Politika
68 feliratkozó
27 napja
Fú de libernyák kisujjaltartós délutáni teázók vagytok ti hogy egyem a bárányfelhő lelketeket.Ezt ne!!! A többi jogos. Bár: egyetértek azokkal is, akik szerint MP-nek előbb vagy utóbb konszolidálódnia kell. Lehet, persze, hogy inkább utóbb, mint előbb.
Ezeket a netto geciládák, ott rohadjanak meg mind, én a dunaparton csináltam volna belőlük egy új sor cipőt, több generációra nyomorítottak meg egy országot…
Eazzy
27 napja
nem az ellenségnek kell megfelelni, nem is a kis-újeltartóknakÉrdekes kifejezés, érződik benne a filozófiai mélység. Vagy inkább Freud?🙂
ozibozi
27 napja
Írtam hogy tudom 😉 ettől mèg a vèlemènyemet leírhatom 🙏Akkor kisujjeltartós vagyok pedig szerintem nem 😛 de azt gondolom van az a határ ès van az a szint ameddig ès ami alá nem megyünk el. S van az a pont. Mèg akkor sem ha igazunk van ès a másik bőven megèrdemli...(nálam) nagyon közelítünk ahhoz a határhoz szinthez ès ponthoz 😏 tudom èn csak egy vagyok a 4 millióból...de lassan talán lehet higgadni. Ez nem 100 méteres síkfutás, ez ultra ultra maraton.Nem neked kell megfelelnie, sőt ha neked megfelelne, elvesztené a társadalmi támogatottságát
dande2
ozibozi
Ja ès nem gondolom (kivètelesen 😀) hogy igazam van. Nem ezèrt írom. Csak hogy kiírjal magamból. Köszi ha elviselitek.
Szerkesztette: dande2
27 napja
Akkor kisujjeltartós vagyok pedig szerintem nem 😛 de azt gondolom van az a határ ès van az a szint ameddig ès ami alá nem megyünk el. S van az a pont. Mèg akkor sem ha igazunk van ès a másik bőven megèrdemli...(nálam) nagyon közelítünk ahhoz a határhoz szinthez ès ponthoz 😏 tudom èn csak egy vagyok a 4 millióból...de lassan talán lehet higgadni. Ez nem 100 méteres síkfutás, ez ultra ultra maraton.Nem neked kell megfelelnie, sőt ha neked megfelelne, elvesztené a társadalmi támogatottságát
dande2
27 napja
Szerintem a bye week-ig így kell nyomni, meg jöhetnek sérülések is. Amúgy a Tiszában ki a back-up QB?Ruff. Már kapott is egy sessiont a pro dayen.
Tactful Cactus
27 napja
Szerintem a bye week-ig így kell nyomni, meg jöhetnek sérülések is. Amúgy a Tiszában ki a back-up QB?
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
27 napja
A legjobb barátom (aki március közepén még szavazni sem akart elmenni, majd egy héten keresztül MP beszédeken élt) szerint ez is kevés, és türelmetlen, hogy mit nyavalyognak itt jogállammal meg mindennel, miért nincs még börtönben Rogán, Orbán meg az egész banda. Na, szerintem ők vannak többen. Je suis Kármán András, én is élvezem, hogy az üzlettársam, az operatív igazgatóm és a szakmai igazgatóm gyártja a tartalmakat, én meg nyugodtan tudok dolgozni. Szóval csinálja csak, amíg a minisztériumok dolgoznak.

27 napja
Akkor kisujjeltartós vagyok pedig szerintem nem 😛 de azt gondolom van az a határ ès van az a szint ameddig ès ami alá nem megyünk el. S van az a pont. Mèg akkor sem ha igazunk van ès a másik bőven megèrdemli...(nálam) nagyon közelítünk ahhoz a határhoz szinthez ès ponthoz 😏 tudom èn csak egy vagyok a 4 millióból...de lassan talán lehet higgadni. Ez nem 100 méteres síkfutás, ez ultra ultra maraton.
