Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
És most akkor mondjatok egy olyan területet amibe ugyanígy nem kotortak bele hátulról válligérő gumikesztyűvel? Tudom, hogy fontos, de ha mindenhol ánusztágítás van, mért éppen ez ami leveri a villanyt?sutianap
Egyrészt szerintem lassan telik be a pohár, másrészt egy olyan réteget (a fiatal, még a politikába nem belefáradt embereket) sikerült megijeszteni, akik nem félnek visszaszólni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Én azzal értenék egyet, ha a jövőre felvételizőket már békén hagynák, mert nevetséges, hogy 1,5-2 hónappal a jelentkezés előtt még fingjuk nincs, hogy mi alapján tudják majd életük talán legfontosabb döntését meghozni...

Lehet tandíj, felkészülési idővel, normálisan átszámolva és az ország képességeihez igazítva, nem hirtelen bedobva, hatástanulmányok és átgondolás nélkül...

Megfelel? (ha szerinted fikáztam, akkor nem ismersz...)StormST
Lehet itt apróságokon meg a külcsínen felháborodni, szerintem jogosan is teszed, de azért ha a szájízednek megfelelő irányba indul el egy szakpolitika, akkor szerintem azért elsősorban nem károgni kell. Mert az most nyilvánvaló, hogy a magyar demokrácia nem úgy működik, ahogy ideális esetben kéne, de minden konkrét döntésnél ezen bosszankodni nem vezet sehová.

Én most elég ideges vagyok, mert ez a döntés az én elképzeléseimmel eléggé szembemegy, ezekszerint a tieiddel is, azon most nem siránkozom, hogy az Ötkertben hozták meg.Rajna
Ez nem a szájízemnek megfelelő elindulás, csak a jogos felháborodásra adott színvonaltalan válasz volt...

A jó irány az lett volna, ha azt mondják, hogy "bocsánat, marad minden a régiben és elkezdünk tárgyalni a jövőről", mert bár tandíj talán nem lesz, de az biztosnak tűnik, hogy a legrosszabbkor mégis belenyúlnak a rendszerbe, amibe nem lenne szabad sehogy se belenyúlni...

Én alapvetően nem a tandíj ellen voltam, a leginkább a bevezetésének ez a módja és az időpont háborított fel igazán...

A tandíj nem ember ellen való, de fontos lenne arra használni, ami a célja kéne, hogy legyen (az egyetemek finanszírozásának javítására) és a családoknak kell időt adni a felkészülésre és a célok igazítására (pénz félretétele [miből?] ill. felsőoktatás/szakma)...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
És most akkor mondjatok egy olyan területet amibe ugyanígy nem kotortak bele hátulról válligérő gumikesztyűvel? Tudom, hogy fontos, de ha mindenhol ánusztágítás van, mért éppen ez ami leveri a villanyt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Óriási marketing emberek dolgoznak a kormányban. Mennyire reális már hogy pár nyikhaj "Ötkeres" azonnal megegyezik magával a vezérrel és az eddigi elképzelések tökéletes ellentéte fogalmazódik meg benne? Ennél jobb imidzs építés nincs mint egy ilyen "deal" Democracy!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...StormST
Most ha kifikáztad magad, akkor mit szeretnél, nagyobb keretszámokat vagy tandíjat? Mert valamelyikkel azért illene egyetérteni.Rajna
Rajna, Te ebbe ne szólj bele, megmondták az okosok, hogy Téged meg a mostani hallgatókat ez nem is érinti. 😊

Egyébként meg attól, hogy nem tetszik, még teljesen jogos, amit Storm ír, elméletileg a mostani érettségizők 2 éve fakton/emelt szinten készülnek valahova, ehhez képest most faszán még azt sem tudják, hogy mi is lesz az egész rendszerrel.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Én azzal értenék egyet, ha a jövőre felvételizőket már békén hagynák, mert nevetséges, hogy 1,5-2 hónappal a jelentkezés előtt még fingjuk nincs, hogy mi alapján tudják majd életük talán legfontosabb döntését meghozni...

Lehet tandíj, felkészülési idővel, normálisan átszámolva és az ország képességeihez igazítva, nem hirtelen bedobva, hatástanulmányok és átgondolás nélkül...

Megfelel? (ha szerinted fikáztam, akkor nem ismersz...)StormST
Lehet itt apróságokon meg a külcsínen felháborodni, szerintem jogosan is teszed, de azért ha a szájízednek megfelelő irányba indul el egy szakpolitika, akkor szerintem azért elsősorban nem károgni kell. Mert az most nyilvánvaló, hogy a magyar demokrácia nem úgy működik, ahogy ideális esetben kéne, de minden konkrét döntésnél ezen bosszankodni nem vezet sehová.

