Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
csóró embereknek mennyire átmosták az agyát ott 😕
Kenny
Vagy inkább arról van szó, hogy a fidesz annyira rákészül az ilyen eseményekre, hogy már egy 2500 fős településen sem tud egy ellenzéki jelölt úgy fórumot tartani, hogy néhány tök idegen ember ne kiabáljon be és ne trollkodja szét az egészet. Nyilván aktivisták, akiket odaküldenek.

Akkor egy Mvásárhely méretű városban majd hagyják a Vonát zavartalanul grasszálni? Ugyanmár.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Lehet valamiről csúnyán lemaradtam, de már régóta nem értem, a Jobbik mitől ilyen gyenge a határon túli magyarok körében? Azt értem, h a baloldal miért van olyan helyzetben amilyenben, de a Jobbik egyszerűen nem fér a fejembe mitől marginális. Volt olyan jellegzetes pillanat, amikor öngólt lőttek? Valaki felhomályosítana?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=hFCZQctbWuo

csóró embereknek mennyire átmosták az agyát ott 😕

több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
 www.facebook.com/Vadhajtasok/videos/795452733979816/

Életemben először szégyellem hogy székely vagyok.
Szégyen
eaglesmcnabb
Miért szégyellnéd magad? Megkockáztatom, hogy te nem szerepelsz a videón. Akkor miért?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
Egy őszinte vallomással tartozom:

 444.hu/2018/03/04/bencsik-andras-egeszseges-epelmeju-ember-nem-szavaz-az-ellenzekre

Engem meggyőzött!
Vrij6
engem is. teljesen beszámíthatatlan.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 447 — je suis poloska
 www.facebook.com/Vadhajtasok/videos/795452733979816/

Életemben először szégyellem hogy székely vagyok.
Szégyen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Egy őszinte vallomással tartozom:

 444.hu/2018/03/04/bencsik-andras-egeszseges-epelmeju-ember-nem-szavaz-az-ellenzekre

Engem meggyőzött!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/133qi7

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért azt hozzá kell tennem, hogy Győr környéke nem átlagos. Itt nincsenek Döbrögik, nincsenek helyi kiskirályok.
peterk2005
LOL, kapásból tudok vagy 3 építési vállalkozóról...Borkai és a slepje
gordon
Igazad van. Meg még a többi. Rosszul jött le amit írtam, úgy helyesebb, hogy itt nem nyomódik rá annyira a mindennapokra. Nem függ tőlük az emberek munkája, élete. Eleve a legtöbben nem ilyen kiskirályoknak dolgoznak. De aki esetleg kockáztat is, az is úgy teszi, hogy tudja, hogy ha netán beüt a krach, 40 km-re innen euróért kap munkát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2018/03/02/felvett-a-klik-1-milliardot-semmi-se-lett-belole-vissza-kellett-adni-az-eu-nak

 www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2015/04/nothing_to_see_here_naked_gun.gif
Vrij6
Holnap Vajna megveszi az RTL-t is...
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 444.hu/2018/03/02/felvett-a-klik-1-milliardot-semmi-se-lett-belole-vissza-kellett-adni-az-eu-nak

 www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2015/04/nothing_to_see_here_naked_gun.gif
Vrij6
még megvárom Józsi kommentjét, miszerint ilyen minden országban van.
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2018/03/02/felvett-a-klik-1-milliardot-semmi-se-lett-belole-vissza-kellett-adni-az-eu-nak


'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 485
Figyeljétek meg lesz még valami mocsok nagy árvíz és ez is politikai harcok színtere lesz!
NB2
Az MKKP amúgy is rég megmondta, hogy a Nagykörutat el kell árasztani vízzel!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Figyeljétek meg lesz még valami mocsok nagy árvíz és ez is politikai harcok színtere lesz!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Peace!

