonyban még nem álló állampolgárok, és még sokan mások)

de azt támogatnám, ha lenne olyan uniós kezdeményezés, hogy mindenki kiválaszthatja, hogy melyik egy ország parlamenti választásain szavaz (ha több országban is jogosult lenne), illetve hogy az európai parlamenti választáson a bejelentett állandó lakcíme, vagy ha különbözik, akkor a bejelentett tartózkodási helye szerinti országban szavazhasson.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Ugyanaz ami az itthoni fideszes bázist, ha érdekelné őket a valóság ugyanúgy tudnának informálódni. Amúgy meg sztem se szavazzon az aki nem itt él, nem itt fizet adót, nem az ő magánnyugdíját lopták el stb... egyáltalán semmi felelősséget nem vállal azzal, hogy viktorra teszi a jelét egy másik országból, tipikus más f*aszával verni a csalánt esete...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Azért azt hozzá kell tennem, hogy Győr környéke nem átlagos. Itt nincsenek Döbrögik, nincsenek helyi kiskirályok.
peterk2005
LOL, kapásból tudok vagy 3 építési vállalkozóról...Borkai és a slepje
gordon
Én most mentem hétvégén Győrbe nagyon off de az M1 autópálya? az valami szégyen és életveszélyes.

nesze neked HU GO meg pályadíj stb....

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Saját országunkban nem tudunk kiállni egymásért és segíteni egymást minden hátsó szándék nélkül. Miért gondoljuk azt, hogy egy más országban elő magyar aki alul informált a magyarországi helyzetről felelős döntést tud hozni ? Fidesz jól kitalált ezt a dolgok, működik és nem mostanában fog ez megváltozni...
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
folyamatosan tolják ki a milliókat, és a helyi elosztók ugyanúgy a sajátjaiknak osztják tovább, de ezért cserébe ez a minimum hogy mozgósíthatóak mikor kell... ezeket gombok finanszírozni, mástól meg vlsz semmit sem kapnának, így nekik fontos hogy jöjjön valami pénz, a magyarokat meg amúgy is mindig leszarták a székelyek, nekik az a fontos ami ott van
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Szerintem baj, mert ők szavaznak, és mi isszuk meg a levét.
Amikor pedig felhozzák a témát, megy a fröcsögés.
Érted, anyámnak kettős-állampolgársága van, ő is szavazhatna Romániában egy olyan jelöltre aki kibaszik az ottani magyarokkal, mégsem teszi. Ők meg simán megcsinálják fordítva, pedig megugatod nekik hogy kurvára nemkéne 😀
Hiába mondod nekik, hogy Orbán tulajdonképpen kurva szar nekünk, de még nekik is, mert csak felhasználja őket, akkor is csak fújják a sok faszságot. Oké, a fos média, agymosás, stb., de ha a Médiának jobban hisz mint az itt élő rokonainak, akkor tényleg nincs mit csinálni.

Na jó megintcsak felbaszom magam, sorry a kifakadásért
eaglesmcnabb
kurvára ne szavazzon az aki nem itthon lakik.pláne az ilyenek.

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 447 — je suis poloska
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket.
mustaine
Szerintem baj, mert ők szavaznak, és mi isszuk meg a levét.
Amikor pedig felhozzák a témát, megy a fröcsögés.
Érted, anyámnak kettős-állampolgársága van, ő is szavazhatna Romániában egy olyan jelöltre aki kibaszik az ottani magyarokkal, mégsem teszi. Ők meg simán megcsinálják fordítva, pedig megugatod nekik hogy kurvára nemkéne 😀
Hiába mondod nekik, hogy Orbán tulajdonképpen kurva szar nekünk, de még nekik is, mert csak felhasználja őket, akkor is csak fújják a sok faszságot. Oké, a fos média, agymosás, stb., de ha a Médiának jobban hisz mint az itt élő rokonainak, akkor tényleg nincs mit csinálni.

Na jó megintcsak felbaszom magam, sorry a kifakadásért

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
csóró embereknek mennyire átmosták az agyát ott 😕
Kenny
Átmosták, de amiért hülyék még nem kellene állatok módjára viselkedni.
És kb mindenhol ez van kint, ha meg nekiállsz vitatkozni, csak haragosokat gyűjtesz, mert csak a magukét fújják. Eleve faszság hogy szavazhatnak, de a Fidesz nem hülye.
eaglesmcnabb
Szerintem nem azzal van a baj, hogy szavazhatnak, hanem hogy milyen média éri el őket. Feltételezem, hogy a hagyományos rendszerekkel (valaki erősítsen meg) a magyar közmédián kívül más nem nagyon fogható, ilyen információhalmazból pedig nyilván nem tud mérlegelni, hogy mi lehet igaz és mi nem. Már ha erre egyáltalán van igény az elmúlt időszak fényében. Azt is érdemes megemlíteni, hogy akármilyen fejlesztési támogatás megy a külhonba, fideszes politikus megy az átadóra haverkodni, ahol nyilván tolja a saját kampányát. Ráadásul ahogy látom (vannak barátaim a Vajdaságból és Székelyföldről is) 2004-es Feri-féle uszítás még mindig élénken él az emlékekben, és ha ez nem lenne elég, derék exminiszterelnökünk erre még rá is öntött a mostani kampányban egy adag olajat. A fideszes média pedig derék módon összemossa az összes ellenzéki pártot, ezért kérdezték ebben a videóban Vonától, hogy miért haverkodik a DK-val.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 447 — je suis poloska
csóró embereknek mennyire átmosták az agyát ott 😕
Kenny
Átmosták, de amiért hülyék még nem kellene állatok módjára viselkedni.
És kb mindenhol ez van kint, ha meg nekiállsz vitatkozni, csak haragosokat gyűjtesz, mert csak a magukét fújják. Eleve faszság hogy szavazhatnak, de a Fidesz nem hülye.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!