Politika
63 feliratkozó
több mint 8 éve
Bevallom erre nem gondoltam. Azt hittem a legjobb ami történik, hogy szépen "hal meg". Szerez mondjuk 40%-ot, ami két hónap kampány és az ellen a fideszes henger ellen ami ott van felér egy győzelemmel.azt nyilatkozta, azokat a beterjesztéseket fogja tovább vinni amiket a fidi készített elő... Amúgy meg tök mindegy mert úgy is el fog indulni a parlamenti választásokon.
Hozzáteszem, hogy szerintem úgy fog járni, ahogy az esztergomi nőci járt. Hisztériává alakítják a közgyűléseket, opponálnak minden értelmes próbálkozást és aztán mivel nem tud történni semmi, a nép feladja. Ami borzasztó, de ez van... 😕
peterk2005
több mint 8 éve
komoly beszédet tartott papír nélkülEngem anno tanított egyetemen a csávó, akkoriban sem volt már egy rossz előadó.
ozibozi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bevallom erre nem gondoltam. Azt hittem a legjobb ami történik, hogy szépen "hal meg". Szerez mondjuk 40%-ot, ami két hónap kampány és az ellen a fideszes henger ellen ami ott van felér egy győzelemmel.Hozzáteszem, hogy szerintem úgy fog járni, ahogy az esztergomi nőci járt. Hisztériává alakítják a közgyűléseket, opponálnak minden értelmes próbálkozást és aztán mivel nem tud történni semmi, a nép feladja. Ami borzasztó, de ez van... 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
komoly beszédet tartott papír nélkülKépes alanyt és állítmányt is használni egy mondaton belül, ráadásul értelme is van, amit mond.
ozibozi
A nagy kérdés, ennek hatására hol lesz majd közös jelölt a választáson. Ha lesz, akkor egyértelműen a közös jelöltre szavazok.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
komoly beszédet tartott papír nélkül
több mint 8 éve
Meg a felcsúti stadion árából épülő új könyvtár a város egyik tradícionális épületének és egy zöld övezetnek a helyére.Alig várom az M1 Híradót.Lehet a csuhás és a listázós szórólap nem volt nyerő.
Amúgy a Fideszes jelölt egy tök normális arc. Ezt Lázár bukta el.
Bazzani
Amadeus
több mint 8 éve
Alig várom az M1 Híradót.Lehet a csuhás és a listázós szórólap nem volt nyerő.
Amúgy a Fideszes jelölt egy tök normális arc. Ezt Lázár bukta el.
Bazzani
több mint 8 éve
Fogalmam sincs.mutatták a tévében ahogy avattak fel varga misik stb miniszterek valamit folyamatosan (ott láttam)😊lázáréknál hosszú cici... pedig minden nap átadtak vlmt pármilliárdért előtte hónapokigHát olyan nagyon nem adtak át semmit. A nyugdíjasoknak 10eft utalványt.
ozibozi
Bazzani
ozibozi
Lehet, hogy az új parkolóautómatákat. Vagy a megemelt ingatlanadót.
több mint 8 éve
Alig várom az M1 Híradót.Amúgy a Fideszes jelölt egy tök normális arc. Ezt Lázár bukta el.
több mint 8 éve
meanwhile... ORIGOelső gondolatom volt megnézni, nem okoz csalódást 😀
gamerkr
több mint 8 éve
meanwhile... ORIGO
több mint 8 éve
mutatták a tévében ahogy avattak fel varga misik stb miniszterek valamit folyamatosan (ott láttam)😊lázáréknál hosszú cici... pedig minden nap átadtak vlmt pármilliárdért előtte hónapokigHát olyan nagyon nem adtak át semmit. A nyugdíjasoknak 10eft utalványt.
ozibozi
Bazzani
több mint 8 éve
lázáréknál hosszú cici... pedig minden nap átadtak vlmt pármilliárdért előtte hónapokigHát olyan nagyon nem adtak át semmit. A nyugdíjasoknak 10eft utalványt.
ozibozi
több mint 8 éve
eddig 2 szavazókört nyert a fideszes..Ez már megvan.
84%-nál 3000 a különbség
Klaci79
Megunták az emberek a diktatúrát.
több mint 8 éve
Úgy fest, hogy Bazzáék hidegre tettek Johnnyékat.
több mint 8 éve
lázáréknál hosszú cici... pedig minden nap átadtak vlmt pármilliárdért előtte hónapokig
több mint 8 éve
Egyelőre izgi ami Hódmezőn zajlik.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Itt azt rebesgetik, hogy Makón akar polgármester lenni.Szerinted a párt hétköznapi működtetői (aktivistái, stb...) között kik vannak többségben? Akik meggyőződésből csinálják, vagy akik tisztán karrieristák?Olvasom hogy újabban Lázárra akarják rátenni az elios ügyet.1. Lázár az egyetlen legitim kihívója Orbánnak.
