Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/MLS/status/922301570942951424

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a Spurs banyek, 2005 óta 😀 Pocaknak kijárna egy bajnoki cím...
JC6
1993 óta, mikor állandóan kiesés szél táncoltunk akkor is 😊 Valóban jó lenne vége arany, de Guardiola is megérdemelné, talán elismenék, hogy nem is annyira pocsék edző. 😀 Talán. Amikor a LCity nyert, akkor kellett volna élni a lehetőséggel, de hátha még eljön a mi időnk, amíg Kane-t el nem viszik.

Pocak esetleg megkaphatná majd az argentin válogatott szöv kapitányi tisztét is, de még nem most fogja. A VB-ig Sampaolinak is van ideje összerakni a gárdát.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Csak a Spurs banyek, 2005 óta 😀 Pocaknak kijárna egy bajnoki cím...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 634
Kloppnak mikor köszönik meg? Ez a 9. hely elég ergya.
Amadeus
Be is szánthatnák következő lépésként az Anfieldet, ha ezt megtennék.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Kloppnak mikor köszönik meg? Ez a 9. hely elég ergya.
Amadeus
Amikor Pinyőnek.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Kloppnak mikor köszönik meg? Ez a 9. hely elég ergya.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben el kezdtem nézni, mint Spurs drukker, lőtte is egyet a Liverpool. Lehet nem kéne néznem 😛
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ez igen 😀
 twitter.com/SpursOfficial/status/922118291333828608
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
jól kezdődik 😀
 twitter.com/SpursOfficial/status/922116427234136065
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
LOL

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
Ez most olyan mint amikor a Liverpool akarta nagyon Dzsudzsit, vagy tényleg?
Mikey
Mint amikor Détárit majdnem leigazolta a Barca
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
remelem semmit,nem kell kiégett szar.
Kenny
er hat fertig
Amadeus
az nem úgy volt, hogy "Ich habe fertig"?

szerk: jó, azóta sejtem a választ, csak nem tudok kraut nyelven
slowmotion
De, csak ő e/1-ben nyilatkozott én meg most e/3-ban jegyeztem meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 634
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
Ez most olyan mint amikor a Liverpool akarta nagyon Dzsudzsit, vagy tényleg?
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tegnap voltam DAC - Trencsén meccsen. A stadion gyönyörű, a hangulat fantasztikus, a futball gyalázatos. Ezt, meg még a tavalyi DAC - Slovan meccset láttam (utóbbit TV-ben) eddig a szlovák I. osztályból, de katasztrófa. Mind technikailag, taktikailag, sebességben egy NB2-es meccshez lehetett hasonlítani. Ilyen pokoli jó hangulatban is annyira rossz volt ez a tegnapi meccs...
tüsi91
Bezzeg a Fradi Újpest! 4 ismétlésre méltó helyzetből 1 gól. Meg összesen kb ennyi értékelhető passz. Újpesti oldalon egész meccsen megy az ívelgetés, ebből 1 sikerül jól, de azt meg kapu torkából mellé lehetett fejelni derékmagasságból. Katasztrófa, ehhez képest egy 10 - 15 évvel ezelőtti meccs élményszámba megy, és már az is szar volt. Fejlődünk!

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 816 — Cowboys fan
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
remelem semmit,nem kell kiégett szar.
Kenny
er hat fertig
Amadeus
az nem úgy volt, hogy "Ich habe fertig"?

szerk: jó, azóta sejtem a választ, csak nem tudok kraut nyelven

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tegnap voltam DAC - Trencsén meccsen. A stadion gyönyörű, a hangulat fantasztikus, a futball gyalázatos. Ezt, meg még a tavalyi DAC - Slovan meccset láttam (utóbbit TV-ben) eddig a szlovák I. osztályból, de katasztrófa. Mind technikailag, taktikailag, sebességben egy NB2-es meccshez lehetett hasonlítani. Ilyen pokoli jó hangulatban is annyira rossz volt ez a tegnapi meccs...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
remelem semmit,nem kell kiégett szar.
Kenny
er hat fertig
Amadeus
 files.gamebanana.com/img/ico/sprays/530-90_itsatrap.jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
remelem semmit,nem kell kiégett szar.
Kenny
er hat fertig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 952
A malaga szoporolleren van es meg az ag is huzza.A partjelzot es a birot nem lehet hibaztatni mivel messze volt toluk es nincsenek egyvonalban..a labda is egyet flipperezett😊
a sajto egybol cimlapon hozza.
Challenget kene bevezetni😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.
Coolearie
remelem semmit,nem kell kiégett szar.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Giovanni Trapattoni bejelentkezett a megüresedett szöv.kapitányi posztra. Hmm. Kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből az MLSZ.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a nyomorult lindelöföt a 40 milliójával kölcsön lehetne adni a megye 3ba, hátha ott megtanulna belefejelni a labdába..
dugo93
Jó, mondjuk nem egy BL-döntőben, a világ egyik legjobb csapata ellen kellenne hirtelen bevetni, ez Mourinho hibája, meg kellett volna adni neki a lehetőséget, hogy kicsit felvegye a ritmust.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Ezt a nyomorult lindelöföt a 40 milliójával kölcsön lehetne adni a megye 3ba, hátha ott megtanulna belefejelni a labdába..

