Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Szerintem kicsit könnyebb lett volna arra szabályozást csinálni, hogy ne dolgozhassanak nyugdíj mellett, mint elvenni tőlük a korkedvezményt. Vagy?

Nem csak az a baj, hogy elvették tőlük a korkedvezményt, hanem az, hogy közben közellenséget is csináltak belőlük, undorító módon szembefordítva velük a közvéleményt...

Ha egy rendszer visszaélésekre ad lehetőséget, de egyébként olyan emberekre vonatkozik, akik naponta emberéletekért felelnek, akkor azt inkább javítani kéne, nem eltörölni, főleg ha még nem is kompenzálunk az elvesztett pozitív dolgokért...

De (hogy demagóg legyek) akkor töröljük el az adórendszert is, mert visszaélésekre ad lehetőséget... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.Rajna
LOL. Mert egy rendőr/orvos/tűzoltó nem ilyen munkát végez. És ne legyek demagóg...Boston
Ti szajkózzátok, hogy nem lehet semmit elvenni a társadalmilag leghasznosabb munkát végzőktől, mert ők hasznosak, tessék elvenni a gazdag de semmirekellő politikusoktól meg ki tudja kitől. Ez demagógia, még ha így is lenne teljesen helyes. A valóságban ez sem itt, sem Svédországban nem tud megtörténni. Komolyan mondom, számomra a korkedvezményes nyugdíj elvétele volt az egyik legjobb lépése a kormánynak, mert jelentős visszaélések voltak vele, amennyire én tapasztaltam (3-4 példát ismerek mondjuk csak), gyakoribb a nyugdíjbamenetel után a pluszmeló, mintsem az, hogy a stresszt piheni ki évtizedekig.

Lehet ezt úgy is megoldani, hogy x év szolgálat után csak irodában dolgozhat, az talán nem túl stresszes. Mondjuk hasonló érvrendszerrel az orvosokat is nyugdíjazhatjuk 40 évesen, egy műtéteket végző doki is ki van téve annyi stressznek mint akár egy átlagos járőr sztem.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.
Sobri Jóska
Na na.. TUDTOMMAL senkinek sem adtam meg az adataimat, a telefonszámaim titkosak. Mégis sikerült pár Fideszes telefont kapnom...apeszos
Te a random telefonálási csoport áldozata lehetsz.
Ahogy bárki, akinek van vonalas telefonja.
Valamint ha tudnám a mobilszámod vagy a mailcímed én is megadhatnám rengeteg online felületen, és jönnének a Lungo Drom-os körlevelek vagy MAZSIHISZ-es sms-ek. 😊
Amiről ez a videó szól az csupány annyi, hogy tényleg vannak listák (senki se tagadta), és tényleg kampánycsendet sért szinte mindenki (ezt se hiszem bárkit is meglepetésként érne).Sobri Jóska
Azt tudja meg a rendőrség.. 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.
Sobri Jóska
Na na.. TUDTOMMAL senkinek sem adtam meg az adataimat, a telefonszámaim titkosak. Mégis sikerült pár Fideszes telefont kapnom...apeszos
Te a random telefonálási csoport áldozata lehetsz.
Ahogy bárki, akinek van vonalas telefonja.
Valamint ha tudnám a mobilszámod vagy a mailcímed én is megadhatnám rengeteg online felületen, és jönnének a Lungo Drom-os körlevelek vagy MAZSIHISZ-es sms-ek. 😊
Amiről ez a videó szól az csupány annyi, hogy tényleg vannak listák (senki se tagadta), és tényleg kampánycsendet sért szinte mindenki (ezt se hiszem bárkit is meglepetésként érne).

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.Rajna
LOL. Mert egy rendőr/orvos/tűzoltó nem ilyen munkát végez. És ne legyek demagóg...

Do your job
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
Ebben a rendőr, tűzoltó, ápoló, politikus témában ajánlanék egy konszenzusos megoldást:
1. Abban mindenki egyetért, hogy legyenek megbecsülve akik értünk dolgoznak.
2. És abban is, hogy a pokol kénköves lángjai közepette égjenek akik állami pénzért henyélnek, abból lopnak, visszaélnek vele, korruptak.

És ebből a szempontból mindegy a tűzoltó szakad meg értem, vagy a rendőr vagy a politikus a korrupt.
Az tény, hogy mások az arányok a különböző szakmák, foglalkozások esetén, arányaiban több a korrupt politikus, mint tűzoltó.
De ettől még a két alapállítás igaz.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.

És akkor felébredhetsz. Rajna
Nem tudom ezt hol olvastad.

Egyébként, ha már fetrengünk a demagógiában, akkor nem kell 100 milliárdért stadionokat építeni (bár kiváncsi leszekmikor lesz egy is), vagy nem kell a Simicska-Nyerges duónak utalni 300 milliárdot, mert ezek mellett igencsak furcsa pl tönkretenni a felsőoktatást vagy mondjuk a rákosokon spórolni 2-3 mrd-ot, vagy pl szórakozni a kork. nyugdíjakkal (amikor megjegyzem Pintér is nyugdíjas, de azért keres vagy 1,5 milliót), vagy kurva sokáig lehetne folytatni.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.
Sobri Jóska
Na na.. TUDTOMMAL senkinek sem adtam meg az adataimat, a telefonszámaim titkosak. Mégis sikerült pár Fideszes telefont kapnom...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.Rajna
Gyurcsány mondta, h nem csináltak 4 évig semmit. De ha szerinted ezek az emberek meggebednek a munkában, nem élnek vissza a saját maguk megszavazta juttatásokkal és nem fonódnak össze a polgári foglalkozásukkal a politikai tevékenységükkel, akkor támogasd őket bátran...