Én most elég ideges vagyok, mert ez a döntés az én elképzeléseimmel eléggé szembemegy, ezekszerint a tieiddel is, azon most nem siránkozom, hogy az Ötkertben hozták meg.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
De persze lehet, hogy csak én gondolom nevetségesnek, hogy most megy ezen a bohóckodás, amikor már a felvételi tájékoztatót kéne minden érintettnek böngésznie. Helyette hintába ültettek több tízezer érettségire váró diákot, az MSC-re tervező egyetemistákat, a szüleiket, családjaikat és egy csomó tanárt, stb....

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...StormST
Most ha kifikáztad magad, akkor mit szeretnél, nagyobb keretszámokat vagy tandíjat? Mert valamelyikkel azért illene egyetérteni.Rajna
Én azzal értenék egyet, ha a jövőre felvételizőket már békén hagynák, mert nevetséges, hogy 1,5-2 hónappal a jelentkezés előtt még fingjuk nincs, hogy mi alapján tudják majd életük talán legfontosabb döntését meghozni...

Lehet tandíj, felkészülési idővel, normálisan átszámolva és az ország képességeihez igazítva, nem hirtelen bedobva, hatástanulmányok és átgondolás nélkül...

Megfelel? (ha szerinted fikáztam, akkor nem ismersz...)

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...StormST
Most ha kifikáztad magad, akkor mit szeretnél, nagyobb keretszámokat vagy tandíjat? Mert valamelyikkel azért illene egyetérteni.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Most komolyan ezek teljesen idióták..
Ha a jelenlegi rendszerben kell 240 pont, akkor erre nem tudom mit mondjak. Ha ezt az iszonyú sok hülyének ingyen képzést nyújtó rendszert úgy fogják finanszírozni, hogy közben az egyetemek költségét megnyirbálják, akkor kimegyek én tüntetni, most megígérem. Mert azt kétlem, hogy a költségvetésben több pénzt adnának hirtelen a felsőokatásra, és akkor csak ez az egy módszer maradhat.Schleck
Na ja, akkor én fogok ellenállást szervezni, hogy inkább töröljenek el minden tandíjfinanszírozást de az egyetemektől ne vágjanak meg semmit...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most komolyan ezek teljesen idióták..
Ha a jelenlegi rendszerben kell 240 pont, akkor erre nem tudom mit mondjak. Ha ezt az iszonyú sok hülyének ingyen képzést nyújtó rendszert úgy fogják finanszírozni, hogy közben az egyetemek költségét megnyirbálják, akkor kimegyek én tüntetni, most megígérem. Mert azt kétlem, hogy a költségvetésben több pénzt adnának hirtelen a felsőokatásra, és akkor csak ez az egy módszer maradhat.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Ja, ami még kurva vicces és teljesen jellemző, az az, hogy kb. senki nem tudja, kik azok a titokzatos diákok, akikkel nemzetünk megmentője megegyezett, mert sem a HÖOK, sem a Hallgatói Hálózat nem tudott a mai egyeztetésről.

Lehet, hogy ifjabb Lasztovicával és a haverjával egyezett meg, az stílszerű lenne. 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Hát várjuk meg mit takar ez konkrétan, nem hiszem, hogy ezt így gondolták, csak Vityának sikerült félrefogalmaznia.Rajna
Nincs félrefogalmazás. Amit Vitya mond, az a Szentírás. 😊 A Bibliát se írták volna újra, ha az Úr helyesírási hibát vétett volna a kőtáblákon. 😛

Szóval ami ki van mondva, az fasza, legfeljebb majd a kabátot hozzá varják a gombhoz, ebben menők a srácok.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
230 lesz a max pont , problam solved.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊Toca
Szerintem sem lesz ilyen, szerintem 😀
JC6
:I hate you smiley:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Majd mókolnak a pontszámításon és senki nem éri el a 240et. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊Toca
Szerintem sem lesz ilyen, szerintem 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Hát várjuk meg mit takar ez konkrétan, nem hiszem, hogy ezt így gondolták, csak Vityának sikerült félrefogalmaznia.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.

több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mivel nagyon népszerű téma lett a Jobbik és ki a Jobbik szavazó kérdés ezért voálá:

 www.poltudszemle.hu/szamok/2010_1szam/2010_1_karacsony.pdf

Igaz nem a legaktuálisabb, de a parlamentbe jutásuk óta legjobb tudomásom szerint nem készült tóluk a fentihez hasonló színvonalú elemzés.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Na az MSZPnél véletlenül meg izraeli tanácsadó lesz a kampányban.
Miért nem vagyok meglepve?Bazzani
Shalom.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Na az MSZPnél véletlenül meg izraeli tanácsadó lesz a kampányban.
Miért nem vagyok meglepve?

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A cigány a magyar az olasz származásáról nem tehet, nem egy választott tulajdonsága.
Sobri Jóska
A cigány választhatná a munkát is.
Tetszik vagy nem, magyarázhatod ahogy akarod, te ugyanúgy általánosítasz, mint bárki más. Mert van az általánosítás, és a Sobri féle általánosítás. Aki nem úgy látja dolgokat, az agyhalott, ostoba, stb...