több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
én is csodálkoztam,de több helyről hallottam ma,szóval lehet igaz.De igazából mindegy. A lényeg,hogy mehetünk meccsre.
Kenny
Nem lehet konfliktus, bosszúállás, semmilyen (verbális sem) erőszak a szkenneresek-nem szkenneresek között.
Ami szintén tudható, hogy pár embernek meg kell tanulni viselkedni...


nem sokáig...
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
ja, erről még az jut eszembe, hogy jó múltkorjában feltámadt bennem a nosztalgia, és toltam egy kis CM-t (szigorúan a 01-02-es verziót 😀). a Linfieldbe sikerült leigazolni Jagielkát, mert éppen csapat nélkül volt - de az első fél szezonbeli pont/meccs teljesítmény ellenére kiszorult a csapatból.
ja, egyébként ott megy el az egész szitu komolysága, hogy talán a 6-8. szezon körül már harmadszor kvalifikáltam a BL-csoportkörbe, ráadásul szinte egymagam annyi koefficiens-pontot szedtem össze az észak-ír labdarúgás számára, hogy a harmadik részvételkor már nem is az első körben kezdtem a kvalit, mint a rendes észak-ír bajnokcsapatok, hanem a harmadikban 😊
slowmotion
Ááá micsoda nosztalgia, amikor még az IFK Göteborggal nyertem BL-t, miközben a bivalyerős svéd bajnokságot nem sikerült behúzni 😀
gabokocka
a kettős terhelés átka? 😊
slowmotion
szep idok.cm97/98 mikor az OM-mel mindent behuztan😊
ZoliMP
én a 02/03al toltam és a Chester Cityből csináltam über táp csapatot 😀
Negritis
muhaha... a Chestertől kitettek huszonvalahány szezon után, mert a negyedik helyen voltam csak. a hálátlan köcsögök, sorozatos évi 20 millió font osztalék mellett...
meg a Hereforddal toltam egy derekasat, de amikor sorozatban tizenhatodszor nyertem meg a Premier Divisiont, és a vezetőség nem gondolta, hogy a 800 millát érő 21 éves gólzsák olaszra meg lehet adni a 25 milliót akár részletekben is (egyébként 800e volt az értéke, de a Lecce cigánykodott egy sort), akkor meguntam. mondjuk eleve addig is csak azért vittem el, mert idegesített, hogy a kezdeti BL-siker után mindig csak elődöntő jött, meg a BL-döntőt 2-0-ról, kiállítással, tizenegyesekkel vesztem el. na a végére megint sikerült megnyerni, aztán megvédeni a címet, aztán megint megvédeni.
és nem is vettem meg hozzá Chiotist 😊
slowmotion
én csak 2016-óta játszom, de ott bajnok lettem legalább a Liverpoollal 😀, +Vidivel 2. szezonban EL csoportkör, X a Sevilla-val, összesen 4 x és 2 vereség
Heisman Trophy
Lassan vege az offnak szerintem 😊
eletem elso manager jateka..itt lehetett hackelni a ratinget. vmi jarasi csapatot atirtam maximumra. Mindent bezsebeltem ,stadion fejlesztes vmi 60000-re ,de kb 10 ezren ha voltak 😀

 www.youtube.com/watch?v=eehPhJKCpO0
ZoliMP
Ha már nosztalgia, akkor az én kedvencem a FIFA Soccer Manager '96. Eredeti, dobozos kiadásban. Szép emlékek 😊

Szerkesztette: Ettemlevest

touchdown..... touchdown, bears!!