Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

27 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Fú de libernyák kisujjaltartós délutáni teázók vagytok ti hogy egyem a bárányfelhő lelketeket.
Ezeket a netto geciládák, ott rohadjanak meg mind, én a dunaparton csináltam volna belőlük egy új sor cipőt, több generációra nyomorítottak meg egy országot…
Eazzy
Ezt ne!!! A többi jogos. Bár: egyetértek azokkal is, akik szerint MP-nek előbb vagy utóbb konszolidálódnia kell. Lehet, persze, hogy inkább utóbb, mint előbb.
27 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
nem az ellenségnek kell megfelelni, nem is a kis-újeltartóknak
ozibozi
Érdekes kifejezés, érződik benne a filozófiai mélység. Vagy inkább Freud?🙂
27 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kisujjeltartós vagyok pedig szerintem nem 😛 de azt gondolom van az a határ ès van az a szint ameddig ès ami alá nem megyünk el. S van az a pont. Mèg akkor sem ha igazunk van ès a másik bőven megèrdemli...(nálam) nagyon közelítünk ahhoz a határhoz szinthez ès ponthoz 😏 tudom èn csak egy vagyok a 4 millióból...de lassan talán lehet higgadni. Ez nem 100 méteres síkfutás, ez ultra ultra maraton.
dande2
Nem neked kell megfelelnie, sőt ha neked megfelelne, elvesztené a társadalmi támogatottságát
ozibozi
Írtam hogy tudom 😉 ettől mèg a vèlemènyemet leírhatom 🙏

Ja ès nem gondolom (kivètelesen 😀) hogy igazam van. Nem ezèrt írom. Csak hogy kiírjal magamból. Köszi ha elviselitek.

Szerkesztette: dande2
27 napja
ozibozi New York Giants 21 720
Akkor kisujjeltartós vagyok pedig szerintem nem 😛 de azt gondolom van az a határ ès van az a szint ameddig ès ami alá nem megyünk el. S van az a pont. Mèg akkor sem ha igazunk van ès a másik bőven megèrdemli...(nálam) nagyon közelítünk ahhoz a határhoz szinthez ès ponthoz 😏 tudom èn csak egy vagyok a 4 millióból...de lassan talán lehet higgadni. Ez nem 100 méteres síkfutás, ez ultra ultra maraton.
dande2
Nem neked kell megfelelnie, sőt ha neked megfelelne, elvesztené a társadalmi támogatottságát
27 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem a bye week-ig így kell nyomni, meg jöhetnek sérülések is. Amúgy a Tiszában ki a back-up QB?
Tactful Cactus
Ruff. Már kapott is egy sessiont a pro dayen.
27 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Szerintem a bye week-ig így kell nyomni, meg jöhetnek sérülések is. Amúgy a Tiszában ki a back-up QB?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
27 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
A legjobb barátom (aki március közepén még szavazni sem akart elmenni, majd egy héten keresztül MP beszédeken élt) szerint ez is kevés, és türelmetlen, hogy mit nyavalyognak itt jogállammal meg mindennel, miért nincs még börtönben Rogán, Orbán meg az egész banda.

Na, szerintem ők vannak többen. Je suis Kármán András, én is élvezem, hogy az üzlettársam, az operatív igazgatóm és a szakmai igazgatóm gyártja a tartalmakat, én meg nyugodtan tudok dolgozni. Szóval csinálja csak, amíg a minisztériumok dolgoznak.

27 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kisujjeltartós vagyok pedig szerintem nem 😛 de azt gondolom van az a határ ès van az a szint ameddig ès ami alá nem megyünk el. S van az a pont. Mèg akkor sem ha igazunk van ès a másik bőven megèrdemli...(nálam) nagyon közelítünk ahhoz a határhoz szinthez ès ponthoz 😏 tudom èn csak egy vagyok a 4 millióból...de lassan talán lehet higgadni. Ez nem 100 méteres síkfutás, ez ultra ultra maraton.
27 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Fú de libernyák kisujjaltartós délutáni teázók vagytok ti hogy egyem a bárányfelhő lelketeket.
Ezeket a netto geciládák, ott rohadjanak meg mind, én a dunaparton csináltam volna belőlük egy új sor cipőt, több generációra nyomorítottak meg egy országot…