Do your job
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnak

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.Rajna
Te ezt látod, én mást. Dolgoztam elég sokat rendőrrel, tűzszerésszel és vámossal, de van dolgom minisztériumokkal is. Nekem nem kell bemutatnod egyiket sem. Demagóg vagy nem, senki nem fog politikusért kiabálni, ha ég a háza, vagy rángatják ki a kocsijából. Kíváncsi lennék, hogy ki bátorítaná a gyerekét ma ebben az országban arra, hogy rendőr, vagy tűzoltó, ne adj isten ápoló legyen.
Eddig (rajtad kívül) senki nem beszélt társadalmi igazságosságról. Nyilván nem fog a bankigazgató annyit keresni, mint egy közlekedési rendőr. Nem a fizetésekről volt szó, hanem arról, hogy ezek az emberek ( pontosabban nagyobb részük ) olyan munkát végeznek, amiben konkrétan tönkre mennek 25-30 év alatt. 1ébként elárulom például nem sok korkedvezményes nyugdíjas rendőr éri meg a 6x éves kort...

A fekete gazdaság rendbe tétele pedig nem idő, hanem csak akarat kérdése. Az meg egész véletlenül nincs. Hogy miért azt a képzelőerődre bízom. Minden esetre amit én látok, még nem sikerült hozzálátni az elmúlt 15 évben.

Do your job
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.Rajna
Ez se volt kevésbé demagóg...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.

És akkor felébredhetsz.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.Rajna
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Mindent leírtál. Illetve lehetett volna még folytatni ...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Csak itt egyszerűbb, könnyebb. Ugye a víz is arra folyik amerre könnyebb.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat.

Do your job
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Majd akkor derül ki, hogy ki mennyire rátermett politikus, ha választói felhatalmazást kell szerezni és az ennek során támasztott igényeknek megfelelve kell irányítani az országot. atapapa
Ennek sajnos nincs nagy realitása. Én is szívesen szavaznék olyan pártra/min.elnök jelöltre akinek a megnyilvánulásaiból, ígéreteiből, cselekedeteiből jó képet lehetne kapni, hogy egy-egy kiemelt, fontosabb területen milyen változásokat fog, de ez csak illúzió.

"Iskolapéldája" látszik most a tandíj körüli felháborodással is. Ugyanis nem veszem be, hogy ne lehetne rendesen, érthetően lekommunikálni, hogy miért van szükség a tandíjmentesség széleskörű szűkítésére (esetleg eltörlésére), csak akkor elég nehéz érvelni, ha nem is olyan régen ugyanezért követeltem a kormány lemondását és vertem a tamtamot a népszavazás során.

Az igaz, hogy Bajnainak politikusként majd el kell tudni adnia magát és rá kell vennie az embereket, hogy menjenek el (regisztrálni és) szavazni, de ehhez nincs szükség hiteles alternatíva festésére. Ezt láttuk két éve is. Meg már azelőtt is. DoM
Félre vagyok értve azt hiszem (lehet hogy adtam is rá okot): nem lehetetlen hatalomra jutnia, viszont az ország jelenlegi helyzetében úgy nem fog tudni kormányra kerülni, ha őszinte lesz a gazdasági terveit illetően. Ha nem lesz őszinte, akkor meg olyan hamar fog elpárologni a legitimitása, mint Gyurcsánynak 2006-ban.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Olvass bele a tényfeltáró újságírás magasiskolájának tekinthető TÉNY újságba.
zinedine5
Tény? Nem is hallottam róla.
Majd amikor kormánypárti sajtátok vesézik ki a bő egy év alatt elkövetett ezermilliárdos vágás történetét, az lejáratás lesz.
atapapa
 vastagbor.blog.hu/2012/12/05/teny_274

Hát akkor ez sürgősen pótolandó.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Kimaradt a "mind" szócska. 😊

Az irodai dolgozó ne menjen korábban, de ha mondjuk a mozdonyvezetőkhöz hasonlóan külön számolva a nem-irodai melót kaptak volna kedvezményt az arra jogosultak, akkor azzal még a hőbörgőket is el lehetett volna hallgattatni. Persze ahhoz nem a fidesztől szokásos "vak elefánt a porcelánboltban" struktúrát kellett volna követni... 😛StormST
Teljesen egyetértek.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Kimaradt a "mind" szócska. 😊

Az irodai dolgozó ne menjen korábban, de ha mondjuk a mozdonyvezetőkhöz hasonlóan külön számolva a nem-irodai melót kaptak volna kedvezményt az arra jogosultak, akkor azzal még a hőbörgőket is el lehetett volna hallgattatni. Persze ahhoz nem a fidesztől szokásos "vak elefánt a porcelánboltban" struktúrát kellett volna követni... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint