Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 292 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Azért ez kezd már a szalámizás kategóriájába esni.
Vrij6
A baloldal 7 éve folyamatosan szalámizza saját magát. Szóval ez már régen folyik 😀
Kampman
Most én a Jobbik basztatására gondoltam, nem a baloldalra, amire a megállapításod amúgy igaz.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Azért ez kezd már a szalámizás kategóriájába esni.
Vrij6
A baloldal 7 éve folyamatosan szalámizza saját magát. Szóval ez már régen folyik 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp ideje. Maximálisan támogatom. És végülis csak azt kapják, amire mindig is vágytak - igaz, a fasz másik végén. Már '10-ben, a gárdamellényes időszakban, sőt, már Gyurcsányéknak ki kellett volna picsáznia az újfasisztákat. Jobb későn, mint soha.

Inkább egy haszonelvű, machiavellista, bizniszpárt, mint egy rasszista, cigányozó, zsidózó, buzizó gyűlöletpárt.Sobri Jóska
A haszonelvű, machiavellista bizniszpárt attól haszonelvű, mert ha éppen az az érdeke, akkor cigányozni, zsidózni, buzizni fog. Lásd a miniszterelnökét. Ő már a parlamentben buzizik, csak annyi a különbség, hogy ő jobban becsomagolja (egyelőre). A zsidózás pedig most éppen Sorosozásba van csomagolva, de a lényege ugyanaz. Én nem látok különbséget.

Az viszont a legbiztosabb receptje a mostaniak hatalmon tartásának, ha mindenkinek csak addig bűzlik a rendszer, amíg a saját segge alatt ég a tarló. Amikor a népszabót nyírták ki, akkor a jobbikos tábor játszotta azt, hogy oké, nem szép, de egye fene, utáltam őket én is. Most a balos értelmiség egy része adja elő ugyanezt. Én meg úgy vagyok vele, hogy ebből nagyon elegem van. Ha úgy adódik én biza ki fogok menni tüntetni a Jobbik mellett, mert a halálunk, hogy az orrunkat fogdossuk, miközben a jogrendszerünk alapjait tapossák sárba.

Zsidózás, buzizás egyébként lesz így is megy úgy is. A játszma arról szól, hogy ki fogja csinálni. Marad-e a Jobbik a zsidózó, buzizó társaság, és azzal egy kényelmes, biztos támasz nyújtó Fidesz-kegyencpárt. Mert ezek kegyencek, akik eljátsszák, hogy másik párt, de mind a szavazók, mint a politikusaik azonnal szaladnak a Fideszhez ha úgy hozza a helyzet. Lásd Gauditól Morvaiig egyről egyig mindegyik a legkisebb probléma nélkül áll be most a Fidesz mögé, és nyírja a saját pártját.

A középre húzó, középet megszólító Jobbik viszont életveszélyes lenne, mert az a Jobbik nem 10, hanem 40 százaléknak jelenthetne idővel alternatívát. Vona nagyon jól látja, hogy a kispártiságból, Fidesz-kegyencségből ez az egyetlen kiút. Ha túlélik a középre húzást, akkor az se számít, ha átmenetileg leesnek akár 5% környékére, mert onnan is igen hamar lehet 30%--40%-ra nőni. Ha szélen maradnak, meglesz a 10%, de sose lesz több, és mellé marad neki az a csapat, amelyik bármikor rohan a Fideszhez, ha valami nem tetszik neki.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 292 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
elég öngyilkos manővernek tűnik a Jobbik kinyírása.
Amadeus
Épp ideje.
Maximálisan támogatom.
És végülis csak azt kapják, amire mindig is vágytak - igaz, a fasz másik végén.
Már '10-ben, a gárdamellényes időszakban, sőt, már Gyurcsányéknak ki kellett volna picsáznia az újfasisztákat.
Jobb későn, mint soha.

Inkább egy haszonelvű, machiavellista, bizniszpárt, mint egy rasszista, cigányozó, zsidózó, buzizó gyűlöletpárt.
A Fidesz számára viszont csak egyetlen valós öngyilkolási veszély létezik.
Amikor eltelik annyi idő, hogy túl sokan jól laknak (mert hiába a pártelit cserélgetése, elöbb utóbb elég sokan jól laknak majd), és már inkább élveznék az elért eredményeket, mint harcoljanak a végtelenbe és tovább.
Végtére is, nálunk így szokás.
Sobri Jóska
Bár tudom, hogy trollkodsz, de ha csak elvi szinten hiszel valamennyire a 'demokráciában', akkor egyszerűen nem tapsolhatsz ennek a folyamatnak.