 coub.com/view/140u9h

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Azért azt hozzá kell tennem, hogy Győr környéke nem átlagos. Itt nincsenek Döbrögik, nincsenek helyi kiskirályok.
peterk2005
LOL, kapásból tudok vagy 3 építési vállalkozóról...Borkai és a slepje
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
De valami van, mert a minap a pénztárnál sorban állva hallom, hogy arról beszélgetnek a sorban, hogy ki lesz a helyi "esélyes ellenjelölt". Ez egy kis falu Győr mellett, GYMS megyében, ami Fidesz fellegvár. Elképzelésem sincs, hogy hogy jutott el ez a téma a pénztárnál állókhoz, mert a környéken nem láttam Fideszes aktivistán kívül mást legalább egy évtizede. De valahogy úgy néz ki eljut, eljutott. És nyíltan beszélgetnek róla, ami külön meglepő.peterk2005
na jó. de olyan kontextusban beszélgettek erről, hogy az ellenjelöltre kell szavazni, vagy olyanban, hogy ellene?
slowmotion
Az ellenjelöltre.

Azért azt hozzá kell tennem, hogy Győr környéke nem átlagos. Itt nincsenek Döbrögik, nincsenek helyi kiskirályok. Nincs munkanélküliség, a bérek jobbak, az emberek nem a helyi erős ember diótörő üzemében dolgoznak, hanem az Audinál, osztrák/német cégek leányvállalatainál, vagy olyan helyi (magyar) vállalkozóknál akik nagy részben az itteni multiknak, vagy direktben exporta termelnek. Ezért a cégek sem politizálnak. Persze itt is van mindenből, csak nem érezhető annyira.

Szóval itt jobb az élet, de cserébe a bajokat sem érzik annyira az emberek. Ezért nagyobb hangsúlyt kap a polgári//középjöbb hagyomány. És a migráncsozást is könnyebb eladni, ha közben a pógár nincs jobbágyként kezelve, és a bére is tisztességes. Itt szerintem bolti beszélgetés ide- vagy oda nem fog az összefogás se működni, mert nem érzik az emberek a bajokat.
peterk2005
Mindenhol vannak kiskirályok. Annyiból különleges Győr, hogy az Audihoz rengeteg kötődnek, akár beszállítóként, alvállalkozóként, etc... jó része az országnak.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
De valami van, mert a minap a pénztárnál sorban állva hallom, hogy arról beszélgetnek a sorban, hogy ki lesz a helyi "esélyes ellenjelölt". Ez egy kis falu Győr mellett, GYMS megyében, ami Fidesz fellegvár. Elképzelésem sincs, hogy hogy jutott el ez a téma a pénztárnál állókhoz, mert a környéken nem láttam Fideszes aktivistán kívül mást legalább egy évtizede. De valahogy úgy néz ki eljut, eljutott. És nyíltan beszélgetnek róla, ami külön meglepő.peterk2005
na jó. de olyan kontextusban beszélgettek erről, hogy az ellenjelöltre kell szavazni, vagy olyanban, hogy ellene?
slowmotion
Az ellenjelöltre.

Azért azt hozzá kell tennem, hogy Győr környéke nem átlagos. Itt nincsenek Döbrögik, nincsenek helyi kiskirályok. Nincs munkanélküliség, a bérek jobbak, az emberek nem a helyi erős ember diótörő üzemében dolgoznak, hanem az Audinál, osztrák/német cégek leányvállalatainál, vagy olyan helyi (magyar) vállalkozóknál akik nagy részben az itteni multiknak, vagy direktben exporta termelnek. Ezért a cégek sem politizálnak. Persze itt is van mindenből, csak nem érezhető annyira.

Szóval itt jobb az élet, de cserébe a bajokat sem érzik annyira az emberek. Ezért nagyobb hangsúlyt kap a polgári//középjöbb hagyomány. És a migráncsozást is könnyebb eladni, ha közben a pógár nincs jobbágyként kezelve, és a bére is tisztességes. Itt szerintem bolti beszélgetés ide- vagy oda nem fog az összefogás se működni, mert nem érzik az emberek a bajokat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Pedig szerintem óriási lenne a kereslet egy normális híroldalért,
dawyd728
Meddig élne szerinted? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
dawyd728 4 267
Most akkor vannak no go zónák vagy sem? Kezdek összekeveredni.
Egyik site a másik..