Don't talk the walk, Walk the talk!
27 napja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.
eaglesmcnabb
Egyetértek, én is régóta mondom, de mindig azt a választ kaptam eddig, hogy "attól csődbe menne az ország". Kíváncsi leszek, hogy behúzzák-e MP-ék végül és ha igen, mikor...
StormST
Szerintem a nők 40 sincs biztonságban. Egyszerűen nem bírja a magyar nyugdíjrendszer.
Klaci79
az elmúlt 20 évben rengetegen mennek főiskolára/egyetemre, aki nem ment, annak meg alig lesz meg a 40 éve
nekem pasiként pont jó lenne ha bevezetnék a 40 évet, de a legjobb a 35 év lenne 😀
NB2
Ha be is vezetnék, nem fogják, sőt inkább a nyugdíjkorhatárt emelik majd, nagyon kevés lenne a nyugdíj. 50 év munkaviszony kell a 100%-hoz, 35-40 év után, főleg amennyien nem voltak itt rendesen bejelentve, csak az lenne, hogy az emberek lázonganak, mert olyan kevés a nyugdíj.
27 napja
ozibozi New York Giants 21 720
Ágnes asszony egyelőre nincs a helyzet magaslatán, MP pedig lassan tényleg visszavehetne...remélem kap egy kis kezelést....mert így gyorsan szét fog esni minden....lehet hogy este lesz egy kis "belharc" a Tiszában hogy ezt így tovább ne....
dande2
A Tiszában és a szavazók szerint pedig😀E
Folyamatosan mérnek mindent, ahogy a fidesz régen és Annak megfelelően vesz majd vissza. Elvárás most ez.
Erre szavazott a többség, nem az ellenségnek kell megfelelni, nem is a kis-újeltartóknak. Ők vannak kevesebben.
27 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Srácok. Tudja valaki, hogy miről szavaztak a Parlamentben? Vagy figyel valaki, hogy közben mi történik? Vagy mindenki az MP showt nézi?

Mert ha engem kérdeztek, akkor az utóbbi a helyzet. Szóval a foglalkozás elérte célját.

A Tisza 1,5 éve (kisebb megszakításokkal) sikeresen tematizálja a közéletet. Majd pont most fogja abbahagyni.
Gyurma Pappa
nekem elég a "kivonat" amit valaki összevág
most épp Jámbi videóját néztem meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
27 napja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Most látom csak, hogy Szentkirályi egyel arrébb ült és Toro így elbukta a legjobb "helyet" a parlamentben

27 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
Srácok. Tudja valaki, hogy miről szavaztak a Parlamentben? Vagy figyel valaki, hogy közben mi történik? Vagy mindenki az MP showt nézi?

Mert ha engem kérdeztek, akkor az utóbbi a helyzet. Szóval a foglalkozás elérte célját.

A Tisza 1,5 éve (kisebb megszakításokkal) sikeresen tematizálja a közéletet. Majd pont most fogja abbahagyni.

27 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 311 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ágnes asszony egyelőre nincs a helyzet magaslatán, MP pedig lassan tényleg visszavehetne...remélem kap egy kis kezelést....mert így gyorsan szét fog esni minden....lehet hogy este lesz egy kis "belharc" a Tiszában hogy ezt így tovább ne....
27 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
MPnek egyre kevesebb esze van.
beltazor
Vagy csak kurvajó színész

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
27 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
MPnek egyre kevesebb esze van.