Azért ez kezd már a szalámizás kategóriájába esni.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Érdekes hetek és hónapok jönnek a Közel-Keleten, hála Trumpnak!
NB2
A Közel-Keleten kb. Kr. u. 621-ben volt utoljára béke, szóval ez már nem hír.

Amúgy azt valaki tudja, hogy eddig miért Vanuatu az egyetlen állam, aki eddig elismerte Jeruzsálemet mint Izrael fővárosát? Vrij6
A New York - Budapest -Tel-Aviv tengelynek leáldozott, jön a Washington - Jeruzsálem - Vanuatu.

elég öngyilkos manővernek tűnik a Jobbik kinyírása. Amadeus
Az lenne, ezért nem fogják őket kinyírni, csak megszorongatni.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
elég öngyilkos manővernek tűnik a Jobbik kinyírása.
Amadeus
Épp ideje.
Maximálisan támogatom.
És végülis csak azt kapják, amire mindig is vágytak - igaz, a fasz másik végén.
Már '10-ben, a gárdamellényes időszakban, sőt, már Gyurcsányéknak ki kellett volna picsáznia az újfasisztákat.
Jobb későn, mint soha.

Inkább egy haszonelvű, machiavellista, bizniszpárt, mint egy rasszista, cigányozó, zsidózó, buzizó gyűlöletpárt.
A Fidesz számára viszont csak egyetlen valós öngyilkolási veszély létezik.
Amikor eltelik annyi idő, hogy túl sokan jól laknak (mert hiába a pártelit cserélgetése, elöbb utóbb elég sokan jól laknak majd), és már inkább élveznék az elért eredményeket, mint harcoljanak a végtelenbe és tovább.
Végtére is, nálunk így szokás.

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
elég öngyilkos manővernek tűnik a Jobbik kinyírása.
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Érdekes hetek és hónapok jönnek a Közel-Keleten, hála Trumpnak!
NB2
All hell breaks loose, de ne legyen igazam...

Amúgy azt valaki tudja, hogy eddig miért Vanuatu az egyetlen állam, aki eddig elismerte Jeruzsálemet mint Izrael fővárosát?
Vrij6
messze vannak mindentől ahhoz, hogy trollkodhassanak.
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 292 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Érdekes hetek és hónapok jönnek a Közel-Keleten, hála Trumpnak!
NB2
All hell breaks loose, de ne legyen igazam...

Amúgy azt valaki tudja, hogy eddig miért Vanuatu az egyetlen állam, aki eddig elismerte Jeruzsálemet mint Izrael fővárosát?

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 029 — nabege2@yahoo.com
Érdekes hetek és hónapok jönnek a Közel-Keleten, hála Trumpnak!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manapság többször nem értünk egyet, mint igen, de ezzel a postoddal 100%-ban azonosulni tudok Jóska.

A demokrácia nem módszertan. Nem az a lényege, hogy hogyan szavazzunk hatékonyan. Az alaptézis az, hogy az ember egyenlő. Pont. Azért egyenlő mert embernek született. Hajszíntől, bőrszíntől, testmérettől és szellemi kapacitástól függetlenül. Ergó a jogai is egyenlőek. Pont. Ha egy kicsit is becsüljük magunkat - mindenki saját magát - akkor nem azon kellene agyalni, hogy hogyan rekesszünk ki magunk közül bizonyos rétegeket, hanem az ellenkezőjén. Azon kellene gondolkodni inkább, hogy hogyan tudnánk megoldani, hogy minden megszületett ember részt vegyen a közös döntésekben. Például a kiskorúak is. Merthogy ők is emberek, egyenlő jogokkal. Ráadásul nem is hülyék. Nagyon sok dologban a gyerek a felnőttnél is élesebben és tisztábban lát. Az a mi közös bénaságunk, hogy egyelőre nem tudtunk számukra olyan formát kitalálni, amiben ők is hasznosan részt vehetnének a közös dolgok alakításában.

Az egy más dolog, hogy a nyugatias képviseleti demokráciák világszerte működési válságban vannak. A választások elhülyültek, a megválasztott képviselők nem a választókat képviselik, stb. De erre nem az a helyes válasz, hogy akkor térjünk vissza a sötét középkorba, és kezdjünk megint különbséget tenni ember és ember között alapjogokat tekintve is, hanem az, hogy rendbe tesszük azt ami elromlott.