27 napja
Fú de libernyák kisujjaltartós délutáni teázók vagytok ti hogy egyem a bárányfelhő lelketeket. Ezeket a netto geciládák, ott rohadjanak meg mind, én a dunaparton csináltam volna belőlük egy új sor cipőt, több generációra nyomorítottak meg egy országot…
Don't talk the walk, Walk the talk!
27 napja
Ha be is vezetnék, nem fogják, sőt inkább a nyugdíjkorhatárt emelik majd, nagyon kevés lenne a nyugdíj. 50 év munkaviszony kell a 100%-hoz, 35-40 év után, főleg amennyien nem voltak itt rendesen bejelentve, csak az lenne, hogy az emberek lázonganak, mert olyan kevés a nyugdíj.az elmúlt 20 évben rengetegen mennek főiskolára/egyetemre, aki nem ment, annak meg alig lesz meg a 40 éveSzerintem a nők 40 sincs biztonságban. Egyszerűen nem bírja a magyar nyugdíjrendszer.Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.Egyetértek, én is régóta mondom, de mindig azt a választ kaptam eddig, hogy "attól csődbe menne az ország". Kíváncsi leszek, hogy behúzzák-e MP-ék végül és ha igen, mikor...
eaglesmcnabb
StormST
Klaci79
nekem pasiként pont jó lenne ha bevezetnék a 40 évet, de a legjobb a 35 év lenne 😀
NB2
27 napja
Ágnes asszony egyelőre nincs a helyzet magaslatán, MP pedig lassan tényleg visszavehetne...remélem kap egy kis kezelést....mert így gyorsan szét fog esni minden....lehet hogy este lesz egy kis "belharc" a Tiszában hogy ezt így tovább ne....A Tiszában és a szavazók szerint pedig😀E
dande2
Folyamatosan mérnek mindent, ahogy a fidesz régen és Annak megfelelően vesz majd vissza. Elvárás most ez.
Erre szavazott a többség, nem az ellenségnek kell megfelelni, nem is a kis-újeltartóknak. Ők vannak kevesebben.
27 napja
Srácok. Tudja valaki, hogy miről szavaztak a Parlamentben? Vagy figyel valaki, hogy közben mi történik? Vagy mindenki az MP showt nézi?nekem elég a "kivonat" amit valaki összevág
Mert ha engem kérdeztek, akkor az utóbbi a helyzet. Szóval a foglalkozás elérte célját.
A Tisza 1,5 éve (kisebb megszakításokkal) sikeresen tematizálja a közéletet. Majd pont most fogja abbahagyni.
Gyurma Pappa
most épp Jámbi videóját néztem meg
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
27 napja
Most látom csak, hogy Szentkirályi egyel arrébb ült és Toro így elbukta a legjobb "helyet" a parlamentben
27 napja
Srácok. Tudja valaki, hogy miről szavaztak a Parlamentben? Vagy figyel valaki, hogy közben mi történik? Vagy mindenki az MP showt nézi?Mert ha engem kérdeztek, akkor az utóbbi a helyzet. Szóval a foglalkozás elérte célját.
A Tisza 1,5 éve (kisebb megszakításokkal) sikeresen tematizálja a közéletet. Majd pont most fogja abbahagyni.

27 napja
Ágnes asszony egyelőre nincs a helyzet magaslatán, MP pedig lassan tényleg visszavehetne...remélem kap egy kis kezelést....mert így gyorsan szét fog esni minden....lehet hogy este lesz egy kis "belharc" a Tiszában hogy ezt így tovább ne....