Mondjuk ha tényleg így lesz, annak elég érdekes üzenete lesz a fideszesek felé; hogy még Lázárt is (aki azért tett ezt-azt a siker érdekében) simán beáldozzák a vejkóért (aki mit is tett eddig a pártért?)
Popcorn, és nézzük...
Jan
Ha te lennél Orbán még mindig annyira szeretnéd, mint jópár éve, amikor megláttad benne a tehetséget?
2. A vejkót most megforgatják apósék, túl sokat motoszkált rendszeridegen muffok mélyén, aztán április után már a kutyát nem fogja ez az egész ügy érdekelni.
Sobri Jóska
Az első csoportnak morálisan odavág egy ilyen döntés, a karrieristákat valszeg pont nem érdekli... de azért ez elég egyértelmű üzenet, (lenne- ha így lesz) hogy a család előbbre való mint a párt, mint a kormányzás, mint bármi.
És mondjuk Lázárral mi lesz utána, belenyugszik és visszavonul vidékre? Kétlem.
Jan
Mondjuk ha ma buknak akkor szerintem a következő alkalommal ő indul itt Vásárhelyen.
több mint 8 éve
scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28168663_1853136424765890_7091343273335173869_n.jpg?oh=60aad78ed9363c8bea2171cc50df0eab&oe=5B0002CF😀 ( | Nem is vicces. |
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
képes egyáltalán egészséges ember hatalomhoz jutni?De Fletó elmebeteg.Igen.Fletónak is ezt kellett volna csinálni annak idején
Tegnap volt 43 éves, elég gazdag, nem siet sehova.
El lesz a kis uradalmában, pihen,
Sobri Jóska
eaglesmcnabb
Miért viselkedne logikusan, racionálisan?
Sobri Jóska
több mint 8 éve
hogy van jobb és bal oldal (piros/kék, konzervatív/liberális, vagy épp nőgyűlölő/gendernáci), nem hit kérdése, hanem pusztán tény, amit maximum a végletekig árnyalni tudsz, megkerülni sosem - pláne nem egy ilyen individualista balos demagóg szöveggel, hahaNem akarlak elkeseríteni, de ha Petersonnal tényleg teljesen egyetértesz, akkor azért egy picit van okod aggódni. 😊 Túl sokat állít ahhoz a pali, hogy mindenben igaza lehetne. Klinikai pszichológusként tényleg félelmetesen képzett, és rendkívül jó a beszélőkéje is. De azért lépten nyomon állít olyasmit ami szerintem ordas marhaság. Ebben a channel 4 riportban is voltak ilyenek, csak a csaj túl el volt foglalva a saját feminizmusával ahelyett, hogy értelmezte volna amit Peterson állít és visszakérdezett volna.
és az is egy roppant általánosítás, hogy csak azért, mert egy témában valakivel teljesen egyértesz, már "hívő" lettél... ha minden kérdésben 100%-os az átfedés, akkor kell észbe kapni, hogy valami nem stimmel
baggio 🏈
Ettől még szerintem is érdemes megnézni az embert. Ha a könyve is érdekel, akkor hajrá. Csak azért olvasd el majd a kritikákat is. 😊 (Nem az ilyen nőket, meg politikusokét, hanem az akadémiai kritikusait.)
Egyébként a hívővé válással nem akartam sértő lenni. Egyszerűen csak arra utaltam, hogy Peterson maga általában precízen fogalmaz és konkrét állításokkal vitázik. (Nem mindig, de általában.) Ezek mondjuk úgy "akadémiai viták". És sokszor igaza van, mert van mit kritizálni.
Ha viszont a követőit nézem meg, akkor ez a distinkció már eltűnik. A követői zömmel nem a tudományos vitához csatlakoznak, hanem ők is valamilyen "isták". Anti-gender, anti-PC, anti-akármi. Számukra Peterson nem egy vélemény / információ forrás, hanem egy apropó. Apropó arra, hogy az egyébként már meglevő előítéleteiket, stb. visszaigazolva lássák. Ez az ára annak, ha valaki kilép az akadémiai vita köréből a youtube-ra. Vagy a kutya se figyel rá, vagy ha igen, akkor ördöggé v. megváltóvá válik. És rákényszerül, hogy migráncsvitákat folytasson. (Lásd a channel 4 interjú.)
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
De Fletó elmebeteg.Igen.Fletónak is ezt kellett volna csinálni annak idején
Tegnap volt 43 éves, elég gazdag, nem siet sehova.
El lesz a kis uradalmában, pihen,
Sobri Jóska
eaglesmcnabb
Miért viselkedne logikusan, racionálisan?