Megjegyzem mindez a kevésbé fejlett demokráciákban gond igazán. Amerika, USA, Németország lazán elviseli, ha hülyéket választ meg elnöknek, kancellárnak, stb., mert a demokrácia a mikroközösségekben és makro közösségekben már elég jól működik ahhoz, hogy a megválasztott nagyonhülye se tudjon nagyon hülyeséget csinálni. Nálunk és a hasonló sorsú országokban még tud. Ami azért szomorú, mert nem arról van szó, hogy nálunk több a hülye. Nincs több hülye, nálunk is éppen annyi van, mint náluk. A probléma a nem hülyékkel van. A nem hülyék az erőtlenebbek, a nem hülyék a nem elég aktívak, ők nem elég kitartóak, nem elég hitelesek, nem elég meggyőzőek. A nem hülyék. Miattuk - miattunk - tartunk itt, nem a hülyék miatt...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Rossz irányba visz el, ha valaki komolyan azon töpreng, hogy az agyhalott néni és az ő szavazata is ugyanannyit ér. Pár logikai lépéssel késöbb nem nagy kunszt megérkezni bármiféle felsőbbrendű ember - alsóbbrendű ember következtetéshez. Ami ugye baromság. Tehát a kiindulópont is baromság, ha koherens, logikai lépésekkel baromsághoz vezet.
Mert bár a néni szavazata az valóban ugyanúgy egy egység értékű szavazat, mint az enyém (tiéd, bárkié), de a valóságbéli cselekvési sugarunk között óriási a különbség.
Az én (te, sokunk) lehetőségeim nagyságrendekkel nagyobbak, hogy teljesebb, boldogabb, gazdagabb, nyugodtabb, stb., életet éljek, így ebben az életben a választójog, mint egyfajta attribútum máris teljesen más súllyal esik latba.
A néni esetén kb. ez az egyetlen dolog, amit tenni tud a saját életét befolyásolandó, míg nekem az összes lehetőségem 1 ezrelékét nem éri el.
Vagyis abszolútértéken 1-1 szavazatunk van, de az én szavazatom mellé társuló cselekvési opcióm sokszorta nagyobb.
Ezen agyalni kábé annyira visz közel a megoldáshoz, mint azon, hogy a mocskos erőszaktevő többszörös gyilkos is halott lesz 100 év múlva, és a leghasznosabb tudós, feltaláló, vezető is, ahogy az édes pici kislányod vagy a szeretett testvéred is.
Vagyis nem ez a lényegi, markánsan kiemelendő szempont, úgy vélem.
Ahogy a politikában sem az 1 darab választójog.
(Orbánnak is csak 1 van, oszt mégis...)

több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 292 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
kurva jó 😀

 444.hu/2017/11/30/egy-riadt-neni-olvasott-be-egy-hircsardas-cikket-a-soros-tervrol-jurak-katanak-egy-radiomusorban-es-mindketten-megijedtek-tole


petey
Kurvára nem vicces ám ez. Az ő szavazata pont annyit ér, mint a tiéd.
Amadeus
Kimondtad a lényeget.
Kenny
 www.youtube.com/watch?v=1UkQ3nb4znA

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 292 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/22368227_10156141275314893_2947381058741469184_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=92eLYDUGIE0Q7kNvwGorlXL&_nc_oc=Adq-sriGOorFfYu6XBbocUPPbzhx7Nb-n7hx0-hholba78cJ8QOYPmA5jKTdw--nGsc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=de7rVi4zSpIXGnFOP8Frsw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_UgD7v7CNbowiIpiGpVCylAU-CGVKlgewcwnG7U-dTvg&oe=6A401A1B
17.402 Aufrufe · 520 Reaktionen | Meg kell állítani az ördögi tervet - a KDNP-s képviselő már tudja is, hogy hogyan. | HírCsárda
Meg kell állítani az ördögi tervet - a KDNP-s képviselő már tudja is, hogy hogyan.