Na jó a 444-ben van annyi becsület, h 1-1 fake news után évekkel később leírja lábjegyzetben a valóságot is, míg a 888 és társai kb sosem. Pedig szerintem óriási lenne a kereslet egy normális híroldalért, ami nem politikai érdekek kiszolgálása mentén üzemelne. Nekünk ez maradt.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 953 — The Mathematician
kis hazai üzengetés
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27851900_1226019260861473_9211033944433098752_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=EdWLmiWoXOEQ7kNvwFcbD8Q&_nc_oc=Adrq-XVBZu01xjeKfQEyDlWkWCA_LfCOEfIq6vKVsiVYRvWZRsQ7niadj0qCeLa-ePA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=x-qMXcPzcI391Eyk4y5kRw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-vTFSPJfL_DeEpCQwTo56LGnfF24CT5nAj7mb6Vx9zuw&oe=6A394EA8
351.640 Aufrufe · 2.542 Reaktionen | Kübekháza Önkormányzata videóüzenetet állított össze Dr. Lázár János miniszter számára, aki a hódmezővásárhelyi választási kampányában Kübekháza és Komlóska településekről lekicsinylő kijelentéseket tett. Kübekháza Önkormányzata e pár perces összeállítással fejezi ki egyet nem értését a kistelepüléseket és az ott élőket sértő miniszteri megnyilatkozás miatt. #kubekhaza #hodmezovasarhely #molnarrobert #markizaypeter #lazarjanos #index | Dr. Molnár Róbert
Kübekháza Önkormányzata videóüzenetet állított össze Dr. Lázár János miniszter számára, aki a hódmezővásárhelyi választási kampányában Kübekháza és Komlóska településekről lekicsinylő kijelentéseket...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 149 — Cowboys fan
De valami van, mert a minap a pénztárnál sorban állva hallom, hogy arról beszélgetnek a sorban, hogy ki lesz a helyi "esélyes ellenjelölt". Ez egy kis falu Győr mellett, GYMS megyében, ami Fidesz fellegvár. Elképzelésem sincs, hogy hogy jutott el ez a téma a pénztárnál állókhoz, mert a környéken nem láttam Fideszes aktivistán kívül mást legalább egy évtizede. De valahogy úgy néz ki eljut, eljutott. És nyíltan beszélgetnek róla, ami külön meglepő.peterk2005
na jó. de olyan kontextusban beszélgettek erről, hogy az ellenjelöltre kell szavazni, vagy olyanban, hogy ellene?
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 485
De valami van, mert a minap a pénztárnál sorban állva hallom, hogy arról beszélgetnek a sorban, hogy ki lesz a helyi "esélyes ellenjelölt". Ez egy kis falu Győr mellett, GYMS megyében, ami Fidesz fellegvár. Elképzelésem sincs, hogy hogy jutott el ez a téma a pénztárnál állókhoz, mert a környéken nem láttam Fideszes aktivistán kívül mást legalább egy évtizede.
peterk2005
Internet és kábeltévé, bármilyen hihetetlenül hangzik, de ez a két fantasztikus találmány vidéken is létezik már a kilencvenes évek vége óta 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
 index.hu/video/2018/02/28/nemzetbiztonsagi_bizottsag_szel_bernadett_nemeth_szilard/

😥
gamerkr
Egy normális országban Szilárd minden egyes böfögése után 5%-ot veszítene a Fidesz. Legalább.
Vrij6
öööö, melyik ország a "normális ország"?

több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/video/2018/02/28/nemzetbiztonsagi_bizottsag_szel_bernadett_nemeth_szilard/

😥
gamerkr
Egy normális országban Szilárd minden egyes böfögése után 5%-ot veszítene a Fidesz. Legalább.
Vrij6
Egy normális országban Szilárdunk a kormány közelében sem lehetne. És még lehetne sorolni...