27 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
MP és GG majdnem búnyóztak?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
27 napja
ozibozi New York Giants 21 720
Egy bizonyos jövedelem felett, sávosan megszüntetnék minden kedvezményt.
Minek nekik
27 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Nem merted a másik bajszost berakni 😀
warr_b
Nagyobb bajusz = nagyobb rend.
27 napja
NB2 New England Patriots 29 018 — nabege2@yahoo.com
Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.
eaglesmcnabb
Egyetértek, én is régóta mondom, de mindig azt a választ kaptam eddig, hogy "attól csődbe menne az ország". Kíváncsi leszek, hogy behúzzák-e MP-ék végül és ha igen, mikor...
StormST
Szerintem a nők 40 sincs biztonságban. Egyszerűen nem bírja a magyar nyugdíjrendszer.
Klaci79
az elmúlt 20 évben rengetegen mennek főiskolára/egyetemre, aki nem ment, annak meg alig lesz meg a 40 éve
nekem pasiként pont jó lenne ha bevezetnék a 40 évet, de a legjobb a 35 év lenne 😀
27 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.
eaglesmcnabb
Ez így nem igaz. A jelenlegi nyugdíjrendszert az államháztartás hiánya tartja életben.

Álszent dolog kardoskodni a nyugdíjrendszer védelmében, amikor a családi adókedvezményt kiterjesztették a járulékokra, akkor senki nem aggódott ezen különösebben. 3 gyerek után 990 bruttónál az egyik szülő lényegében nem fizet adó, de 500 bruttó körül már járulékot sem. A medián bruttó bér 3 gyereknél nagyjából adómentes.
Gyurma Pappa
Dehogynem fizet. ÁFA, jövedéki adó, stb. Legyél korrekt.
szaba
Oké, de a tb a címkézett pénz, az adók meg nem. Tehát előbbi a nyugdíjra megy, utóbbi meg bele a közösbe.

27 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
Dúró Dórával most nagyon egyetértek, ezt ugatom évek óta. A nők hamarabb mennek nyugdíjba, a férfiak pedig jóval hamarabb mennek a temetőbe, a jelenlegi nyugdíjrendszert kb. a férfiak tartják életben.
eaglesmcnabb
Ez így nem igaz. A jelenlegi nyugdíjrendszert az államháztartás hiánya tartja életben.

Kiragadott féligazságok. Az egész rendszer úgy szar, ahogy van. De nem fognak ezzel foglalkozni ebben a ciklusban, ezt biztosan állítom.
Gyurma Pappa
És Pogival, mint az MMT utolsó harcosai idehaza, továbbra is állítjuk, nem is kell ezzel foglalkozni, mert a megoldás már készen van 😊
MC12
Jó, én 2 hete estéként írok a adó- és számviteli javaslataimhoz sorokat, aznap eszembe jut.

Idézek onnan:
"A nyugdíjrendszer finanszírozása sokadrangú kérdés." - vannak ennél magvasabbak is 😀 Azután írtam ezt a mondatot, miután végigolvastam mindent Simonovits Andrástól a ÉS-ben, amit az elmúlt években írt.

Sokkal, de sokkal fontosabb lenne egy új TAO rendszer. 3000 millió Ft-os árbevétel alatt pl. megszüntetném a társasági adót, és a KIVA-hoz hasonló, főleg CF alapú rendszert vezetnék be, mert ugye a nincsből is fizetetni akar a társasági adó, miközben sokaknak, akinek meg van, pont amiatt nem kell fizetni.

Az adórendszer célja nem az, hogy ebből legyen finanszírozva a szívcsakra kutatás. Hanem hogy olyan adózói magatartást erőltessen ki, ami fenntartható.

De sorolhatnám még, csak most épp roppant fontos beszámolókat gyártok

27 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Először gáznak gondoltam, hogy MP belepofázott a felszólalásokba, de a többiek se bírják. 😀
Jughead
Viszont a házelnök asszonynak picit határozattabban kellene fellépni, mert túlteng a tesztoszteron néha 😀
gamerkr
Kéne egy jó öreg bajszos vezető, aki itt rendet vág 😀
Nomac

szaba
Nem merted a másik bajszost berakni 😀
warr_b
Én be merem.


Őszentsége Sobri Jóska
van még pár 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
27 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Először gáznak gondoltam, hogy MP belepofázott a felszólalásokba, de a többiek se bírják. 😀
Jughead
Viszont a házelnök asszonynak picit határozattabban kellene fellépni, mert túlteng a tesztoszteron néha 😀
gamerkr
Kéne egy jó öreg bajszos vezető, aki itt rendet vág 😀
Nomac

szaba
Nem merted a másik bajszost berakni 😀
warr_b
Én be merem.