😀 😀 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
kurva jó 😀

 444.hu/2017/11/30/egy-riadt-neni-olvasott-be-egy-hircsardas-cikket-a-soros-tervrol-jurak-katanak-egy-radiomusorban-es-mindketten-megijedtek-tole


petey
Kurvára nem vicces ám ez. Az ő szavazata pont annyit ér, mint a tiéd.
Amadeus
Pedig igaza van, mennyive jobb lenne ha a nyenyecek cárja lenne, vagy maga a szamojéd szivárvány, bárcsak....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
kurva jó 😀

 444.hu/2017/11/30/egy-riadt-neni-olvasott-be-egy-hircsardas-cikket-a-soros-tervrol-jurak-katanak-egy-radiomusorban-es-mindketten-megijedtek-tole


petey
Kurvára nem vicces ám ez. Az ő szavazata pont annyit ér, mint a tiéd.
Amadeus
Kimondtad a lényeget.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
kurva jó 😀

 444.hu/2017/11/30/egy-riadt-neni-olvasott-be-egy-hircsardas-cikket-a-soros-tervrol-jurak-katanak-egy-radiomusorban-es-mindketten-megijedtek-tole


petey
Kurvára nem vicces ám ez. Az ő szavazata pont annyit ér, mint a tiéd.
Amadeus
na ja, ez is igaz.

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
kurva jó 😀

 444.hu/2017/11/30/egy-riadt-neni-olvasott-be-egy-hircsardas-cikket-a-soros-tervrol-jurak-katanak-egy-radiomusorban-es-mindketten-megijedtek-tole


petey
Kurvára nem vicces ám ez. Az ő szavazata pont annyit ér, mint a tiéd.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
kurva jó 😀

 444.hu/2017/11/30/egy-riadt-neni-olvasott-be-egy-hircsardas-cikket-a-soros-tervrol-jurak-katanak-egy-radiomusorban-es-mindketten-megijedtek-tole


több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Soha ilyen mértékű irányított gazdagodás nem volt még, sem a rendszerváltás után, sem a két háború között, sem előtte. Soha.
peterk2005
De, 1945-ben, amikor kb. a teljes addigi magyar elitet megölték/lecsukták/elkergették/kirabolták. Tette mindezt az állam. Az volt az utolsó eddigi rendszerváltás.
Kampman
Az nem irányított gazdagodás volt, hanem államosítás. Az irányított gazdagodás kapitalista jelenség.
peterk2005
Az egyházi és magán-nagybirtokok felosztása 1945-ben még nem államosítás volt, kifejezetten azzal a szólammal propagálták (még a kommunisták is), hogy segítsék a magántulajdonosi réteg kialakulását. Ők persze ezt már akkor se gondolták komolyan, de ez még elvileg egy kapitalista rendszeren belül történt, pont mint amikor pl. Trianon után az elcsatolt területeken rengeteg magyar birtokot elvettek a tulajdonosuktól és szétosztották a környékbeliek között.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Soha ilyen mértékű irányított gazdagodás nem volt még, sem a rendszerváltás után, sem a két háború között, sem előtte. Soha.
peterk2005
De, 1945-ben, amikor kb. a teljes addigi magyar elitet megölték/lecsukták/elkergették/kirabolták. Tette mindezt az állam. Az volt az utolsó eddigi rendszerváltás.
Kampman
Az nem irányított gazdagodás volt, hanem államosítás. Az irányított gazdagodás kapitalista jelenség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
És a cigányozás, buzizás?
Az se Vona igaz magyar szívének mélyéről fakadt?
Vagy azért az legalább őszinte volt?
Vagy arról is van valakinek háttérsztorija, hogy Vonának egy meleg cigány szeretője volt, aki a B-A-Z megyei deportációs albizottság vezetője volt Dániel Zoltán álnéven?
Sobri Jóska
a fidesz 3/3-as ügynöke gyurcsány mellett, bár ez szigorúan titkos infó, szóval kérlek ne add tovább senkinek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
És a cigányozás, buzizás?
Az se Vona igaz magyar szívének mélyéről fakadt?
Vagy azért az legalább őszinte volt?
Vagy arról is van valakinek háttérsztorija, hogy Vonának egy meleg cigány szeretője volt, aki a B-A-Z megyei deportációs albizottság vezetője volt Dániel Zoltán álnéven?

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
hitlernek is voltak zsidói, de még a wehrmacht ban is szolgált vagy 150.000
több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
aki elhiszi Vonának, hogy megváltozott, és már nem is rühelli a zsidókat
Sobri Jóska
Zsidókat nem is rühelte, hisz kezdetektől fogva tudott például Szegedi Csanádék zsidó származásáról. Emiatt volt vicces, hogy 0-24-ben zsidózott mindenhol Vona.
Tejesember
Úgy zsidózott, hogy nem rühellte a zsidókat?
Ilyen van?

Sobri Jóska
Egy ilyen elvtelen machiavellistának kell ezt elmagyarázni?