Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
a negyeddöntők után nagyon adta magát Wilson győzelme, csak azt sajnálom, hogy nem tettem meg.
valamikor elődöntő közepén néztem, akkor 1,55 volt az outright oddsza Wilsonnak.

ui: akkor a fiatal növendékek innentől Wilson bácsinak szólítják?
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 280
Wilsonnak kurvára kijárt ez, örülök, hogy behúzta.

Nem mellesleg Mark Allen személyében új világelsőnk van, 1975 óta ő a 12.

Jövőre pedig Bulcsú miatt már egy magyar profi is lesz a touron.
12 napja
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
Hát ez jó szar volt (de én pont ezért imádtam), ha a mákos rőtszakáll nyer az még a tavalyinál is rosszabb lett volna. 😊
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
Grat Wilson
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 280
Az egyik tét nélkül játszik, a másik élete legnagyobb sikerétől van karnyújtásnyira, nem meglepő az, hogy ez így alakul (tavaly ugyanez volt a Brecel-Selby meccs utolsó sessionje).
12 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem sok hiányzott a 147-hez 😏 de sebaj ha megfordítaná...
12 napja
csipkelli 3 337
A 17-11 veszélyes eredmény.
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez volt a kulcs piros?
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
Jones nagyon nem akarja ezt elengedni
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 280
Nagy dolog, hogy ebből Jones meccset csinált, de azért na Wilson nem véletlen van ott a nagy négyes mögött.
12 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy shit show...ès Wilsonnak mèg szerencsèje is van 😔
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
Ennek az esti sessionnek teljes mértékben átjön a tétje
13 napja
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
A tegnap esti eset úgy látszik másokat is megihletett 😊
 www.reddit.com/r/snooker/comments/1ckawgv/this_is_ridiculous_in_2024/
13 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 280
Hát fennáll a veszélye annak, hogy itt nem kel holnap estig várni a VB végéig.
14 napja
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
A snooker meccsek nagy százaléka nem tv-s meccs. Nézd csak ezt, a játékvezető bal kezét. Bizony, ő nyomkodja az eredményjelzőt. Ki lök, hány pontot kell neki adni minden lökés. Így ötletelj egy megoldáson minden snooker meccsre, mit kéne csinálniuk még 😊

 www.youtube.com/watch?v=EMb_oYRlTB8
csipkelli
Értem én, de ez vb. VAR sincs minden egyes focimeccsen. Én csak furcsának találom, hogy még mindig nem használnak ennél jobb megoldást. Gondolom igény sincs rá, meg nem problémáznak rajta. Ahogy gyakran az elkövetett hibát is saját maguk mondják be a játékosok.
14 napja
csipkelli 3 337
milyen más megoldást javasolsz? 😊
NB2
Tévében néha egymásra vetítik a két képet (ahol lehetett látni pl. az előbb is, hogy a kék golyó fél golyónyival odébb lett visszarakva), ha mást nem akkor legalább ezt nézhetné a játékvezető mondjuk egy tableten, amin rá tud zoomolni a golyókra. Valami lézeres nyomkövetős rendszerbe már bele se mernék gondolni 😊
Szerencsére azért itt más a temperamentuma a játékosoknak is, meg a szurkolóknak is, nem hiszem hogy nagyon panaszkodnak, hogy a két nappal ezelőtt 3. frameben nem pontosan visszarakott golyó miatt kap ki valaki, mert átkerült a momentum az ellenfélhez 😉
Peszinter Ferenc
A snooker meccsek nagy százaléka nem tv-s meccs. Nézd csak ezt, a játékvezető bal kezét. Bizony, ő nyomkodja az eredményjelzőt. Ki lök, hány pontot kell neki adni minden lökés. Így ötletelj egy megoldáson minden snooker meccsre, mit kéne csinálniuk még 😊

15 napja
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
milyen más megoldást javasolsz? 😊
NB2
Tévében néha egymásra vetítik a két képet (ahol lehetett látni pl. az előbb is, hogy a kék golyó fél golyónyival odébb lett visszarakva), ha mást nem akkor legalább ezt nézhetné a játékvezető mondjuk egy tableten, amin rá tud zoomolni a golyókra. Valami lézeres nyomkövetős rendszerbe már bele se mernék gondolni 😊
Szerencsére azért itt más a temperamentuma a játékosoknak is, meg a szurkolóknak is, nem hiszem hogy nagyon panaszkodnak, hogy a két nappal ezelőtt 3. frameben nem pontosan visszarakott golyó miatt kap ki valaki, mert átkerült a momentum az ellenfélhez 😉
15 napja
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Valószínűleg nem a legégetőbb probléma, de hogy még 2024-ben is úgy megy a golyó visszarakás, hogy valaki nézi hova kéne rakni és továbbítja a játékvezetőnek az szerintem elég fura.
Minden milliméter számít (that's what she said) 😀
Peszinter Ferenc
milyen más megoldást javasolsz? 😊
15 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 280
Azért az erős lesz, ha Jones első profi döntője egy VB-n jön össze.
15 napja
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
Valószínűleg nem a legégetőbb probléma, de hogy még 2024-ben is úgy megy a golyó visszarakás, hogy valaki nézi hova kéne rakni és továbbítja a játékvezetőnek az szerintem elég fura.
Minden milliméter számít (that's what she said) 😀
15 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 280
Gilbert durván szétesett az esti session-re.
15 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
No ezt nem gondoltam volna négy olyan ember kerül be, akik közül egyiknek sem tudok olyan nagyon drukkolni. Jobb híján még Maguriet is elfogadtam volna mint régi nagy harcos visszatérése (amúgy nem bírom)...


ejj Ronnie Ronnie, pedig olyan szép lett volna...
dande2
Nem igazán figyelem hosszú ideje és folyamatosan a snookert, a megmaradtak közül talán Bingham a legszimpatikusabb. Talán azért, mert az ő arca sokkal ismerősebb, mint a többieké.
16 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
It's been 𝟒𝟕 𝐘𝐄𝐀𝐑𝐒 since three qualifiers have made it to the semi-final at The Crucible! 🤯

1977: John Pulman, Dennis Taylor, Cliff Thorburn
2024: Stuart Bingham, Jak Jones, David Gilbert
zacknorb
csak akkor még más volt a rendszer, mindhárom "selejtezős" simán top 16-os volt a ranglistán, amivel ugye manapság egyből a főtáblán kezdesz
16 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 076 — Kinek mit intézett a kormánya
It's been 𝟒𝟕 𝐘𝐄𝐀𝐑𝐒 since three qualifiers have made it to the semi-final at The Crucible! 🤯

1977: John Pulman, Dennis Taylor, Cliff Thorburn
2024: Stuart Bingham, Jak Jones, David Gilbert
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
No ezt nem gondoltam volna négy olyan ember kerül be, akik közül egyiknek sem tudok olyan nagyon drukkolni. Jobb híján még Maguriet is elfogadtam volna mint régi nagy harcos visszatérése (amúgy nem bírom)...


ejj Ronnie Ronnie, pedig olyan szép lett volna...
dande2
tavaly is lett volna esélye, csak az utolsó sessionben nullázott Brecel ellen, a belga egyre jobban belehergelte magát, Ronnie meg már csak olyan, hogy ha nincs kedve játszani, akkor nagyon látványosan nincs.

neki igazából nem is a formája a kérdéses, hanem a hangulata.