27 napja
MPnek egyre kevesebb esze van.Vagy csak kurvajó színész
beltazor
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
27 napja
MP és GG majdnem búnyóztak?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
27 napja
Egy bizonyos jövedelem felett, sávosan megszüntetnék minden kedvezményt. Minek nekik
27 napja
az elmúlt 20 évben rengetegen mennek főiskolára/egyetemre, aki nem ment, annak meg alig lesz meg a 40 éveSzerintem a nők 40 sincs biztonságban. Egyszerűen nem bírja a magyar nyugdíjrendszer.Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.Egyetértek, én is régóta mondom, de mindig azt a választ kaptam eddig, hogy "attól csődbe menne az ország". Kíváncsi leszek, hogy behúzzák-e MP-ék végül és ha igen, mikor...
eaglesmcnabb
StormST
Klaci79
nekem pasiként pont jó lenne ha bevezetnék a 40 évet, de a legjobb a 35 év lenne 😀
27 napja
Oké, de a tb a címkézett pénz, az adók meg nem. Tehát előbbi a nyugdíjra megy, utóbbi meg bele a közösbe.Dehogynem fizet. ÁFA, jövedéki adó, stb. Legyél korrekt.Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.Ez így nem igaz. A jelenlegi nyugdíjrendszert az államháztartás hiánya tartja életben.
eaglesmcnabb
Álszent dolog kardoskodni a nyugdíjrendszer védelmében, amikor a családi adókedvezményt kiterjesztették a járulékokra, akkor senki nem aggódott ezen különösebben. 3 gyerek után 990 bruttónál az egyik szülő lényegében nem fizet adó, de 500 bruttó körül már járulékot sem. A medián bruttó bér 3 gyereknél nagyjából adómentes.
Gyurma Pappa
szaba

27 napja
Jó, én 2 hete estéként írok a adó- és számviteli javaslataimhoz sorokat, aznap eszembe jut.És Pogival, mint az MMT utolsó harcosai idehaza, továbbra is állítjuk, nem is kell ezzel foglalkozni, mert a megoldás már készen van 😊Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.Ez így nem igaz. A jelenlegi nyugdíjrendszert az államháztartás hiánya tartja életben.
eaglesmcnabb
Kiragadott féligazságok. Az egész rendszer úgy szar, ahogy van. De nem fognak ezzel foglalkozni ebben a ciklusban, ezt biztosan állítom.
Gyurma Pappa
MC12
Idézek onnan:
"A nyugdíjrendszer finanszírozása sokadrangú kérdés." - vannak ennél magvasabbak is 😀 Azután írtam ezt a mondatot, miután végigolvastam mindent Simonovits Andrástól a ÉS-ben, amit az elmúlt években írt.
Sokkal, de sokkal fontosabb lenne egy új TAO rendszer. 3000 millió Ft-os árbevétel alatt pl. megszüntetném a társasági adót, és a KIVA-hoz hasonló, főleg CF alapú rendszert vezetnék be, mert ugye a nincsből is fizetetni akar a társasági adó, miközben sokaknak, akinek meg van, pont amiatt nem kell fizetni.
Az adórendszer célja nem az, hogy ebből legyen finanszírozva a szívcsakra kutatás. Hanem hogy olyan adózói magatartást erőltessen ki, ami fenntartható.
De sorolhatnám még, csak most épp roppant fontos beszámolókat gyártok

27 napja
van még pár 😊Én be merem.Nem merted a másik bajszost berakni 😀Kéne egy jó öreg bajszos vezető, aki itt rendet vág 😀Először gáznak gondoltam, hogy MP belepofázott a felszólalásokba, de a többiek se bírják. 😀Viszont a házelnök asszonynak picit határozattabban kellene fellépni, mert túlteng a tesztoszteron néha 😀
Jughead
gamerkr
Nomac
szaba
warr_b
Őszentsége Sobri Jóska
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
27 napja
Én be merem.Nem merted a másik bajszost berakni 😀Kéne egy jó öreg bajszos vezető, aki itt rendet vág 😀Először gáznak gondoltam, hogy MP belepofázott a felszólalásokba, de a többiek se bírják. 😀Viszont a házelnök asszonynak picit határozattabban kellene fellépni, mert túlteng a tesztoszteron néha 😀
Jughead
gamerkr
Nomac
szaba
warr_b

